» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 16:21

Naki shkruajti:Ne Greqi Korfuz kesaj vere ma kane lavdruar se eshte vend i bukur ta shof pse te mos provohet veqse edhe kam bere rezervimin per dy jave nga fillimi i Gushtit


e veti i dyti je čččččč 8) me razen kuptoet Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:22

Jo mi cfar Raze jam nda nga Raza

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 16:26

aha pse sthu ti qenka me te ardh me 5000 lekshin Very Happy per shyqyr 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:32

lali veq fol no problem 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 16:37

ahahahah apo vjen pra te bejm plazh bashk 8) do me mbys ajo katnarja ote po nejse 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:39

Po me nje kusht nese bejm plazh ke mullari i lames 8) Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 16:40

ahhaahaahahahaha ehe ku te duash re 8) kush ja prish qefin shefit Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:42

Ah sa po me mungon mu tani Raza 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Mon 21 Jul 2008, 16:44

te ta therras Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:45

Kot tani veq u laga 8) mbaroi 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Silvi prej Mon 21 Jul 2008, 16:45

Kismet njehere te arris shnosh ne Shqiperi,se s'i dihet gjithe asaj rruge me makine,e pastaj atje t'u pa e t'u bo :thinking: ,ku t'na mushet mendja smoking
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:47

hahahahah ti silvi nese e len rimorkion hmmm do bindesha ne kete cfar shkruajte Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Silvi prej Mon 21 Jul 2008, 16:53

59 Eh ajo rimorkjo ime esht e lidh me kavo celiku o Naki,s'shkeputet kollaj jo smoking
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Jul 2008, 16:54

Mire ta ka bere se te thashe para 3 vitesh shkepute se kur ta kap ndryshku nuk ka force me te shkeput 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 22 Jul 2008, 09:48

interesant shkruajti:memaliaj po pate ndonje problem rreth gjuhes ne egjipt lirisht me lajmero te ndihmoj Very Happy
interesant rofsh vella do e kem parasysh fest
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 22 Jul 2008, 09:50

Naki shkruajti:
memaliaj shkruajti:die u ktheva nga vlora , isha tre dite aty dhe kalova mire.
nga mezi gushtit kam prenotuar per ne sharm el sheik ne egjipt nja 10 dite plus cdo fund jave ne durres.
Cenke knaqur king Very Happy .
Kjo e egjiptit me shtyri pak mbrapa te me kujtohet nje surpriz Very Happy Very Happy Very Happy
me thene te drejten pall ariu kam bere dhe pall ariu kam per te bere naki hahahaaaa Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga ylli prej Tue 22 Jul 2008, 20:36

pushimet sivjet do i'kaloj ne belgjik dhe pikerisht ne knoke ,,, po qe se na lejon koha

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Annika prej Fri 25 Jul 2008, 14:52

Rri shtrirė buzė detit dhe bėj banjė dielli & po pi shume :part001: 8)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15223
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 26 Jul 2008, 19:15

Sarande
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Jul 2008, 19:26

Ketu ku jam Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Sat 26 Jul 2008, 22:04

morena shkruajti:Ketu ku jam Sad
te bej shoqeri une Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Sihana prej Sun 27 Jul 2008, 11:21

E ku tjeter pervec se ketu ku jetoj.

Morena eja ketej nga une po te duash se eshte bukur SmileVery Happy

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12089
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Jul 2008, 18:31

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Ketu ku jam Sad
te bej shoqeri une Sad
ehe mire se te vish fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Jul 2008, 18:32

sihana shkruajti:E ku tjeter pervec se ketu ku jetoj.

Morena eja ketej nga une po te duash se eshte bukur SmileVery Happy
Sihana ku je ti ylli ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Sihana prej Sun 27 Jul 2008, 19:01

morena shkruajti:
sihana shkruajti:E ku tjeter pervec se ketu ku jetoj.

Morena eja ketej nga une po te duash se eshte bukur SmileVery Happy
Sihana ku je ti ylli ?

Ne rhodos pra akoma nuk e ke lexuar tek mini profili im ehe danc danc danc danc danc eja se do kalojme mire ;feel;

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12089
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Jul 2008, 20:33

sihana shkruajti:
morena shkruajti:
sihana shkruajti:E ku tjeter pervec se ketu ku jetoj.

Morena eja ketej nga une po te duash se eshte bukur SmileVery Happy
Sihana ku je ti ylli ?

Ne rhodos pra akoma nuk e ke lexuar tek mini profili im ehe danc danc danc danc danc eja se do kalojme mire ;feel;
Flm ylli po te me shoqeroj njoni vi une Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Sun 27 Jul 2008, 21:35

ne pune Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Annika prej Sun 27 Jul 2008, 21:37

Ne plazh....... 8)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15223
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga mirela prej Sun 27 Jul 2008, 21:38

Annika shkruajti:Ne plazh....... 8)
lum si ti Smile

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Annika prej Sun 27 Jul 2008, 21:42

mirela shkruajti:
Annika shkruajti:Ne plazh....... 8)
lum si ti Smile

8) 8) flm danc danc

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15223
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:33

mirela shkruajti:ne pune Sad
lije punen ec me mua nje vrap ne kube, si thua?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Mergimtarja prej Fri 01 Aug 2008, 13:16

ne vendlindje
avatar
Mergimtarja

Shteti : ,,Europ,,
Postime : 16
Kyējet nė forum : 10833
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 01 Aug 2008, 13:24

vecnas pregaditemi per ne Sarande

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Adisa prej Fri 01 Aug 2008, 13:24

Ne AUSTRI ketu ku jam do kaloj pushimin
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12403
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga ylli prej Sat 02 Aug 2008, 18:36

ne shangai (KINE °)

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sat 02 Aug 2008, 20:16

Sapo u ktheva nga nje pushime shkurter nga spanja po ishte bukur shume

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11370
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Annika prej Sat 02 Aug 2008, 22:28

Ne plazh & rri shtrirė buzė detit dhe bėj banjė dielli danc danc 8) 8) :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15223
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Aug 2008, 10:39

ka ndonje qe do te vi me mua ne kube , mire eshte te jet cune se gocat jan ne kube pa hesap hahahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Naki prej Mon 04 Aug 2008, 10:43

Une me lop valla ne katund Embarassed se ka shku nena ne gjermani spo ka kush mi mjel Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 04 Aug 2008, 10:46

hahahahah lumsi ti hahahahahha

une ketu ku jam
Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do ti kaloni pushimet kesaj vere?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi