» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 14 Jul 2008, 17:42

O une nuk hupi shpesh, po kush don mem kerku le te me thirr ne tel o49 ... ... Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Mon 14 Jul 2008, 17:53

mirela shkruajti:
gurbetqarja shkruajti:Per fat te keq jeni jasht teme!Tema eshte kerkojm antaret e humbur!!!E jo kush ju mungon ...me vjen keq te ta kujtoi e dashur gurbetqare se kjo teme esht te chit chat pa kufi ce dmth me fol mar e mrapsht ok nejse sa x temen ajo bovari memaliaj triniti sirena ku kan humb Sad
jo mi yll po per keta persona e kam pasur fjalen qe nuk jan ne forum shoqeria e meparshme Sad Sad por fatkeqesisht u shly postimi im

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jul 2008, 11:40

Kerkoj Zemren _e thyer qe e shplaft mortja sa kam qesh dje Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 13:40

Ku me ka ikur Raza Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jul 2008, 13:43

Naki lajmero ne polici dhe do e gjejn shpresoj ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 15 Jul 2008, 15:59

ATYRE QE U KAM MUNGUAR U THEM JA KU JAM DHE U RIKTHEVA PERSERI PER TE MOS U LARGUAR ME .
ATA QE NUK ME DUAN KETU U THEM TE GJEJNE VENDE E TE FUTEN SE UNE DO JEM KETU DITE PER DITE DHE NUK KAM PER TE MUNGUAR ME.
SI PER IRONI KETE TEME E KAM HAPURE UNE DHE ASNJE NUK U KUJTUA SE UNE NUK ISHA ME PRANE JUSH, E CUDICME PER MUA POR E VERTET.
eg
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 16:03

memaliaj shkruajti:ATYRE QE U KAM MUNGUAR U THEM JA KU JAM DHE U RIKTHEVA PERSERI PER TE MOS U LARGUAR ME .
ATA QE NUK ME DUAN KETU U THEM TE GJEJNE VENDE E TE FUTEN SE UNE DO JEM KETU DITE PER DITE DHE NUK KAM PER TE MUNGUAR ME.
SI PER IRONI KETE TEME E KAM HAPURE UNE DHE ASNJE NUK U KUJTUA SE UNE NUK ISHA ME PRANE JUSH, E CUDICME PER MUA POR E VERTET.
eg
Very Happy Very Happy Very Happy gabim je se kishte disa te interesuar per ty sa edhe ne cel me moren fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 15 Jul 2008, 16:22

[quote="[/quote] Very Happy Very Happy Very Happy gabim je se kishte disa te interesuar per ty sa edhe ne cel me moren fest[/quote]
hahahaaaaa beju te fala
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 16:30

ate dhe e kam bere pa merak fare lali

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 15 Jul 2008, 18:16

Naki shkruajti:Ku me ka ikur Raza Sad

ahaha a ende nuk eshte harruar Raza a??

Kerkohet bashkepuntori im Interesant,sepse sot i kam ikur si shpejt haha
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Musafir prej Tue 15 Jul 2008, 18:22

kerkohet zemra e thyer Sad Sad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 15 Jul 2008, 19:29

zemer e thyer ka pun tashi Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10974
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 15 Jul 2008, 19:34

ketu jam erdha ok zemer mos ki mera se jam mire fare

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Jul 2008, 12:31

mirela ku je mi goc se na bere merak .
zemra e thyer me behet qefi qe je mire.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Jul 2008, 12:32

kerkoj dhe arlen nje vajze tipike gjirokastrite.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Thu 17 Jul 2008, 23:33

memaliaj shkruajti:mirela ku je mi goc se na bere merak .
zemra e thyer me behet qefi qe je mire.


ktu jam o qaf thyer ku humb un he burr se se merr dreqi gjon e vet thon anej nga ana ime8) Very Happy Very Happy ti ca ke bo mire Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 18 Jul 2008, 14:03

mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:mirela ku je mi goc se na bere merak .
zemra e thyer me behet qefi qe je mire.


ktu jam o qaf thyer ku humb un he burr se se merr dreqi gjon e vet thon anej nga ana ime8) Very Happy Very Happy ti ca ke bo mire Very Happy
si po mi kalon pushimet mi qafire hahahaaaa,
se une do iki sot nja 3 dite ne vlore dhe per nja dy tre jave do ja plas ne egjipt nja 10 dite.
me behet qefi qe je gjalle hahaaaa
zemra e thyer po ti ku je lal se ke humbur dhe ti tani.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Silvi prej Fri 18 Jul 2008, 15:26

Ai Naki more nga behet :thinking:
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jul 2008, 15:53

silvi shkruajti:Ai Naki more nga behet :thinking:
Shocked Shocked ku je mi ti ku je e une akoma ne kanal duke pritur ndonje mercedes CLS Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Sat 19 Jul 2008, 14:54

Nuk kerkoj asnjeri... ata qe me duhen jane me mua tani!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 00:32

ueeeeeeeeeee memaliaj spo te zika sumatricja ven 8)

ka humb deti Smile kush ta gjej da dergoi afer reres Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Jul 2008, 10:43

Kerkoj Zemren_e_thyer e cila na ka humburfare, ku je ti kis
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 16:15

zemra ku je miiiiiiiiii

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 22 Jul 2008, 09:14

o zemra ku je fut miiiiiii dil vet se u dorzuam ne, nuk te gjejm dot hahahahaaaa....
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jul 2008, 11:03

Kerkoj shpirtin e shenjte & kurriz thyeren ku jeni fut mi .Ty kurriz thyer ta rregulloj une qefin Shocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Jul 2008, 11:49

Oj katunare a dalim i lypim bre 8) mos jane fshehur ke mullari i Lames 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 22 Jul 2008, 12:42

Ketu jame e di qe ju mungoj edhe ju me mungoni me besoni ju a them me shpirte me mungoni te gjitha ju puthe shume mirela,morena,shpirti,naki,memaliaj,interesanti ju puthe

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 22 Jul 2008, 16:58

morena shkruajti:Kerkoj shpirtin e shenjte & kurriz thyeren ku jeni fut mi .Ty kurriz thyer ta rregulloj une qefin Shocked


Embarassed ee mka ik mendja mu fare,,te pershnes yllo ehe

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10974
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Jul 2008, 09:27

Shpirti_Shejt shkruajti:
morena shkruajti:Kerkoj shpirtin e shenjte & kurriz thyeren ku jeni fut mi .Ty kurriz thyer ta rregulloj une qefin Shocked


Embarassed ee mka ik mendja mu fare,,te pershnes yllo ehe
Ku te ka ik mi ?Mos bo mungesa se te vdiqa ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Wed 23 Jul 2008, 09:28

Kerkoj kolegen time Sanijen qe posa pash disa foto tek Policia dhe femijet ku ka mbetur di kush ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Jul 2008, 09:14

mirela ku je mi goc se je bere si hije ketu ne forum
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 25 Jul 2008, 11:40

morena shkruajti:
Shpirti_Shejt shkruajti:
morena shkruajti:Kerkoj shpirtin e shenjte & kurriz thyeren ku jeni fut mi .Ty kurriz thyer ta rregulloj une qefin Shocked


Embarassed ee mka ik mendja mu fare,,te pershnes yllo ehe
Ku te ka ik mi ?Mos bo mungesa se te vdiqa ehe

Embarassed Embarassed Embarassed he se do mundohem tjem me aktive,

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10974
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Wed 30 Jul 2008, 20:43

memaliaj shkruajti:mirela ku je mi goc se je bere si hije ketu ne forum

ja ku jam re Embarassed sa i mungoi una ketij mer zot 8) memaliaj kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 31 Jul 2008, 11:52

mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:mirela ku je mi goc se je bere si hije ketu ne forum

ja ku jam re Embarassed sa i mungoi una ketij mer zot 8) memaliaj kis
me mungon mi zemer se je si uji i paket, ka shume pak goca per te qen ketu.
ti ,kotelja dhe ndonje tjeter eshte se pastaj eheee....

sot kerkoj kotelen dhe zemren e thyer.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 15:23

sot kerkoj nje goce qe ri ne nje zyre te italise , ajo e ka emrin stupenda.
ku je mikja ime?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Fri 01 Aug 2008, 20:13

memaliaj shkruajti:
mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:mirela ku je mi goc se je bere si hije ketu ne forum

ja ku jam re Embarassed sa i mungoi una ketij mer zot 8) memaliaj kis
me mungon mi zemer se je si uji i paket, ka shume pak goca per te qen ketu.
ti ,kotelja dhe ndonje tjeter eshte se pastaj eheee....

sot kerkoj kotelen dhe zemren e thyer.


flm per komplimentin lal kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Aug 2008, 20:38

Kerkoj Zemren_e thyer dhe Shpirtin e shenjt ku keni humb ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sat 02 Aug 2008, 13:27

mire se ju gjeta kam qene me pushime prandaj nuk jam fute ne forum te puthe shume

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Aug 2008, 13:28

ooo mire se na ke ardhe , po si ke shku ne pushime pa tregu ashtu
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sat 02 Aug 2008, 13:37

doli ashtu pa pritur nuk i kisha planifiku keto pushime po jam mire fare ketu jam tani uroj te jeni edhe ju te gjithe mire edhe e cmoje shume qe e ndjeni mugesen time ju falminderit shume KISSSSSSSS

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi