» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta Vote_lcapBarcoleta Voting_barBarcoleta Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtė

devil Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Jun 2008, 16:18


1.Ni nuse ka kon tu pjek mish ene vej aga baba ene i thot: oj nause a mish picke a ?
nausja : nauk aga baba mish lope.

2.Po e bon baba djalin synet ene po thirri shaum musafir per synetin e gjalit ene e blejn ni boston me hanger ene qohet ai gjali jav bon hani hani se krejt prej qitina e kini 8)

3. Kish kon 1 femer pi kataundi ene martohet me 1 gjal pi shehri(qyteti)xhi jetonte n’Zvicer ..Kur vajn gjali pi zvicre vajn me 1 rab t’vitit 2007 bmw , kur e hipen at femnen n’rab e pajten -a don te ta lishoj klimen? ajo i ka thot, jo vallahi vec Mahmut Feratin e ngjoj.

4. Nje plak vendos te martohet kur e marin vesht rinija fillojn te bojn shaka me to e i thojn :mori axha gru te re hem per veti hem per ne...
Plaku duke qeshur ua kthen : Ben vaki e seshte cudi qe ju te gjith te jeni fmit e mij Very Happy.

TEST:
Pyetjet me pergjigje te njejta!!!
Keto tri pyetje kane nje pergjigje te njejt cila eshte ajo?
1.Pse mbetet gruaja shtatzene?
2.Pse dhemb dhembi?
3.Pse digjet buka?


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Mon 09 Jun 2008, 18:34, edituar 3 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta Image110Barcoleta Bb_net10Barcoleta Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Interesant prej Sat 07 Jun 2008, 17:20

Pergjigje

1. Per shkak se merr proteina per me u zhvillu Very Happy
2. Sepse e ngacmon gjuha
3. Sepse zjarri ka qene me i madh ne ate moment Mad
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14816
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Jun 2008, 11:36

interesant shkruajti:Pergjigje

1. Per shkak se merr proteina per me u zhvillu Very Happy
2. Sepse e ngacmon gjuha
3. Sepse zjarri ka qene me i madh ne ate moment Mad
Jo nuk eshte e sakte me nje pergjigje ju pergjigjesh te tri pyetjeve Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta Image110Barcoleta Bb_net10Barcoleta Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:34

Jo nuk eshte kjo
Dy te martuar marre mos me ditur Neutral per ate e keni mbushur mahllen me kalamoj Neutral Neutral ... jo nuk eshte e sakte.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta Image110Barcoleta Bb_net10Barcoleta Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga memaliaj prej Tue 10 Jun 2008, 09:46

Naki shkruajti:.

TEST:
Pyetjet me pergjigje te njejta!!!
Keto tri pyetje kane nje pergjigje te njejt cila eshte ajo?
1.Pse mbetet gruaja shtatzene?
2.Pse dhemb dhembi?
3.Pse digjet buka?
se i do qefi gruas mor naki:D
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 11:32

Jo nuk e gjetet po e jap pergjigjen
pergjigja eshte NUK ĖSHTĖ NXJERRUR ME KOHĖ

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta Image110Barcoleta Bb_net10Barcoleta Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 11:37

Vendos Hasa te shkoj ne pune te perkohsme ne Gjermani.
Shkon te Hysa te e pyes se sit a mesoj gjuhen Gjermane me leht.
Hysa: O njeri ti vetem fol ngadal dhe gjith do te kuptojne!
Shkon Hasa ne gjermani. Nje dite shkon ne bar dhe thot:
Hasa: Maaaa Jeeeeepppp nnnjjeeeeeee biiirrrrrreeeee
Kamarieri: Jaaaaaa mmmeeerrrrreeeee nnnnniiii bbbbiiiirrreeee
Hasa: aaaaaa nnnnngggaaa jjjeee tiiiii bbbeeeee?
Kamarieri: Kkkkkkkooooosssssoooovvvvaaarrrr bbbeeeee.
Hasa i cuditur pyet: 'E pse atehere po flet shqip a?!?'

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta Image110Barcoleta Bb_net10Barcoleta Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Jun 2008, 11:49

Naki shkruajti:Jo nuk e gjetet po e jap pergjigjen
pergjigja eshte NUK ĖSHTĖ NXJERRUR ME KOHĖ
vallaj ate te paren naki sishte tu me shku menja me e nxjere hahahahahaaaaaaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Interesant prej Thu 12 Jun 2008, 13:23

Naki shkruajti:Jo nuk e gjetet po e jap pergjigjen
pergjigja eshte NUK ĖSHTĖ NXJERRUR ME KOHĖ


Shume kom kesh a king
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14816
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Fri 13 Jun 2008, 17:41

dy cobenj me dele po bisedonin per mardhenine e tyre seksuale te pare
ishin ulur ne nje lendin dhe po flisnin e shikon kete peme aty i thote cobani 1 dyshit po i thote cobani dy
aty kame patur mardhenien time te pare seksuale
ooo thote cobani dy po he si ja kalove?
mire shume mire thote dyshi po aty ngjitur ishte dhe mamaja e dorines
oooo po cfare tha e pyet cobani dy
bebebebebebebebebeebebebebebebebebeebbe


per ata qe nuk e kupetoin ishte dele
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Fri 13 Jun 2008, 17:44

shkon ne plazhe elefandi dhe miu
nga gezimi i madhe futet me frap elefandi ne det
miu i theret elefandit o elefand o elefande hajde shpejt ne breg
del elefandi me vrap dhe i thote cfare ke o mi
thashe tha miu se mos kishe veshur robat e mia te banjes
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Fri 13 Jun 2008, 17:45

nje milngon mo hecte me crap ne pyll gjithe kafshet po e shikonin po lepuri si me kurioz qe ishte e ndalon dhe e pyet cfare ke qe vrapon
eshte plagosur ariu dhe do shkoi ti jap gjak i thote milingona
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Fri 13 Jun 2008, 17:53

ne pyll do hapej nje supermarket i ri gjithe kafshet ishin te gezuara
supermarketi do hapej te henen
vine dita e hen
gjithe kafshet ishin ne radhe supermarketi do hapej ne oren 8
cohet lepuri ne oren 7 30 vishet lahet dhe shkon per ne supermarket
shikon radha radhe kalon lepuri para radhe dhe del para ariut he thote ariu une kame qe ne oren 6 ketu dhe ti do te dalesh para meje i fut nje shkelem dhe e hedh 5 metra large
njese cohet lepuri dhe e kalon pak me veshteresi ariun dhe del para luanit te njejten gje qe i tha ariu i thote dhe luani po shkonte ore 7 45 per 15 min do hapej marketi nejse kalon dhe luanin dhe shkon para ujkut he i thote ujku te njejten gje qe i tha ariu i fut nje shkelem 10 metra large
po shkonte ora 7 55 per 5 min do hapej marketi nejse kalon dhe ujkun dhe del para tigrit he i thote tigri te njejten gje qe i tha ariu luani dhe ujku i fut nje shkelem dhe 10 m larg shkoi ora 8 cohet lepuri dhe ja ben ge ge ge mire thote lepuri nuk e hap as sote supermarketin
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga ylli prej Sun 15 Jun 2008, 23:35

Njė bjonde pyet shoqen e saj: - A e ke bėrė testin e shtatzanisė?
- Po !, -
i pėrgjigjet shoqja.
- A ishin pyetjet tė vėshtira

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12173
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga ylli prej Sun 15 Jun 2008, 23:40

Njė shkrimtari tė shėmtuar por tė famshėm e tė zgjuar anglez i tha njė ditė njė grua e bukur por jo fort e zgjuar:
- Mendo sikur tė martoheshim ne dhe fėmija jonė do tė kishte bukurinė time dhe meēurinė tėnde.
- Po sikur tė ndodhte qė ai tė trashėgonte fytyrėn time dhe trurin tėnd ? - e pyeti shkrimtari.

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12173
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:27

na ishte lepuri dhe gomari po benin xhiro
ne xhiro e siper lepuri i thote gomarit do bejme seks bashke
gomari o thot ik mos u tall me mua
jo i thote lepuri nuk po tallem dhe po kembgulte lepuri mire i thote gomari po pas teje do ta bej dhe une ok i thote lepuri
kur po kryenin seks lepuri i thote gomarit o gamor tunde pak by.... se me vine mire e nejse e tunde gomari by...
i vine radha gomarit dhe kyr po kyrenin mardhenie sekuale i thote gomari lepurit o lepur tunde pak by... se me vine mire
i thote lepuri une nuk po tunde dot qafen ti me thua by....n
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:30

nje vajze ishte e pa dale nga shpia nuk dite shume gjera
nje dit tek cesma e fshatit po degjonte disa cuna qe po flisnin per seksin
shkon vajza ne shpi dhe pyet babain
baba cfare eshte seksei
i ati sa e degjon nevrikoset dhe i thote hajde se ta tregoje une se cfare eshte seksi dhe e ref me ripin e pandallonave
kaloin vitet dhe vajza martohet
naten e pare i thote buri hajde ne krevat te bejme sek
he budallai thote vajza une nje here bera seks me babin dhe sot e kesaj dite i kame shenjat nje trup
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:33

dy udhetare nje nga vlora dhe nje nga lushnja
te dy me makinat e tyre ku targat e cdo makine ishin vlora -vl dhe lushnja -lu
tani vlonjati po kerkonte ta kalopnte lushnjarin po lushnjari nuk po i hapte rugen ndaloin ne nje benzinato dhe e pyet vlonjati lushnjarin pse nuk e hap rugen ti
pse i thote lushnjari
se ke targen lu qe do te thote liro udhen i thote vlonjati
po dhe une pashe thote lushnjari vl dhe thashe vari lesht
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:58

oo moj shota po e bukur qe je
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13414
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Musafir prej Mon 16 Jun 2008, 17:59

Mad te lumt Shota yll je motrushe

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 20:50

zoti cone ne shkretetire tre persona keta persona profesionin e kishin njeri qe hajdut njeri qe shume donzhuan shkonte shume me femra kurse i fundit ishte pederast
i thote hajdutit nese vjedhe do te leshoi nje rufe dhe do te vras kurse ati qe shkonte me femra i thoshte nese shkone me femra do te leshoi nje rufe dhe do te vras
po ashtu dhe pederasiti po shkove me ndonje bure do te leshoi nje rufe dhe do te vras
ecin ne shkretetir dhe ruges po shikoin nje disko te vogel me pak goce dhe thote ai qe shkonte me femra nuk rezikoje jeten une per tre femra
nejse ecin dhe pak shikoin nje disko te madhe plot me femra
sa shkone te futet ai i leshon zoti nje rufe dhe e vret
ngelen vetem hajduti dhe pederasti
ecin rugesh shikoin ne ruhe 1000 euro ooo thote hajduti nuk rezikoje une jeten per 1000 euro
nejse ecin dhe pak shikoin nje valixhe me euro sa ulet ta mare haduti direkt zoti vret pederastin
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Tue 17 Jun 2008, 11:32

[/quote]E nderuara kolege,
Veshtiresite tuaja jane normale ne mes shume perdorueseve qe vijne si pasoje e disa gabimeve themelore ne instalimin e programit. Shume perdoruese sot po levizin nga versioni "I FEJUARI 1.55-1.68" ne "MASHKULL 2.0 -2.06" me shpresen e kote se " I FEJUARI 1.55-1.68" nuk eshte gje tjeter vecse nje program per argetimin ose sherbime te nevojshme baze te cilat sherbime mund ti kryesh edhe me gisht kur nxehet Hard Disku.
Megjithate ti ke pyetur per dicka shume me teper te nderlikuar "MASHKULL 2.06" eshte nje system i plot veprimi i krijuar per te kontrolluar te gjitha aplikimet e tjera qe jane brenda ne kompjuterin tuaj.
Eshte pothuajse e pamundur te cinstaloni " MASHKULL 2.06" nese e keni provuar se paku njehere e te ktheheni tek "I FEJUARI 1.65". Sa per problemin e virusit “RAZA” mos u shqetso shume se eshte prodhim i skaduar dhe nuk rrezikon shume. Pra eshte nje virus i vjeter, prej te cilit e ka origjinen edhe "ISH GRUJA 1.69".
Qka te ju preferoj ne kete moment nuk po di. Disa mikesha te mija kane tentuar te riformatizojne gjithe kompjutrin edhe te instalojne programet "I DASHURI " duke besuar se ky version i ri do te zgjidhe veshtiresite qe kane pasur. Perkundrazi problemet u rriten edhe me shume. Madje edhe nese versionet "I DASHURI" pas demokracise se plote po duken ne treg une nuk ju rekomandoj ti blesh ose ti instalosh. Me mire ngjituni pas programit "MASHKULL 2.06" dhe mesoni ate mire ne menyre qe ti tejkaloni problemet qe mund te dalin gjate downloadimit te “BEBE1.0”.
Gjithashtu te preferoj te besh shume shume kujdes me cdo komande sepse nganjehere reagon ne menyre krejt te papritur.Shmanguni perdorimin e komandave ESC (Dalje) ose DELETE (Fshi)
Keshilla e fundit. Asnjehere mos instaloni ne kompjuter programin "I DASHURI TJETER" ose "I DASHURI I FSHEHET" Keto programe nuk pershtaten me programin "MASHKULL 2.06" dhe mund te te shkaterrojne njehere e pergjithmone te gjithe sistemin.[/quote] Hahahahahahahahahaha sa i poshter je Shocked Shocked Shocked Shocked
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Fri 20 Jun 2008, 16:16

1.


Ishin ra dy dembela me fjet fryen era dhe e hap deren
Dembeli 1: allahile per sa koh mundesh me mbyll deren?
Dembeli 2: per nja nje jave
Dembeli 1:O KU JE RAKET BRE


2
Policet bijne nje nje pusete te hapur.Njeri qe arrin te dale disi, shfryu:
-Nonen e motren atij qe e ka lene te hapur kete mut pusete.
-Mos e shaj, koleg, po te ishte e mbyllur si do te dilnim prej saj-foli ai poshte.

3
Nje burre dyshonte per te shoqen se kishte te dashur.Ndaj nje dite e mashtroi ate se po ikte per ne pune dhe u fsheh ne hyrje te shkalles.Priti 10 minuta kur sheh nje burre te futej ne shtepine e tij.Si i ēmendur futet ne shtepi dhe bertet: Do ta vras ate bushter! Dhe niset per ne dhome. Por kur u fut ne dhome nuk ishte aty gruaja e tije.Pasi nuk doli si mendoi  i thote dashnorit te gruas:
-Degjo ketu do shtij ne ajer dhe do shtrihemi te dy pertoke.Nese vjen tek une dmth se me do mua , nese vjen tek ty , eshte e jotja.
Shtin ne ajer dhe te dy shtrihen pertoke.Teksa prisnin qe te vinte gruaja , u degjua zeri i saj nga dhoma tjeter:
- I dashur eja se vdiqen te dy
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Sun 22 Jun 2008, 20:27

marin tre presidenta per te dalluar nje papagal mashkull ne mes te 100 papagaje femra
shkoni i usa ri nja 30 min dhe nuk e gjen
shkone i it ri dhe ai nja 30 min dhe nuk e gjen
shkon sali berisha trimi i shqiperis sa hyne thot une jame sali berisha
ja kthen papagalli mashkull
po kujte i plasi k......
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Jun 2008, 21:11

Punonjsi i thote drejtorit:
-Zoti drejtor ,me falni .Marr guximin qe te kerkoj rritjen te pages.
E dini..Une nuk do te guxoja,por gruaja ime kembenguli...
-Mire ,mire.S'ka gje.Do te pyes edhe timen ,cfare mendimi ka.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga ylli prej Mon 23 Jun 2008, 00:20

akili shkruajti:marin tre presidenta per te dalluar nje papagal mashkull ne mes te 100 papagaje femra
shkoni i usa ri nja 30 min dhe nuk e gjen
shkone i it ri dhe ai nja 30 min dhe nuk e gjen
shkon sali berisha trimi i shqiperis sa hyne thot une jame sali berisha
ja kthen papagalli mashkull
po kujte i plasi k......

barcaleta e'bukur ashtu siē qnke edhe ti vete hahahahahhahahhaha na shkrive more grku yne i dashur 8) 8)
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12173
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Jun 2008, 09:14

Nje bijonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:


-Me fal,sa kushton ky televizori?


Shitesi pergjigjet:-Nuk shesim per biondet.


Te neserme ndryshon ngjyren e flokve dhe kthehet perseri ne dyqan


dhe pyet.


-Me falni ,sa kushton ky televizori?


Dhe shitesi serisht nuk shesim per bionde.


-Me fal ,por ku e dini qe jam bionde?


Sepse ky nuk esht televizor,por furre me korrent. Neutral Neutral  

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 24 Jun 2008, 12:25

morena shkruajti:

Nje bijonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin:


-Me fal,sa kushton ky televizori?


Shitesi pergjigjet:-Nuk shesim per biondet.


Te neserme ndryshon ngjyren e flokve dhe kthehet perseri ne dyqan


dhe pyet.


-Me falni ,sa kushton ky televizori?


Dhe shitesi serisht nuk shesim per bionde.


-Me fal ,por ku e dini qe jam bionde?


Sepse ky nuk esht televizor,por furre me korrent. Neutral Neutral  

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral more veshe ti moj shuqyre qe nuk je bjonde ti Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral :part001:
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12381
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga ylli prej Tue 24 Jun 2008, 14:18

Djali i vogel i nje familjeje me 3 djem dhe nje vajze pyet te jatin.
Baba ē’fare domethene potencial dhe imagjinate financiare?
Babai e sheh me vemendje dhe i thote:Me ndiq mua .
Dhe pyet djalin e madh: Do te merreshe me droge per te fituar 1 milion dollare?
Djali: Posi jo.
Babai kete here pyet djalin e vogel: Do shkoje deri dhe me nje mashkull per te fituar 1 milion dollare?
Djali : Pse jo.Pune e madhe fort nese ne fund do merrja aq shume leke.
Babai ne fund pyet te bijen: Do shkoje me dike per te fituar 1 milon dollare?
Vajza: Po ja 1 here do ndodhte dhe pastaj pasi te fitoja tere ato leke do isha zonje e madhe dhe nuk do merresha me me kete gje.
Me pas babai kthehet nga djali i vet dhe i thote te birit :Atehere gjendja eshte keshtu.Kemi nje potencial mafiozi,homoseksuali dhe prostitute ne shtepi dhe me imagjinate jemi padrone te 3 milione dollareve:)))
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12173
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Jun 2008, 18:35

Pasqyra

Nje burre ishte ber tape dhe doli para pasqyres dhe pa veten e tij dhe tha :"U,hajduti".Zbriti poshte dhe i tha nje polici :"Tek shtepia ime ndodhet nje hajdut ".Kur shkoi polici para pasqyres tha:"O budalla ,po ja ku e ke policin ,mua pse me thirre se kam pune te tjera " Neutral pupupu sa i mecur ishte ky POLICi hahahahahahah
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Jun 2008, 19:31

Neutral Neutral Neutral e forte kjo eeeeee po mire mi mire te vdiqa une ty e di ti ca profesioni kam une eeeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta Image110Barcoleta Bb_net10Barcoleta Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Jun 2008, 19:33

Naki shkruajti:Neutral Neutral Neutral e forte kjo eeeeee po mire mi mire te vdiqa une ty e di ti ca profesioni kam une eeeeeee
Nuk di gje une polic je dhe ti hahahahahahahahahahah Razz Razz Neutral Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Jun 2008, 19:35

morena shkruajti:
Naki shkruajti:Neutral Neutral Neutral e forte kjo eeeeee po mire mi mire te vdiqa une ty e di ti ca profesioni kam une eeeeeee
Nuk di gje une polic je dhe ti hahahahahahahahahahah Razz Razz Neutral Neutral Neutral
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Jun 2008, 19:46

Naki shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:Neutral Neutral Neutral e forte kjo eeeeee po mire mi mire te vdiqa une ty e di ti ca profesioni kam une eeeeeee
Nuk di gje une polic je dhe ti hahahahahahahahahahah Razz Razz Neutral Neutral Neutral
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
E shef vetem se u egersove dukesh qe je polic hahahahahahahah 8) 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Jun 2008, 19:49

morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:Neutral Neutral Neutral e forte kjo eeeeee po mire mi mire te vdiqa une ty e di ti ca profesioni kam une eeeeeee
Nuk di gje une polic je dhe ti hahahahahahahahahahah Razz Razz Neutral Neutral Neutral
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
E shef vetem se u egersove dukesh qe je polic hahahahahahahah 8) 8)
;;;baned;;; hug :closed:
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Jun 2008, 12:39

Pak para se te ekzekutohet i pandehuri e pyesin:
-Cila eshte deshira juaj e fundit ?
-Dua lulushtrydhe .
-Luleshtrydhe?Ne mes te dimrit ku t'i gjejme
luleshtrydhet,ato dalin ne pranevere.
-S'ka gje ,-thot i pandehuri-mund te pres!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Fri 27 Jun 2008, 20:09

oooo ylli po ku e pe bukurin time ti re se une jame per te trebur sorat nga gruri
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Sat 28 Jun 2008, 13:19

I thot Plaka Djalit qom te mjeku edhe ky e qon po mjeku i thot ska sen veq pleqnin se 80 vjet po plaka ankohet.
I thot djali mjekut thuj qe eshte shtatzane. I thote mjeku oj hall perhajr se me bark ke met. Del plaka e sarrillaft perjashta e vet djali shka oj nane? Leje se kohe e keqe ka ardhe as gishtit ma spi zihet bese.
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 28 Jun 2008, 20:04

Miri eshte 12 vjec.Babai i ti merr vendimin qe ti mesoje disa gjera qe kane te bejne me veshtiresite e jetes dhe si duhet ti perballoje ato.Nje mbremje fillon te besedoje me djalin e tij:
-Degjo Miri ,kete here nuk do te flas si babi yt,pore si shoku yt.Je i madh tani dhe duhet te mesoshe disa gjera .E di ,djali im,qe ne moshen tende te ngacmojne disa gjera .Per shembull,shikon te medhenjte qe pine duhan dhe do te beshe edhe ti te njejten gje.Meqenese nuk ke para dhe trembesh mos te shikojne,le te themi se i merr parate fshehurazi dhe blen cigare,e pi fshehurazi,trembesh dhe behesh nevrik.Kjo ndikon ne shendetin tend.Ne qofte se do ndonjehere te pish cigare,te me thuash hapur dhe une ,siqerisht do te te jap.Ne urdhero po te duash .
-Faleminderit,babi!-thote Miri.Cigaren mbaje ,nuk dua.
-Shume mire ,djali im.E kupton qe je akoma i vogel.Ke te drejte .
-A,jo nuk eshte ajo.Kam gjashte muaj qe e kam len cigaren .

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sat 28 Jun 2008, 22:58

Nisen dy vllazen me shit nje lop ne pazar...
edhe tuj hec rruges ,,vllau i madh i thot te voglit,,
"Hypi lopes"- vllau i vogel i thot jo bre se marre na shofin krejt..
Vllau i madh i thot prap vllaut te vogel qe hypi ti i pari tani une pas teje..
Dhe vllau i vogel i hyp lopes,ja kryn punen ,edhe tash i thot vllaut te madh qe tash e ke radhen ti..
Por vllau i madh i thot se jo o budall ku i hypi kunates une Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11973
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi