» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Wed 07 May 2008, 11:13

Tek ne shqiptaret ka shume gjera qe praktikohen si ne kohen e Mesjetes.
Pse mund ti falen gabimet e se kaluares mashkullit por asesi femres?
Akoma permendet nje fjale popullore tek ne ” Ai eshte mashkull i ka hije”!
Cka mendoni ju?
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga visitor prej Wed 07 May 2008, 11:20

E kush po ja falka gabimet mashkullit re ?!!!!!

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Wed 07 May 2008, 11:22

Gruaja de mos u ban edhe ti kishe spo e din 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga visitor prej Wed 07 May 2008, 11:25

heheheheheehe 8) po ta kona ty a ? Mendoj se e kaluara eshte e kaluar dhe do te me interesonte dicka qe ka te beje me te ardhmen.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Wed 07 May 2008, 11:30

Analfabetizmi dhe mentaliteti i cekur te ne shiptaret do te na le shume mbas ne jete.Sikur te gjithe te ndalemi e te mendojm vetem per nje moment e qka nese tash vajzat do te kerkojn mashkullin pa gabim, te gjithe do te dalim e te themi ne nuk kemi bere gabime jemi te perkryer. Per mua ky eshte nje shfrytezim i madhe i rastit shota. Perderisa une kam kaluar me qindra avantura dhe kam bere qejfe vetes e percaktimi qe me eshte caktuar ne jeten time eshte i meshirueshem motra ime sa per qe e kam merituar jo valla se dy guar bashk si kam lene kund Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga stupenda prej Wed 07 May 2008, 13:18

Gabimet!!!!! Mendoj qe te dashurosh nuk quhet gabim edhe pse per disa konsiderohet i tille duke te analizuar qe je femer dhe ke gabuar duke dashurar dike qe me pas nuk eshte me me ty dhe per gjithe jeten do te kujtohet, do te permendet qe ti gabove. Mendoj qe e kaluara duhet lene pas pa e bere prezent ne te ardhmen se pastaj ca kuptimi do te kishte te ecje perpara kur ne mendje ke akoma te shkuaren. Prandaj gabimet falen dhe duhet te jete rciproke per te gjithe si femrat dhe meshkujt.
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11526
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga ylli prej Wed 07 May 2008, 13:29

po sigurisht edhe ne se'mundemi duhet te gjejm forc dhe te falim se gjithkush ben gabime ne jet dhe askush nuk eshte i'perkryer ,dhe eshte me mir me fal se sa me pas , por prap tek ne shqipetaret kjo gje mungon se akoma lexojm
kanunin e' lek dugagjinit dhe aq thell ka hyr ne gjakun e'shqiptarit sa qe eshte ber si kanceri ,, qe eshte smundje e pa sherushme
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11243
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 07 May 2008, 14:34

Njerez jemi edhe bejme gabime,duhet te dim edhe te falim gabime,por varet se cfar gabimesh,nqs do te flasim per te kalueren eshte dicka qe koha bene te veten edhe mbylle xhdogje kam degjuar falja eshte Engjellore duhesh te dish te falesh se edhe ty te ka falur dikush jeta vazhdon nuk duhet me e kthy koken mbrapa e me pa cfar gabimesh kam une ose ai une mendoj FALJA ESHTE HYNORE
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga blina prej Wed 07 May 2008, 15:59

Po une per vete mendoj qe po mund te falen gabimet e se kaluares por mvaret qfar gabimi ka qen kush e ka ber ate gabim.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11600
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 20:33

gabimet e se kaluares nuk falen

cfare do qofshin ato lidhje martesore lidhje dashurore lidhje shoqerore

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11215
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:14

Nese nuk i falim gabimet e te kaluares, do bejme hapa perpara me koken pas. E dime shume mire qe nuk mjafton kjo! Mendoj qe eshte humbje kohe te meresh me gjerat qe nuk kthehen me. Jeta eshte e shkurter dhe nese dikur thuhej 'Time is money', sot thuhet 'Time is much more than money'. Prandaj te gabosh eshte njerezore, dhe te falesh eshte hyjnore!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 10:00

ke te drejt kotele
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 00:31

Kur nuk kam, thuj ti!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 16:22

vallaj gjithmon ke 8)
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga blina prej Tue 27 May 2008, 21:48

Valla kogje shtir eshte mi fal une me haret kam mendu qe mund te falet gabimi po tani jo nuk do e kisha fal nje gabim

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11600
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Bardhi prej Wed 28 May 2008, 02:35

Mvaret se me ēfar gabimi dhe personi ke tė pėrballesh.
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12136
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga zymer prej Sat 31 May 2008, 01:51

njerezit gabojn dhe nuk duhet shikuar e kaluar por nese gabimet e falura perseriten nuk mendoj se ia vlen te falen. rrespekt
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Jun 2008, 13:05

Pse jo askush nuk ka lindur dhe nuk eshte i perkryer njerzit gabojne

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Sihana prej Thu 05 Jun 2008, 14:04

Per mua te gabosh eshte njerezore te falesh eshte hyjnore.
Me shum se kaq nuk kam se cfare te them Smile

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12170
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Jun 2008, 15:15

Nuk ka rendesi eshte e njejta gje si te falesh si te mos falesh rrjedhen e gjerave nuk e ndryshojme dot.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Jun 2008, 15:17

arla shkruajti:Nuk ka rendesi eshte e njejta gje si te falesh si te mos falesh rrjedhen e gjerave nuk e ndryshojme dot.
Mad ho mi edhe ti pak me e kjarte ne sqarime se edhe ashtu koka ime eshte boshe spjego edhe ihere domethenjen fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Jun 2008, 15:20

Te falesh nje faj nuk perben apsolutisht faj, por dhe kur e fal nuk i qendrojme asaj faljeje e pastaj ndodh qe pendohemi pse falem.
E dini pse? Faji eshte jetim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Jun 2008, 15:23

arla shkruajti:Te falesh nje faj nuk perben apsolutisht faj, por dhe kur e fal nuk i qendrojme asaj faljeje e pastaj ndodh qe pendohemi pse falem.
E dini pse? Faji eshte jetim
Dakord faji eshte jetim me ty jam. Po mire perse atehere njeriu pendohet per fajin?
E kam te degjuar por edhe e dua te jete ashtu "Kur pendohesh eshte mire edhe te falesh"! Apo jo?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Jun 2008, 15:27

Mendoj se fal ne nje cast dobesie, me vone kur llogjikon me shume thuhet se fala nga zemergjeresia.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Jun 2008, 16:11

arla shkruajti:Mendoj se fal ne nje cast dobesie, me vone kur llogjikon me shume thuhet se fala nga zemergjeresia.
e nga cila fal ti Dobesia apo zemrgjersia ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Jun 2008, 18:04

Asnje nuk rri te vras mendje kush ka faj, kush eshte fajtori.
Nuk gjykoj kaq shume.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga akili prej Thu 05 Jun 2008, 20:27

oooo arla te paska zen qymyri keq fare me sa shofe
sa per faljen varet nga rethanat si te jen dhe fal dhe nuk fal
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11334
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Jun 2008, 20:36

Akil ate gabimin me ate barishten nuk ta fal une , mos e kalo kaq lehte lumin ti se gjoja me kapi qymyri mua dhe erdhi heroi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga akili prej Thu 05 Jun 2008, 20:38

po une nuk ha barishte o arla mi ka prer doktori
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11334
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Jun 2008, 20:40

Ti preu ty doktori e ti mi kalove mua se te vinte keq ti shperdoroje ishte prone e popullit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga akili prej Thu 05 Jun 2008, 20:42

po gjitonet per te tilla raste jane oooo ar;la
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11334
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Musafir prej Fri 06 Jun 2008, 07:32Naki shkruajti:
arla shkruajti:Mendoj se fal ne nje cast dobesie, me vone kur llogjikon me shume thuhet se fala nga zemergjeresia.
e nga cila fal ti Dobesia apo zemrgjersia ?

nga asnjera duhet te kujtohet se kush esht fajtori e kur e kupton se e ka fajin ateher falet:bball: :**/**:

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 06 Jun 2008, 09:53

Te kaluara te haruarra po kur eshte qe e perserit perseri kjo te vret qe tregohesh zemergjere ose nga ajo qe e do edhe kete gje e marin si pike te dobet kjo eshte me te vertet poshtersi jo ta falesh po ta ;;;;; cherry

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 10:40

Brenda te kaluarave gjithmone paraqiten gjera qe ne realitet nuk shfaqin kurr nje te vertete. Gabimet jane si pasoje e papergjegjesise andaj kur ske pasur kujdes pse te kerkohet pergjegjesi ose falje. Mirpo prap qendroj pran asaj thenjes te gabosh eshte njerzore - te falesh hynjore. Jam dakord se duhet dhene raste dhe falje nese nuk kupton dhe shfrytezon keto raste partneri/partnerja ike por prap fale edhe pse nuk do e takosh me kurre.
Une personalisht jam shume i durueshem dhe fal shume vertet teper shume. Pse? Ne te gjithe mund te gabojme nganjehere, dy here apo tri here... e kur gabojne te dashurat tona atehere ne bota mashkullore e bejme tragjedi fare tragjedi. Kur une gaboj dhe falem perse gjinia tjeter te mos falet?
Nga keto pikepamje nisem dhe jam pro faljes se gabimeve nese nuk shkon nuk shkon bre vella o moter leje fare por mos u largo pa e falur se paku ndjej nje rrespekt moral te qenjes njerzore.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 12:42

Kenaqesi te lexosh kete argumebt rreth faljes.
Te pergezoj Naki!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 12:57

arla shkruajti:Kenaqesi te lexosh kete argumebt rreth faljes.
Te pergezoj Naki!
That's all Folks 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Cyber_Spartacus prej Mon 07 Jul 2008, 07:49

Gabimet e se kaluares mesimet e se ardhshmes....

firma.................................................................................................................................................................................
Kerkoj Perjetsine Ne Syckat e Tua Te Lutem Mos Ma Moho Kete....
Je Per Mua Ashtu Si Eshte Oksigjeni Per Njeriun E DOMOSDOSHME (shpresoj ta kuptosh nje dite)
avatar
Cyber_Spartacus

Shteti : Shko drejt pastaj majtas dhe shikon nje tabele eee je gabim
Postime : 13
Kyējet nė forum : 11205
Regjistruar mė : 26/04/2008
Profesioni : Ne Kerkim Te Profesionit Ideal

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jul 2008, 09:19

Po definitivisht po mund te falen eshte vendim qe merr zemra dhe kur zemra fal tjerat jane vetem arsyetim ose mburrje ose me shkurt nje veqanti qe nuk shkon me realitetin.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga visitor prej Mon 07 Jul 2008, 12:09

Naki shkruajti:Po definitivisht po mund te falen eshte vendim qe merr zemra dhe kur zemra fal tjerat jane vetem arsyetim ose mburrje ose me shkurt nje veqanti qe nuk shkon me realitetin.
hahahahahaha po qeshka njeri prej zori um shurdhofsh ti mu po bash ti nuk fal Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga deti prej Mon 07 Jul 2008, 12:53

Them se po, por duhet gjetur momentin - kohen e duhur.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13747
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund ti falim gabimet e sė kaluares?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi