» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 3 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 3 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 3 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 3 Voting_barBarcoleta - Faqe 3 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 3 e 23 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 15 Jul 2008, 20:22

Shkon katundari ne Tiran 8)
Pas pak njona e thirr per kafe. Ulet katundari perball Tirances dhe po e kqyr me bisht syri .Pas pak Tironcja e pyet katundarin.
- he mo cfar do pish ti e ?
- Katundari rrudh krahet nuk ben ze mezi qet nje ze cfar te pish ti ene une.
- I sjell dy kafe - i thote tironcja kamarierit
- Edhe mu bjermi dy kafe se vete i paguaj - bertet katundari

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Jul 2008, 10:57

Nje hajdut i shquar ishe ne prag te vdekjes .Vajza e tij therret priftin qe babi saj te rrefehej.
-Djali im,-i thote prifti,-pendohu!Beso te zoti para se te jet vone.Kujdesu qe te mos mbyllen portat e Parajses.
-Cfare thua,padre!,-peshperiti ai.Kujton se ka porta qe nuk mund t'i hap dot une?!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Jul 2008, 11:02

Nje prift hyri ne nje taverne dhe porositi nje gote qumesht.Por,kamarjeri beri gabim dhe ne vend te qumeshtit,i solli nje gote birre.Prifti pasi piu birren,ngriti syte lart dhe peshperiti:
-Zoti im,cfare lope ishte ajo?!!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Jul 2008, 21:13

Neutral Neutral Neutral ti nuk je normal ku e gjete kete te priftit me qafsh ti mua aman

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 00:58

UUUUUUUUUUUU c'u kenaqa ketu !
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Jul 2008, 10:11

Naki shkruajti:Neutral Neutral Neutral ti nuk je normal ku e gjete kete te priftit me qafsh ti mu a aman
Mi ka tregu Luli 8)
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 17:35

nje plak diku 70 vj. mbetet i ve dhe kerkonte te martohej, i dergon mesitet (shkuesit) tek nje e ve, por shume me e re se ky plaku! Ajo pajtohet, por i thote shkuesit: Pyete vetem nje gje: Helbete gjate jetes edhe mund te zihemi nder vehte, A ka kush na pajton... dhe plaku e la fare kete pune
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 17:37

Shqiptari i Shqiperis musafire ne Kosove.
Conversation on caffe.

Ky shhqiptari qe kishte ardhur nga shqiperia po ja ofron nje cigare ketij shqiptarit nga kosova edhe po i thote: he or urdhero thithe nje keso te holle ( ai kish pas asi cigare te holla, shume te holla)
Ky shqiptari nga kosova ky burri , tja kthej atij : qka eshte more kjo , a eshte cigare , a fysht i kimikut ,cigare te femrave po pijshe a , po a pin burri more kesi cigare , e spo ndalet hiq ky kosovari.
Musafiri nga shqiperia po i thote ore po e thithe nje mire , po jo atehere mom qaj koken me llafe , ti tuajat te e une te miat po i pijme.

Ky prap kosovari prap edhe po pijne cigare edhe po e zezat kapak , po a pihet more ajo cigare , a thithet ajo , cigare per femra ja cigaret e burrave , burri ashtu e burri keshtu.
Musafirit nga shqiperia i hypi ne koke ma , edhe ja kthen ore , por thith per thith me mire po thithi keso te femrave une , e ti pra vazhdo thith asi te burrave.
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 17:38

Njė njeri mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrsosur. Kur u bė 70 vjet, dikush e pyeti:
-Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrsosur?Plaku u pikėlluar shumė dhe tha: -"Njėherė isha afėr njė femre tė tillė.
Tjetri vazhdoi: -Po ē`ndodhi? Pse nuk u martove me tė?
Plaku, edhe mė tej i pikėlluar, ia ktheu: -po cka tė bėj? Edhe ajo po kėrkonte mashkullin e pėrsosur....
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 17:39

tre femra e kishin nxene nje peshk te arte.
per me lirue peshkun femrat i kerkuan nga nje deshire peshkut, peshku pajtoi.
e para kerkoi:me be me te bukuren , peshku e beri
e dyta kerkoi:me be te pasuren , peshku e beri
e treta kerkoi; me be me te menquren , peshku e beri mashkull .
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 20 Jul 2008, 17:40

Njė zemėrngushtė (tahmaēar) kishte pas ra nė ujė e donte me u mbytė, se nuk kishte pas ditur not. Qėllon njėri atypari e i thotė:
- Ama dorėn, bre burrė!
Njė tjetėr, qė e kishte pas njohur kėtė zemėrngushtin, ia kthen kėtij:
- Ai nuk asht msue me dhanė, por veē me marrė
thuaj: “Hą dorėn!”
e jo ama dorėn, n’dash me e pshtue pa u mytė.
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Jul 2008, 21:36

Ne nje fshat,nje minister pyet cdo fshatar se cfare do .Njei i thote:
-Dua nje shtepi ,sepse shtepine time e rrezoi termeti.
-Shkruaj nje shtepi per zotrine,-i thot sekretarit.
Tjetri thote:
-Dua nje lope, se ajo qe kisha ngordhi.
-Shruaje nje lope per zotrine,-i thote perseri sekretarit te tij.
Pastaj pyet nje djale 5 vjec:
-Po ti vogelush cfare do?
-Nje pale kepuce,- i thote vogelushi.
-Cfare numri, vogelush?
-43 ,- i pergjigjet djali.
-Cfare the,43?Je shume i vogel.
-Eh ,derisa t'i sjellesh ti kepucet ,une do te jem bere i madh!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 31 Jul 2008, 21:30

Shkon Raza jeme ne treg te lopve me ble nje kali shale AT
Aty shef nje kali te perkryer dhe i afrohet shitesit te kalit.
Raza: Zotri a eshte ky kali yt a?
Shitesi: Jo zonje eshte i peles.
Raza ju skuq fetyra cfar pyetje marraqe por ajo donte te sigurohej mire ne kalin para se ta blente dhe vazhdoi:
Raza: Zoteri a ka ndonje behane kaliiii?
Shitesi: Jo zonje te vetmen behane ka kur ti hypesh kercen perpjet tri here.
Raza: Hohohohoho dy here po kcejka badihava se mue um rrezon me te paren valla.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 04 Aug 2008, 17:52

Shkon katunari ne Greqi le lopet dhe ja mesyn bregdetit.
Kur arrin ne aeroport shef nje greke qe kishte te varur ne qafe nje aeroplan me zingjir. Katunari nuk ja ndante syt duke shikur ne zingjirin e asaj femres ajo behet nervoz dhe i drejtohet katunarit:
Femra: Qka leshin be po kshyr a aeroplanin tim a ?
Katunari: Jo be cfar aeroplani po aeroportin pe kshyri

2.
Ish martue katunari edhe kur hyn dhender pi kqyr nusen palut me velle e ajo i tha :
-Fol bre burre diqka se tash jemi burre e gru pytum najsend a ?
Katunari menoi e menoi e dikur e pyeti:
- Allahile nuse a e ke pas naj djale tregom drejt a mos me rrej se ti q.... ropt.
E nusja pak e tronditur ia ktheu
- Jo vallahi s kom pas djalė kurre veq nje qikė pa vakt ?!!!!!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 04 Aug 2008, 18:09

Para dy vite per 8 Mars i bleva do lule me ja dhene Razes. Tu hy brenda hopa duel nena
- O Naki bir shume falemineres
ne ate moment Raza ( akoma me kujtohet ajo fetyre si e prishi tha:)
- Oj vjeherr sti ka ble ty moj po per mue jan cka po kcen si ajo pula plak sen nuk e len mem dhene mua.
Nena u be nervoz se une mbeta sdisha kujt me ja dhene lulat Razes a nenes.ne ate moment nena me tha:
- Qysh bre bire pe ngon gruen dy vjet nena te ka dhene cicen dhe te ka rrit e ti e harrove nenen per grue?
Ne ate moment Raza kerceu:
- EEEEEEE dy vjet ja ke dhene cicen dhe po kcen a une qe 9 vjet per nate ja jep-8 marsi I bleva do lula (me tha nje shok i martum)per 8 mars edhe po ia qoj grus,kur te dera po del nona uuuuuu djali jem faleminderit qe mi prune lulat kur po kcen gruja jo burr ami mu... Nona po ma bon ami se une te kom mbajt ne gji dy vjet...Kur opet po kcen gruja o ti ,ja ke jep dy vjet e une qe gjasht vjeeet??????

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 13 Aug 2008, 10:22

Polici i ri

Nje polic i ri ne moshe,sapo ka kryer Akademine,
del ne rruge ne diten e pare te punes.
E pyet nje plak ne rruge:
-E di ku ndodhet rruga Bajram Curri?!
-E di-tha polici-me bej ndonje pyetje me te veshtire...
Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:26

Nje polic duke kaluar ne rruge shikon nje person qe pasi i qeronte mollet merrte farat atyre dhe i hidhte,i habitur e pyet
-Perse keshtu ?
- Po ja i thote ky personi nuk e dini ju se farat te rritin zgjuarsini
-Epo me jep ja 3 fara ia kthin ai.I merr dhe paguan nga 1000lek per far . Mendohet pak e thote:Po une me 3000lek merrja 10kg molle e u merrja atyre farat!!
-Epo ja e shikon qe u bere me i zgjuar
-Vertet me sell edhe ja 3 fara tjera....
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:26

Djali shkon me vrap tek babai dhe i thote:
-Baba, do me blesh nje daulle?
-Jo, se do besh zhurme more bir.
-Mos u shqeteso baba do i bie kur do flash ti.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:27

Lajmi nė gazetė

Njė burrė futet nė redaksinė e njė gazete dhe kėrkon kryeredaktorin. Pasi e gjen fillon e bėrtet:
- Shaka e bukur ėshtė ajo qė keni bėrė ju dhe kolegėt tuaj! Nė njoftimin e vdekjeve tė kėsaj jave mė keni bėrė tė vdekur.
- Qetėsohuni zotėri, gazeta ėshtė shtypur dhe nuk kemi ē`bėjmė.
- Po atėherė?
- Ju siguroj zyrtarisht se nesėr nė mėngjes emrin tuaj do ta futim nė listat e lindjeve!
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:28

Ndersa po luante nje dore bixhoz me miqte e tij,burri i therret gruas:-O nene e 5 femijeve,na sill dicka per te pire!
Gruaja u sjell per te pire.
-Faleminderit,nene e 5 femijeve!-i thote burri.
-S'ka gje,baba i 3 femijeve!-pergjigjet ajo.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga akili prej Sun 17 Aug 2008, 19:41

nje prifte po udhtetonte me bicikleten e tije nje polic po e shikon qe po nget bicikleten pa duar dhe i thote gjobe se po nget bicikleten pa duar
po mua ma hudheq zoti bicikleten
gjobe i thote polici se ke hypur dy veta ne biciklet
akili
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga klenisa prej Tue 19 Aug 2008, 00:25

Nje polic po ecte me tren dhe gjate rruges vjen nje mize
dhe e shqeteson,
polici i thote...
ik moj mize me ler rehate se po te kapa ta hapa,po te zuna ta vuna,po me ike me fike,prap miza duke per beeeeezzzzzzzzz ne veshin e policit,u acarua dhe e kapi hapi dirtaren dhe e hodhi jashte nderko i tha nuk doje te vije me tren hajde tani ne kom kur te kesh koh rruges ha ndonje sallom
klenisa
klenisa

Shteti : ne nje cep te botes
Postime : 25
Kyējet nė forum : 11793
Regjistruar mė : 18/08/2008
Profesioni : shakaxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga tigri i zi prej Thu 28 Aug 2008, 21:01

ME VON
Shkon rrusta me kerku pun ne nje firm dhe e pyt drejtorin se sa euro munda me i fitu ne muaj ketu,
Drejtori i thet ne fillim 200 euro e me von 500 euro,
Rrusta ani pra se vi ma von une
tigri i zi
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11763
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga tigri i zi prej Sat 30 Aug 2008, 21:06

e qka j'au kisha tregu ni barcolet mos mos po qeshni shum tani hehehe
tigri i zi
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11763
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga tigri i zi prej Sat 30 Aug 2008, 21:21

hajredini dhe nastradini

e kish thirr mbreti hajredinin dhe ja kish bo 3 pytje
1.sa ka yje ne qiell?
2.ku eshte mesi i tokes?
3.qka jam tu mendu une?

edhe i thot mbreti hajredinit qe nuk i din qito pytje per 1 janv ko me te vra.
edhe hajredini shkon ne shpi dhe i tregon nastradinit,nastradini thot lema ket pun mu se une shkoj e pergjigjna.
Shkon nastradini dhe mbreti aj bon pytjen e parė
1.sa ka yje ne qiell?nastradini thot:sa qime i ki ti ne kry mbret.mir thet mbreti
2.ku eshte mesi i tokes?nastradini thot:kuj e ti ulun.mir thet mbreti
3.qka jam tu mendu une thot mreti?nastradini thot:ti po mendon qe une jom hajredini po une jam nastradini
tigri i zi
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11763
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga tigri i zi prej Sat 30 Aug 2008, 21:31

nxensi dhe mesusja

po e pyt mesusja nje nxons dhe po i thet:numroj disa emra te njerzve te famshem?
nxensi po ja filloj ronaldinjo,carlori kaka,c.ronaldo etj...
mesusja po i thot:po a e njef picason,maxaritin,shekspirin etj
nxensii thet:jo mesuese une nuk i njoh lojtart rezerv ehehhe
tigri i zi
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11763
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga tigri i zi prej Sun 31 Aug 2008, 08:35

a
tigri i zi
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11763
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 16:05

Bjondja ne avion .

Nje here nje bjonde diku nga nje vend i Europes fiton nje llotari per te shkuar ne New York.
Bjondja kishte nje bilete economy class. Por kur hyn ajo pa qe karriget ne zonen e mbyllur me perde ishin me te medha dhe me te rehatshme se ate te economy class dhe vendos qe te ulet ne nje nga te parat. Duke pare nje gje te tille disa nga stjuardesat me rradhe u perpoqen qe ta largonin bjonden nga ku ishte ulur per ne vendin e saj. Por bjondja nuk pranonte qe nuk pranonte duke thene qe 'Une kam fituar llotarine dhe do te shkoj ne New York'. Me ne fund nje nga stjuardesat shkon ne kabinen e piloteve dhe shpjegon se si e kishte hallin. Njeri nga kapitenet e pyet se si eshte zonja. Me te degjuar qe ishte bjonde i thote:
-Degjo me lini mua te flas me te pasi gruaja ime eshte bjonde dhe une di se se te merrem vesh me te.
Ai shkon atje pershperit dicka ne veshin e bjondes dhe bjondja menjehere
shkon ne vendin e saj. Te habitur te gjithe stjuardesat e pyesin se si kapiteni arriti ta bindte bjonden. Ai pergjigj:
-Shume thjesht: 'Kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York'
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:39

nje Here Nje Plak Dhe Nje Plake Pasi Po Rrinin Ne Shtepi I Thote Plaka Plakut O Plak A Ikim Nje Here Andej Nga Ullishtet E Te Kujtojme Rinine Tone Dhe Plaku Ja Kthen Po Rri Moj Plake Se Nuk Jemi Me Per Ato Pune Ne , Bejne E Cbejne Dhe Nisen Por Ku Arrine Atje Sapo Ulen Fillo Plaka Duke E Ferkuar Plakun Dhe Plakut Ju Ngref Dhe Ja Ngren Kembet Ne Bythe Te Ullishtes, Por Ne Ato Momente Vjen Pronari Tokes Dh I Thot Qe Do U Veje Gjobe Plakes I Ve Gjobe 1500 Leke Dhe Plakut 300 Leke Dhe Plaka E Pyet Pse Plakut I Vuri Gjobe Me Pak Dhe Mua Me Shume Dhe Ai I Tha Plakes ,se Plaku Nuk Kishte Qene Ndonje Here Kurse Ti Ke Qene Dhe Disa Here Te Tjera.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:40

Rendesi E Gjoksit

Nje grua qyteti , nje fshatare dhe nje gabele u morren ne pyetje mbi rendesine e gjoksit.

Qytetarja: Epo ka rendesi gjoksi se , te tregon me te bukur dhe ēdo gje qe vesh ka me shume hije.

Fshatarja: Ka rendesi se me te ushqejme foshnjat tona.

Gabelja: Ku di gjo une e shkreta.Burri i kap me dore e thote me nje dore kazmen e tjetren pushken
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:41

Rrokullisu pas pemes
gjej gocen e zemres
mos e gjej te bukur se te tradheton
gjeje simpatik se te dashuron :bravo: :bravo: :bravo:
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 03 Oct 2008, 18:38

Policja Shqiptare (Shota)8)

Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur.
Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim.
Hyn e pari FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta,
Hyn policja Gjermane dhe e kap lepurin per 3 minuta.
Keshtu me radh te gjith policet e tjera, dhe me e forta i vjen radha polices sone Shotes Very Happy
Hyn Shota rri 3 ore, 4 ore,5 ore dhe bohen merak policet tjera cka u bo spo del shota dhe shkojm te shofim ca e ka gjet?
Kur shkojn shofin Shoten tu i ra majmunit, do na e tregosh ku esht fshehur lepuri apo ti q robt!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga memaliaj prej Sat 04 Oct 2008, 09:43

Naki shkruajti:Policja Shqiptare (Shota)8)

Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur.
Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim.
Hyn e pari FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta,
Hyn policja Gjermane dhe e kap lepurin per 3 minuta.
Keshtu me radh te gjith policet e tjera, dhe me e forta i vjen radha polices sone Shotes Very Happy
Hyn Shota rri 3 ore, 4 ore,5 ore dhe bohen merak policet tjera cka u bo spo del shota dhe shkojm te shofim ca e ka gjet?
Kur shkojn shofin Shoten tu i ra majmunit, do na e tregosh ku esht fshehur lepuri apo ti q robt!
naki une e di po me shoten hahahaha po qe ne vend te majmunit kishte kapur nje elefant dhe po e rifte qe ai te thosht sjam elefant po jam lepur.
kur erdhen policet per ta gjetur i thon shotes :po ai eshte elefant nuk lepur.
shota i thot: elefant thoni ju po pa pyeteni se cfar eshte.
dhe elefanti qe u pergjigjet policeve: me rop shpie jam lepuri jo elefanti.
hahahahahahaaaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 10:59

Kishte qene Beni..ky ishte ne shkolle dhe vizatonte bukur..Nje dite hap rregjistrin dhe vizato aty nje grenx..Kur vjen zysha e hap rregjistrin dhe e shef grenxen aty dhe i gju me shpulla disa here po nuk u vriste se ishte vizatim..nxefet zysha dhe i i gju me fort dhe i enjtet dore..dhe thot:
"Kush e boni kte gjo"?
-Une thote Beni...
Neser thote zysha pa prinder ske per te hyre ne msim ok...
-Mire thote Beni..
Vjen plaku Benit dhe takon zyshen..Ca ka ndodh i thot zyshes?
-Cuni jot thote kishte vizatuar dje nje grenxe ne rregjister dhe un kujtova qe ishte prej se verteti dhe i gjujta disa here dhe me eshte enjtur dora i thote...
-Po mir mi i thote plaku benit ..kjo nuk oshte asigjo..
-Pse i thote zysha?
-Mu me ka vizatu i p... ne dysheme dhe kam thy k.... aty..
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Nov 2008, 16:08

Ok une po e shkruaj nje te vertete qe me ndodhi kur isha kete jave ne Greqi dhe gjate bisedes me nje mike timen (Morena ajo tash nuk po futet me ne forum shkaku se jemi nxene pak.) Nejse mos ta zgjate shume u ulem ne kafe dhe sdinim si te ja fillonim bisedes ..... pas pak nisi .....
Very Happy ajo: Naki mo -sa her qe nis me kall cigaren me shkon mendja ne sex.
8) une: Kalle nje her cigaren dhe te shohim cka do te ndodh me tutje.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 19:00

Naki shkruajti:Ok une po e shkruaj nje te vertete qe me ndodhi kur isha kete jave ne Greqi dhe gjate bisedes me nje mike timen (Morena ajo tash nuk po futet me ne forum shkaku se jemi nxene pak.) Nejse mos ta zgjate shume u ulem ne kafe dhe sdinim si te ja fillonim bisedes ..... pas pak nisi .....
Very Happy ajo: Naki mo -sa her qe nis me kall cigaren me shkon mendja ne sex.
8) une: Kalle nje her cigaren dhe te shohim cka do te ndodh me tutje.
Neutral Neutral Neutral sa enderra me sy hap shef ti lal tani po i bej nje sms Morenes te shofim cdo thot hihihihihi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Nov 2008, 00:02

Pse mi e njef ti ate eeeee 8) leje mi leje mos i bej ze se Mad kjo miranda hmmmmmmmmm

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 16:57

Naki shkruajti:Ok une po e shkruaj nje te vertete qe me ndodhi kur isha kete jave ne Greqi dhe gjate bisedes me nje mike timen (Morena ajo tash nuk po futet me ne forum shkaku se jemi nxene pak.) Nejse mos ta zgjate shume u ulem ne kafe dhe sdinim si te ja fillonim bisedes ..... pas pak nisi .....
Very Happy ajo: Naki mo -sa her qe nis me kall cigaren me shkon mendja ne sex.
8) une: Kalle nje her cigaren dhe te shohim cka do te ndodh me tutje.
Qy sa rren ky be Shocked Shocked Shocked
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 08 Nov 2008, 00:15

E kom pase ni femer e ka pase emrin qefser
e kapa nje dite e shtina n'kerr
e shetita pak e qova ne park
se preka aspak se tha bohna me bark
Po une i thashe mshile e shuj
me ra ndermend cka bona kur i boni 9 muj
lindi ne mujin RAMAZAN ja lash emrin RAMADAN
RAMADAN e knojke te paste nana
tka gjet nana me jarana
tu e ngu kengen e Hashim Shales
Ne park t'germis e ngrazhd te lares
kur i boni RAMADANI 13 vjet
shkon edhe ja lyp tezez te vet.....

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 3 Image110Barcoleta - Faqe 3 Bb_net10Barcoleta - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 20:33

Naki shkruajti:E kom pase ni femer e ka pase emrin qefser
e kapa nje dite e shtina n'kerr
e shetita pak e qova ne park
se preka aspak se tha bohna me bark
Po une i thashe mshile e shuj
me ra ndermend cka bona kur i boni 9 muj
lindi ne mujin RAMAZAN ja lash emrin RAMADAN
RAMADAN e knojke te paste nana
tka gjet nana me jarana
tu e ngu kengen e Hashim Shales
Ne park t'germis e ngrazhd te lares
kur i boni RAMADANI 13 vjet
shkon edhe ja lyp tezez te vet.....
 
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 23 Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi