» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 23 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 23 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 23 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 23 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 23 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 23 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 23 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 23 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 23 Voting_barBarcoleta - Faqe 23 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 23 e 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga veronika prej Mon 17 Nov 2014, 02:22

Gruaja: Ti tė gjitha paratė i harxhon nė raki. Vazhdimisht je i dehur!
Burri: Ēka je duke thėnė, ti shpenzon pa karar nė tesha dhe makijazh!
Gruaja: Unė shpenzoj qė tė bėhem e bukur pėr ty.
Burri: Edhe unė pi qė tė mė dukesh e bukur...
veronika
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga veronika prej Mon 17 Nov 2014, 02:24

Burri: A di se gratė thonė rreth 25 mijė fjalė nė ditė, kurse burrat sa gjysma e tyre?
Gruaja: Kjo ndodh sepse gjithēka duhet t’ua shpjegojmė nga dy herė.
Burri: Si?
veronika
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Nov 2014, 19:35

Gruaja e Humbur !
Dy meshkuj godasin njeri tjetrin ne nje supermarket.
- Oh me fal. nuk ju vura re ,se jam i habitur nga qe kerkoj gruan.
- Ah ska gje se edhe une po kerkoj gruan. Po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
- 180 cm e gjate... brune .....e holle ...nje fytyre engjelli.... te ndenjura prefekte....gjoksin 0. Po e jotja si eshte?
- Lere fare timen po ec e kerkojm tenden...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 01 Dec 2014, 08:11

Kontraceptivėt


Shkon gjyshja te gjinekologu dhe kėrkon kontraceptivė.
- Gjyshe, ēfarė ju duhen kėto? – pyet mjeku.
- Kėto barna mė qetėsojnė shumė – pėrgjigjet gjyshja.
- Ju qetėsojnė?
- Po. Ēdo ditė nė mėngjes ia qes mbesės nė lėng dhe jam e qetė gjithė ditėn...

Po dal


- Babi, sonte po dal.
- Nuk do tė shkosh askund derisa ta heqėsh atė fund!
- E ēka tė vesh pastaj?
- Ēfarėdo tjetėr, biri im...

Shpenzimet – qėllimi


Gruaja: Ti tė gjitha paratė i harxhon nė raki. Vazhdimisht je i dehur!
Burri: Ēka je duke thėnė, ti shpenzon pa karar nė tesha dhe makijazh!
Gruaja: Unė shpenzoj qė tė bėhem e bukur pėr ty.
Burri: Edhe unė pi qė tė mė dukesh e bukur...
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 01 Dec 2014, 08:12

Vetėmbrojtje


- Si reagon ti kur nuk tė dėgjojnė fėmijėt, i kėshillon me fjalė tė mira apo i godet me shuplaka?
- Me fjalė tė mira.
- E shuplaka?
- Nganjėherė po, nė vetėmbrojtje...

Kur polici ndal ministrin


Ministri i Brendshėm niset nė rrugė me veturė dhe e ndal policia.
- Librezėn dhe lejen e vozitjes... Ooo, qenkeni ju z. ministėr. Mė falni, vazhdoni...
- Jo, jo. Veproni ndaj meje si ndaj ēdo qytetari!
- Nė rregull ministėr, futi nja 20 euro nė librezė dhe jeni tė lirė tė vazhdoni...

Terapia


Shkon burri te mjeku dhe kthehet i dėshpėruar.
Gruaja: Ēfarė tė tha mjeku?
Burri: Mė kontrolloi dhe mė dha tableta, tha duhet tė marrėsh nga njė nė ditė, deri nė fund tė jetės.
Gruaja: Po ēfarė ka tė keqe kėtu, tė gjithė pinė tableta...
Burri: Mjeku mi dha vetėm pesė tableta...
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Tue 02 Dec 2014, 21:54

Dy shoke takohen ne parajse.
Njeri e pyet tjerin. Pse ke vdekur?
Ai i thote nga gezimi. Po ti e pyet ky tjetri?
Nga ngrirja i thote ky.
Ahhh.. mir po si vdiqe nga gezimi i thote ky?.
Po ja mua me kishin thene se gruaja me tradhtonte, dhe nje dite vajta heret ne shtepi dhe e gje gruan nudo, kerkoj gjithandej per te gjetur ate burrin, kerkoj ne kuzhin, posht krevatit, ne banjo,dollap por nuk e gjeta dhe nga gezimi i madh me ra te fiket e vdiqa..
Po ti si vdiqe nga ngrirja?
Ky tjetri i thote:- Ehh more idjot po te kishe kontrolluar dhe ne
figorifer do ishim te dy gjalle.
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Tue 02 Dec 2014, 21:56

Plaku 80 vjec dhe Doktori
Doktor, doktor Gruaja ime 28 vjece eshte shtatzane.
Cfare mendimi keni doktor? ...
Doktori: lerme te te tregoj nje histori:te shkurter.
Nje gjuetar, ne vend qe te merrte pushken mori cadren.
Kur i doli para nje luan ai hapi cadren dhe PAUU ...
Luani ngordhi.
Plaku:Ooooo Po ska mundesi doktor, ......
duhet ta kete gjuajtur dikush tjeter luanin.
Doktori: PIKERISHT kete doja te shpjegoja..... Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 03 Dec 2014, 07:36

veronika shkruajti:Burri: A di se gratė thonė rreth 25 mijė fjalė nė ditė, kurse burrat sa gjysma e tyre?
Gruaja: Kjo ndodh sepse gjithēka duhet t’ua shpjegojmė nga dy herė.
Burri: Si?

Meqe qenke e barrikaduar, si vendase po te shkruaj ketu...ama barcoleta...jo ndonje mesazh:

Ne nje klase ku mesohet morali dhe menyrat e mira te sjelljes, mesuesi u thote nxenesve:
- Miri, nese je duke bere per vete nje vajze te re te nje familje te mire, e edukuar mire, gjate nje darke intime dhe ke nevoje per te shkuar ne banje, cfare do i thoshe?
Miri pergjigjet...- Me prit nje sekonde, do shkoj te shur....
- Kjo do jete dicka shume e ashper dhe e paedukate nga ana jote. Tani, po ti ca do i thoshe?
- Me fal por me duhet te shkoj pak ne tualet, kthehem shpejt.
- Kjo eshte pak me mire, por sidoqofte eshte dicka e bezdizshme te permendet fjala tualet gjate ngrenies.
- Po ti Beni, do ishe i afte te perdorje inteligjencen tende per te treguar nje sjellje te mire?
- Une thote Beni..do thosha: " Kerkoj falje per ikjen time per nje moment, e dashur, po iki qe ketu per ti zgjatur doren nje miku intim qe shpresoj te ta prezantoj pas darke…"
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 09 Dec 2014, 07:46

Kastravecė

 Tri zonja shkojnė nė treg pėr tė blerė kastravecė.
 E para: Mė jepni dy kilogramė kastravecė, tė shkurtė, por tė trashė.
E dyta: Mua mė jepni njė kilogram, tė gjatė dhe tė hollė.
 E treta: Mė jepni ju lutem dy kilogramė kastravecė, ēfarėdo lloji. Mua mė duhen pėr sallatė...

Gomari

 Gruaja: Ti je njė gomar, tė mungojnė vetėm brirėt...
 Burri: Ēfarė brirėsh? Gomari nuk ka brirė!
 Gruaja: E atėherė nuk tė mungon asgjė!
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 11 Jan 2015, 21:42

Duke pritur pėr analiza nė njė spital... djaloshi e shef njė vajzė duke qarė.
Djaloshi: Pėrse po qani !?
Vajza: Erdha pėr ti bėrė analizat e gjakut dhe mjekėt mė thanė se duhet tė ma presin gishtin.
Pasi degjoi kėtė djaloshi filloi tė qajė me tė madhe.
Vajza: Po ti pėrse po qan tani?
Djaloshi: Unė kam ardhur pėr ti bėrė analizat e urinės jo tė gjakut!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 21 Jan 2015, 13:52

Naki shkruajti:
TEST:
Pyetjet me pergjigje te njejta!!!
Keto tri pyetje kane nje pergjigje te njejt cila eshte ajo?
1.Pse mbetet gruaja shtatzene?
2.Pse dhemb dhembi?
3.Pse digjet buka?Sepse nxirren me vonese!
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Thu 22 Jan 2015, 08:55

Mjerė ariu
 Flasin dy shokė.
 - A e do ti gruan tėnde?
 - Natyrisht qė po!
 - E, sa e do?
 - Nuk e di, po e dua.
 - E, ta zėmė, ēfarė do tė bėje nė rast se do ta sulmonte ariu nė pyll?
 - Aty, s’di ēka tė them... Pasi vet e ka sulmuar, tash le tė mbrohet...
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 25 Jan 2015, 01:05

Kastravecė
Tri zonja shkojnė nė treg pėr tė blerė kastravecė.
E para: Mė jepni dy kilogramė kastravecė, tė shkurtė, por tė trashė.
E dyta: Mua mė jepni njė kilogram, tė gjatė dhe tė hollė.
E treta: Mė jepni ju lutem dy kilogramė kastravecė, ēfarėdo lloji. Mua mė duhen pėr sallatė...
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 29 Jan 2015, 11:18

Njė vajzė e re hyn ne njė lokal komplet nudo. Afrohet para banakut dhe porosit njė birre. Kamarieri mbet pa levizur duke e pare..
-Cke ja bėn vajza, - s'ke pare ndonjeher vajzė nudo?
- jo jo - ja bėn kamarieri , - vajza nudo kam pare..
- po atėherė pse me shikon? - ja bėn vajza.
-Eh po shikoj se nga do nxierresh leket pėr te me paguar birren.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Feb 2015, 11:39

Dhurata

Pėr ditėlindjen e 83-tė, vjehrrės ia bleva dy metra katrorė tokė nė varre.
Nė ditėlindjen e 84 mė pyeti: “Ēfarė mė ke blerė?”.
I thashė: “Asgjė. Akoma nuk e ke shfrytėzuar dhuratėn nga viti i kaluar!”.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Wed 25 Feb 2015, 08:25

VJERRA : O nuse ?!
NUSJA : He moj vjerre ?
VJERRA : E sheh ate makinen e funeralit moj ?
NUSJA : Po e shoh .
VJERRA : Aty te pafsha !
NUSJA : Une si shofere e ti si pasagjere :
KUR KALUAN NGA VARREZAT
NUSJA : Ca jane keto ?
VJERRA : Varreza !
NUSJA : Aty te pafsha
VJERRA : Une si puntore dhe ti si banore. hahaha qfar dashnie Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 25 Feb 2015, 13:05

Pėrshėndetja
- Hajde, zemėr, pėrshėndetu me xhaxhin. Si themi kur shkojnė mysafirėt?
 - O Zot, shyqyr...

Unaza
- Bir, ku e more atė unazė tė shtrenjtė?
 - E gjeta nė rrugė.
 - E pse nuk e dėrgove nė polici?
 - Sepse nuk ėshtė nevoja. Ėshtė pėr mua. Ja ku shkruan “gjithmonė e jotja”...
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga debatiku prej Wed 25 Feb 2015, 17:58

Albanian_Girl shkruajti:Kastravecė
Tri zonja shkojnė nė treg pėr tė blerė kastravecė.
E para: Mė jepni dy kilogramė kastravecė, tė shkurtė, por tė trashė.
E dyta: Mua mė jepni njė kilogram, tė gjatė dhe tė hollė.
E treta: Mė jepni ju lutem dy kilogramė kastravecė, ēfarėdo lloji. Mua mė duhen pėr sallatė...
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
debatiku

Shteti : Kosova
Postime : 10
Kyējet nė forum : 12715
Regjistruar mė : 19/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 06 Mar 2015, 10:56

Nje bjonde me x6 ndaloi ne semafor me te kuqe. Aty shkon nje gabel i vogel dhe ja fshiu xhamin e makines. . Bjondja i dha 1 €uro pastaj futi marshin  dhe iku....
Ndalon serish me te kuqe. Aty i del po ky gabeli dhe i fshiu serish xhamin.
Bjondja i dha 2 €uro dhe iku.. Serish ndaloi me te kuqe dhe shikon prap tek xhani i del gabeli dhe bjondia e habitur se si i dilte ky gabeli kaq shpejt e i thot:
O cuni do te jap 5 €uro vetem ma thuaj me cfar shpejtesije me ndjek? Gabeli i thot:
-Me jep 10 €uro ta tregoj un si te dalesh nga rrethrrotullimi ? . . . Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga marino prej Fri 06 Mar 2015, 22:22

Bie cel me privat:
Ai : Alo.
Ajo : Ckemi?
Ai : Kush je?
Ajo : Uaaa nuk me mban mend, jam ish e dashura jote, kemi qen te lidhur ne gjimnaz.
Ai : Ik tallu me ndonje tjeter ti moj debile se une 8 klas kam ber
marino
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 4763
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga veronika prej Sat 07 Mar 2015, 12:19

Pas lidhjes disamuajshe dhe dhuratave tė shtrenjta, e dashura vendos ta lejojė tė dashurin ta puthė.
- Do tė lė tė mė puthėsh, atje ku askush nuk mė ka puthur!
- E ku ashtu zemėr?
- Nė Paris...
veronika
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Mar 2015, 23:22

Komshijet e “ndershme”
Ēfarė ke kėshtu e dashur, je sėmurė?
- Jo, por pse pyet?
- Pashe doktorin qe doli nga shtėpia jote ne mėngjes dhe mendova…
- Edhe pastaj? Nga shtėpia jote kane dale tre ushtare, por unė s’tė pyeta nėse ka nisur lufta…

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 09 Mar 2015, 08:23

e-mail


- Ministėr, ju ka ardhur njė e-mail.
- Nė rregull. Thuaji le tė hyjė...

Mundesh mė mirė


Djali: Babi, njihu me tė dashurėn time.
Babai: Mundesh ti shumė mė mirė. Nuk ėshtė pėr ty!
Djali: Le babi, mos fol ashtu...
Babai: Kėtė po ia thosha asaj, jo ty...
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 17 Apr 2015, 10:25

Ndėrkohė nė njė bisedė ndėrmjet Andit dhe mėsueses sė tij:  
Mėsuesja: Andi, cili ėshtė kryeqyteti i Francės?
Andi: Nuk e di
Mėsuesja: Duhet tė kujdesesh mė shumė pėr mėsimet!
Andi: Mėsuese, a e din kush ėshtė Arta?
Mėsuesja: Jo, nuk e di!
Andi: Duhet tė kujdesesh mė shumė pėr burrin tėnd…!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 17 Apr 2015, 10:27

Ndodh njė kacafytje nė mes burrit dhe gruas, si pazakontė tė shqiptaret ndodh qė gruaja qėllon e forte dhe fillon ta rrahė burrin keq nė shtėpi.
Pėr njė moment, burri i shpėton nga duart dhe futet nė banjo.
Gruaja: Dil nga banja oj qelbėsire se do te mbysė fare sa tė dalėsh.
Burri: Nuk dal jo, kot fol…
Gruaja: Dil tė thash, mos me acaro me shumė
Burri: Nuk dal tė thash, burri qė ėshtė burrė njėherė flet!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Apr 2015, 11:35

Dy tė dashuruar mbahen per dore ne park dhe femra i thotė:
- Zemėr, mė dhemb kėtu.
Mashkulli e puth nė atė vend dhe ajo fillon tė qeshė, pastaj ankohet se i dhemb nė njė vend tjetėr.
I dashuri e puth sėrish dhe ajo qesh.
Njė plak i sheh nga ulesja afer dhe thote:
- Djalosh, a shėron hemorroide?

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Dardania prej Mon 18 May 2015, 15:07

Gruaja ra nė Gjunjė
- Mbrėmė pata njė Zėnkė Serioze me gruan....
- Dhe, si pėrfundoi?
- Gruaja ra nė Gjunjė...
- Vėrtet? E Pamundur! E ēfarė tha?
- Mė tha: “Dil prej Pėrfundi Prevatit qė mos tė tė vi Atje!”....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Barcoleta - Faqe 23 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Dardania prej Mon 18 May 2015, 15:13

Mjerė Ariu
Flasin dy Shokė.
- A e do ti Gruan Tėnde?
- Natyrisht qė Po!
- E, sa e Do?
- Nuk e di, po e Dua.
- E, ta zėmė, ēfarė do tė bėje nė Rast se do ta Sulmonte Ariu nė Pyll?
- Aty, s’di ēka tė them.... Pasi veht e ka Sulmuar, tash le tė Mbrohet....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Barcoleta - Faqe 23 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Dardania prej Mon 18 May 2015, 15:16

Dikur isha e Bukur
Njė Shitėse i Ankohet Shoqes sė Saj:
- Nuk jam mė e Bukur, siē isha Dikur.
- E nga e di?
- Blerėsit kanė Filluar t’i Numėrojnė Paratė kur ua Kthej Kusurin....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Barcoleta - Faqe 23 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Dardania prej Sat 30 May 2015, 23:07

Nazmiu e Avniu nė kinema

Shkojnė Nazmiu dhe Avniu pėr tė shikuar njė film nė kinema.Diku kah mesi i filmit shfaqen dy persona duke bėrė gara me veturė e Nazmiu dhe Avniu vėnė bast se a do tė bėjnė ndeshje a jo?

Sidoqoftė,aktorėt bėjnė ndeshje dhe Avniu ia jep paratė Nazmiut,por pasi qė mbaron filmi,duke dalur jashtė,Nazmiu i thotė Avniut:

Merri paratė se nuk mundem tė t’i marr sepse e kam parė kėtė film edhe njėherė mė pėrpara.

Aiiii …edhe unė e kam parė dy herė mė pėrpara,por mendova qė herėn e tretė janė mbushur mend dhe nuk ndeshen… – ia kthen Avniu.

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Barcoleta - Faqe 23 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 27 Nov 2015, 00:39

Ēiftet e plotėsojnė njėri-tjetrin

Nisen gruaja dhe burri pėr pushim. Diku gjatė rrugės gruaja fillon ta godasė veten nė kokė. 
- Kam harruar ta ndal shporetin! – thotė gruaja.
- Ēfarė do bėjė ti pa mua? – ia kthen burri.
- E ka ndalur ti?
- Jo, po e kam harruar ujin lėshuar, se pėrndryshe do tė na digjje shtėpinė...
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga ballboy_network prej Fri 11 Dec 2015, 23:36

Djali: Babi, a ėshtė e vėrtetė se nė disa vende burrat nuk i njohin gratė para martese?
Babai: Ajo ndodh nė tė gjithė planetin bir. Pasi martohesh e merr vesh se kush ėshtė gruaja…  Cool fest
ballboy_network
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 11387
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 13 Dec 2015, 01:29

Murseli ishte ne ushtri dhe i vdes babai.
I thojne komandantit tregoji Murselit qe i ka vdek baba por jo drejtperdrejte se merzitet.
Te nesermen komandanti: 
- Ushtare kush ka babe nje hap para, ti Mursel ku leshin po shkon?

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Oct 2016, 00:10

Thirr njė qytetar nė radio nė emisionin "Pėrshendetje dhe urime".
- Alo, mirėmbrema me kėnd po flasim ?
- Mirėmbrėma, po a bon me kon anonim bre vėlla, se mas anej po thonė jo Shabani kėshtu, jo Shabani ashtu, jo Shabani shpiun, jo Shabani rrospillan...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 23 Image110Barcoleta - Faqe 23 Bb_net10Barcoleta - Faqe 23 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 23 e 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi