» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


HMMMMM

Shko poshtė

?? HMMMMM

Mesazh nga mirela prej Mon 19 May 2008, 00:08

Si e kuptoni ju qe "ah kjo ce po ndiej esht dashuri"Embarassed cilat jan shenjat sinjalet love do doja te dija nga secili kte gje
ps... ateher kjo tem ka pak egoizem ne te Cool sepse un e hapa sepse po perjetoi dicka ce spo arrij ti jap nje emer Embarassed dhe duke shpresuar ce nga ju ta kuptoi e hapa tem fest por nuk dua tme beni mua psikologun dua thjesht ne tregoni mua dhe forumit se cfar ju ben te kuptoni ce keni rene te ajo "pishina " e famshem e di ce zakonisht nuk para shpjegoet me fjal po ishalla do me ndihmoni Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga 666 prej Mon 19 May 2008, 00:38

ty te duhet i doctor zemre 8) 8)
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 14:07

Me gjithe deshire te kisha ndihmuar por jam beqare nuk di se si munde te ndihmoj,dy fjal po ti them eshte dicka e papershkrushme , dikur munde te thoja dicka por sot jo, mundohu te gjeshe veteveten:(

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 12:34

mirela po cte te them une i shkreti , une kam heq dore nga keto gjera.
jam bere praktik Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: HMMMMM

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi