» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 9 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Sat 25 Oct 2008, 20:50

Po sirena ne cilat ujra eshte tani di kush ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Avokatja prej Tue 11 Nov 2008, 11:20

po memaliaj ku eshte
avatar
Avokatja

Shteti : Albania
Postime : 4
Kyējet nė forum : 10539
Regjistruar mė : 08/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 11 Nov 2008, 11:28

Kerkohet zemra_e_thyer ka humbur fare, dhe nje kerkim te vecant duhet ta bejme per Shoten e cila ka humbur qe nje kohe me glokat e saja, kush ka ndonje informat per te apo per glloka le te paraqitet te stafi NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 13:58

Kerkoj Shoten dhe Mirelen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Nov 2008, 16:34

Shota eshte ne gjinekologji Very Happy Very Happy Very Happy tha skam kohe me prit 9 muaj pe qes sonte Neutral Neutral Neutral ene me tha e ja gjet nje emer une ja propozova Hajdar Aga Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 11 Nov 2008, 16:39

Naki shkruajti:Shota eshte ne gjinekologji Very Happy Very Happy Very Happy tha skam kohe me prit 9 muaj pe qes sonte Neutral Neutral Neutral ene me tha e ja gjet nje emer une ja propozova Hajdar Aga Neutral

NeutralNeutralNeutral o shota nuk bohen kto pune per nje nate more hahaha le tja le emrin Ibish Ventilli NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Nov 2008, 17:15

Hahhahahaah interesant shkova sot e thirrra prej oborrit Oj shotooooooooooo dil lujna pak cici mici ajo nga dritarja dal leshin ahahahahahahahahahaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 11 Nov 2008, 17:17

hahahahahahahaha po pse nuk hyre brenda me e lujt cici mici hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Nov 2008, 17:19

Jo more me me vra grat a ato ishin kan ne pike te kjametit krejt ne dhomen kuku lele edhe une me hy aty taman puna hahahaahahahahahahahahaa

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 11 Nov 2008, 17:20

po pse nuk kerkojshe perforcime NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Nov 2008, 17:24

Ih lala ne ato momente me kinge me dukej gjyshja ime se ato qe ishin aty pe di ku e kam fjalen se marre me prmend ne publik trishtohen rinia se na pleqt jena provu e sprovu me gjera te tilla si stallaktitet dhe stallagmitet e shpelles se mermerit 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Tue 11 Nov 2008, 17:26

hahahahaha ti nuk je normal edhe te shpelles se gadimes hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 19:08

Ore do kerkoni antaret ju, apo si e keni hallin Naki &

interesant domi nja 10 dite pushim t'ju jap e ? 


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Wed 12 Nov 2008, 09:34

morena shkruajti:Ore do kerkoni antaret ju, apo si e keni hallin Naki &

interesant domi nja 10 dite pushim t'ju jap e ? 


Po ne jemi ne kerkim e siper lal , po kur po jemi nganjehere ne kerkim po duhet te vizitojme edhe disa shpella nuk i dihet NeutralNeutralNeutralNeutral ... Jo lal per pushim nuk kem nevoje do marrim veren per pushim, do vish dhe ti se kemi per t'i zbulu edhe disa shpella te tjera te pazbuluara deri me tani NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral


Sa mos me dal nga tema Very Happy : kerkohet Deti i cilina ka humbur fare , duhet te jete diku ne "trofta" po ku ???
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 09:46

Neutral ncuq nuk do vi jo .
Kerkoj Shpirtin e shenjt ku ka hume kjo goc?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Wed 12 Nov 2008, 09:53

morena shkruajti:Neutral ncuq nuk do vi jo .
Kerkoj Shpirtin e shenjt ku ka hume kjo goc?

po nuk deshe te vish nuk te detyrojme me dhune lal per vete e ke NeutralNeutral na bej listen ti kush ka humb dhe une me Nakin do i gjejme patjeter, nisja nga gjinia femrore se kane perparsi NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 09:55

interesant shkruajti:
morena shkruajti:Neutral ncuq nuk do vi jo .
Kerkoj Shpirtin e shenjt ku ka hume kjo goc?

po nuk deshe te vish nuk te detyrojme me dhune lal per vete e ke NeutralNeutral na bej listen ti kush ka humb dhe une me Nakin do i gjejme patjeter, nisja nga gjinia femrore se kane perparsi NeutralNeutralNeutral
Neutral jam e sigurt per kete ,pra e gjeni dot te jemen e Zeqos ? Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Wed 12 Nov 2008, 09:57

morena shkruajti:
interesant shkruajti:
morena shkruajti:Neutral ncuq nuk do vi jo .
Kerkoj Shpirtin e shenjt ku ka hume kjo goc?

po nuk deshe te vish nuk te detyrojme me dhune lal per vete e ke NeutralNeutral na bej listen ti kush ka humb dhe une me Nakin do i gjejme patjeter, nisja nga gjinia femrore se kane perparsi NeutralNeutralNeutral
Neutral jam e sigurt per kete ,pra e gjeni dot te jemen e Zeqos ? Neutral

A eshte e antarsuar kjo ne forum ketu apo jo ???
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:27

interesant shkruajti:
morena shkruajti:
interesant shkruajti:
morena shkruajti:Neutral ncuq nuk do vi jo .
Kerkoj Shpirtin e shenjt ku ka hume kjo goc?

po nuk deshe te vish nuk te detyrojme me dhune lal per vete e ke NeutralNeutral na bej listen ti kush ka humb dhe une me Nakin do i gjejme patjeter, nisja nga gjinia femrore se kane perparsi NeutralNeutralNeutral
Neutral jam e sigurt per kete ,pra e gjeni dot te jemen e Zeqos ? Neutral

A eshte e antarsuar kjo ne forum ketu apo jo ???
E jema e Zegjos mo gjithe andej eshte pyt Nakin se te tregon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Wed 12 Nov 2008, 10:28

Mad Morena
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Wed 12 Nov 2008, 10:28

morena shkruajti:
interesant shkruajti:
morena shkruajti:
interesant shkruajti:
morena shkruajti:Neutral ncuq nuk do vi jo .
Kerkoj Shpirtin e shenjt ku ka hume kjo goc?

po nuk deshe te vish nuk te detyrojme me dhune lal per vete e ke NeutralNeutral na bej listen ti kush ka humb dhe une me Nakin do i gjejme patjeter, nisja nga gjinia femrore se kane perparsi NeutralNeutralNeutral
Neutral jam e sigurt per kete ,pra e gjeni dot te jemen e Zeqos ? Neutral

A eshte e antarsuar kjo ne forum ketu apo jo ???
E jema e Zegjos mo gjithe andej eshte pyt Nakin se te tregon

ok pasi qe Naki e njef do e gjejm patjeter , do merret naki me te NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:29

gresa shkruajti:Mad Morena
jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:30

gresa shkruajti:Mad Morena
gresa po ti ke humbur me shume se te tjeret...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adisa prej Wed 12 Nov 2008, 10:32

Lumbardhi shkruajti:
gresa shkruajti:Mad Morena
gresa po ti ke humbur me shume se te tjeret...
jo mor jo ja ku jam alb
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Nov 2008, 10:40

Po de po sot je ketu por me muaj nuk te shohim syrin e majte

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 12 Nov 2008, 14:32

Aaaaaaaaa, unė do tė kerkoj nga Naki tė lėshoj, si quhet ajo, fletėkėrkimin mbase edhe fletėarrestin pėr njė anėtar.
Ia kam friken mos ėshtė mbytur diku nė ujė se SHOTAT nėpėr ujė kanė merak.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Thu 13 Nov 2008, 09:17

Oooooooooo Nakiiiiiiiiiiiii o i poshter ku kam qene une ne gjinekologji mo Shocked Shocked Shocked hahahahahahahaha sje normal mo ti po tek i fytit ishe o pshtjellan mos tu kan perzi kabllat se mend te gjinekologjia i ke sa i ke dergu aty mo Very Happy Very Happy Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 13 Nov 2008, 09:18

Shota shkruajti:Oooooooooo Nakiiiiiiiiiiiii o i poshter ku kam qene une ne gjinekologji mo Shocked Shocked Shocked hahahahahahahaha sje normal mo ti po tek i fytit ishe o pshtjellan mos tu kan perzi kabllat se mend te gjinekologjia i ke sa i ke dergu aty mo Very Happy Very Happy Very Happy

shota me rendesi te doktori ke qene, apo ndoshta kur ke jap deklaraten ne stacion je habit dhe ke bere gjinokologji NeutralNeutralNeutralNeutral , fundja barku ka lidhje me fyt hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Thu 13 Nov 2008, 09:21

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa se shok i tije je ti te dyt lesha jeni qysh po thote morena Shocked Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 13 Nov 2008, 09:24

Shota shkruajti:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa se shok i tije je ti te dyt lesha jeni qysh po thote morena Shocked Shocked

ooo shota mos ke gajle more se normale eshte me shku te gjinokologu per kontrollimin e fytit hahahaha NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Thu 13 Nov 2008, 09:26

Po e kerkoj kunaten ma keni pa kush ku ka mbet edhe cenka ba generallk hajde kunat shume urime edhe ketyre dy tullusumave te mi me shkop ne koke a kuptove se ndryshe kta smarrin vesh Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Thu 13 Nov 2008, 09:28

Shota shkruajti:Po e kerkoj kunaten ma keni pa kush ku ka mbet edhe cenka ba generallk hajde kunat shume urime edhe ketyre dy tullusumave te mi me shkop ne koke a kuptove se ndryshe kta smarrin vesh Very Happy

Cilen po e kerkon shota duhesh tja thuash emrin se ka shume kunata ketu NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Thu 13 Nov 2008, 09:34

E din kunata jeme e kam veq njo mo tjerat jane falco made in China 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 14 Nov 2008, 11:58

Sad Sad Sad nje koh shume te shkurter mungova dhe shume shpejt u harova, mire keta qe sme njohin, po keta qe me njohin pse?????.........
kotele........

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Fri 14 Nov 2008, 13:38

memaliaj shkruajti:Sad Sad Sad nje koh shume te shkurter mungova dhe shume shpejt u harova, mire keta qe sme njohin, po keta qe me njohin pse?????.........
kotele........

memaliaj te kemi kerkuar shume ne shume replika , lexoj disa faqe me heret, i kemi thyer kembet duke te te kerkuar NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 14 Nov 2008, 19:53

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:Sad Sad Sad nje koh shume te shkurter mungova dhe shume shpejt u harova, mire keta qe sme njohin, po keta qe me njohin pse?????.........
kotele........

memaliaj te kemi kerkuar shume ne shume replika , lexoj disa faqe me heret, i kemi thyer kembet duke te te kerkuar NeutralNeutralNeutralNeutral
Neutral Neutral Neutral leri more furcat ti, se kontrollova gjith andej dhe zgjeta azgje Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Nov 2008, 20:00

Memaliaj jo ore se genjen ai interesanti hahaha fare ste ka kerkuar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 19 Nov 2008, 15:14

Risa shkruajti:Memaliaj jo ore se genjen ai interesanti hahaha fare ste ka kerkuar
po ti lepurushe me ke kerkuar?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 15:16

mungojn postimet e Koteles ajo i mungon shum Forumit se esht nje yll Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Lisja prej Thu 20 Nov 2008, 18:24

E une do kerkoja te zotin e shtepis,athua ku rri ky njeri ore,se kam zen te merakosem per te. :thinking:
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 9 e 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi