» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si mund ta le duhanin?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga ylli prej Mon 28 Apr 2008, 23:37

Personalisht une nuk e kam vene ndonjehere duhanin ne goje dhe e urrej aq shume saqe sado e tymosur te jete shoqeria apo ambjenti ne te cilin ndodhem nuk me ben te jem pjese aktive e saj. Shpesh here largohem nga ambjente te tilla. Ekzistojne disa metoda per lenien e duhanit, te cilat do ti parashtroj me poshte, por dua te theksoj nje fakt qe duhani lihet shume me lehte nga vullneti dhe deshira e vete personit sesa cdo lloj metodollogjie shkencore e perdorur. Njeriu eshte nje specie teper e forte dhe arrin te mbijetoje ndaj cdo lloj eksperience sado e veshtire dhe rrasakpitese qofte ajo: guximi, kureshtja, forca, vullneti dhe deshira jane armet kryesore dhe triumfuese ne duart e tij.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11159
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 09:47

une e lej, duhani nuk me le mua 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Apr 2008, 14:19

Duke bere nje vizite ke mjeku dhe duke konstatuar se deri ne cilen grade eshte demi i shkaktuar nga duhani.sepse njeriu behet i vetedijshem gjithmone kur njihet me veprat dhe faktet.
Pertypja e cumcakizes gjithashtu ndihmon ne harrimin e perdorimit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 29 Apr 2008, 14:32

Duhani teme e pershtatshme kjo

po te them te drejten une nuk e zbatoj se pi afersishte 30 cigare ne dite e kam provu ta le cfar nuk kam ber po eshte vullneti ai qe e ben me shume kete une me te vertet nuk kam vullnet kush e arrin ta leje kete dreq cigare bravo i qofte kam respekt
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga ylli prej Tue 29 Apr 2008, 14:44

si'do qe te jeté e mundur veē ta lini
eshte shum i demshem
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11159
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 01 May 2008, 15:52

duke mos e pire me hahahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 01:22

Pyetje e mire kjo!!!

Si ta le duhanin???? Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 11:39

po te rish me mua ke per ta lene.
une per vete nuk e pi
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 15:20

Une per vete shuuume Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 16:19

Kotelja shkruajti:Une per vete shuuume Sad Sad
lere zemer se ste ben mire.
une e urej duhanin dhe kam shume bezdi ta pi njeri kur eshte me mua.
hajde qesh pak tani danc
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 16:39

huahuahauhahuahuhauhauhaaaa Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Jun 2008, 13:06

Mos e ndez fare 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Sihana prej Thu 05 Jun 2008, 14:01

Duke mos shkuar ne dyqan per te blere nje pakete Razz

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12086
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 05 Jun 2008, 15:00

sihana shkruajti:Duke mos shkuar ne dyqan per te blere nje pakete Razz

po shoqerin per se e ke sihana Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Musafir prej Thu 05 Jun 2008, 15:53

une e kam len duhanin prej se kam lind nuk po e perdori me Neutral Neutral Neutral Neutral keshtu qe edhe ju e keni leht mos me perdor


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Adisa prej Thu 05 Jun 2008, 17:03

Mad hehe si me la duhani qe nuk epi se shum e urrej at
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga akili prej Thu 05 Jun 2008, 20:30

une sa here e kame len duhanin i kame then ik se te kame bere m.... mu ne duhan dhe pas 4 muaj nuk ja kame bere dot ma ka beri duhani mua sa per nga ana mjekesore jane kot se duhani lihet nga vullneti i njeriut dhe jo nga mjekesia
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11250
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Musafir prej Fri 06 Jun 2008, 06:23

pershendetje vlla i nderuar Akili ,tash me te vertet ke fol bukur ashtu esht e vertet se kur e merr me vullnet mos me ndez zigaren besoi 100%se ke me pas suksese por pa vullnet nuk ka asgje,une e kam ne familje nje qe ka nez cigare ama pa pushu ka pir ka tri kutia cigare por kur e ka lan me vullnet as vet si kam besu se ndodh ajo se mund te rri pa duhan ,afer 5 vite nuk e ndez dhe as qe i bie ndermend ta ndez


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 08 Jun 2008, 15:17

Duhanin jo re nuk e le ku ri dot une pa cigare pu pu 2 paketa ne dite i pi me mire pa buke se sa pa cigare ,jam munduar ta le po nuk kam vullnet do nje vullnet te forte te leshe kete dreqe helmi

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga leon prej Sun 08 Jun 2008, 18:07

Per te gjithe ata qe e pin duhanin, shikone kete video.

Ketu,
nje japonez ka bere nje experiment me 400 cigare te cilat, permes nje
thithseje elektrike dhe nje shisheje te mbushur me uje, ka bere qe
TAR-i (substanca helmuese qe permban cigarja) te mblidhet ne shishe, me
pas te vlohet ne zjarr dhe pas avullimit te ujit, ne enė mbtet vetem
TAR-i....

Shikone vet dhe vendosni a me vazhdu me pi, a me lan duhanin!


https://www.youtube.com/watch?v=-DbFBu_I_lA

leon

Shteti : Kosovė
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11181
Regjistruar mė : 07/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:46

Kishte shkuar ihere nje plak te mjeku i vesheve se nuk degjonte mire. Mjeku filloi ta kontrollonte dhe e pyeti:
Mjeku: O xhaxhi e pi duhanin ti ore?
Plaku: Po valla ene ata e pi kaqak.
Mjeku: Xhaxhi menjehre me lan duhanin se shkaku i duhanit nuk po degjon dhe per kete te kane lene veshet me kuptove menjehere.
Plaku: O doktoro oooo a po don mem lan edhe ment a? Po sun e la bre kete mut pa e pi jo. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 10 Jun 2008, 11:05

Naki shkruajti:Kishte shkuar ihere nje plak te mjeku i vesheve se nuk degjonte mire. Mjeku filloi ta kontrollonte dhe e pyeti:
Mjeku: O xhaxhi e pi duhanin ti ore?
Plaku: Po valla ene ata e pi kaqak.
Mjeku: Xhaxhi menjehre me lan duhanin se shkaku i duhanit nuk po degjon dhe per kete te kane lene veshet me kuptove menjehere.
Plaku: O doktoro oooo a po don mem lan edhe ment a? Po sun e la bre kete mut pa e pi jo. Very Happy

ahahaahahah Naki e bukur kjo dmth duhet me shku une te doktori
Plaku: nje plak nga varveria e pinte cigaren me gazete po me perpara e lezonte gazeten ,e po lexonte vdiqe ky,ai ,ajo,kure aty kaloje nje djal me motore me shpejtesi,ik ti ik se neser te pi edhe ty une si po pi keta te tjeret,keshtu qe edhe me gazete e pinte cigaren plaku nuk e linte dote edhe pse nuk kishte leter duhani fest

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Jun 2008, 12:24

Nuk eshte e domosdoshme te lesh duhanin, nuk paraqet rrezikun qe po publikojne media e shkruar dhe ajo vizive.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Adisa prej Tue 10 Jun 2008, 12:45

kur tja nisi me pi duhani at her ju tregon site lehet duhani Sleep
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga visitor prej Tue 17 Jun 2008, 12:39

Zemera_e_thyer shkruajti:
Naki shkruajti:Kishte shkuar ihere nje plak te mjeku i vesheve se nuk degjonte mire. Mjeku filloi ta kontrollonte dhe e pyeti:
Mjeku: O xhaxhi e pi duhanin ti ore?
Plaku: Po valla ene ata e pi kaqak.
Mjeku: Xhaxhi menjehre me lan duhanin se shkaku i duhanit nuk po degjon dhe per kete te kane lene veshet me kuptove menjehere.
Plaku: O doktoro oooo a po don mem lan edhe ment a? Po sun e la bre kete mut pa e pi jo. Very Happy

ahahaahahah Naki e bukur kjo dmth duhet me shku une te doktori
Plaku: nje plak nga varveria e pinte cigaren me gazete po me perpara e lezonte gazeten ,e po lexonte vdiqe ky,ai ,ajo,kure aty kaloje nje djal me motore me shpejtesi,ik ti ik se neser te pi edhe ty une si po pi keta te tjeret,keshtu qe edhe me gazete e pinte cigaren plaku nuk e linte dote edhe pse nuk kishte leter duhani fest
Hahahahahaha mo Naki sa ja ke nisur ti ketij ...... 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Jun 2008, 13:44

Very Happy he pse se shenove ate fjalen qe kishe ndermend eeeee Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Jun 2008, 08:34

Hehe sa here kom thon me e len por nuk me le duhani mua Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 18 Jun 2008, 14:56

Nuk lihet dreqi jo se tani me ka bere per vete nuk e di kur do me leri

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Wed 18 Jun 2008, 14:59

kur tet ler ai ty leje dhe ti vap

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10959
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Jun 2008, 15:00

Nje kemi qe nuk na tradhton nuk e le jo 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 18 Jun 2008, 15:02

vallai mir e ke morena eshte e vetmja qe qe nuk na tradheton me se e drejte cheers

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Sihana prej Thu 19 Jun 2008, 12:46

mendoj se duke mos e pire me e len duhanin Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12086
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Adem Berisha prej Thu 19 Jun 2008, 12:53

Ej bre qe mė detyruat edhe mua tė flas pėr kėtė tė keqe tė cilen njerėzit ia sjellin vetės sė tyre.
Duhani ėshtė gjė shuuuumė shuuuuumė e poshter, ėshtė edhe i ndytė, rrobave tė iu vie erė e keqe, dhomės, shtėpisė e herė-herė edhe rrugės ndihet era e keqe e tij e lere mė qė ėshtė njė obligim jo mu harxhuan cigaret, vrap tė blej, jo mė humbi shkrepsa, joi duhet tė vishesh me seter pėr shkak tė xhepave e aiiiiiiiiii, sa tė kėqiat i ka ky pis. Nuk qetsdon nervat, perkundrazi i iriton.
Nejse, po flas nga pervoja ime :
Unė e kam tymosur shumė gjatė kėtė idiot dhe nuk pajtohem me ate qė dikush tha se nuk ėshtė i rrezikshėm siē thonė mjekėt.
Ky ishte ai qė pakontestueshėm mė bėri kancerin nė mushkėri pėr tė cilin shkak u detyrova tė operohem dhe tė heq komplet krahun e djathtė tė mushkėrisė qė shumė rrallė ndodh tė vijė deri tek kjo.
Pas njė kohe shkova edhe tek kardiologu pėr ekzaminimin e zemrės por mė besoni se nuk ma gjente dot viranen siē mė tha ai se e tėrė mushkėria e mbetur ishte e lyer me katran dhe rezet nuk depertonin e mė detyroi tė bėj ekzaminim tė mushkėrive nė mėnyrė qė pėrmes tij sė paku diēka tė shikojė.
Kur mė tha se nuk ma gjen zemren dot, unė i thash: valla bre doktor mund tė jetė ashtu e tė mos kem zemer fare se halla Qerime qe dyzet vjet pak nga pak ma ka ngrėnė krejt. Qeshem pak sė bashku dhe mjeku vazhdoi punen e tij.
Edhe mė parė ia kisha marrė inati por pas operimit u detyrova tė nderpres tymosjen dhe as nė fillim e as tash nuk mė kardhur zor sepse e sosa me njė dhe ia mora inati sa s'bėn mė,
Sigurisht qe po tė vazhdoja tė tymosja thiun pas operimit, sot nuk do tė isha fare i gjallė, sė paku kam racionalizuar njė pjesė tė jetės dhe ja komunikoj me juve.
Veq vullnet e vendosmėri dhe tė ia merrni inati si shkaut se nuk ėshtė vėshtirė ta braktisni.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12111
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 19 Jun 2008, 13:55

Me kete qe po lexoje tani me te vertet duhani eshte i demshem BAC ADEM po ne rinia e sotshme nuk e merim kete gje shume serjoze nuk mendojme per teardhmen e shendetit tone kapaciteti per te menduar nuk eshte se kurre ulemi me shoqerine e harojme qe cfar po bejme po shkaterojme te ardhmen tone nga duhani,keni me se te drejte qe vine robate erre,ne te vertete duhet vullnet per te lene kete Helm,te uroj gjithmon shendet te plote BAC ADEM edhe une do mundohem ta rralloje Cigaren

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga visitor prej Fri 20 Jun 2008, 16:12

Zemera_e_thyer shkruajti:Me kete qe po lexoje tani me te vertet duhani eshte i demshem BAC ADEM po ne rinia e sotshme nuk e merim kete gje shume serjoze nuk mendojme per teardhmen e shendetit tone kapaciteti per te menduar nuk eshte se kurre ulemi me shoqerine e harojme qe cfar po bejme po shkaterojme te ardhmen tone nga duhani,keni me se te drejte qe vine robate erre,ne te vertete duhet vullnet per te lene kete Helm,te uroj gjithmon shendet te plote BAC ADEM edhe une do mundohem ta rralloje Cigaren
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral  sa kam qeshur nuk te ben zemra as goja te thuash po e le krejt por do ta rralloj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 24 Jun 2008, 11:32

nuk me bene dora te shkruaj ate fjale qe do e le po do mundohem te aris qe ta rrolloje kam fillu me e rrallu ahahhahahahahahahhah Shota

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 19:03

Duke mos qendruar me cigargjinje, nje nder elementet e shumte qe ndikon ne lenien e duhanit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga MiTi prej Wed 11 Feb 2009, 23:39

Duhani mundesh ta lesh qe mos te mendosh per ate dhe te hash Bombona Mentoll kshtu qe kur te hash bomona mentoll une te premtoj qe as nje her nuk te bjen ne mend duhani se kur kan pasur mundesi shum e shum tjeter me lan duhanin ne kete menyr qe e ka pir me shum se 40 vite edhe ti lukja mendoj se mundesh ta lesh respekt
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga MiTi prej Wed 11 Feb 2009, 23:48

Jo mua askush nuk me tha vetem ashtu thash vlen per te gjith
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10596
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Geri prej Wed 11 Feb 2009, 23:53

Na jan bo zorret si re ne qiell po bi shi ne barkun ton nga tymi duhanit Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta le duhanin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi