» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Shko poshtė

Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga ylli prej Thu 24 Apr 2008, 21:58

per mendimin tim dhuna duhet ēmangur
nuk duhet te egzistoj fare
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Apr 2008, 14:02

Dhuna fillon kur njeriu humbet arsyen e te logjikuarit, fryma e dialogut duhet kerkuar, cdo gje arrihet me argumenta.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga MANDI prej Fri 25 Apr 2008, 20:43

asnjeher dhuna nuk eshte gje e mire

por dhe dhuna ndonjeher bene punen e vet

dhe pse dhuna eshte dicka e keqe ka raste qe dhe duhet te perdoret

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11134
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga mirela prej Fri 25 Apr 2008, 23:05

hmmmmmmmmm dhuna asiher nuk ka zgjidhur asgje

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 09:26

per mendimin tim ai qe perdor dhun esht pa llogjik

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 26 Apr 2008, 09:29

morena shkruajti:per mendimin tim ai qe perdor dhun esht pa llogjik
te drejt ke morena
une ty per shembull ste kam vene dore asnjeher
pavarsisht qe ti nuk ri dot pa te Shocked Shocked Shocked
hahahahhahhaaaaa jocolor jocolor jocolor flower flower
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 09:33

mos dil nga tema pleas

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 26 Apr 2008, 09:38

morena shkruajti:mos dil nga tema pleas
hahahahahhahahaaaaaaaaaa
serioz tani
une mendoj se partnerja duhet respektuar ne maksimumin e mundshem
dhe asqe e coj neper mend te bej gjera te asaj natyre
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga nita prej Fri 02 May 2008, 13:09

me dhun veq shka e prish ma shume lidhjen, se nuk ndreq. as'gja "kur nuk kupton femna ose mashklli me fjal ski shka pret ma prej asaj lidhje, ma"mir leje krejt se sa me perdor dhun.

edhe nje tip per femna: femna duhet me kan gjithmon ma largpamse edhe ma e durushme, duhet me leshu pe nganjeher, jo mu shty me burrin deri ne piken e fundit.


avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11127
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga ylli prej Fri 02 May 2008, 13:21

DHUNES SOT IKA IKUR KOHA SOT DUHET VEē
MIRKUPETIM DHE TOLERANC DHUNA SOT NUK DUHET TE EGZISTOJ FARE,,
si femer e"si mashkull ka te drejten e"vet
gjithkujt zoti ja ka dhan nje jet e" ate duhet ta jetoj /ai/ajo/,,e" jo te" ja menaxhojn te tetjeret ,,
egersia i perket shekudhit te kaluar ,,,,,,,,,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 17 Jun 2009, 00:11

edhe un jam e pajtimit me kete me lart sepse dhuna nuk esht zgjidhje e sidomos ne kete koh.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10427
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 17 Jun 2009, 11:28

mir thote ky siper meje i ka ikur moda tani te jesh i eger apo jo duhet te kete komunikim edhe mirkuptim ne nje kopje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa te eger jeni me partnerét tuaj a egziston dhuna?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi