» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 2 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 2 Voting_barBarcoleta - Faqe 2 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 2 e 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Jun 2008, 16:19

Earthwoman shkruajti:Nisen dy vllazen me shit nje lop ne pazar...
edhe tuj hec rruges ,,vllau i madh i thot te voglit,,
"Hypi lopes"- vllau i vogel i thot jo bre se marre na shofin krejt..
Vllau i madh i thot prap vllaut te vogel qe hypi ti i pari tani une pas teje..
Dhe vllau i vogel i hyp lopes,ja kryn punen ,edhe tash i thot vllaut te madh qe tash e ke radhen ti..
Por vllau i madh i thot se jo o budall ku i hypi kunates une Razz
hahahahahaahahahahaahahahaha nuk je normal ti hahahahaahahahaha sa kam qeshur

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Mon 30 Jun 2008, 09:30

pse more sjam normal,pse se ke hap nje tem, barcoleta em pull te kuqe,, Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11973
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Jun 2008, 11:27

Nje polic nje dite pyet mamin e tije
Polici: mami pse ne policet jemi kaq te shemtuar sna do njeri?
Mami: Shshshshst te keqen mami duhesh te jesh shume i knaqur me shemturin qe ke se po ta shikosh kete qe po e lexon barcoleten tani sa i/e shemtuar eshte .... Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 11:29

Naki shkruajti:Nje polic nje dite pyet mamin e tije
Polici: mami pse ne policet jemi kaq te shemtuar sna do njeri?
Mami: Shshshshst te keqen mami duhesh te jesh shume i knaqur me shemturin qe ke se po ta shikosh kete qe po e lexon barcoleten tani sa i/e shemtuar eshte .... Neutral Neutral Neutral
hahahahahahahah 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 11:32

Athu a?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Jun 2008, 11:58

Nje plak dhe nje plake vendosin ti kujtojne ditet e rinise ke mullari i sanes:
Plaku: Oj plake a shkojm te mullari i sanes dhe kujtojme rinin tone si qemoti..
Plaka: Shkojme
Ikin ke mullari i sanes plaku me plaken dhe fillon plaku ja ngre plakes kembet duke e mbeshtet buz mullarit..Aty vjen papritmas polici
Polici:Do ua vej nga nje gjobe per te dy juve.Ty plak Zoti te marroft 300 euro. E ty rrospia plak 600 euro.
Plaka: Pse mua 600 e plakut 300 a?
Polici:Sepse ty te kam pa edhe herave te tjera ktu kurse plakun po e shof per here te pare. 8) 8) fest

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jul 2008, 21:41

Titaniku

Nje zezak gjeti ne aeroport nje cante te mbushur me dollare,brenda qe dhe nje pasaporte e cila ishte e "Leonardo di Caprios"Me shpejtesi futi dokumentet e tij ne cante dhe iku .Rruges per ne shtepi e ndaloi policia.Polici i bie xhamit te makines dhe i thote:Dokumentat!!!Nga frika zezaku i jep pasaporten e gabuar.Polici shikon pasaporten,shikon zezakun dhe i thote te prese pak.Me vrap merr Shefin e vet ne telefon dhe e pyet:-Shef,kam nje problem.-Fol -i thote ai.-Shef me fal po TiTANIKU u MBYT apo u DOGJ???!!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 03 Jul 2008, 09:52

Burrė e grua kane bėrė fjalė dhe nga inati nuk i flasin njėri tjetrit.

Por burri, tė cilin pėrditė e ngre gruaja nė mėngjez pėr tė ikur nė punė se nuk i del gjumi lehte, i duhet ti thotė asaj qė nesėr ta ngre pak mė herėt.

Burri mendohet si ta ulė hundėn dhe tė flasė i pari kur njė ide i vjen nė kokė. Merr njė copė letėr dhe shkruan:

E dashur, tė lutem mė zgjo nesėr nė orėn 6".I kėnaqur me veten e tij pėr zgjidhjen qė bėri shkon tė fle. Kur i del gjumi nė mėngjez shikon qė e shoqja nuk ishte nė krevat. Shikon orėn dhe tmerrohet kur sheh qė ėshtė 9 e mėngjezit. Cohet vrik nga krevati duke menduar keq pėr tė shoqen qė nuk e kishte zgjuar. Nė kėto e sipėr sytė i

shkojnė tek komodina dhe sheh nje pusullė. E merr dhe lexon:

Ēohu i dashur. Vajti ora gjashtė

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11973
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Jul 2008, 16:19

Ne nje fshtat Shqiperise te gjithe burrat iknin refugjate kush ne Itali e kush ne Greqi. Gati i tere fshat mbeti bosh vetem nje burre ngeli ne shtepi.
Gruaja :Po ik o burre e dhe ti se vetem ti nuk ke ikur e me vjen turp nga fshati.
Burri: Po mire un po bej sikur po iki e po rri ne cati e ti u thuaj se kam ikur ne itali. Gruaja: Mire pra ashtu bejme.
Pas nje jave vjen dashnori i gruas dhe burri nga catia:
Burri:cfar te bej qe jam ne itali se po te isha ne shqiperi ta ndreqja une qefin ty Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Fri 04 Jul 2008, 19:57

Dy hajdut po largoheshin nga vendi i krimit me motorciklete.Nga pas po i ndiqte policia.Ne nje moment Hajduti qe po i jepte motorcikletes i thote atij prapa :"Mbuloje pak me kembe targen qe te mos e marrin policet "
- jo more -ja pret tjetri -qe te me marrin numrin e kembes mua mo?
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jul 2008, 21:23

Shota e fort kjo hahahahahahahahah kis
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 04 Jul 2008, 21:45

Shkoj Rugova dhe Thaqi te Papa ne Vatikan.Kur te shkojn Rugova i din rregullat ja puth doren Papes edhe ulen edhe Rugova i thot Thaqit mos fol ti se ti nuk din.pasi te bojn pak muhabet Papa i thot kamarierit bjermani do vere te kuqe me pi.Kur t'ja bin veren Thaqi i thot Rugoves qka osht kjo.
Shuj bre - i thot Rugova - a te thash mos me fol.
Papa e shef qe Thaqi nuk pe din qka osht vera edhe i thot:
Kjo, biri im osht gjaku i Jezusit
Falemnderit - thot Thaqi - veq ska pas vyjt me pre Jezusin per neve.

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11973
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga vlora prej Sat 05 Jul 2008, 22:23

test:
1.pse policat rrin gjithmon tre?
2.pse gocat shkojn dyshe ne banjo?
vlora
vlora

Shteti : shqiperi
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11985
Regjistruar mė : 15/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jul 2008, 18:28

Grimca policore!

-Perse polici porosit tre kafe!
-Qe ta pije te mesme.

E mbush polici nje fjalekryq,kur ne nje
vend shkruan:SHIH FOTON.
Polici shkruan:E SHOH.

Nje polic i thote shoferit te nje kamioni:
-O zoteri,qe kater here po te them
se po te rrjedh uje nga kamioni!
-O zoteri polic -ia kthen ky
-eshte hera e peste qe po te them se ky eshte kamion per larjen e rrugeve.

Dy police ishin ne makine gjate sherbimit.
Ai qe ishte ulur ne timon,ndez sinjalin djathtas dhe pyete tjetrin:
-Shiko njehere a punojne dritat e sinjalit.
Ky tjetri nxjerr koken nga dritarja dhe thot:
-Tani po...
-Tani jo...
-Tani po...
-Tani jo...

NJe polic kishte blere nje ore elektonike.
-Ai po vraponte dhe nje plak e pyeti:
-Sa eshte ora, more bir?
Ai i pergjigjet:
-Tetembedhjete pjesetuar pesembedhjete
(18:15),llogarite beji vet,se jam me nxitim.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jul 2008, 19:53

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ndalohen ofendimet ndaj stafit ok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jul 2008, 19:58

Naki shkruajti:Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ndalohen ofendimet ndaj stafit ok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
king
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 20:20

polici me biēiklete
dy police takohen e njeri pyet i habitur shokun,
-Ku e more njat biēiklet, dje se pate.
-Ndersa po ecja neper park vjen nje alamet femre me biēiklete, ndalet para meje e fillon duke u zhveshe, e me thote merr ēfare te duash.
-Mire ja bere,-i thote tjetri,-se teshat do te binin ngushte


Toma pyet shefin.-Shef ku do e bej sherbimin sot.
Deri tek ajo drita e kuqe,- i thote shefi.
Pas nje ore kthehet shefi per kontroll dhe se gjen Tomen aty. Pas 3 oresh kur sheh Tomen qe po vinte tu nxjerr fryme per brish.
Ku ishe,- i thote shefi.
Shef,-i thote Toma, - ajo drita e kuqe kishte qene makine, une ndoqa driten deri sa mbarova sherbimin


Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shef NAKIN. I thote:
-ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur kjo eshte farmaci.
shefi i pergjigjet:
-po nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11973
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Wed 09 Jul 2008, 08:35

morena shkruajti:
Naki shkruajti:Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ndalohen ofendimet ndaj stafit ok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
king
hahahahahahahahaa o zot i madh sa kam qeshur me mengjes Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 10:34

Polici dhe majmuni

Dy shoke biosedojne.Njeri e pyet tjetrin se ku eshte dallimi ne mes policit dhe majmunit .Ne ato momente aty afer qelloj nje polic ,i cili i degjon dhe menjehere e kap njerin pre krahu dhe i thote:"He ,me trego ku eshte dallimi !"Djali i frikesuar i thote:"Jo ,jo nuk kane kurrfare dallimi! ".Jo, po ta mbajti thuaj dicka i thot polici. Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 10:50

morena shkruajti:Polici dhe majmuni

Dy shoke biosedojne.Njeri e pyet tjetrin se ku eshte dallimi ne mes policit dhe majmunit .Ne ato momente aty afer qelloj nje polic ,i cili i degjon dhe menjehere e kap njerin pre krahu dhe i thote:"He ,me trego ku eshte dallimi !"Djali i frikesuar i thote:"Jo ,jo nuk kane kurrfare dallimi! ".Jo, po ta mbajti thuaj dicka i thot polici. Neutral
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked Shocked verejtja e fundit ndalohet ofendimet ndaj stafit te forumit nuk flas me Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 11:00

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Polici dhe majmuni

Dy shoke biosedojne.Njeri e pyet tjetrin se ku eshte dallimi ne mes policit dhe majmunit .Ne ato momente aty afer qelloj nje polic ,i cili i degjon dhe menjehere e kap njerin pre krahu dhe i thote:"He ,me trego ku eshte dallimi !"Djali i frikesuar i thote:"Jo ,jo nuk kane kurrfare dallimi! ".Jo, po ta mbajti thuaj dicka i thot polici. Neutral
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked Shocked verejtja e fundit ndalohet ofendimet ndaj stafit te forumit nuk flas me Evil or Very Mad
Mos dilni nga tema ju lutem .Kjo tem i perket barsaletave nuk kemi asgje kundra stafit 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 12:44


  • Mos dilni nga tema ju lutem .Kjo tem i perket barsaletave nuk kemi asgje kundra stafit 8)

Evil or Very Mad shif shif njona sa e perpikt ne rregulloren eeeeee. Une po te them mos bej shaka me policat ok se Shocked jo per tjeter por po me djeg mua 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 13:13

hahahahahah po ty pse te djeg je i till ti???
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 13:19

Dhe mos me ndalo te shkruaj barsaleta se i thash Dalipit ok Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 13:37

morena shkruajti:Dhe mos me ndalo te shkruaj barsaleta se i thash Dalipit ok Neutral
Dalipi eshte komandanti jem se te vdiqa ty Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 15:32

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Dhe mos me ndalo te shkruaj barsaleta se i thash Dalipit ok Neutral
Dalipi eshte komandanti jem se te vdiqa ty Shocked
Sad hahahahahah kush eshte komandati jot?Po Lulin cfar e ke? Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 15:33

Luli eshte shefi i shotes jo imi danc danc

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 15:42

Naki shkruajti:Luli eshte shefi i shotes jo imi danc danc
do me then dhe i joti se koleg jeni hahahahahaahahah
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jul 2008, 15:47

E harrove edhe blinen edhe ate e kemi kolege eeee Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 08:20

Dy te cmendur shikojne qe ora eshte 12.
I pari thote:
-Eshte dreke!
Tjetri kundershton:
-Jo!Eshte mesnate!
Ne kete kohe afrohet nje doktor dhe e pyesin ne eshte dreke apo mesnate.
-Me vjen keq, nuk e di ,-u thote doktori-ora ime ka ngelur.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 08:27

Ne kohen e provimeve nje nxenes nuk mund te zgjedhte dot nje problem dhe shkruan ne flete:
"Kete problem vetem Zoti mund ta zgjidhe.Gezuar Krishtlindjet!".
Perfundimi:"Zoti kalon,kurse ti mbetesh ne klase.Perserit prape vitin".
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 08:35

Certifikata e marteses

Gruaja:
Shpirte.....Cfare po kerkon ?
Burri :Asgje.
Gruaja:Asgje??
Ke nje ore qe po lexon certifikaten e marteses??
Burri:Thjesht po kerkoja daten e skadimit.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 14:58

Ishte pire miu dhe ishte bere tap. Del nga biruca e tij dhe bertiste "Ku eshte bre macoku tja q.... ropt"
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jul 2008, 16:20

Neutral Neutral Neutral une e kam degjuar ndryshe "na ishte dehur ihere mjekrra dhe .... " Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Jul 2008, 09:05

Nje cift i sapomartuar kthehet ne shtepi nga zyra.
-E dashur,-i thote gruas,-nuk desha te te ve ne bela,por ftova pergjegjesin qe te hame bashke dreke.
-Ah,floriri im,nuk kam pergatitur asgje, nuk kisha leke dhe...
-Nuk ka me te vertete asgje per te ngrene?-pyeti i shoqi shume i merzitur.
-Ka ngelur qe dje pak oriz...
-Nuk ka gje.Degjo se c'do bejme.Kur te vije pergjegjesi im do t'i them qe kemi per te ngrene nje pule te mire.Ti do jesh ne kuzhine.Pas pak do te lesh te bjere nje pjate.Une do te bertas:"Nuk besoj te jete pula!".Dhe ti do pergjigjesh e merzitur."Po,i dashur".Dhe pergjegjesi do haje oriz...
Pergjegjesi vjen .Ulet ne tavoline dhe papritur degjohet nje zhurma e nje pjate qe thyhet.
-Nuk besoj se eshte pula!-flet i shoqi.
Nga guzhina vjen zeri i merzitur i gruas.
-Jo i dashur,eshte orizi...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 13:47

Moderatoren nje dite e pyet nje forumist
Forumisti: Zonjusha moderatore me cilin admin do i kishe kaluar pushimet verore ?
Moderatorja: Nuk kallxoj se pastaj ma ....... WebMasteri

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Tue 15 Jul 2008, 15:42

- Mire i dashur, ska gje. Kalofsh mire - tha ajo perpara se ta ulte telefonin.
-
Kush
ishte ? - tha burri qe ishte ne shtrat me te.
- Burri im.
- Ē'donte ?
- Tha se do te vonohej sepse po luan me letra me ty.
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 19:50

Nje cun king (por me nene gjirokastrite) kerkonte grua qe te hante ajer dhe jo buke.
Nje dite e shikon nje goce dhe ashtu sic pleksen keto pune kap kusheriren e cunit dhe i thote "ma rregullo mua ate kusheririn jot"
U pa problem i pergjigjet kusherira verem duhet te shtyhesh sikur ha ajer.
Shkon dhe kjo goca nje dite para shpise se cunit e pa cunin ne dritare dhe filloi te hapte gojen dhe te perttypej(looooool ca ben goca per cunin eeeeeeeeeeeee nejse vazhdojme) E shokon ky cuni dhe shkon e pyet ca ben keshtu
Po haj dreken i thote goca.
Si keshtu?
Po ja une nuk kam nevoj per ushqim se jetoj me ajer..................
Ok u lidhen dhe me vone vendosen daten e marteses.
Naten e dasmes pasi mbaruan me festimet shkuan te flene. Nderkohe cuni qe se kish provu nanjihere me pare dmth e zhvirgjroi. Pasi mbaruan se beri ate punen cohet goca e shkon tek frigoriferi e hap dhe fillon te haje.
Nderkohe cuni zgjohet e shikon tu henger dhe e pyt i habitur
-Ca po ben.
-po ha buk-i gjigjet goca
-po ti the qe han ajer?
-haja me pare po tani qe me cave ti smbaj me ajer se cfryj nga poshte

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jul 2008, 19:55

hahahahahahahaahah Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 20:06

Ka ndodhur e vertet kjo ne Prishtine Neutral Neutral
Nje mike imja e tregon ne dialektin origjinal kosovar por eshte e vertete ndodhja.

Niset kjo per Prishtine dhe ne autobus nje budalla pa nderprere thote bente brbrbrbrbrbrrbrbrrbr sa kjo nervozohet sepse ai kurr nuk ndalonte.
Arrin ne stacionin ku duhej te zbriste dhe shkon ne palestren e sporteve ne trajnim ne volleyboll. Ky budalli thote ne spekatore duke e percjellur hahahaahahahaaa.
Mbaron trajnimi dhe ajo hy ne banjo. Nuk dihet si arrin ky budallai te futet ne banjo te vajzave dhe i drejtohet
- tlutna a bon be veq njiher ?
- Ik more debil - ja kthen kjo.
- Hajde de hajt veq nihere tlutna pash kryt e nones tende- ja kthen budallai.
Duke u friksuar se do e kuptojne shoqet dhe do i del fetyra edhe ne klub kjo pranon.
- Hajde he dreqi te hankt po ka hine ktu hajde shpejt veq nihere - pranon kjo
- Brrrrrbrrrrbrrrrr - ja nisi budallai dhe iku

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 2 Image110Barcoleta - Faqe 2 Bb_net10Barcoleta - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 23 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi