» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 02 May 2008, 12:04

kerkohen anetaret e humbur
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 02 May 2008, 12:07

e para qe kerkohet eshte my love
hahahahaaaaa
my love na ka munguar vertet
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga ylli prej Fri 02 May 2008, 14:23

e dyta eshte gurbetqarja ,,
,qe na ka humb krejt
dhe vertet na ka marr malli per te


Edituar pėr herė tė fundit nga ylli nė Sat 03 May 2008, 16:07, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 02 May 2008, 15:55

gurbetqare po ti ku je fshef mi
kerkohet gurbetqarja
hhahaaahahaha
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 02 May 2008, 15:58

ej nje sukses per kete tem
sapo e gjeta dhe e riktheva anetaren e humbur stupenda
stupenda mire se u ktheve zemer
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 02 May 2008, 18:20

Stupenda erdhi ketu ku eshte o zot sa me kishte mare malli per stupenden kis
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Sat 03 May 2008, 09:10

Kerkohet Naki i cili na ka humbur fare ha ha ha Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga stupenda prej Sun 04 May 2008, 20:39

u riktheva se me kishte marr malli per te gjithe ju miresejugjeta. ju dua fort ehe danc
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga 666 prej Sun 04 May 2008, 20:40

thtupiiiiiiiiiiii Very Happy
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11271
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Sun 04 May 2008, 22:28

iiiiiiiiii po muve smungova fare čččččččč
stupenda ueeueueueueu mir se ke ardh ene mos ik me mi kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga MANDI prej Sun 04 May 2008, 22:32

ja vlen te humbesh ktuuuuuuuuuuuu

sepse ashtu e bejen keta te vjeterit

hallall ju qe keni humbur ne forum

dhe permendimin time skeni cdoni mo se sja vlen te hyni me ktu

ku eshte nje forum personal dhe jo nje forum me te drejten e fjales te cdo personi

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Sun 04 May 2008, 22:42

????????????????? na e shpjego pak kte mondi ta kuptoi dhe une Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga MANDI prej Sun 04 May 2008, 22:44

jam mandi dhe jo mondi

ska nevoi per shpjegime mirela sepse une jam antar i ri ktu dhe asnjeri sme ka mirepritur

ktu mirepresin vec ata te vjetrit sepse eshte forum personal i stafit drejtues

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Sun 04 May 2008, 22:47

sory per emrin e para... e dyta shiko pak prezantimin tend si te kam mikprit une sepse un flas per vete ok Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga MANDI prej Sun 04 May 2008, 22:50

mirela shkruajti:sory per emrin e para... e dyta shiko pak prezantimin tend si te kam mikprit une sepse un flas per vete ok Sad

as une nuk permenda emra mirela flm prej teje

por une kame nje tip qe merrem me shume me pergjithesin se vecantin

te flm dhe njeher ty sepse vec ti u tregove e gatshme ketu dhe ne nje teme tjeter

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Sun 04 May 2008, 22:55

antaret e humbur kuuuuuuuuuuuuuuuuu esht my love se ka humb fare Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga MANDI prej Sun 04 May 2008, 23:00

une per vete sjam ne kerkim sepse asnje sme ka humbur ketu sepse nuk i njohe

por ende i qendroi asaj cfare kam shkruar te faqa e pare

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 05 May 2008, 12:14

ju lutem jo chit chat ne temen time
se do dilni ne kerkim pastaj hahahaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 09:59

sot vura re mungesen e blines
po ju e keni vene re?
kerkohet blina te dashur anetar kush e ka pare te lajmeroj ne numrin 0900 ... hahahahahahahaaaaaaa
blina eshte shume e mire vetem se ka humbur per ca kohe .
shpresojm te vije.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 11:06

kerkohet nga policia kohet e fundit interesanti kush ta gjej ta bjere ne Forum 8)
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 06 May 2008, 11:47

Zemera_e_thyer shkruajti:kerkohet nga policia kohet e fundit interesanti kush ta gjej ta bjere ne Forum 8)
E prangova per 72 ore ok po e liroj pra 8)
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 May 2008, 11:49

naki po shum e ke mbajt 72 ore.
une e di 8 orarsh Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:32

po e kerkoj une policine tani te ia heq prangat se ia kam vu para se te dal hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Tue 06 May 2008, 23:38

Ku eshte zhdukur My Love?! Sad
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Tue 06 May 2008, 23:40

po sirena nga ka vajt se spo duket gjithashtu dhe shefja dmth GISHTEZA Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga deti prej Wed 07 May 2008, 09:28

Po une ku humba, ku u treta?
Pse nuk vazhdoj aty ku mbeta...?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Wed 07 May 2008, 15:42

shum flm nga ata te gjith se ju ka ra ndermend per mua por per shkak se nuk jam e mirepritur ketu nuk hy me u identifiku ne forum nuk dua te kem probleme me asnje dua ta kem koken e qet ju uroi gjdo te mir te gjitheve vellezer e motra kaloni si ma se miri te gjith i lexoi rregullisht postimet e juaja edhe se nuk shkruaj kaloni si ma se miri te gjith


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga blina prej Wed 07 May 2008, 15:48

sot vura re mungesen e blines
po ju e keni vene re?
kerkohet blina te dashur anetar kush e ka pare te lajmeroj ne numrin 0900 ... hahahahahahahaaaaaaa
blina eshte shume e mire vetem se ka humbur per ca kohe .
shpresojm te vije.


flm qe je ber merak per mua keshtu qe spo e le askend te jamron per mua ju lajmroj vet se gjall e super jam hahahahhaha

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Wed 07 May 2008, 16:43

Ejjj... po Riki ku eshte??????? vap
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 19:45

ka humbur gjyshi ime

ma gjeni dote m.q.s eshte tema per njerz te humbur?

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 08 May 2008, 09:59

Edhe mua me ka humbur gjyshi, po e di ku ta gjej , ne varreza Very Happy

Kerkohen antaret e forumit, po qe se gjyshi yt antar edhe ate do e gjejme king
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 08 May 2008, 12:17

Ok me mandi na jep te dhenat e gjyshit qe ta gjejme 🤡
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 13 May 2008, 11:32

ej ku ka humb kjo morena .
kam dy dit pa ja pare suratin.
kush e shikon le te njoftoj ne 0900 22 55 55 55 hahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 13 May 2008, 12:06

Qyqy me paska humbur morena qe kur me duhet te lajmerojme interpolin me memaliaj nr i atyre eshte ky mo apo i joti pv ahhahahhaahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga ylli prej Tue 13 May 2008, 12:13

oo ka humbur anita (nita ) more a e keni par kund
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 13 May 2008, 12:20

Zemera_e_thyer shkruajti:Qyqy me paska humbur morena qe kur me duhet te lajmerojme interpolin me memaliaj nr i atyre eshte ky mo apo i joti pv ahhahahhaahahah
eshte nr i atyre zemer qe te japin kenaqesi Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 13 May 2008, 12:31

memaliaj shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:Qyqy me paska humbur morena qe kur me duhet te lajmerojme interpolin me memaliaj nr i atyre eshte ky mo apo i joti pv ahhahahhaahahah
eshte nr i atyre zemer qe te japin kenaqesi Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Ti do vrar me buk ne goj me ok memaliaj edhe e ke pak nr i atyre Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 13 May 2008, 12:32

Zemera_e_thyer shkruajti:Qyqy me paska humbur morena qe kur me duhet te lajmerojme interpolin me memaliaj nr i atyre eshte ky mo apo i joti pv ahhahahhaahahah
8) 8) 8) eshte ne duar te sigurta por jo ne kembe te sigurta 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 13 May 2008, 12:35

E paska gjete Naki se eshte Policiet ne regull nuk kam me merak se eshte ne duar te sigurta 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 13 May 2008, 12:40

Zemera_e_thyer shkruajti:E paska gjete Naki se eshte Policiet ne regull nuk kam me merak se eshte ne duar te sigurta 8)
normale per cfar eshte sherbimi policor per raste emergjente dhe mos bej merak eshte vertet ne duar te sigurta shpejt ua rikthej ketu tani kemi akoma ca pune 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi