» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Puthja e pare ne dashuri

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 13:22

Pse jo, dicka normale me duket !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 16:39

Normal pra Morena. Kur po takohemi bashk

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 16:40

Bashke kur te dush mo ,sigurishte ne faqe do jet puthja Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 16:42

Morena shkruajti:Bashke kur te dush mo ,sigurishte ne faqe do jet puthja Very Happy

Aty fillon de ne faqe, pastaj ku di une ku mbaron

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 16:44

Ndoshta ti nuk e di, por une aty e filloj e prap aty mbaroj Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 17:12

Morena shkruajti:Ndoshta ti nuk e di, por une aty e filloj e prap aty mbaroj Very Happy

Eh Morena, Morena, pleqet kane thene, ku dhe kur fillon e dijme, por ku dhe kur mbaron kurre s'mund ta dijme...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Adonisi prej Tue 03 Feb 2009, 17:25

Nese para se te dalim ne takim te par kemi pas kontakt permes msn apo tel, dhe gjate asaj kohe pak a shume i kemi bere te dijtur qe e kemi sinpati...dhe perkunder kesaj femra pranon te dal, atehere do ishte gabim nese nuk e puth qe me heren e par, sepse do te mendoje dhe do thote se ky o e paska per shaka ose qenka tip mashkulli...Fundja e fundit eshte thjesht nje puthje dhe asgje me shume.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Kotelja prej Wed 04 Feb 2009, 08:37

Kategorikisht kunder!
Perndryshe do pajtohesha me nje shokun tim qe thote: s'po muj me jep xhevap Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga deti prej Wed 04 Feb 2009, 09:45

Kunder,
le te fillohet me nje shtrengim dore, eshte me lehte.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Adisa prej Wed 04 Feb 2009, 09:46

Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga arta2 prej Wed 04 Feb 2009, 17:09

kunder ??
avatar
arta2

Shteti : arta
Postime : 64
Kyējet nė forum : 10196
Regjistruar mė : 03/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Feb 2009, 17:47

Pro pse jo, dicka qe ka per te ndodhe le te ndodhe: Let it be

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Sun 15 Feb 2009, 01:02

Pse jo nese nje kohe e ke njohur nga bota virtuale apo internet e chat nuk eshte tragjike

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 19:30

Pse jo edhe ne takim te pare puthja te bene mire........nuk te lendon fare........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Geri prej Wed 01 Apr 2009, 22:22

Prooo Puthjes (***) takimi i par shijohet pse kush i 2 a i 3 qe duhet me bo noi gjo tjeter Embarassed Embarassed Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi