» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 4 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 4 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 4 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 4 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 4 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 4 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 4 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 4 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 4 Voting_barBarcoleta - Faqe 4 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 4 e 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 08 Nov 2008, 22:11

Ndoshta e shkrova pak palidhje po tash marret le ti hekim....

Nje burre i cili kishte dy muaj qe ishte martuar, akoma nuk ia kishte bere gruas se tij, per te vetmen arsye pasi ai nuk e dinte se ku e ka! Very Happy
Gruaja e merzitur nga nga i shoqi, ia tregon hallin te vjehrres.
Kjo e fundit kap djalin dhe i thote:
- Perse more bire nuk ia ke bere akoma gruas?! Ajo eshte shume e mezitur, per kete gje!
Djali :- Eshte e vertete qe nuk ia kam bere, por te them te drejten une nuk di se ku e ka moj nene!
E ema :- Sa per kete mos u merzit.Ku te gjesh vrime me lesh ne trupin e saj, ngopja!
Ne mbremje, djali e kap nusen dhe e shikon se ku kishte ndonje vrime me lesh!
Menjehere syte i shkuan tek sjetullat e saj, dhe keshtu qe gjithe naten ia ngopi nuses se shkrete nen sjetull!
Te nesermen, i thote te emes se ku ia kishte vene, dhe ajo i thote:
- Edhe nje cike me poshte, ka nje vrime tjeter akoma me te mire, jo aty ku ia ke ngopur mbreme!
Perseri ne mbremje djali e sheh nusen kur zhvishet, dhe i bie ne sy vrima e kerthizes se saj.
Edhe kete nate ai ia ngop mire e mire gjithe naten ne kerthize nuses se shktrete e cila po digjej fare, por nga inati nuk po i thoshte asgje!
Perseri kur takon te emen ne mengjes, ajo i thote:
- Edhe nje cike fare me poshte. dhe do te gjesh ate vrimen e duhur!
Perseri ne mbremje djae sheh gruan mire e mire, dhe ia gjen vrimen e duhur nuses, dhe ngrihet duke bertitur me sa ze qe kishte neper shtepi:
- E GJEEEETA OJ NENE, E GJEEEETA !!!... Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 10:27

Nastradini dhe mamaja

Nje dite vere mamaja po pastronte shtepine. duke pastruar ajo hedh nga dritaria objekte te vjetra. Mer bufen dhe hedh nga dritaria. Vjen nastradini me vrap dhe thote: mami mami cfare ndodhi. mami u pergjigj: asgje shpirt, hodha bufen e vjeter. Pas 10 minutash mamaja hedh nga dritaria televizorin. Vjen nastradini prap me vrap dhe thote: mami cfare ndodhi? Asgje zemer hodha televizorin se ishte vjetruar........... Pas disa minutash mamaja degjo nje zhurme nga dhoma e nastradinit. Shkon me vrap dhe e pyet nastradin cfare ndodhi?
Asgje mami asgje hodha gjyshen se ishte vjeteruar...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Nov 2008, 12:46

Ishte pi (dehur) pula me raki rrushi ish ba rrot rrot sa edhe kamt ju merrshin. Qashtu e pit hyni ne zabelin e Murselit dhe bertitke kokokokokokokok hik kokokoko ku asht dhelpna tja q*** ropt a 8) Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 14 Nov 2008, 12:57

Hahahahahahaha, e po azgan pulė valla. Shyqyr qe unė nuk jam dhelpėra.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Barcoleta - Faqe 4 Modera10
Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Nov 2008, 16:34

kish pas ni njoni qe magjupet e kan te nxeht !!! Shkon tipi me gjet ni magjupe me vertetu se a eshte e vertet . e gjen ni magjupe dikun edhe i thot :
tipi : mfal a ka munsi ni pytje ?
magjupja : po fol be!
tipi : kurr nuk kom pas magjupe . .
magjupja : ani . .
tipi : po du me me provu se qysh eshte? t'paguj ska problem
magjupja : po a ??? 20 euro nese don
tipi : ok u bo
E kap ky magjupen po nuk o kan ajo e nxet qysh i kan than !!!
tipi : mire ke po Barcoleta - Faqe 4 Icon_sad
magjupja : qka ?
tipi : mu m'kan than qe magjupet e kan te nxeht
magjupja : ti koke budal bre shugan bre
tipi : pse ???
magjupja : ti a mendove se po ta lshoj nxemjen ty per 20 euro a ?

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Nov 2008, 16:48

Nje dite bubreci dul ne piknik e sheh elefantin e dekur dhe ja nis me ike e stopon nje traktor e hyp . Vet shoferi se qka u bo e bubreci i thot: e pash nje elefant te dekur e po iki se po tutna se policija mos ma le fajin mua

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:46

llapjanja shkruajti:Bushi ishte per vizite ne Kosove,Pa shume njerz qe hanin
fara luledielli,por nuk e kuptoj se c`ishin?!Kur u kthye ne
atdhe,shoket e pyeten;
-Qysh t`u duken shqiptaret?
-Paj,si te gjithe njerzit e Ballaknit, asgje te vecante nuk
kishin,vec se nuk e kuptova pse hanin miza dhe ia nxirrnin krahet.
Hahahahahahahahah sje normal ti sa kam qesh

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kron Kazani prej Wed 19 Nov 2008, 01:11

NDERSHMERIA
Njė burrė takon njė grua shumė tė bukur. E mahniti nga bukuria e saj dhe vendos ta ndalė. Nuk din si tė shprehet dhe i thotė:
-Ju lutem bukuroshe, a bėn tė ju provoj a jeni mė e mirė nė sex ti apo gruaja ime!
Gruaja mbeti e shtangur por ia kthue:
-Pse zotėri e humbė kohėn? Shko pyete burrin tim se ai mė ka provu mua por edhe gruan tėnde!!!!!!!
Kron Kazani
Kron Kazani

Shteti : Gjermani
Postime : 33
Kyējet nė forum : 11567
Regjistruar mė : 04/11/2008
Profesioni : Kėngėtar dhe gazetar

http://h qiptare.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 16:42

llapjanja shkruajti:EMRI I GJELLES
Mysafiri i nastradinit ishe gurman i madh dhe ai ngutej ne gjellera,gje qe edhe Nastradini e veneroi.
-E si e pati emrin kjo gjelle?-pyeti mysafiri duke e mbushur lugen deri ne veshe.
-Hangapake!-gjegji Nastradini.
-E po,sa i shijshem eshte ky ``hangapak``!
tha mysafiri dhe mbushi lugen rishtas.
hahahahahahahah sje normal ti ku pi gjen moj

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 16:45

llapjanja shkruajti:EMRI I GJELLES
Mysafiri i nastradinit ishe gurman i madh dhe ai ngutej ne gjellera,gje qe edhe Nastradini e veneroi.
-E si e pati emrin kjo gjelle?-pyeti mysafiri duke e mbushur lugen deri ne veshe.
-Hangapake!-gjegji Nastradini.
-E po,sa i shijshem eshte ky ``hangapak``!
tha mysafiri dhe mbushi lugen rishtas.
te lumt Neutral Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 17:07

llapjanja shkruajti:DY TE FRYRA,NJE TE KALLUR

I shkoi njeri mysafir Nastradinit dhe e shoqja e Nastradinit nxori corben per darke.
Mysafiri duke e ngutur,mbushi lugen dhe e rrasi ne goje,
po u pervelua i teri,dhe qe te mos hetonte Nastradini,ai ngriti syte ne tavan--- duke fryre buzet;
-Pah,pah,sa te ka kushtuar ky tavan,Nastradin?
-Dy te fryra dhe nje e perveluar!-tha Nastradini.
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral e papare je

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 19 Nov 2008, 17:59

Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur tek stalla
e gomerve dhe deshen ta tallnin.
Njeri me i shkathet i thote:
- Ku je o Nastradin, O baba i gomerve.
Pergjigjet Nastradini:
- Po ti mor bir pse paske dale prej stalle?

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13402
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 19 Nov 2008, 18:00

Nastradini sheh nje vajze te bukur ne dasem, e pelqen
dhe i afrohet afer:
-A mund te t'ju puthe qofte edhe nje here?
- e pyet vajzen.
-perse jo -pergjigjet vajza -Vetem se do te duhet
te paguash 5000 leke...
Nastradini nxjerr menjehere 5000 lekshen dhe pasi ja jep, ngjitet
pas buzeve te vajzes dhe mbas nje puthje te gjate i thote vajzes:
- Hmmm, nuk me pelqeu e puthura jote po e kthej mbrapsh...

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13402
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 19 Nov 2008, 18:02

Nastradini shkoi ne Amerike dhe takoi nje shoqe.
Por Nastradini nuk dinte anglisht.
Shoqja e vet i thote:
- What's up beybi?
Nastradini ia ktheu
-Bebi i sat eme. Se sheh burrin 2 metra ne kembe ti?

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13402
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 19 Nov 2008, 18:04

Shko komshiu tek Nastradini dhe i kerkon gomarin.
Nastradini i thote
-Nuk e kam ketu e kam cu me pushime ................
Ne ate kohe gomari pellet me te madhe.
- Ja ku e ke, - i thote komshiu.
- Po ti ke beson, gomarin apo mua????
- ja ktheu Nastradini

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13402
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 08:15

Na ishte nje Rugovist ,qe ishte mesuar te rrinte gjithmon ne bjeshket e Rugoves dhe vendos nje dit te shkon ne Pej per her te par,dhe e kap uria se tepermi dhe vendos te blej nje samun kur shko ne shitore ju thot ju lutem nje sapun; dhe kur fillon te haj sapunin sapuni shkumon dhe ju kthehet Rugovani ne daqsh shkumo ne daqsh mos shkumo se pa te hanger te terin nuk e la..... Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adisa prej Thu 20 Nov 2008, 08:39

Pasi. qe e ka kontrollu Grun Doktorri
po e thirr burrin e sajna me ju tregu se
gruja poju doket shum keq o pasha Nanen
as mua nuk me pelqen po me ka martu baba
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13414
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 09:44

Shkon Rugovani ne Qytet dhe sheh shalqinin dhe pyet se cfar esht ?
Shitesi ju pergjigjet esht pel por kah te shkosh bjeshkeve ruaju mos te thehet se jan vezet e peles
dhe Rugovani niset per ne shtepi rruges i rreshqet shalqini dhe ju thyhet copa -copa dhe ai fillon te qaj
kur se pari kalon aty nje kalimtar dhe e pyet se cfar po ben ?
po i mbledh vezet e peles se mu thy e tash nuk me ben pela me maza Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adisa prej Thu 20 Nov 2008, 09:57

Livadhi
E dushur ne zemren time. esht 1 livadh.
E ne at livadh esht nje Lule e aja lule je ti-
i thot djali vajzes.I dashur edhe ne zemren time
esht Nje livadh ne at livadh esht nje kali e aj
kali je ti :: ja kthen vajza
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13414
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adisa prej Thu 20 Nov 2008, 10:02

Vetem Nje here
Sikur te mundem te lindeshe edhe Nje here
Q Do te deshiroje te behesh? e pyt njeriu shokin
e Vet- paj Q te them ndashta do te deshiroja te lindi
Kali. ja kthente ky .. Jo Jo Nuk ban Dy here te lindesh
i Njejte ..-- ja ktheu Shoki
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13414
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adisa prej Thu 20 Nov 2008, 10:11

Dambelat
-Ishin ra dy dembela me Fjet .frynte era dhe e hap
- deren kur po ja ban Njani dembel tjetrit Allahile per
-Sa e mbyll deren .tjetri i pergjigjet po per nja Ni Jav .
-aj tjetri po shikon i habitur edhe po i thot ..........
- KU JE RAKET BRE??
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13414
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Nov 2008, 03:02

Plaka
Shkoj njehere nje hall plak ne gjinekologji duke menduar se eshte doktori i rendomte pa ditur plaka e i pa duke pritur disa gra edhe e veti njonen prej tyre
Plaka:qka po shkepin ?
E ajo prej nervozes qe eshte duke prit shume i tha bonbona po shkepin.
E kshtu plaka vendosi me prit e ne fund kur i erdh reni mjeku i tha:
Gjinekologu: halle edhe ti pe hajshe a ?
Plaka ju pergjigj: jo valla halla veq ne goje e man

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Nov 2008, 23:56

Shoku im .....
E mora sot Razen dhe e qova te nena e saj dhe prej aty shkova drejt te nje shok i jemi me pi qaj.
- Pershendjetje Mursel cka ban a je mire ?
- O selamalejkum Naki ku je bre njeri?
- Qe valla Mursel e lash gruan po thash te kthej tet shof
- Qake bre Naki valla burr je bre vllai im se boll e karrabotht u kan ajo mire ke bo qe e ke lene...
- oooo kalavesh e lash te nena e vete e jo te ndahem...


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 27 Nov 2008, 11:10, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adem Berisha prej Thu 27 Nov 2008, 11:15

Hhahahahaha, po nga na erdhi tash kjo farė lukja bre? Ani edhe me bakllava bile.
Po nuk qenka edhe shumė interesant kjo farė anekdote sepse kush ėshtė ai qe nuk e ha bakllaven bre burr? Ndoshta ka edhe tė tillė me diabet veē pėr bakllavė valla po tė ia kaj edhe diabetin.
Halla Qerime e imja njė herė kishte perzie do mjalt me limon si formė ilaēi pėr djal kur ishte i vogėl dhe merr e kerkon se si u bė e ėmbla dhe e tharta kur janė perzie.
Pėr dreq i shkon keq nė kanal tė frymė marrjes dhe pėr pak sa nuk vdiq.
Kur i erdhi fryma mė tha: Nuk u merzita qe po vdes por ke duke mė mbetur merak tė ju leja amanet mos qani pėr sepse nuk mė ka mbytur krypa por mjalti.
Valla ju tregova njė ngjarje tė vėrtetė e nė dash qeshni nė dash mos qeshni.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Barcoleta - Faqe 4 Modera10
Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Nov 2008, 12:18

Bac kush eshte qekjo Lukja aman se ma ka pshtjell me Nastradinin dhe bakllaven Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adem Berisha prej Thu 27 Nov 2008, 12:25

hahahahaha, nuk e di bre bac po a tė kam ty detektiv qė i hulumton gjėrat a jo?
Aktivizo senzorėt e zbuloje mos po tė bie pėr anash ndonjė copė bakllavė hise.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Barcoleta - Faqe 4 Modera10
Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:50

Nje Polic duke vdekur e lute doktorin.
- Ju lutem ma shkruani qe kam vdekur nga SIDA(AIDS).
- Pse?- e pyet mjeku.
-Sepse askush nuk do t’ma “punoj” Razen ndersa ata qe ma kane“punuar” do te vdesin nga frika.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 18:51

Naki shkruajti:Nje Polic duke vdekur e lute doktorin.
- Ju lutem ma shkruani qe kam vdekur nga SIDA(AIDS).
- Pse?- e pyet mjeku.
-Sepse askush nuk do t’ma “punoj” Razen ndersa ata qe ma kane“punuar” do te vdesin nga frika.
Neutral Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:54

Mikesha Razes.-Oj qyqe oj Raze moj a po e din moj qe po te tradheton ai zgatavelli yt?
Raza: -Po moj, po… E di krejt. Me kend, ne cilin vend…Veē se di me ēka, se?

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 18:58

Rrine plaku dhe plaka.
Plaka i thote:- Plakush, une akoma dij t’i ēoj kembet perpjete…
Plaku:- Di edhe une, Po kush do t’na e “bej ate pune” se…

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 29 Nov 2008, 18:58

Hahahahahaaa... ju keshilloj ti lexoni postimet e Veses... vdiqa une king

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 19:01

Bisedojn dy bjondina.
- E para thot – Mua me pelqejne me shume gjinekologet pleq.
- Pse? – E pyet tjetra.
- Sepse u dridhen duart dh ma xiglojne ....

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 19:03

Mesuesja pyet Benin:
Ne nje peme jane 5 zogj,ne gjuajme me gurr e vrasim 3 sa mbeten?
Beni: mbeten 2.
mesuesja:Te lumte Beni.
Nderkohe cohet Zequa dhe i thote mesueses:ne peme nuk mbetet asnje se ata dy te tjeret tremben e ikin.
Nuk eshte kshu por bukur,me pelqen si ide:Ja kthen mesusja.
O mesuese te te bej dhe une nje pyetje?-zequa
Jane 3 femra me nje akullore,e para i lepin pak majen e dyta lepin me shume dhe e treta e fut te gjithen ne goje...Cila nga te treja eshte e martuar??
Mesuesja: Ajo qe e futi te gjithen ne goje.
Zequa:JO,ajo qe ka unaze ne gisht,po bukur me pelqen ideja qe ke....
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 29 Nov 2008, 19:04

Naki shkruajti:Bisedojn dy bjondina.
- E para thot – Mua me pelqejne me shume gjinekologet pleq.
- Pse? – E pyet tjetra.
- Sepse u dridhen duart dh ma xiglojne ....
Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 19:05

QENI
Ne repartin e forcave speciale kishin ardhur dy qene kufiri dhe komandanti cakton dy police qe te kujdeseshin per qente.Dy policet qe te mos ti ngateronin qente vendosen tu benin nga nje shenje.Njeri futet ne nje dhome dhe tjetri ne nje dhome tjeter.Pasi dalin shikojne qe secili i kishte prere qenit te tij veshin e djathte.Si do t'ja bejme vendosen te benin nje shenje tjeter.Futen perseri ne dhomat e tyre dhe kur dalin shohin qe kesaj rradhe qe te dy i kishin prere veshin e majte.Thote njeri prej tyre,keshtu si e kemi nisur do ti leme qente sakat,me mire une po marre te ziun ti merr te bardhin.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 19:05

Bejne llaf Bali edhe Azemi.
Bali qe eshte ma i ri e pyet Azemin ne moshe.
Bali: -Allahile axha Azem, po te pyes diēka.
Azemi: -Pyet more pyet, sa te duash.
Bali: - Pashe Zotin si i ke punet me seks?
Azemi: - Aaaa… me seks a.Qe vallha po te tregoj drejt. Kur isha ne moshen tende, Havushi ma prekte kryet mue mu ēojke poshte…E tash… Havushi po me prek poshte, e mue po me ēohen flokt ne krye.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 19:11

shabani edhe edita

Nje dit shabani duke folur ne forum me nje vajz dhe e lojn mu taku ne nje lokal te nesermen takohen te lokalu ku ata e kishin caktuar edhe po e pret shabani ate vajzen hyn vajza dhe po afrohet te shabani i cili po i prezentohet vajzes - shabani
"vajza po ja kthen -edita,
Shabani: e dite leshin masi tkallxova une

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 19:19

Po bohet ni ceremoni e vorrimit per ni te vdekun .. 2 pleq aty qillojn tu u sill rruges edhe po ulen po ngojn.
Hoxha po e lavdron te vdekurin:KA QEN NI NJERI I MIRe , DHE NUK JA KA DASHUR TE KEQEN ASKUJT.....SI NJE PELLUMB KA FLUTURUR ANDEJ E KENDEJ NGA HAREJA ...
Pe vet plaka plakun e vete: kush te ko. ky bre?
Plaku i thote halles: zdi valla veq mdoket i paska q* nanen prraqk dikush !!!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 22:07

Nje vajze nga Prizreni martohet me nje qun nga Tetova.
Ne dasem kur mblidhen te dy familjet ja marrin kenges tetovaret:
Kemi marre nusen ooooo, me qije e me qerre oooooooooooooooooo
Nusja thote uaaaaaaa po mire keta qe me morren per ate punen e di po pse e thone para te gjithve.
Te nesermen kur zgjohet nusja e pyet vjehrra:He nuse qysh u ngrehe.
Prap nusja uaaaaaaa po cfare i duhet kesaj c`bej me tim shoq.
Iken nusja te beje dreken edhe e ve mishin te piqet kur vjehrri per ta bere nusen te ndihet si ne shtepi e pyet duke i buzeqeshur:He nuse mish piqke a ?
Ja kthen nusja tere nerva: Jo mish k*** he nenen juve.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 4 Image110Barcoleta - Faqe 4 Bb_net10Barcoleta - Faqe 4 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Adem Berisha prej Sun 30 Nov 2008, 10:49

Ej bre ku po doni tė mė prishni edhe mua nė pleqėri. Valla problema jeni ju.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Barcoleta - Faqe 4 Modera10
Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi