» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 8 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 01 Oct 2008, 09:42

kotele ku je fut zemer.
po ti mirela ku je fut.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Oct 2008, 11:44

Kerkoj Mirelen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga kingushi prej Wed 01 Oct 2008, 14:41

Mad kerkoj grun se me ka hum neper forume te lutem teta morena ma gjej grun ke i chikita hahahahahahahaha Smile nga serjozi

kingushi

Shteti : suedi
Postime : 5
Kyējet nė forum : 10568
Regjistruar mė : 01/10/2008
Profesioni : tankist ke topat ne zallherr

http://www.skomhic.sdumetregu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga kingushi prej Wed 01 Oct 2008, 14:44

me ngja se ka shku ne afganistan me gjet bin ladenin ajo me forcat e zallherrit hahahahahahaha

kingushi

Shteti : suedi
Postime : 5
Kyējet nė forum : 10568
Regjistruar mė : 01/10/2008
Profesioni : tankist ke topat ne zallherr

http://www.skomhic.sdumetregu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Oct 2008, 15:09

kingushi shkruajti:Mad kerkoj grun se me ka hum neper forume te lutem teta morena ma gjej grun ke i chikita hahahahahahahaha Smile nga serjozi
Neutral She she

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga kingushi prej Wed 01 Oct 2008, 15:19

kingushi shkruajti:
Mad kerkoj grun se me ka hum neper forume te lutem teta morena ma gjej grun ke i chikita hahahahahahahaha Smile nga serjozi
Neutral She she
qakeeeeeeeeeeeee sme njef kshu apo do me tregu kush jom harroje Razz:P:P:P

kingushi

Shteti : suedi
Postime : 5
Kyējet nė forum : 10568
Regjistruar mė : 01/10/2008
Profesioni : tankist ke topat ne zallherr

http://www.skomhic.sdumetregu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Oct 2008, 15:29

hahahahah te shplaft mortja jarebi cherry

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga kingushi prej Wed 01 Oct 2008, 15:34

morena po ti mua me mallko qe te prmetova candledinner pastaj :**/**: dhe se fundmi :secret: se nigjojn kta hahahahahahahahaha

kingushi

Shteti : suedi
Postime : 5
Kyējet nė forum : 10568
Regjistruar mė : 01/10/2008
Profesioni : tankist ke topat ne zallherr

http://www.skomhic.sdumetregu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 03 Oct 2008, 12:25

kotele ku je fut zemer.
po ti mirela ku je fut.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Sun 05 Oct 2008, 12:51

Jam ketu memaliaj, duke kerkuar hijen time.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 05 Oct 2008, 13:06

Po Dano ku ka humb apo ka firuar pas ramazanit Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 10:31

Kotelja shkruajti:Jam ketu memaliaj, duke kerkuar hijen time.
as mos u mundo ta kerkosh sepse hija jote eshte gjithmon e dukshme dhe prezente dhe kur ti nuk je ketu.
me behet shume qefi qe po e perdor kete shprehje qe une e kam shume perzemer Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga black prej Tue 07 Oct 2008, 07:11

Zemra e thyer
sirena
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10899
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Wed 08 Oct 2008, 09:28

Po ku eshte fshehur Risa, del se te vdiqa Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 08 Oct 2008, 10:12

black shkruajti:Zemra e thyer
sirena


ketu jam kisssssss kis

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 08 Oct 2008, 10:30

shyqyr mi shyqyr qe erdhe se na thave syt mi goc hahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 08 Oct 2008, 10:38

ERDHA MO ERDHA SE EDHE TI ME MUNGEJE MUA GZ QE JE MIRE MEMALIJA

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 08 Oct 2008, 10:55

Zemera_e_thyer shkruajti:ERDHA MO ERDHA SE EDHE TI ME MUNGEJE MUA GZ QE JE MIRE MEMALIJA
Ja fute kot se po te kisha munguar do kishe ardh me shpejt hahahaaaa8) Very Happy se bej shaka hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 12 Oct 2008, 20:10

memaliaj shkruajti:e para qe kerkohet eshte my love
hahahahaaaaa
my love na ka munguar vertet

Hehe se kisha pare fare ke te njoftim hahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 13 Oct 2008, 15:34

Risa shkruajti:
memaliaj shkruajti:e para qe kerkohet eshte my love
hahahahaaaaa
my love na ka munguar vertet

Hehe se kisha pare fare ke te njoftim hahahah
o goc nga mungesa jote kam mare spunto per te hapur kete tem hahahahaaaaaaa.
Duhet te ndihesh e privilegjuar qe kjo tem e kam hapur per shkakun tend dhe qe kjo tem ka patur shume sukses hahahahaaaa
my love(risa) prap ty po te kerkoj hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Wed 15 Oct 2008, 23:58

Erdha une memaliaj morena flm qe kujtoheni per muve Smile ju te tjeret jarebil qafen fest

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga black prej Fri 17 Oct 2008, 06:25

Une...
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10899
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 10:11

Adem Berisha dhe Risa...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 23 Oct 2008, 10:51

risa dhe mirela

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:32

Risa ku me ke humbur mi Sad , eja sa me shpejte se ....
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:34

interesant shkruajti:Risa ku me ke humbur mi Sad , eja sa me shpejte se ....
... se i ra pika interesantit Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:36

Kotelja shkruajti:
interesant shkruajti:Risa ku me ke humbur mi Sad , eja sa me shpejte se ....
... se i ra pika interesantit Neutral

NeutralNeutralNeutralNeutral jo nje po dy pika hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:37

Sa shume i ngjan dikujt qe njoh... vec sikur ta dije jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 11:49

Kotelja shkruajti:Sa shume i ngjan dikujt qe njoh... vec sikur ta dije jocolor

A thua valle se kush mund te jete ai qe aq shume i ngjaj :thinking: :thinking:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Thu 23 Oct 2008, 11:51

Eshte nje gazetar i sportit Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 12:00

Kotelja shkruajti:Eshte nje gazetar i sportit Very Happy

ahaaa a per ate e kishe fjalen a... paj kemi disa gjera te perbashketa NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 12:15

Po zemren_e_thyer a e ka pare dikush apo edhe ate duhet une te dal ta kerkoj .... O njerez une jam per pune te brendshme e jo per te jashte NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 13:14

Ku e kam kunaten ?????

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga deti prej Thu 23 Oct 2008, 13:16

Po Baca Adem ku eshte? Pse nuk e shoh ne forum? Le ta dije se me ka marre malli per te.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Thu 23 Oct 2008, 13:18

Edhe mu valla ku ka humb

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 13:24

Shota shkruajti:Edhe mu valla ku ka humb

Shota pasi qe je police filloj hetimet edhe e gjen NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:25

interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Edhe mu valla ku ka humb

Shota pasi qe je police filloj hetimet edhe e gjen NeutralNeutralNeutral
Hahahahahahahahaha po te ishin pjata me groshe do ja degjonte eren edhe ti po behesh vertet interesant nuk degjon ere tjeter kjo o lal Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 23 Oct 2008, 14:27

Naki shkruajti:
interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Edhe mu valla ku ka humb

Shota pasi qe je police filloj hetimet edhe e gjen NeutralNeutralNeutral
Hahahahahahahahaha po te ishin pjata me groshe do ja degjonte eren edhe ti po behesh vertet interesant nuk degjon ere tjeter kjo o lal Neutral Neutral Neutral Neutral

NeutralNeutralNeutralNeutral po ku mos me i pas gllokat te aktivizuar kur ha vetem grosh NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Oct 2008, 14:31

interesant shkruajti:
Naki shkruajti:
interesant shkruajti:
Shota shkruajti:Edhe mu valla ku ka humb

Shota pasi qe je police filloj hetimet edhe e gjen NeutralNeutralNeutral
Hahahahahahahahaha po te ishin pjata me groshe do ja degjonte eren edhe ti po behesh vertet interesant nuk degjon ere tjeter kjo o lal Neutral Neutral Neutral Neutral

NeutralNeutralNeutralNeutral po ku mos me i pas gllokat te aktivizuar kur ha vetem grosh NeutralNeutralNeutralNeutral
Hahahahahahahahahahahahaaaa o zot vdiqa edhe e gjithe policia ka nga 30 fishek ajo me qindra kokrra groshe dhe kur ja fut rafal se paku 15 i ka ne dhjetshe e 15 tjere ne nenshe Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral dhe eshte e vetmja qe ne gjuajtje se ve masken Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 02:37

Adem Berisha ku eshte?!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 8 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi