» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 5 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:44

do bej sikur kame ngatruar deren po doli bandilli i shpis
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:47

hehehe e cte keqe ka eee ti vetem nje veze hua do maresh Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:51

po sikur ai te jet nga qyteti dhe mos te kupetoje hallin tim
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 21:03

ateher ne hall te madh do jesh Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 16 Jun 2008, 23:03

SE KUSH ME kerkovi mua erdha un memaliaj ei si o koha anej nga ty Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 07:57

Erdha me qe me kerkut Gersa flm motra

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Tue 17 Jun 2008, 08:05

morena shkruajti:Erdha me qe me kerkut Gersa flm motra


hehehehe Morena Neutral Neutral Neutral
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 08:08

gresa shkruajti:
morena shkruajti:Erdha me qe me kerkut Gersa flm motra


hehehehe Morena Neutral Neutral Neutral
Je bo e tmershme sa i keron njerzit direk vin puc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Tue 17 Jun 2008, 08:13

hehehe morena ska qishtu duhet site kerkosh ndim me ardh e jo mu vanu Mad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga L86 prej Wed 18 Jun 2008, 20:45

AS NJERI SME KA KERKUAR Razz
avatar
L86

Shteti : MILAN
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11106
Regjistruar mė : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Sat 28 Jun 2008, 21:19

My Love shkruajti:ateher ne hall te madh do jesh Very Happy
mirela mire eshte koha mire.
Po mire nuk i ra njeriu ne sy mungesa ime 3 javore ne forum, e cudicme por e vertet
. Sa kam dhene per kete forum kur e mendoj.
Faleminderit te gjithve per konsideraten qe keni per mua.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Jun 2008, 19:42

Ka humbur Mirela Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sun 29 Jun 2008, 23:12

ka koh qe se kam pa zemer e thyer,,e dini gje ku esht

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10965
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Jun 2008, 23:19

Sirena nuk di ku humbi apo ndoshta ka nderruar ujrat Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 07 Jul 2008, 13:21

Kerkoje memaliaj ku ka humbur u ben kohe kush ta gjeje ta paraqisi ketu edhe ti japi nje dru te mire per mungesat pa arsye

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Jul 2008, 22:30

opaaaaaaaaaa erdha un she she vetem morena ka ven re se i mungon dielli kti vendi (ca konsiderate kam per vete mor zot Very Happy ) nesje ja re erdha he ca bohet ktu kush u martu kush u nda Mad Naki he re u ndave ti apo jo 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jul 2008, 23:16

Po mi po sa po ndahem sa po bashkohem 8) po ku na humbe ti eeeeee 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jul 2008, 10:21

Mirela e pra vetem mua me mungove meduket ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jul 2008, 10:51

Mirela edhe muve po nuk guxoja te kerkoja nga Raza Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Tue 08 Jul 2008, 12:46

Naki shkruajti:Mirela edhe muve po nuk guxoja te kerkoja nga Raza Sad
Hahahahaahahaha mo Naki te kam thene se ty Raza dhe mua Mjekrra do na ndjekin ton jeten Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 08 Jul 2008, 13:46

paj bonjani edhe ti razes ban naki edhe ti shota mjekres ban edhe ... shliroheni de Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jul 2008, 13:57

interesant shkruajti:paj bonjani edhe ti razes ban naki edhe ti shota mjekres ban edhe ... shliroheni de Very Happy
hahahahahah mos fol me shume se veq cka e prish Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 08 Jul 2008, 13:59

ha ha ha e qepa Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Wed 09 Jul 2008, 08:29

interesant shkruajti:ha ha ha e qepa Very Happy
Shocked edhe ti po e perkrah a Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 09 Jul 2008, 22:36

Zemera_e_thyer shkruajti:Kerkoje memaliaj ku ka humbur u ben kohe kush ta gjeje ta paraqisi ketu edhe ti japi nje dru te mire per mungesat pa arsye
zemer flm, je e vetmja qe me ke kerkuar dhe e vetmja qe i ka rene ne sy mungesa ime.
te puth fort se je shume e mire.
kam munguar se ashtu i kam ca probleme.
te puth fort ty , mirelen , kotelen , gurbetqaren, etj.
zemer sa per drurin mire eshte me ma dhen vet hahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga black prej Thu 10 Jul 2008, 01:22

ty te paskan kerku memaliaj... ka ca te tjere qe as qe e dine se ekzistojne Very Happy... bota virtuale kto ka... dikush zevendesohet shume shpejt nga dikush tjeter
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10977
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 10 Jul 2008, 09:15

Shota shkruajti:
interesant shkruajti:ha ha ha e qepa Very Happy
Shocked edhe ti po e perkrah a Shocked

tamon puna haha ha ha Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Thu 10 Jul 2008, 09:21

interesant shkruajti:
Shota shkruajti:
interesant shkruajti:ha ha ha e qepa Very Happy
Shocked edhe ti po e perkrah a Shocked

tamon puna haha ha ha Neutral

Mad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 09:48

black shkruajti:ty te paskan kerku memaliaj... ka ca te tjere qe as qe e dine se ekzistojne Very Happy... bota virtuale kto ka... dikush zevendesohet shume shpejt nga dikush tjeter
Shum e drejt Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 10 Jul 2008, 10:45

black shkruajti:ty te paskan kerku memaliaj... ka ca te tjere qe as qe e dine se ekzistojne Very Happy... bota virtuale kto ka... dikush zevendesohet shume shpejt nga dikush tjeter

bene gabim qe flete keshtu qe zvendesohet,po une e respektoj shoqerin black flm besoj se me kupton :bye:

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 14:49

Ku me ka humbur kolegja ime blina

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga blina prej Fri 11 Jul 2008, 21:42

shota flm per kujdesin qe ke treguar per mua po dhe pak hyra ketu te pershendetem me ju mandej do iki ne pushim

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11522
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Jul 2008, 18:52

Mirela he mi ku u zhduke prap e??

Zemra e thyer 2 dite munges ke mar ta dish ,apo po kerko dhe ti .......... ate qe tham Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Sat 12 Jul 2008, 20:25

Per fat te keq jeni jasht teme!Tema eshte kerkojm antaret e humbur!!!E jo kush ju mungon ...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Sun 13 Jul 2008, 12:15

Po e kerkoj shefin dalipin di kush ku paska thyer qafen cherry cherry cherry

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sun 13 Jul 2008, 12:16

Yep e di une,,e kish zan komshia ke mullari i sanes me grun e komshis Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10965
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga black prej Sun 13 Jul 2008, 16:13

Zemera_e_thyer shkruajti:
black shkruajti:ty te paskan kerku memaliaj... ka ca te tjere qe as qe e dine se ekzistojne Very Happy... bota virtuale kto ka... dikush zevendesohet shume shpejt nga dikush tjeter

bene gabim qe flete keshtu qe zvendesohet,po une e respektoj shoqerin black flm besoj se me kupton :bye:

zemra une nuk gjykova mendimin tend lali... dhe as nuk e kisha fare per ty... dhe ti nuk duhet te gjykosh mendimin tim... bota virtuale i ka keto lali...
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10977
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 14 Jul 2008, 09:12

gurbetqarja shkruajti:Per fat te keq jeni jasht teme!Tema eshte kerkojm antaret e humbur!!!E jo kush ju mungon ...me vjen keq te ta kujtoi e dashur gurbetqare se kjo teme esht te chit chat pa kufi ce dmth me fol mar e mrapsht ok nejse sa x temen ajo bovari memaliaj triniti sirena ku kan humb Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Jul 2008, 17:06

mirela shkruajti:
gurbetqarja shkruajti:Per fat te keq jeni jasht teme!Tema eshte kerkojm antaret e humbur!!!E jo kush ju mungon ...me vjen keq te ta kujtoi e dashur gurbetqare se kjo teme esht te chit chat pa kufi ce dmth me fol mar e mrapsht ok nejse sa x temen ajo bovari memaliaj triniti sirena ku kan humb Sad
Mirela nuk eshte faji i asaj une i terhoqa vrejte ok .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Mon 14 Jul 2008, 17:15

kerkohet intersanti ja e gjeteum se erdh ne forum tash
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi