» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pas 10 vitesh...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Apr 2008, 14:08

Si e imagjinoni veten pas 10 vitesh??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga bovari prej Wed 30 Apr 2008, 16:14

Valla kjo ngjyre e kjo fytyre qe jam une nuk besoj se do ndryshoj perveē paraqitjes Razz ahahahahaha


Kam plane madheshtore se pari duhet te shkoj e ta rezoj Ali Ahmetin e ne vend te tij te behem kryetare e te bej si te dua une ahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga MANDI prej Wed 30 Apr 2008, 19:09

do plakem
do behem me thinja
baba prind burr etj etj

yyyyyyyyyyyyyyy sa keq per zotin

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11059
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Apr 2008, 19:47

Do rritem e do zbukurohem akoma cheers

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 19:51

MANDI shkruajti:do plakem
do behem me thinja
baba prind burr etj etj

yyyyyyyyyyyyyyy sa keq per zotin
Baba e prind esht njesoj me duket puc


Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė Wed 30 Apr 2008, 19:56, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga 666 prej Wed 30 Apr 2008, 19:53

njesoj... si tashi
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga MANDI prej Wed 30 Apr 2008, 19:58

morena shkruajti:
MANDI shkruajti:do plakem
do behem me thinja
baba prind burr etj etj

yyyyyyyyyyyyyyy sa keq per zotin
Baba e prind esht njesoj me duket puc

baba me nje femije
prind me disa femije larg qoft Very Happy

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11059
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 20:05

po he mo xhaxhi mandi mos iu tremb pleqeris,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11087
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga MANDI prej Wed 30 Apr 2008, 20:08

aspak ylli paska

une kete moshe kam se ndryshoi dot

por di qe ne moshen tende kur kame qene nuk beja keshtu

dmth si tip qe do te dukesh...me degjo mua ylli mos u hidh vend pa vend sepse demtohesh keq

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11059
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 20:32

po ylli hidhet aty ku ka te drejt , dhe ku duhet
dhe sado lart qe te jet une nuk demtohem se jam i drejt
dhe i'ri , dhe duroj shum ,
dhe kur te vi ne moshen tende e'them me plot bindje se do jem prap shum i'respektuar se natyren e kam te till
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11087
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga MANDI prej Wed 30 Apr 2008, 20:41

YLLI ti hidhu sa te duash por vetem kujdes sepse nese vazhdoim me tej kam hall se nga e hedhura shume do i bjesh tavanit me kok dhe do ndjesh dhimbje

me degju mua shoku e leme me kaqe kete muhabet

sepse nese e tejkalon si shume do hidherohesh pasi te marresh vesh se kush jane njerzit

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11059
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 21:29

MANDI shkruajti:YLLI ti hidhu sa te duash por vetem kujdes sepse nese vazhdoim me tej kam hall se nga e hedhura shume do i bjesh tavanit me kok dhe do ndjesh dhimbje

me degju mua shoku e leme me kaqe kete muhabet

sepse nese e tejkalon si shume do hidherohesh pasi te marresh vesh se kush jane njerzit


po ēa dhafos ti mo na e' nise nga trimeria po mos u nxei ti mo xhaxhi
po kur nuk je i'zoti tia dalésh pse futesh prandaj te them une qe duhet te ruash qetsin dhe normalitetin , dhe duhet te jesh ma gjak ftoht mos e merr me vrap se do rrregullohemi se ky forum per keto gjera eshte
per diskutime dhe rreplika po ti merre shtruar , dhe mos u'ngut ,,,dhe une njerzit i'njoh po do kisha pas deshir te njihja ndonje qenje tjeter per"te njerzimit,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11087
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:33

E mendoj me nje pllake mermeri te koka Nje epitafte te cilin kisha dashur ju te jepni mendimin e epitafit

shkruani ketu "________________________________________________"

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 09:22

Rrezon@ shkruajti:E mendoj me nje pllake mermeri te koka Nje epitafte te cilin kisha dashur ju te jepni mendimin e epitafit

shkruani ketu "__LA GJURME TE PASHLYESHME NE JETERAT TONA, DO TA KUJTOJME PER JETE - ANETARET E FORUMIT _"

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 10:03

Une zdo plakem 59

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 10:56

Morena shkruajti:Une zdo plakem 59

Jo moj cfare te plakuri ti se ke kontrat me perendine ti/?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga MONDI prej Sat 29 Nov 2008, 18:39

pirat me 5 gra me 13 kalamoj dhe me 100.000 euro kredi

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:53

Lumbardhi shkruajti:
Morena shkruajti:Une zdo plakem 59

Jo moj cfare te plakuri ti se ke kontrat me perendine ti/?
hahahahahah i bej qefin vetes re ku kupton ti katunar 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 19:49

Morena shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:
Morena shkruajti:Une zdo plakem 59

Jo moj cfare te plakuri ti se ke kontrat me perendine ti/?
hahahahahah i bej qefin vetes re ku kupton ti katunar 8)


Sa me nencmim e thua moj kete katundar, kurse une vertete krenohem qe jam katundar dhe qe ne ajrin e katundit do te jetoj me gjate se ty ne pluhurin e qytetit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 22:50

Mendoj qe do jem me nji Grua ene me nji Djal edhe qe do jem shum i lumtur danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:13

Geri shkruajti:Mendoj qe do jem me nji Grua ene me nji Djal edhe qe do jem shum i lumtur danc
pse vajzat si do ti e?
se di nje njeri i ngritur dhe e shkolluar

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 23:15

Voglushja shkruajti:
Geri shkruajti:Mendoj qe do jem me nji Grua ene me nji Djal edhe qe do jem shum i lumtur danc
pse vajzat si do ti e?
se di nje njeri i ngritur dhe e shkolluar
Joo se dua hic vajzen.naj te parin e dua Cune edhe nji femij dua te kem danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:17

Geri shkruajti:
Voglushja shkruajti:
Geri shkruajti:Mendoj qe do jem me nji Grua ene me nji Djal edhe qe do jem shum i lumtur danc
pse vajzat si do ti e?
se di nje njeri i ngritur dhe e shkolluar
Joo se dua hic vajzen.naj te parin e dua Cune edhe nji femij dua te kem danc
si nuk i do vajzat ti e Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 23:19

Se dua c'te keqe ka hihihih jan mistrrece naj Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:33

Pas 10 vitesh sdi ca do me thote loli se tash e di e ka shkurt JO 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 23:35

Pas 10 viteve me nje burr tmadhe me do fmi shummmm

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:36

Ishalla nuk eshte 206 cm se ka me ta mush mahallen Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:37

lolita shkruajti:Pas 10 viteve me nje burr tmadhe me do fmi shummmm
ahahahahha lola a sben i vogel te jet a?
pas dhjet vitev me nje pune

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:44

Hahahahahaha jo loli mos e mer te vogel se pas 10 vjetesh ai zvoglohet hala Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 23:45

ndryshe mendova veq Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:45

ahahahahhahaahaah e ti qfare pe merr?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:46

hahahahahahah xhuxh maxhuxhin mer ca mendove ti Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:47

Neutral Neutral Neutral Neutral Shocked Shocked Shocked
pas 10 vitesh shpresoj te kem nje makin te bukur drive

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:48

fishkello yllo dhe ska problem mos prit 10 vjet 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:50

po dua ta kem timen ahahahaha whistling

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:51

Pas 10 vitesh paramendo lolita dhe ai burri i madh me kalamoaj tu shetit si do sukej 8) Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:53

ahahahahaahah shume mire pse kush te ka faj ty qe ke gruan xhuxh ahahahaha
pas dhjet vitesh shpresoj te kem nje ven te mire pune

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 23:53

Si duket Naki mas 10 vitev se lolita e vogel krejt Neutral ani me fmi kuku

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:54

Hahahahahaahah skam gru moj sivjet martohem veres diku ne deti 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:56

ahahahahaha po pra ke hall ti qe e ke gruan e vogel per ate e qesh lolen per burrin e madh

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pas 10 vitesh...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi