» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Kotelja prej Thu 08 May 2008, 12:57

Secili nga ne mezi po presim te marim pak pushim nga puna, shkolla dhe angazhimet tjera dhe te relaksohemi pakez...

Keni vendosur ju se ku do ti kaloni pushimet kete vere?Very Happy
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Thu 08 May 2008, 13:01

Une ne Greqi 8) kesaj vere

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 May 2008, 16:15

une per vete ne Kosovė 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga EMILJANO prej Thu 08 May 2008, 16:25

Une per vete ne Budva me Komisaren time

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11231
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 03:38

Ne Turqi, Sarande ose Ulqin. Ta shohim :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 15:38

Kotelja shkruajti:Ne Turqi, Sarande ose Ulqin. Ta shohim :part001:
ne ulqin sja vle me shume se 2 dit , isha une vjet.
shpresoj te shihemi ne sr bashk kotele .
une pervec 2 te parave qe ke zgjedh ti do shkoj dhe ne rusi e greqi.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 08:04

ne Itali te motra danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Tue 20 May 2008, 09:02

Ne shqiperi Golem me miken time Annika kesaj vere fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Interesant prej Tue 20 May 2008, 09:38

Nese jo diku ne Shqiperi, mendoj ne Akaba te Jordanit vend i bukur Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Annika prej Tue 20 May 2008, 19:15

Naki shkruajti:Ne shqiperi Golem me miken time Annika kesaj vere fest8) 8) 8) plasa per nje pizza & coca-cola me ty Naki pleas


Edituar pėr herė tė fundit nga Annika nė Tue 20 May 2008, 22:12, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Sihana prej Tue 20 May 2008, 20:44

Naki shkruajti:Une ne Greqi 8) kesaj vere

kjo ishte me kunje 8) hhahhahahahha ok nese je per ne greqi mire se te vish por mos hajde vetem eeeeeee merre edhe ndonje mike me vete p.sh pse jo me anniken ose me familjen vetem se mos mendo se do te dergoj ne hotel aty ne shtepi disa ne ballkon e disa ne sallon cheers
une ketu re rhodos skam vend tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12092
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Tue 20 May 2008, 20:48

sihana shkruajti:
Naki shkruajti:Une ne Greqi 8) kesaj vere

kjo ishte me kunje 8) hhahhahahahha ok nese je per ne greqi mire se te vish por mos hajde vetem eeeeeee merre edhe ndonje mike me vete p.sh pse jo me anniken ose me familjen vetem se mos mendo se do te dergoj ne hotel aty ne shtepi disa ne ballkon e disa ne sallon cheers
une ketu re rhodos skam vend tjeter
Flm motra nuk do vime kete vere se ne bejme shume zhurme dhe ja prishim gjumin bebes qe do ta lindesh. Kesaj vere kemi rezervu ne Golem shnosh heren tjeter.

Ti Annika ti tregoj une pepsi ty 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 21:04

ne hene du me i kalu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Annika prej Tue 20 May 2008, 21:05

Naki shkruajti:
sihana shkruajti:
Naki shkruajti:Une ne Greqi 8) kesaj vere

kjo ishte me kunje 8) hhahhahahahha ok nese je per ne greqi mire se te vish por mos hajde vetem eeeeeee merre edhe ndonje mike me vete p.sh pse jo me anniken ose me familjen vetem se mos mendo se do te dergoj ne hotel aty ne shtepi disa ne ballkon e disa ne sallon cheers
une ketu re rhodos skam vend tjeter
Flm motra nuk do vime kete vere se ne bejme shume zhurme dhe ja prishim gjumin bebes qe do ta lindesh. Kesaj vere kemi rezervu ne Golem shnosh heren tjeter.

Ti Annika ti tregoj une pepsi ty 8) 8) 8)


8) 8) 8) puc puc puc

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga bovari prej Fri 13 Jun 2008, 22:17

U kam zili kur i lexova planet.une pervete ketu ku kam pasi nuk kam mundesi kete vere te bej pushime bile as te shkoj ne shtepine e pushimeve ne fundjave sepse do bej stazh dhe vazhdoj punen ne axhensi ne fundjave Very Happy
Te gjitheve pushime te mbara

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Adisa prej Sat 14 Jun 2008, 08:12

une ne wencja atu dote baj edhe mujn e mjaltit ....
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Jun 2008, 08:20

Se di akoma Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Jun 2008, 12:05

Ne Korfuz ne Greqi une kesaj vere vecse kam bere rezervimin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 14 Jun 2008, 12:20

Mesa duket sdo te bej pushim kesaj vere, ose ose dikur ne shtator edhe pse do filloje te ftohet koha.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga visitor prej Sat 14 Jun 2008, 12:37

Ku do ti kaloj pushimet ?
Do ti kaloj ketu:
- Ku i veshin ne koke qorapet dhe kallashi i lan hesapet
- Ku spunojne fare kombinatet e hajdutet i ngrene pallatet
- Ku hedhe valle Italiani, Serbi e Greku
- Ku jetojne shume te gezuar xhepat bosh deren e blinduar
- Ku ka baker, krom dhe ar por ske rryme e uje per tu lare
- Ku ka vlere me shume gomari se akademiku e shkenctari
Sigurisht e dini ku do me takoni nese doni te me takoni ketu jam une ne kete vend per pushime kesaj vere

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 14 Jun 2008, 13:58

Kujdes se mos ik per lesh shota!!! puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Jun 2008, 16:04

Shota shkruajti:Ku do ti kaloj pushimet ?
Do ti kaloj ketu:
- Ku i veshin ne koke qorapet dhe kallashi i lan hesapet
- Ku spunojne fare kombinatet e hajdutet i ngrene pallatet
- Ku hedhe valle Italiani, Serbi e Greku
- Ku jetojne shume te gezuar xhepat bosh deren e blinduar
- Ku ka baker, krom dhe ar por ske rryme e uje per tu lare
- Ku ka vlere me shume gomari se akademiku e shkenctari
Sigurisht e dini ku do me takoni nese doni te me takoni ketu jam une ne kete vend per pushime kesaj vere
Shota ma dergo adresen ne MP po vi dhe une se cka paske perzi lesh ti ishalla kthehesh me kete hunde qe ke 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga summer spell prej Sat 14 Jun 2008, 16:13

Ne itali te nje shoqe danc
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Jun 2008, 17:06

Naki shkruajti:Ne Korfuz ne Greqi une kesaj vere vecse kam bere rezervimin
Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga visitor prej Sat 14 Jun 2008, 19:01

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Ku do ti kaloj pushimet ?
Do ti kaloj ketu:
- Ku i veshin ne koke qorapet dhe kallashi i lan hesapet
- Ku spunojne fare kombinatet e hajdutet i ngrene pallatet
- Ku hedhe valle Italiani, Serbi e Greku
- Ku jetojne shume te gezuar xhepat bosh deren e blinduar
- Ku ka baker, krom dhe ar por ske rryme e uje per tu lare
- Ku ka vlere me shume gomari se akademiku e shkenctari
Sigurisht e dini ku do me takoni nese doni te me takoni ketu jam une ne kete vend per pushime kesaj vere
Shota ma dergo adresen ne MP po vi dhe une se cka paske perzi lesh ti ishalla kthehesh me kete hunde qe ke 8)
Hahahahahahaha jo se nuk rrin rehat ti ku di une cka me kerkon 8) 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:43

po mua kushe do me bej ndon je ftes se ketu ku jame une vetem male ka te nxihem dhe une pak se jame bore i bardhe
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 13:20

Kane filluar ftesat e para, cdo dite nje ftese e re. Jam e sigurt qe asnje nuk kam per te pranuar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Mon 16 Jun 2008, 13:28

Shpresoj ne durres me zemren time 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10965
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Jul 2008, 22:49

Si nuk po na tregoni si ja kaloni me pushime ku ? si ? ne c'far vendesh?

Pershembull une po i bej pushimet ne Vlore dhe nje pjes ne Sarand esht fantastike sidomos mbremjet Embarassed

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 01:01

Sarande.
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11533
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 00:11

un ne pune Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 08:59

Ne Greqi Korfuz kesaj vere ma kane lavdruar se eshte vend i bukur ta shof pse te mos provohet veqse edhe kam bere rezervimin per dy jave nga fillimi i Gushtit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 21 Jul 2008, 09:10

die u ktheva nga vlora , isha tre dite aty dhe kalova mire.
nga mezi gushtit kam prenotuar per ne sharm el sheik ne egjipt nja 10 dite plus cdo fund jave ne durres.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Jul 2008, 10:14

memaliaj po pate ndonje problem rreth gjuhes ne egjipt lirisht me lajmero te ndihmoj Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 10:41

memaliaj shkruajti:die u ktheva nga vlora , isha tre dite aty dhe kalova mire.
nga mezi gushtit kam prenotuar per ne sharm el sheik ne egjipt nja 10 dite plus cdo fund jave ne durres.
Cenke knaqur king Very Happy .
Kjo e egjiptit me shtyri pak mbrapa te me kujtohet nje surpriz Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Jul 2008, 10:48

Naki shkruajti:
memaliaj shkruajti:die u ktheva nga vlora , isha tre dite aty dhe kalova mire.
nga mezi gushtit kam prenotuar per ne sharm el sheik ne egjipt nja 10 dite plus cdo fund jave ne durres.
Cenke knaqur king Very Happy .
Kjo e egjiptit me shtyri pak mbrapa te me kujtohet nje surpriz Very Happy Very Happy Very Happy

po na trego pak kete surprize Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 10:59

Neutral Neutral Neutral nuk mundem lal kushton shume lek 8) eshte sekret policor Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Jul 2008, 11:01

Nuk guxojm te futemi ne dosjet sekrete te policise , te kap ligji ha ha ha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 11:03

E sakte ligji i Maliqit lal Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Jul 2008, 11:06

ha ha ha , shyqyr qe nuk eshte i Razes se te i maliqit mund te bejme lshime ha ha ha Very Happy:D:D:D
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi