» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 21 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 21 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 21 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 21 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 21 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 21 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 21 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 21 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 21 Voting_barBarcoleta - Faqe 21 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 21 e 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 12 Feb 2014, 15:41

Njė burrė mė nė fund arrin ta bindė gruan qė tė shikojnė bashkė njė film pornografik. Duke shikuar filmin, gruaja i thotė:
- Ndale filmin, ktheje, edhe pak, ndale eh aty... Atė perde dua tė ma blesh!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sun 23 Feb 2014, 21:01

Kishin qene tre shoke, dhe nje dite shkojne ne nje lokal per te pire nga nje pije.
Njeri kerkon shfeps, tjetri fanta, kurse I treti thote: a keni coca cole?
Kamarieri thote jo coca cole por, koka kolle .- Ky ia kthen : e si ashtu?
Atehere edhe shoku im qe e ka emrin Cali, a me thirre kali a ??????????????
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sun 23 Feb 2014, 21:05

Nje burre shkon per te bler nje gjel ne treg.
I pyet tregetaret te gjithe me rradhe sa leke e keni gjelin ? Dhe te gjithe i pergjigjen nga 15000 leke.
Ne fund te rruges shikon nje grua dhe i thote : A ma jep 10000 leke?
Gruaja i pergjigjet : Po i thote kjo ,po nuk kam ku te le gjelin..
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Feb 2014, 21:17

Njė hajn e kanė zėnė nė flagrancė duke vjedhur.
Gjykatėsi: A je i martuar?
Hajni: Jo, kurrė s’kam qenė dhe kurrė nuk do tė martohem!
Gjykatėsi thotė me vete: Sa njeri i menēur dhe vjedh

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Feb 2014, 21:19

Shkon Nexhati ne komun per me e nxjerr ni dokument edhe ajo ne recepcion e pyet
Recepcjonistja – Si e keni emrin ?
Nexhati – Nexhat
Recepcjonistja – Me gj te fort apo te bute ?
Nexhati – Jo me XH po me N , Nexhat ...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sun 23 Feb 2014, 21:23

Mesuesja: Si quhesh?
Nxenesi: Mehmet Gashi..
Mesuesja: Ti tjetri?
Nxenesi: Edin Mehmeti...
Mesuesja: Une te pyes Ty e jo te me tregoj Mehmeti..Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 23 Feb 2014, 21:28

Ni dite nje bubrrec duke ecur ne pyll pa nje elefant te vdekur dhe filloj te ikte me te madhe. E ndaloi nje traktor dhe traktoristi po e pyet 
- Pse po ike more? 
Bubrreci i tha: O e pash ne pyell nje elefant te vdekur e mos po ma len mu policia fajin...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Thu 27 Feb 2014, 16:00

Gjyshja dhe fėmijėt
Kishte qenė njė gjyshe duke ecur rrugės dhe po i sheh disa fėmijė duke marrė drogė. Ēpo po bėni ashtu loke – i pyet ajo.
Po marrim drogė ia kthejnė ata.
Ani me loken, veē kujdes mos u ulni nė beton se ftoheni.
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 09:44

Tre ndjenja.

Cili eshte ndryshimi midis stresit,tensionit dhe panikut?
STRESI eshte kur gruaja juaj ka ngel shtatzane.
TENSION eshte kur e dashura juaj ka ngel shtatzane.
PANIK eshte kur te dyja jane shtatzane...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 09:47

Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.
Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
- Cfare ndodhi, tha doktori?
- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…
Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit. Neutral  Neutral 
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 10:21

Justifikim i Burrit

-Kthehet gruaja ne 3 te mengjesit nga puna,,dhe gjen burrin,,ne dhom ne krevat,,,me nje tjeter..!
-Burri zgjohet dhe..i bertet.. ku.. ishe deri tani me ket orar…?
-Gruaja -Mor trap kush eshte kjo ne krevatin tim…!
-Burri -Moj mos me ndrro muhabet mua…Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 12:09

Grate...e humbura!

Ishin njehere dy burra ne paris dhe po kerkonin grate e tyre...
duke kerkuar njeri pyet tjetrin...
- cfare te ka humbur qe po kerkon gjithandej ti????
- gruan me ka humbur-pergjigjet i dyti- po ti??
- edhe mua gruaja me ka humbur - pergjigjet i pari..
- po si eshte gruaja jote, cfare tiparesh ka??? pyet i dyti
- po ja- thote i pari- eshte 1,90 e gjate, floket bionde, buze te trasha, dmth me pak fjale eshte si TOP MODELE...
-po gruaja jote cfare tiparesh ka???- pyet i pari.
- opo lere gruan time ti tashti, shkojme te gjejme ate tenden....
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 12:10

Punet e beut...

Ca gazetare shkuan tek beu qe ti benin nje anketim, dhe e pyesin:- Cfare eshte seksi, qejf apo pune? - Pune, - i tha beu. Me pas gazetaret shkuan tek argati dhe e pyesin edhe ate: - Cfare eshte seksi, qejf apo pune? - Qejf bre qejf! - tha argati. Po ne beu na tha qe eshte pune. - Heee, - vazhdoi argati, - po te kishte qene pune ma jepte mua beu, nuk e bente vete.
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Thu 06 Mar 2014, 22:23

Dhurata .....

Burri i martuar thrret dashnoren ne tel.pas nje periudhe nentmujshe dhe i thot:
- E dashur kam vendos me te befasua per 8 mars me nje dhurat shum te mire..
-I dashur mos u lodhe ket vit te ma urosh 8 Marsin,do te vij une tek Ti me nje dhurat madheshtore..
-Wow cfar befasie,edhe ashtu gruan nuk e kam ketu...
-E po mire veq te lutem beje gadi nje shtrat per beben,shiqo te jet ngjyra e kaltert per birin ton....
 fest
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 23:23

Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat.
Filloj ta kerkoj aj ishte ne kuzhine, kishte ndezur nje cigare, pinte kafe dhe qante, gruaja ju drejtuar i dashur a te kujtohet sot ne festojme 20 vjetorin e marteses, po po e di mori grua me kujtohet shume mire edhe takimi i yne i pare ne benim dashuri ne makinen time, ne ate kohe une kisha 20 vjete e ti ishe 16 vjecare, babai i yte na zuri, mua me kercenoj ose do te martohem me ty ose do te shkoj 20 vite ne burg, paramendoje po kisha shkuar ne burg sote do te isha i lire.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 23:35

Ishin 2 polic, njeri gjeti 3 bomba dhe i tha hajde do i dorzojm ne rajon.
Ok i tha ky por nqs na plas ndonje ne dore.
- I themi shefit gjetem dy  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 23:39

U kthye pijaneci nė shtėpi dhe tha: 
- Nazli Ti je gruaja e jetės time.
Mori pergjigjen: - shko fli gjumė, pijanec.
Po unė tė dua moj, pse mė thua pijanec?
Sepse unė jam nana Elife jo Nazlia.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 23:48

Nje plak 97-vjeēar shkon tek nje zyre sigurimesh ..
- Ē`kemi?
Dua te bej siguracion per jeten.
-Sa vjeē je?
- 97 i thote plaku.
Nenpunesi ēmendet:
- Tallesh po ē`te duhet ty siguracioni?
- Po ja do shkoj me babain tim jashte shtetit, dhe thame te siguroheshim.
- Me babain tend!? E sa vjeē eshte ai?
- Po ja neser mbush 125 vjeē.
- E ku do shkoni?
- Do shkojme te takojme gjyshin tim.
Nenpunesi I bie murit me koke
- Ē`fare thua, tallesh me mua, gjyshin the!!!!!!!!!
- Po sa vjeē eshte gjyshi yt?
- Po per nje jave mbush plot 142 vjeē.
- E ēfare ben ai?
- E po ja, martohet dhe do shkojme ne dasem.
Nenpunesi i afrohet dritares gati te hidhet:
- Po pse martohet?
-Budallalleqe more, e detyrojne prinderit..

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Thu 06 Mar 2014, 23:58

Pyet njeri tjetrin se ku eshte me se mire qe ta con gruan per ditelindjen e saj te 50te?
Ne kembimore,ju pergjegj tjetri,kembeje per dy nga 25....
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga studentja prej Mon 10 Mar 2014, 12:07

I ankohet shoqja-shoqes se akoma nuk ka tė dashur. Ndėrsa shoqja e ngushėllon:
- Sharon Stone ka 55 vjet, ndėrsa i dashuri i saj 25; Jennifer Lopez ka 44 vjet, kurse i dashuri i saj 26; Madonna ka 55 vjet, kurse i dashuri i saj 26; dhe ti ankohesh se nuk ke tė dashur... Prit, i yti akoma nuk ka lindur!
studentja
studentja

Shteti : Kosovė
Postime : 37
Kyējet nė forum : 13019
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga studentja prej Mon 10 Mar 2014, 12:08

Njė i varfėr i dėrgon njė letėr ankese kreut tė shtetit.
- I nderuar president, punėdhėnėsi im me gruan dhe njė fėmijė jetojnė nė njė vilė tė madhe me bazen, ndėrsa unė me gruan dhe pesė fėmijė jetojmė nė njė kolibė. A ėshtė kjo nė rregull?
Merr letėr nga presidenti:
- Jo, nuk ėshtė aspak nė rregull. Thuhet ‘pishinė’ dhe jo ‘bazen’, dhe thuhet kasolle, jo ‘kolibė’...
studentja
studentja

Shteti : Kosovė
Postime : 37
Kyējet nė forum : 13019
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Wed 12 Mar 2014, 20:25

Mora sot nje taksi me ik per ne shpi dhe e preka taksistin ne shpatull ti them ta ndaloj ktu...
Taksixhiu trembet pa mase dhe i jep timonit aq fort sa qe per pak perplaset ne trotuar.
- Cpate ti?
- Avash o burr se na trembe per vdekje...
- Po ti per her te par po i jep makines ?
- Jo ore kam 35 vjet pun si shofer. po vetem kte vit po punoj taxi se me perpara kam punu shofer funerali...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Wed 12 Mar 2014, 20:50

Ēfarė ke kėshtu e dashur, je sėmurė?

- Jo, por pse pyet?
- Pashe doktorin qe doli nga shtėpia jote ne mėngjes dhe mendova...
- Edhe pastaj? Nga shtėpia jote kane dale tre ushtare, por unė s’tė pyeta nėse ka nisur lufta...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 12 Mar 2014, 22:44

U martu nje luan edhe krejt luanet tjere jane tu kcy ne darsem.
Mes tyne po kcejke edhe ni qen.
E vesin qenin: Po ti pse po kcen?
Qeni: Para marteses edhe une jom kon luan.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Wed 12 Mar 2014, 22:48

Naki shkruajti:U martu nje luan edhe krejt luanet tjere jane tu kcy ne darsem.
Mes tyne po kcejke edhe ni qen.
E vesin qenin: Po ti pse po kcen?
Qeni: Para marteses edhe une jom kon luan.
Haha ...Une do mbetem Luanesh...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 12 Mar 2014, 22:50

epanjohura shkruajti:
Naki shkruajti:U martu nje luan edhe krejt luanet tjere jane tu kcy ne darsem.
Mes tyne po kcejke edhe ni qen.
E vesin qenin: Po ti pse po kcen?
Qeni: Para marteses edhe une jom kon luan.
Haha ...Une do mbetem Luanesh...
 Cool  ani ti mos kce ndasem

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Mar 2014, 15:17

Gruja: o burr a e kqyrum 1 film horror bre
Burri: ok shpirt lshoje kaseten e dasmes  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Mar 2014, 15:19

Ni hajn kish hy me vjedhe kumbulla, mirepo pa mbaru del nje plake dhe i thote:
Zhdryp poshte more qafir se po ta thirri policine.
Hajnit bohet nervoz edhe ja kthen :
Oj plake , a po hyn mrena a po t'dhunoj.
Plaka hyn brenda dhe kur hajni e mbush gjinin me kumbulla , ulet poshte edhe ik, plaka e shef hajnin tu ik edhe bohet nervoz, del jashte edhe i thote:
I poshter ti koke edhe hajn edhe rrenc.  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 18 Mar 2014, 23:09

Thirr njoni ne radio "Urime e pershendetje".
- Alo, mirembrema me kend po flasim ?
- A bon mu kon anonim, se mas anej po thojn jo Shabani kshtu, Shabani ashtu.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Tue 25 Mar 2014, 22:49

I thot njeri shokut, gruaja ime eshte engjell!
Tjetri i thot: lumi ti e, se i imja eshte ala gjall. 
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 00:33

Tė dhėnat tregojnė se 45% e shqiptarėve jetojnė nė stres tė vazhdueshėm, 35% jetojnė me shkallė tė lartė depresioni, kurse pjesa tjetėr jetojnė nė Gjermani, Zvicėr, Danimarkė, Francė...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Wed 26 Mar 2014, 12:10

Gruaja e pakenaqur:Nje familje,burri,gruaja dhe i biri, po hanin dreke. Por i biri, siē jane te rite e sotit, nuk po hante shume. dhe keshtu i ati i thote,-ha te paste baba, se te rritet rrushi. I thote nje here, i thote dy here. Heren e trete ja pret gruaja,-Ha per vete more burr.. Very Happy  
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 22:28

epanjohura shkruajti:Gruaja e pakenaqur:Nje familje,burri,gruaja dhe i biri, po hanin dreke. Por i biri, siē jane te rite e sotit, nuk po hante shume. dhe keshtu i ati i thote,-ha te paste baba, se te rritet rrushi. I thote nje here, i thote dy here. Heren e trete ja pret gruaja,-Ha per vete more burr.. Very Happy  
 Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 22:29

Ishte nje cift ne dhome, dhe i thote goca cunit.
Zemer, do lozim symbyllurazi? Loja permban keto rregulla:
Nese...me gjen do bojme "sex" nese...nuk me gjen me ke ne "dollap"!  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Thu 27 Mar 2014, 20:26

Gjate fluturimit,piloti po u fliste pasagjereve nepermjet radios;-"t nderuar zonja dhe zoterinj,ju paralajmerojme se pas 15 min arrijm n AAAAAAA,
mbas pak u degjua perseri zeri i pilotit:-'t me falni por mu derdh kafeja e nxeht mbi pantallona...ta dini se si jam bere perpara.. gjths arrijme ne toke-tha piloti 
"Ta dish ti...... se si i kemi pantallonat nga mbrapa neve",uleriten ne kor pasagjeret...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Thu 27 Mar 2014, 20:30

Shkon njeri ne kishe e i thote priftit..
koken ulur ky dhe i penduar kam ber mekat o at..
ska gje thot prifti se une per ket pu jam ketu...shprehu..
po ja thot ai, isha me gruan ne shtepi ,filloi shiu e bera sex me gruan..
po ky s esht mekat thot prifti se esht gruaja jote..
e po thot ky, edhe te nesermen ra shi por skisha gruan ne shtepi por kunaten dhe bera...
ahh ketu ke ber mekat thot prifti por hajd mos u merzit..
ai o at, edhe diten tjeter ra shi dhe rastisa me vjerren ne shtpi dhe...
prifti i afrohet dritares e shikon kohen e vrane e i thote...o cun bon mire te dalesh qe ketu se o tu ardh shiu....
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 29 Mar 2014, 17:32

Pacienti- Doktorr kam probleme me kujtesen.. 
Doktorri- ani merre ipko.. Very Happy 
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 29 Mar 2014, 17:33

Nxensi: Mirdita prof a po vjen veq pak ? Profi : Qka po t`vyj ? Nxensi : Oh jemi tu lujt shah e po na vyn 1 kali... Very Happy 
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 29 Mar 2014, 17:40

-Sporti dhe rekreacioni-
Dita e parė:
I dashur po shkoj nė aerobik
OK e dashur
Dita e dytė:
I dashur po shkoj nė fitness.
OK e dashur.
Dita e tretė:
I dashur po shkoj nė kalėrim.
OK e dashur. Kali yt qė tri herė tė thirri nė telefon!
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Mar 2014, 21:59

Barcoleta - Faqe 21 B208V8901396047880

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 21 Image110Barcoleta - Faqe 21 Bb_net10Barcoleta - Faqe 21 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 21 e 23 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi