» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I Cant Understand Anything Here

Shko poshtė

I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga PreciouS HearT prej Fri 09 May 2008, 01:01

Hey - I cant understand anything from this site. Sad Sad Sad I came here More days. But i wasnt able to share with you with my posts.
Naki, You said - Now - its English. But where ??? Sad
Anyway - May be you wont other ppls can enjoy here Smile
May be you want ppls from your own country...
And - you made this site with your own name...

PreciouS HearT

Shteti : ---
Postime : 0
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 17/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga Annika prej Fri 09 May 2008, 14:51

PreciouS HearT plz don't give up. it would be nice if there were more English speaking members here. I don't speak albanian very good so far either Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15385
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga EMILJANO prej Fri 09 May 2008, 16:09

PreciouS HearT this forum is for english speakers also
you can open topics as you like on the bottem of home page is ENGLISH forum and many more , as I see here you have started with english language .

By the way welcome to ballboy network alb

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11390
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga PreciouS HearT prej Fri 09 May 2008, 17:48

Hmmm, Thanks for welcome
But I cant understand anything from this site.
Its a big problem if site main language is another one. Coz, I dont know - is it a good or bad site. And how is it...
Anyway - it would be great if Admin make it English...

PreciouS HearT

Shteti : ---
Postime : 0
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 17/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga Naki prej Fri 09 May 2008, 17:57

PreciouS HearT shkruajti:Hmmm, Thanks for welcome
But I cant understand anything from this site.
Its a big problem if site main language is another one. Coz, I dont know - is it a good or bad site. And how is it...
Anyway - it would be great if Admin make it English...
yea as emiljano said there is english category also in your profile chose english language not albanian 8)
Well so far how goes in forumation and how is runing your forum friend

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19346
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga PreciouS HearT prej Sat 10 May 2008, 01:22

I know about language. And when i came here and registered - thn i changed the language also.
Anyway - but if the board running by other language - thn there are no facility if i change my language - thn its only for me. But not for forums. I cant understand anything here...
Anyway - dont worry - i wont stay here anymore...
Bye Naki - and enjoy your life...

PreciouS HearT

Shteti : ---
Postime : 0
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 17/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga EMILJANO prej Sat 10 May 2008, 13:56

when you have changed the language is only for you not for all members


stay man here we got some hot girls here . what you need NAKI for
forget about him, try to make new friends here fest trust me you gonna have good time,cig

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11390
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga zymer prej Tue 03 Jun 2008, 19:24

hi there, what's going on over there
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11855
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga Annika prej Tue 03 Jun 2008, 19:30

Hi there yourself, Just having a great day

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15385
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga Naki prej Thu 05 Jun 2008, 13:08

Topic closed

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19346
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I Cant Understand Anything Here

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi