» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Shko poshtė

Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga ylli prej Thu 01 May 2008, 01:24

une e' vlersoj shum te verteten
dhe nuk ka as"gje mbi te ??????
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11996
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Naki prej Thu 01 May 2008, 09:40

ylli shkruajti:une e' vlersoj shum te verteten
dhe nuk ka as"gje mbi te ??????
dhe rri i tille se vertet je nje king nuk njihemi personalisht por ishte knaqesi te punoja me ty qe nga te paret qe ishe tek faqet.com
Realiteti dhe e verteta gjithmone do fiton dhe nje dite do jesh kokelarte kur te takosh nje mik ose mike sepse je nje king vertet dhe kam shume rrespekt per ty

faleminderit per komplimentin NAKI , por dhe ti je nje njeri i mrekudhueshem , dhe dukesh shum me i'aft se te gjith ne dhe
kam nderin qe e'marr kete pershtypje prej teje
shum respekte prej meje,
ylli,
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 May 2008, 16:14

Vleresoj te verteten 100% e pranoj ate dhe nuk i trembem sado e rende te jete.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 01 May 2008, 16:26

i trembem ndonjeher te vertetes se eshte e hidhur
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12968
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga ylli prej Thu 01 May 2008, 20:04

jo jo nuk duhet ti trembesh kurr te vertetes
se po aqe sa e'hillur eshte edhe pak me shum e'embel
mendimi i"ime, ylli ,
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11996
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga 666 prej Thu 01 May 2008, 21:08

Naki shkruajti:
ylli shkruajti:une e' vlersoj shum te verteten
dhe nuk ka as"gje mbi te ??????
dhe rri i tille se vertet je nje king nuk njihemi personalisht por ishte knaqesi te punoja me ty qe nga te paret qe ishe tek faqet.com
Realiteti dhe e verteta gjithmone do fiton dhe nje dite do jesh kokelarte kur te takosh nje mik ose mike sepse je nje king vertet dhe kam shume rrespekt per ty

faleminderit per komplimentin NAKI , por dhe ti je nje njeri i mrekudhueshem , dhe dukesh shum me i'aft se te gjith ne dhe
kam nderin qe e'marr kete pershtypje prej teje
shum respekte prej meje,
ylli,

nuk eshte ai ylli i faqeve
666
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 12096
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 08 May 2008, 13:15

E verteta sa do e hidhur te jete duhet ta di nuk i trembem se e verteta gjithmon fiton se eshte raliteti.
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 17:46

me pelqen vetvetja e njeriut edhe e vlersoi shum te verteten sepse e verteta ka shum vler tek nje rraport mashkull ose femer ose femer me femer mashkull me mashkull nje komunikim bazohet tek e verteta gjithmone
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18372
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 27 Apr 2009, 18:37

kujt nuk i pelqen e verteta,po rrall gjendet sot
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14715
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 27 Apr 2009, 18:39

esht e vertete qe gjindet rralle e verteta po varet edhe nga njeriu besoi
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18372
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 27 Apr 2009, 18:41

padyshim
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14715
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 May 2009, 23:20

Njeriu eshte nje qenie qe dhe ku egziston genjeshtra mundohet te nxjerr te verteten.Kjo ndodh sepse aty ku ka genjeshter rritet mundesia e prejardhjes nga e verteta.Dhe pse i pelqen genjeshtra sepse ka ngjyra e verteta, e godet dhe dashur padushur vjen vleresimi per te qe eshte i padiskutueshem.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush ju pelqen? Sa e vlersoni te verteten ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi