» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Beqari e deshiruar

Shko poshtė

Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Jun 2008, 14:45

Beqaret jane persona te orientuar ndaj karrieres dhe arritjeve, kane arsim te larte dhe e liri me te madhe personale gje qe i ben shpesh dhe me te pelqyeshem.Vecanerisht femrat qe qendrojne beqare kane nje inteligjence mbi mesatare dhe jane pozitivisht arriviste.Ndoshta eshte kjo arsyeja qe i ben te gjejne mashkullin kembepalidhur sepse te te njejtit nivel, jane lidhur qe me pare, e me nivel me poshte se i tyre.
Thuhet qe beqaret jane persona te vetmuar e fatkeq.ne fakt te jesh vetem nuk do te thote , te ndihesh vetem.
Ata qe jetojne vetem e njohin ligjin e kompensimit, kane kontakte me te gjera me personat jashte familjes e me shume nderveprim social.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Wed 04 Jun 2008, 16:15

arla shkruajti:Beqaret jane persona te orientuar ndaj karrieres dhe arritjeve, kane arsim te larte dhe e liri me te madhe personale gje qe i ben shpesh dhe me te pelqyeshem.Vecanerisht femrat qe qendrojne beqare kane nje inteligjence mbi mesatare dhe jane pozitivisht arriviste.Ndoshta eshte kjo arsyeja qe i ben te gjejne mashkullin kembepalidhur sepse te te njejtit nivel, jane lidhur qe me pare, e me nivel me poshte se i tyre.
Thuhet qe beqaret jane persona te vetmuar e fatkeq.ne fakt te jesh vetem nuk do te thote , te ndihesh vetem.
Ata qe jetojne vetem e njohin ligjin e kompensimit, kane kontakte me te gjera me personat jashte familjes e me shume nderveprim social.
Very Happy po vejanat kane dicka te perbashket me beqaret?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Musafir prej Wed 04 Jun 2008, 16:21Naki shkruajti:
arla shkruajti:Beqaret jane persona te orientuar ndaj karrieres dhe arritjeve, kane arsim te larte dhe e liri me te madhe personale gje qe i ben shpesh dhe me te pelqyeshem.Vecanerisht femrat qe qendrojne beqare kane nje inteligjence mbi mesatare dhe jane pozitivisht arriviste.Ndoshta eshte kjo arsyeja qe i ben te gjejne mashkullin kembepalidhur sepse te te njejtit nivel, jane lidhur qe me pare, e me nivel me poshte se i tyre.
Thuhet qe beqaret jane persona te vetmuar e fatkeq.ne fakt te jesh vetem nuk do te thote , te ndihesh vetem.
Ata qe jetojne vetem e njohin ligjin e kompensimit, kane kontakte me te gjera me personat jashte familjes e me shume nderveprim social.
Very Happy po vejanat kane dicka te perbashket me beqaret?

hahahahaha gati se te perbashket por jan zemer mir:D

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 12:52

Vejanat mendoj se e kane te veshtire ti largohen te kaluares.E shofin lidhjen me shume dyshime per shkak te traumes qe kane kaluar.por eshte dhe nje numur i caktuar te cilet e quajne si rilindje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:04

arla shkruajti:Vejanat mendoj se e kane te veshtire ti largohen te kaluares.E shofin lidhjen me shume dyshime per shkak te traumes qe kane kaluar.por eshte dhe nje numur i caktuar te cilet e quajne si rilindje.
Very Happy e hudha une pra te kaluaren

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 13:06

Kalove ne rilindje.Amerikanet kane zbuluar pas divorcit te pare mund te kuptojne se beqaria eshte dhurate shume e vyer ndaj dhe kerkohet qe te ta marrin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:14

arla shkruajti:Kalove ne rilindje.Amerikanet kane zbuluar pas divorcit te pare mund te kuptojne se beqaria eshte dhurate shume e vyer ndaj dhe kerkohet qe te ta marrin.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad mos ma luaj thashe e hudha dhe pike mos ma pshtjell tani me amerikanet se te vdiqa eeeeeeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Adisa prej Fri 06 Jun 2008, 13:17

bounce
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12583
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:21

gresa shkruajti:bounce
Gresa sipas orkestres dhe ti cenke vejushk 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 13:39

Orkestra simbolizon mbarimin e beqarise dhe fillimin e jetes martesore

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Adisa prej Fri 06 Jun 2008, 13:41

Naki shkruajti:
gresa shkruajti:bounce
Gresa sipas orkestres dhe ti cenke vejushk 8)

jo more naki eki gabim nuk jam vejushk jam vajz ere dhe endershmee
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12583
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga bovari prej Fri 06 Jun 2008, 16:24

gresa shkruajti:
Naki shkruajti:
gresa shkruajti:bounce
Gresa sipas orkestres dhe ti cenke vejushk 8)

jo more naki eki gabim nuk jam vejushk jam vajz ere dhe endershmee


AHAHAHAHA Paske me ēa te mburesh. Razz

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga akili prej Fri 06 Jun 2008, 19:42

ueeeeeeeee sa te perveluar paska ky forum
po ju uroje te shuheni ose tju sherohet plaga sa me shpejt
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11433
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Adisa prej Fri 06 Jun 2008, 21:51

kjo tem me doket shum e kot dhe palidhje

nuk me doket qe esht nje tem e bukur
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12583
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 08 Jun 2008, 15:14

Naki kur e ke djeg shamin e beqarise ti apo je akoma beqare kur ta djeqesh na ftohe ne dasem ,mos ki merak se edhe une beqare jam me mire keshtu nuk du me e djege shamin 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:30

Zemera_e_thyer shkruajti:Naki kur e ke djeg shamin e beqarise ti apo je akoma beqare kur ta djeqesh na ftohe ne dasem ,mos ki merak se edhe une beqare jam me mire keshtu nuk du me e djege shamin 8)
Eh mi moter sa shamit jane djegur se di por e di se jam tani beqar 8) nese thuani si beqari si vejani jane njesoj ketu jam fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga memaliaj prej Tue 10 Jun 2008, 15:30

UNE JAM BEQAR DHE E ADHUROJ ATE SEPSE NUK KE IMPENJIME
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12314
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 11:46

Beqari eshte ai person qe nuk ka bere asnje gabim ne jeten e tije dhe vertet une skam bere asnje gabim danc mos ma merrni beqarin nuk lejoj kurrsesi kete post te ma merr kush

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 13:02

Per mendimin tim te jesh beqare,nuk eshte dica kalimtare se do vi nje dite qe mund te pendohesh .Se nuk do jemi gjithon te rinje ,njeriu vejen ne jete per te krijuar familije.Por gjithsekush ka mendimin e vet ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 13:28

Eshte e veshtire te jesh vetvetja ne nje bote e cila deshiron te beje si vetja. Ke te drejte ketu sepse ne fakt ka gjera qe e terheqin njeriun drejt marteses dhe disa tjera qe bejne ta shikojne beqarin si me te kendeshme dhe me te preferuar.
ketu futen shume gjera e tek ne e para eshte presioni i familjeve pastaj vjen deshira per tu larguar nga shtepia,frika nga pavaresia,vetmia dhe mungesa e zgjedhjes,mosdija ne sjellje me partnerin/ren eee etj etj. Disa shtyrje negative qe i shtyjne njerzit te zgjedhin jeten e beqarise do thoja nga kendveshtrimi im jane si varferia e komunikimit,merzia. mungesa e lumturise, xhelozia e tepruar, zemrimi dhe me e rendesishmja eshte ndjenja e te qenit kurthe brenda mardhenjes.
Mirpo si perfundim do jepja mendimin personal se ne pergjethesi beqaret/beqareshat jane persona qe orientim i kane dhene karieres, jane te mendimin se kane arsim shume te larte e i japin vetes shume liri te madhe.
Pra shkurt shqip kjarte po them se beqaret ne fakt e perbejne nje grup ku bejne pjese edhe te ndaret ( te divorcuarit) ndaj eshte veshtire te behen pergjthesime.
Degjoj shpesh kur thone se beqaret jane persona te vetmuar e fatkeq. Kjo nuk eshte e vertete. Te jesh vetem nuk do te thote te jesh i vetmuar. keto gjera mund te jene nje shtytje per beqaret qe te zgjedhin martesen nga frika se bota do i perqesh dhe ne martesa te tilla deshtojne shume keq dhe komplikojne me shume gjerat. Nese ketu gabohet atehere kjo do ta bente me te palumtur dhe tani vertet do ndihet i vetmuar.

Ufffffff me dolen djerset derisa sa e shkrova 8) sa keq te jesh pa te dashur asgje nuk te pelqen Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:33

:thinking: ! .... :secret: ?........ (***)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga visitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:35

Naki shkruajti:Ufffffff me dolen djerset derisa sa e shkrova 8) sa keq te jesh pa te dashur asgje nuk te pelqen Sad
danc danc danc ke hapur shume krahet mo Naki sa keq pra puc

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11741
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 19:49

Shota shkruajti:
Naki shkruajti:Ufffffff me dolen djerset derisa sa e shkrova 8) sa keq te jesh pa te dashur asgje nuk te pelqen Sad
danc danc danc ke hapur shume krahet mo Naki sa keq pra puc
cig

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Musafir prej Thu 12 Jun 2008, 20:10Shota shkruajti:
Naki shkruajti:Ufffffff me dolen djerset derisa sa e shkrova 8) sa keq te jesh pa te dashur asgje nuk te pelqen Sad
danc danc danc ke hapur shume krahet mo Naki sa keq pra puc


Neutral Neutral Neutral pershendetje motrushe vetem ketu nuk jam me ty e pajtimit qe e thua ket se kur ka ai dashuri te vertet askush nuk mund ta ndal
pra edhe pse ka shum qe mundohen te prishin ne dashuri

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga bovari prej Fri 13 Jun 2008, 16:33

Martesa eshte e shenjte por nuk zgjedhi kurre nje martese vetem per te qen e martuar pasi e dua me shume jeten time dhe respektoj lirine e tjetrit fest

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:27

jam ende e re por mpelqen me mir vetem sepse si i thon nje fjale ke detyrime vetem x vetten edhe ske kujt ti japesh llogari ndersa ne nje lidhje jep llogari e mendon e x te jo veqq x vetten

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7372
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Beqari e deshiruar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi