» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


HELP

Shko poshtė

HELP

Mesazh nga mirela prej Tue 03 Jun 2008, 17:37

Dua te bej nje tatuazh tani me ndihmoni me nje mendim per vendin dhe formen danc


ps: memaliaj vetem ti e ke te ndaluar te flasesh se kushedi se ca mendimi do me japesh 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Interesant prej Tue 03 Jun 2008, 18:00

Une mendoj se ty nuk te nevojitet tetuazha fare sepse mjaft je e bukur, edhe mendoj se ajo mund te jete e tepert per ty.

respekte
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14639
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Musafir prej Tue 03 Jun 2008, 18:03

pershendetje motrushe e nderuar te lutem nje mos gabo te besh ket gje sepse nuk te duhet asgje je vet e bukur ,,asgje nuk te duhet kjo me shum se bukuria natyrore ky esht mendimi im me respekt nga motra juaj

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Jun 2008, 18:33

8) nuk tregove vendin ku do e vesh te bejme dizajnin ne 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Musafir prej Tue 03 Jun 2008, 18:34

hahahahaha problem je Naki kis
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga zymer prej Tue 03 Jun 2008, 19:20

Motra mirela, paqa dhe meshira e Zotit qofte mbi ty, nakin qe na e mundeson keso etmash ne kete forum si dhe vellezerve e motrave tjere ketu ne kete forum dhe kudo qe te jene.

Sa di une, tatooja eshte bere ne shume kultura botrore qysh prej kohrave te lashta , dhe ne ēdo kulture ka pasur domethenien e vet . Eshte modernizuar ne vitet e tashme edhe ne vendet perendimore. Ne keto vende, popullsia , duke falenderuar shkollen dhe standartet ekonimke dhe te jetes, jan te informuar me mire se shumica e popullsise boterore mbi medicinen, mbi shendetin etj etj. Shifet qarte qe edhe jeta mesatare eshte shume ma e larte.
Si njerezit te cilet bejne te pamundshme per te arritur mireqenien shendetsore e demtojne shendetin, duke rrezikuar ate?
Se di se sa ju hasni ne njerez me tatuazhe mirpo une PO... vallė a mos qenkan te gjithe injorante ne kete lami dhe nuk po e ditkan se tatuazhi demton shendetin?

OK nuk po e zgjati por po kaloj ne teme

Ne fetvane, te Komisionit te perhershem te fetvave ne Saudi, thuhet:

Berja e tatuazheve ne trup eshte haram, sepse:
"Pejgamberi (salallahu alejhi ue selem) e ka mallkuar ate qe ben tatuazh dhe ate qe i ben tjetrit tatuazh."...

Ndersa ne Fetvane tjeter, thuhet:
"Berja e tatuazheve eshte haram, kudo qe te jete ne trup, qofte tatuazh i plote apo i pjeseshem,

Allahu na meshirofte


Edituar pėr herė tė fundit nga zymer nė Mon 09 Jun 2008, 08:58, edituar 1 herė gjithsej
zymer
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12527
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga mirela prej Tue 03 Jun 2008, 23:50

Naki shkruajti:8) nuk tregove vendin ku do e vesh te bejme dizajnin ne 8)


hahhahahah po robo vetem thuje 8) :3iloveu: Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga mirela prej Tue 03 Jun 2008, 23:55

i dashur zymer mere me easy se un per qejf e kam lale nejse se e lashe se kam frike me dhemb 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Naki prej Wed 04 Jun 2008, 08:54

mirela shkruajti:i dashur zymer mere me easy se un per qejf e kam lale nejse se e lashe se kam frike me dhemb 8)
ok robo te gatshem e kam kur me ardhe me vendos 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga memaliaj prej Wed 04 Jun 2008, 09:31

mirela beje nje pak mbi kycin e kembes ose 4 gisht mbi rezen e kofshes ose 2 gisht mbi klavikulen e kraharorit ne anesore te qafes Very Happy .
une te propozoj te besh nje flutur Very Happy .
te hengsha fluturen mirela se frutat nuk mi dhe Very Happy .
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12968
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Musafir prej Wed 04 Jun 2008, 09:51

hahahaha vlla Memalijaj tash ja ke qellu e din cfar thon Gjermanert kur jan te dashuruar
,,schmeterlinge i bau,,qe i bjen ne Shqip flutur ne bark Neutral Neutral Neutral

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 04 Jun 2008, 11:30

mirela per mendimin time beje 2 delfine te vegjel te kemba ,ose ne qafe mbrapa emrine tende ne gjuhen Kineze,ose ose te kerthiza nje dielle te bukur

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Jun 2008, 13:40

Sa mire te ka shkuar mendja, bej nje akrep mbi rripin e pantallonave
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga memaliaj prej Thu 05 Jun 2008, 09:04

mirela e di cfare pse nuk me ben me mire mua tatu, po jo ne trup , ne mendje do ishte me mire Very Happy .
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12968
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga mirela prej Thu 05 Jun 2008, 19:47

hahaahahahahah po po kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga mirela prej Thu 05 Jun 2008, 23:14

hmmmmmmmmm me pelcejn mendimet e juaja ne fakt un po mendoja te beja nje diell te shpatulla ose shkronjen time ne qafe po se di te shohim Naki ca do me beje 8) Very Happy Very Happy zemra mendimi jot ne shkronja kineze me pelqen edhe flutra e memaliajt se ai aty e ke mendjen 8)
nejse flm te gjithve per mendimin

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 06 Jun 2008, 10:50

hmmmmmmmmm me pelcejn mendimet e juaja ne fakt un po mendoja te beja nje diell te shpatulla ose shkronjen time ne qafe po se di te shohim Naki ca do me beje 8) Very Happy Very Happy zemra mendimi jot ne shkronja kineze me pelqen

FLm shume mirela kis

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 10:53

Mirela per shputa dhe per qaf gjeje nje tjeter lale se kam kete dizajn ne perfeksionim 8) nese vendos per diku tjeter te themi mes shputave dhe qafes me bej nje zile 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Musafir prej Fri 06 Jun 2008, 10:57

Mirela motrushe mbasi e ke vendos ket ta besh une te kisha sygjeru qe ta besh nje flutur tek kerthiza danc danc

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga benita krusha prej Thu 24 Mar 2011, 11:41

beje nje barcode ne qafe dhe shkruaje posht saj nje emer ne vend te numrave te barkodit Very Happy
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9638
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: HELP

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi