» Cila ėshtė miqėsia sot?
Prindėr dhe femijė Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Prindėr dhe femijė Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Prindėr dhe femijė Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Prindėr dhe femijė Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Prindėr dhe femijė Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Prindėr dhe femijė Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Prindėr dhe femijė 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Geri (7161)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
lolita (6766)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Annika (6751)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Interesant (4173)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Arjana (3724)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
albi (3377)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 
Adisa (3282)
Prindėr dhe femijė Vote_lcapPrindėr dhe femijė Voting_barPrindėr dhe femijė Vote_rcap 


Ora ėshtė Fri 24 May 2019, 05:35

Prindėr dhe femijė

 • Temat
  Pėrgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt

Moderator, Admin

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
 • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
 • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
 • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
 • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
 • Njoftim Njoftim
 • Ngjitės Ngjitės
 • Njoftim Njoftim