» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 5 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 5 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 5 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 5 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 5 Voting_barBarcoleta - Faqe 5 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 5 e 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Nov 2008, 11:32

Hahahaaaa Nakiiii ti je i cmendur, sa kam qesh sot une... Zoti hajr e boft Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Nov 2008, 15:42

Rrusta e Faza bejne dashuri
Rrusta i thote:"Hajt Faz tash pak ma nalt, e tash ma poshte, tash leviz pak ne te majte, e tash ne te djathe..."
Faza ia kthen: "Rrusto, ti a po ben seks me mua...apo po me parkon?.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Nov 2008, 15:57

Isha i vogel veq sa ja pata nis me dit,
e nijsha baben tuj than nanes ooooooo ai seni nuk te qet ne drit!
Menojsha vetmevete qa eshte bre ky far ****
qe thojke baba " ra **** edhe shkupin e dridhi?

Keshtu une mendova me vite me radh,
deri sa erdhe dita e nxuna razen e pare.
Njehere ja preka doren pastaj e putha ne faqe,
po ish kan e provume dreqi tha deshem se me knaqe.

E desha ngadale me tha shtima gishtin o qafir
por une u tutsha menojsha se po me dridh.
Dikur e bana zemren guri thash nuk e lo pa e shti,
kuku ish lag ish ba qull daj sikur me pas ra shi.

Prej asaj dite e kuptova se rrezik nuk eshte,
kuuuu nonen ja kajsha pasna pas shku posht.
U betova ne jeten time se nuk e baj me za,
por qajo raze qe ma jep shancen pa e zan nuk e la.

Kur po menoj tash sill ne ate ane e sill ne kete ane,
pa kete far viron seni jeta hiq nuk po shkon.
Shyqyr daj qe raza e ka me bollak,
se valla mosvet ish dasht me u mbyt ne bardak.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 16:55

Neutral Sje normal ti jo .
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylliks prej Sun 30 Nov 2008, 17:18

Moti nuk kanė dijtė djemt asgjo pėr atė sendin, deri janė martue edhe nė moshė bile. Njoni marton djalin, bon dasėm, e kur vjen koha me e shti dhondėrr, dikush prej axhallarėve duhet me e mėsue djalin, qysh duhet me e prekė e m'i knaqė atė sendin me u martue edhe nji axhė e skajon dhondrrin anash, e po e mėson: qyre djali jem, kur tė hijsh dhondėrr, ajo deshet e prekja pak atė sendin, mbledhju e shtinja kryet ma s'pari, jepi fort e tevona hin vet!
Hin djali dhondėrr, e bon krejt qysh e kish mėsue axha edhe po mendon me vete: more, ai axha krejt budallė tek osht, po ku e nxan ky sendi kryet, tek osht i vogėl me e shtij kryet (kokėn ka mendue djali pa sherr). Don ta provojė disa herė, po kot! Dikur e bon mendjen njo edhe para se me e shtij kryet, i thot nuses: qyre fisnike, unė po hi mbrėnda, veē thuej nonės, tė ma bon hallall!
Ylliks
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Mon 01 Dec 2008, 09:38

Naki shkruajti:Nje vajze nga Prizreni martohet me nje qun nga Tetova.
Ne dasem kur mblidhen te dy familjet ja marrin kenges tetovaret:
Kemi marre nusen ooooo, me qije e me qerre oooooooooooooooooo
Nusja thote uaaaaaaa po mire keta qe me morren per ate punen e di po pse e thone para te gjithve.
Te nesermen kur zgjohet nusja e pyet vjehrra:He nuse qysh u ngrehe.
Prap nusja uaaaaaaa po cfare i duhet kesaj c`bej me tim shoq.
Iken nusja te beje dreken edhe e ve mishin te piqet kur vjehrri per ta bere nusen te ndihet si ne shtepi e pyet duke i buzeqeshur:He nuse mish piqke a ?
Ja kthen nusja tere nerva: Jo mish k*** he nenen juve.
Hahahahahahaha sje normat vallahi ti kam me ja dergu Loreses kete hahahaahahah Neutral Neutral Neutral
Qe pe tregoj edhe une njo Naki analizoje pak a njeri fest
Shkoj mini ne kopshtin zoologjik me kap gjirafen. Nejse ja kish ba ate punen dhe ish kthy te shpija menzi komb e dur guha i kish dal deri te gjujt Neutral .
E vetin miun cka je tesh mo ?
Miu ju pergjigjet. Ah bre nonen jom lodh valla se mu dufke me ngajt me puthe e masi e puthsha mu dufke me zhdryp posht me ja ba ate pune belivallah shpirti desh me dul Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 12:27

Hahahahahahaahahah shota kur e bere kete moj te thashe merri shkallet ti the "jo Naki se te mbrri diqysh" Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 13:00

mos jan shum banale keto barcoleta Embarassed
Lisja
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 11500
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 13:01

Ka edhe ma keq 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 13:05

une di qe ka edhe me zi po ti mos i ven ketu o katunar Evil or Very Mad
Lisja
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 11500
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 13:07

E qysh mi vu pak ma te veshura a ok 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 13:08

hahahahahahah po veshi pak se edhe ftoht tani dhe merdhin hahahahahah
Lisja
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 11500
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 06 Dec 2008, 22:03

Ndeshje nderkombetare futbolli Kosova dhe Brazili.

Trajneri: Rrustem ti ruaje Rnaldinjon mos e le me livrit hiq a ?
Rrustemi: Mos ta nin shef hiq a ?
Korneri i pare per Brazilin Rrusta e ka kap Ronaldinjon e po e mbane fort as fryme sun po merr Ronaldinjo topi krosohet Rrusta fuuuup autogol.
Korneri i dyt Rrusta serish po e ruan Ronaldinjon e nuk pe sheh topin kah pi vjen dhe fuuuuup edhe nje autogol.
Kur u ba korneri i trete u ngrit trajneri i Kosoves e i bertet Murselit
Trajneri: Oooo, Murseloooooooo po ruje Rrusten bre se naj ē… nanen.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 06 Dec 2008, 22:11

1.Azemi edhe Shehidja

Ngjiten ne tavan ku ishte nje piano.
Shehidja: Azemo a bojme seks me nota.
Azemi: Bojna bre e si bohet se une sdi vallahi
Shehidja: Po kur ta shtypi une noten DO ti fute e kur ta shtypi RE nxjerre.
Ashtu ia ben nja gjysme ore mandej....
Shehidja: Azemoooo hajde tash nje valle te shpejte…
------------------------------------------------------------------------
2.Bali dhe Azemi

Bisedojnė Bali edhe Azemi.
Bali: Allahile Azem a e din cilat jane smundjet ma t rrezikshme n bote?
Azemi: Po ku ta di ore un…
Bali: Qysh ore nuk e din. Po SIDA edhe Gripi i shpendve.
Azemi: Auuu qka the po ma ndien shum un as nuk po **** as nuk po fluturoj.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 5 Image110Barcoleta - Faqe 5 Bb_net10Barcoleta - Faqe 5 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Bukuroshi prej Tue 09 Dec 2008, 18:12

SI SHKOJN DITET KETU?


Nastradini arriti per here te pare ne Vuqiterrn dhe derisa po shikonte me interesim,iu afrua nje i panjohur dhe e pyeti:
-A s,me thua Hoxhe ,q,dite eshte sot,ketu? Nastradini iu pergjigj:
-Mik i dashur,nuk jam nga ketu.Per here te par jam ne kete sheher,keshtu qe ende nuk e di si shkojn ditet e javes ketu.Me mire pyete dikend nga vendesit!
Bukuroshi
Bukuroshi

Shteti : prishtine
Postime : 63
Kyējet nė forum : 11464
Regjistruar mė : 09/12/2008
Profesioni : nxenes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Bukuroshi prej Wed 10 Dec 2008, 17:41

KUSH ESHTE ME I VJETER


E pyeten Nastradinin:
-Cili jeni me i vjeter?Ti apo vellau yt?
-Sivjet,une jam per nje vit me i vjeter se ai,
po ne vitin e ardhsem do te jemi moshatare une dhe vellau!
Bukuroshi
Bukuroshi

Shteti : prishtine
Postime : 63
Kyējet nė forum : 11464
Regjistruar mė : 09/12/2008
Profesioni : nxenes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:36

pazari i fruta perimeve...
dy shoqe kishin dale per te blere fruta perime, dhe ndalojne ne nje dyqan..
aty shikojne plot gjera dhe kur njera prej tyre shikon patatet thote..
- ua si qenkan keto patatet njesoj si topet e burrit tim...
- pse kaq te medhaja i ka ai???- pyet shoqja
- jo jo, kaq te pista- pergjigjet tjetra...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:36

babi me i gjate...
tre femije po diskutonin se kush kishte babin me te gjate...
- babi im kur futet ne shtepi paloset me dysh se nuk e merr dera- thote i pari
- opo ca thua ti - thote i dyti- babi im ka kapur rete me dore...
- a ishin te buta???- pyet i treti te dytin
- po ishin- pergjigjet i dyti
- epo ato qe ka kapur babi jot, kane qene topet e babit tim- pergjigjet i treti

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:36

biondet...
ishin dy bionde dhe po ecnin ne park, dhe papritur njera thote..
- ua sa keq nje zog i ngordhur...
- ku eshte???- thote e dyta- dhe shikon larte ne qiell...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:37

dy shoqet..
- me futen burrin ne burg, dhe me ka gjetur belaja- thote e para
- po pse moj sa ta denuan ???- thote e dyta
- tre muaj- pergjigjet e para
- mos u merzit se tre muaj jane do dali ai- thote e dyta
- epo ketu me ka gjetur belaja se do dali shpejt ai- pergjigjet e para..

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:37

topi..
duke udhetuar me autobuz, nje femije i vogel fillon dhe qan...
- o mami dua topin moj, dua topin tani moj.... sic bejne femijet e dini ju..
- po ku e humbe te keqen mami, i thuaj mamit ku te ra???
- me ra nga dora dhe nuk e di se ku vajti tani- thote femija dhe nuk pushonte se qari...
cohen te tere pasagjeret dhe kuntrollojne nente sendiljeve te tyre por asgje... mbas pak femija thote..
- mami mami lere se bej tjeter une tashti- dhe futi gishtin ne hunde...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:37

si theu xha suloja dy dhembet e pare..
si gjithmone xha suloja po pinte kafen e mengjesit tek lokali i fizes..
nje tavoline me tutje ishin ulur dy pleqe te tjere (qe ky nuk i njihte), dhe po degjonte diskutimin e tyre, qe po benin mbi viagren...
-pese here e bera mbreme- thote njeri nga ata pleqte ngjitur...
- ndersa une nuk piva mbreme se isha shume i lodhur- pergjigjet tjetri..
u be kurioz xha suloja se kishte nja 15 vjete qe nuk kishte bere seks se per faj te moshes... aty iu ngrit mendja dhe e la kafene gjysem, dhe u nis per ne farmaci, merr nje kuti viagra dhe niset per tek plaka... vete ne shtepi me nje fryme dhe i thote plakes..
- plake te kam nje surprize sot, prandaj shko bej nje banjo dhe hajde tek dhoma e gjumit...
vete plaka per te bere banje, dhe xha suloja merr nje koker viagra, por nuk po ndiente gje... 
- te marr edhe nje tjeter se nuk dhenka efekt me nje koker kjo- tha ai.
e merr dhe nje koker tjeter ai, dhe mbas dy minutash dicka po leviste mes kembeve te tij.. sberthen pullen e pare ai dhe nje gje u fuqishme si hu i del nga pantallonat e tij dhe i theu dy dhembet e pare...
vete gruaja e tij ne dhomen e gjumit per surprizen dhe e gjen ate pa ndjenja ne dysheme...
qe atehere sa degjon emrin viagra xha suloja, kap dy dhembet e pare me gisht, per te kujtuar se cfare i beri ajo atij...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:38

ishte njehere i jati dhe po i tregonte te birit te vet fabriken e sallamit qe kishte...
- ja te keqen babi, ketu theret derri, ketu rripet, ketu prihet, ketu piqet dhe ketu te keqen babi del sallami....
- o ba- thote i biri- po te futesh sallamin ketu a del derr nga ana tjeter???
- po te keqen babi po- thote i jati i nxehur- kemi te tille fabrike por e kemi ne shtepi, eshte jot eme, qe une i futa sallamin asaj dhe te nxorri ty derr ajo....

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:38

ishte njehere oficeri i ushtrise dhe kishte marre vesh qe ushtaret e tij benin dashuri me gruan e tij.. po ate nate ky i ve gruas se tij nje brisk tek vendi( placka, zogu, shpella, furi, etj) dhe te nesermen reshtit ushtaret ne resht dhe u thote te nxjerrin sallamin( hurin, krimbin etj).. i nxjerrin keta dhe te tere i kishin te fashuar pervec njerit... i gezuar ky per ate ushtarin qe nuk kishte vajtur me gruan e tij thote...
- te gjithe ju ushtaret qe keni fashuar sallamin sa te jeni ushtare nuk do ikni me leje, ndesa ky qe eshte i ndershem( per ushtarin qe nuk ishte i fashuar) do iki me leje sa here ti doje qejfi ketit..
ushtari i ndershem pergjigjet
- faleminderit thoku ofither....( kishte futur gjuhen ai )

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:38

PRIFTI...
ishte njehere nje prift qe nuk kishte lene nuse ne fshat pa q. (opa, opa kuptuat besoj)
aty na ishte martuar njeri dhe prifti nuk e kishte shtene ne dore akoma kete nusen e re... mundohej i shkreti, perdite nga shtepija e saj kalonte por nuk e shikonte perjashta ate nusen e re.. por nje dite e pa ate perjashta dhe filloi ky ti firshkellej asaj, por ajo nuk e ngriti koken, dhe aty iken prifti... ne darke kjo i thote burrit se cfare kishte bere prifti...
- neser dua qe te ma futesh priftin ne shtepi- i thote burri asaj..
- ca po thua o burre - thote kjo..
- degjo ca po te them une, neser e dua priftin ketu ne shtepi-thote burri perseri..
vjen e nesermja dhe prifti kalon perpara shtepise se asaj, shikon nusen e re perjashta dhe filloi ti firshkellente ky, dhe ajo buzeqeshi.. u afrua prifti afer asaj dhe filloi muhabetet e tija, dhe aty i thote te bejne seks bashke..
- ne rregull- thote ajo- por jo ketu ku jemi, hajde futemi brenda...
u gezua prifti dhe u fut brenda te shtepia e saj.. u fut tek dhoma e gjumit dhe po fillonte ti vinte afer asaj, por ajo i thote..
- xhvishu ti sa te lahem pake une dhe erdha...
u xhvesh prifti dhe po priste shtrire ne krevat, por ne ate kohe hyn burri i saj e kap priftin, dhe e ve te bluaj grurin ne mullirin qe kishte( nga ata mullinjte e vjeter qe terhiqnin kuajt)... dhe nga darka e le priftin te iki...
burri i thote gruas..
- kur te kaloj prifti neser ketu dua qe ti ta ngacmosh...
- ca po thua o burre - thote nusja..
- bej kete qe po te them une- thote ai 
vjen e nesermja dhe prifti po kalonte poshte shtepise se saj me koken nga ana tjeter e shtepise... aty nusja filloi ti fershkellej priftit, kthen koken prifti nga nusja dhe i thote..
- te mbaroi mielli qe bera une dje dhe do qe te vij te bluaj une prape???

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:39

pak e ndyre, por e lezetcme. ( mbi moshen 18, dhe nen 120 vjec )
vete nje grua tek gjinekologu per vizite...
pasi shtrihet ne krevat doktori e pyet..
- cfare keni zonje, cfare ju shqeteson???
- po ja doktor- thote ajo- me dhemb vagina...
- ne rregull, zhvishuni -thote doktori..
mbasi zhvishet ajo, doktori ve dorashkat dhe fillon pune.. fut doren tek vagina saj dhe e pyet..
- ketu te dhemb???
- jo pak me brenda- thote ajo..
fut doren me thelle doktori, dhe pyet perseri..
- ketu te dhemb???
- jo jo pak me brenda - thote ajo
fut doren me thelle doktori dhe e pyet perseri..
- mos te dhemb ketu???
- jo doktor jo pak me brenda..
fut doren me thelle doktori dhe e pyet perseri..
- ketu te dhemb????
- po doktor aty me dhemb, por shume- thote ajo..
- po pse vini tek mua per vizite moj zonje??? juve ju dhembin bajamet..

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:39

miza...
ne autobuz nje mize nuk linte rehat nje polic, sa te hunda tek qafa,tek veshi etj.. nje moment ajo vete tek krahu i policit, ai zgjat doren me shpejtesi dhe e kap... ne ate moment ai hap dritaren e autobuzit, hedh mizen perjashta dhe thote..
- hajde ne kembe tani budallacke...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:40

GARA..
ishin mbledhur njehere kafshet e pyllit dhe po prisnin qe te behesh gara me vrap midis lepurit dhe breshkes, por lepuri nuk po dukej.. priten nje ore keta por ai perseri nuk po vinte, dhe aty hodhen nje short se kush do vinte ta lajmeronte ate se mos kishte harruar per garen... dhe shorti i bie breshkes per te vajtur per te lajmeruar lepurin...
u nis breshka avash avash, dhe po prisnin te tera kafshet e pyllit...
kaluan dy ore dhe disa metra me tutje u degjua nje zhurme, hipen ketri ne peme dhe shikon breshken, dhe u thote atyre qe eshte breshka..
aty fillojne te tera kafshet te therasin breshka breshka breshka....
kethen koken mbrapa breshka dhe u thote..
-do rrini urte ju apo mos te vete fare une!!!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:40

po une ku???
bisede midis klientit dhe te zotit te lokalit ,te njohur te dy...
klienti si cdo dite i dehur...
- do ndaj gruan, nuk durohet me- thote klienti
- ca po thua, ke shkalluar gje - thote i zoti i lokalit...
-opo do ta ndaj, e kam ndare mendjen- thote klienti
- po pse ore cfare te ka bere, ajo eshte zonje grua , e ka zili gjithe lagja-thote i zoti lokalit..
- po ja- thote klienti- vajta mbreme ne shtepi sic ika qe ketu, dhe futem ne kuzhine, dhe atje tek lavamani ishin te tera pjatat pa lare...
- pse per kete do ta ndash gruan ti, mbase ka qene e lodhur prandaj si ka lare ajo- thote i zoti i lokalit..
- po per mua nuk mendon ajo, ku do ta beja une shurren mbreme, he me thuaj ?????

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:42

rrakia
burri kishte vene re qe rakia qe ai kishte pakesohej nga dita ne dite...
nje dite vendosi te ruaj gruan e tij.. u ngrit dhe beri sikur iku ne pune, dhe u fsheh ne tavanin e shtepise..
mbasi mbaroi kafene gruaja e tij, filloi te pastronte shtepine.. duke fshire kjo mbushi nje tekje rraki dhe e ktheu, por kur e ktheu me fund i vajten syte tek tavani dhe pa burrin dhe per mos tu kuptuar kjo qe pinte rraki tha..
- bobo sa e forte qe qenka kjo dreq, si e pine burrat kete...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:42

genjeshtari....
vete njeri dhe hipen ne qershi per te ngrene.. aty kalon e zonja e qershise qe ishte plake dhe fillon e i bertet atij...
- ore cuno kush ti ka lene keto qershi ty, yt at apo jot eme, zbrit tani nga qershia ime...
- po ike moj plake- thote ky- me ler rehat te ha ca qershi...
- do ti them cunit- thote plaka- dhe do vij te rrahi ai...
- po ik moj plake se do te q. - thote cuni
spo bente ze plaka, dhe mbas disa minutash shikon kete cunin te hidhet nga pema, dhe bredh me vrape ky cuni...
-plaka thote- po ti qenke dhe hajdut dhe genjeshtar more cun....

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:44

gomeret...
vete burri me vrap ne shtepi dhe futet nente krevatit...
e shikon gruaja, dhe vete e pyet..
- ca ke o burre qe bredh dhe je futur nente krevatit, po te ndjek ndonjeri???
- jo jo nuk po me ndjek njeri, por ne fshat po mbledhin te tere gomeret per te mbajtur gurre per rrugen e re qe po behet- pergjigjet burri
- e cfare pastaj, ti sje gomare qe trembesh- i thote gruaja
- epo sa ta marin vesh ata qe sjam gomar une, do ti kem bere nja 4-5 rruge me gurre une- pergjigjet burri...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:45

te sapomartuar nje cift vene ne shtepine e re... filloi gruaja te gatuante byrek me spinaq... diten e dyte ajo beri lakror, dhe diten e trete beri boroni..
i iku truri burrit se ajo vetem me barera gatuante, dhe diten e katert ndodh kjo.. 
vete burri ne shtepi dhe shtrihet direkt ne krevat, dhe gruaja e pyet..
- o burre nuk do hash dreke sot???
- jo jo se kullota andej nga lulishtja sot...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:45

u jap leke...
sapo kishte hapur njeri nje pulari dhe vene per kontroll keta te mbrojtjes se shpendeve... cdo gje ne rregull aty ne pulari, vetem kur do iknin keta pyesin te zotin e pularise...
- cfare u jep pulave per te ngrene???
- grure- pergjigjet ai
- gjobe - thone ata- ketu nuk ka grure per popullin ti u hedhke pulave...
i vune gjobe atit te shkretit dhe mbas dy muajsh vene perseri atje ata...
bejne perseri te njejten pyetje...
- cfare u jep pulave per te ngrene???
- miser - pergjigjet ai
- gjobe- thone perseri ata- ketu populli po vdes per te ngrene ti u jep pulave miser..
mbas tre muajsh vene perseri atje ata te kontrollit dhe direkt e pyesin te zotin e pularise...
- po tani cfare u jep pulave per te ngrene???
- u jap leke ne dore dhe vene hane jashte- pergjigjet i zoti i pularise tere inat...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:46

niperit...
dy niper thane ti bejne nje shaka gjyshit... moren nje koker viagra dhe ia hodhen ne supe... merr lugen gjyshin dhe fillon e ha.. mbasi ka ngrene nja tre kater luge gjyshi thote..
- po shkoj pak ne banje...
dhe kthehet nga banja pas disa minutash, por me pantallonat e lagura, dhe niperit e pyesin..
- ca pate gjysh qe ke lagur pantallonat???
- po ja more vajta ne banje per te bere shurren dhe kur e nxora pashe qe nuk ishte i imi ai dhe e futa perseri brenda- pergjigjet gjyshi..

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:47

gangesteri...
vete njeri ne nje lokal, dhe sa hyn tek dera thote..
- te gjithe ne kembe, se ju vrava te gjitheve!!!!
cohen keta se kishte pistolete ne dore ai, por vetem njeri nuk e prishi terezine fare... vete ky gangesteri tek ai qe nuk e prishi terezine dhe i thote..
- ti nuk degjove cfare thashe une apo si e ke hallin???
- o cun po ta marre ate pistoleten dhe po ta fus ne byth ty- pergjigjet ai
gangesteri thote...
- une dhe ky ketu bejme ligjin, ju te tjeret dilni perjashta legena...

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:47

ne kohen e luftes...
ne kohen e luftes, gjermanet na kishin rrethuar SULON dhe TEMEN...
- o SULO ca do tu bejme armeve- thote TEMJA
- une per vete e hodha - thote SULOJA..
- po mire ti e hodhe, po une cfare do ti bej pushkes qe mos te me kapin me arme ata- thote TEMJA..
- po ku ta di une o TEME, fute ne *****- thote SULOJA
- po une ne ***** kam futur pistoleten...- pergjigjet TEMJA..

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:48

disa te forta me budallenj...
i thote doktori 10 budallenjve...
- po dolet nga vrima e celesit, jeni te lire...
niset i pari, godet drynin me koke, dhe bie pa ndjenja.. niset i dyti, po te njejten gje, dhe keshtu te tere me rradhe... i fundit mer vrull, vete afer deres, vesyrin tek dryni dhe i thote doktorit..
- po ti mua do te ma futesh???
- pse - pergjigjet doktori duke menduar se ky ka mende...
- po ti ke vene celsin nga ana tjeter, prandaj nuk dalim dote ne.....

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:49

nje histori qe do ndodhi...
ne nje aksident automobilistik vdes TOSI bashke me SALEN... dhe kur vene tek shen pjetri ai u thote..
- ju te dy sdo hyni ne parajse por do vini ne ferr.. dhe i dergon ne ferr te dy ata..TOSIN e mbylli ne nje dhome me nje plake shume te shemtuar dhe i dha si detyri te bente tre here seks ne dite me te, dhe shume puthje ne buze... mbas disa kohesh kur del TOSI nga denimi shikon ne dhomen ngjitur SALEN ne dhome me PAMELA ANDERSON.... i nevrikosur ky vete tek shen pjetri dhe i thote..
- si eshte e mundur qe mua me mbyllet ne dhome me ate plaken ndersa SALEN me PAMELEN???
- pse kush te tha ty qe ishte denimi i SALES ai, ky denim ishte per PAMELEN-pergjigjet shen pjetri..

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 17:02

Djali Kurioz
Nje cift kishte dale xhiro bashke me djalin e tyre. Diku me larg, djali shikon nje grumblull me njerez dhe behet kurioz te shkoje atje.
- Kot mblidhen njerezit sot. - i thote i ati. Por djali insiston:
- Epo shko atehere, - i thote perseri i ati, - por mos u vono!
Atje ishte nje femer qe ishte mbytur. Sapo e kishin nxjerre, e meqe ishte ashtu nudo, polici i kishte vene kapelen e tij ne vendin intim. Djali e pa dhe u kthye tek prinderit.
- Cfare kishte atje? - pyeti i ati.
- Kishte te drejte babi! Kot ishin mbledhur. Ishte nje grua qe po lindte nje polic.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 23 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi