» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga blina prej Sun 29 Jun 2008, 21:58

Celularet jan personal ...por.Shpesh herė ne i kontrollojmė telefonat njeri-tjetrit, si mendoni ju eshte gabim apo jo?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11426
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 11:44

Sigurisht qe eshte gabim ,eshte munges edukate e para ,pastaj ne qoft se ben nje gje till do te thot qe nuk ke besim te ai njeri per mendimin tim !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Jun 2008, 11:56

Hmmmm nuk do thoja qe eshte gabim nese te dahsurit kane besim reciprok ne mes veti.
Pse nuk eshte gabim? nese jemi vertet te dashuruar dhe dojme njeri tjetrin me shpirt dhe zemer atehere ca sekretet mes nesh? nese ne lejojme qe nje i trete te futet dhe ne fshehtesi mundohemi te arsyetojme ose mbajme lidhjen larg dijes se te dashurit/dashures nje dite do dali e verteta dhe tash do humbesh qe te dy.
Nuk eshte ne pyetje se nuk ke besim po flas nga ana mashkullore. Asnjeher ska kontrolluar celularin por ka ndodhur qe kur e dashura ime ne nje rast vetem nag shiqimi im qe i bera kur ra zilja e sms-it nderroi ne fetyre mori nje ngjyre te kuqe. ne shpejtesi fshiu sms-in dhe me ofroi cel "ja merre shiko se po e di cka po mendon ti.... kjo besoj mjaft flet/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Annika prej Mon 30 Jun 2008, 18:24

Eshte bėj njė gabim tė madh kontrollojme telefonat celularet jan personal per partnerit/es dashuri/e. Nuk kam ty besim per dashuri/e????
Respkto partnerit/es dashuri/e pasuri private, beso yt partnerit/es dashuri/e.
Kuminikoj me partnerit/es jo aspak kontrolloj .

Respekt, sinqeritet, kuminikoj. that's all folk

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15130
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga akili prej Mon 30 Jun 2008, 20:26

gabim shume i madhe ti kontrolloshe cel njeriut qe ke pran
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11160
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga visitor prej Tue 01 Jul 2008, 10:13

Gabim personalisht nuk e lejoj nje gje te tille dhe as qe ka shans i dashuri im ta ket celularin tim ne kontroll. Gje shume e ulte nese kontrollohen sms-et apo gjera tjera.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 14:47

mos e beni kaq te madhe se kur je lidh me ate person normalisht ti fillon e i ndan te gjitha me ate , pse mos ta ndash dhe telefonin me ate , gjithmon me mirkuptim flas pa urdhra a ku di une se cfare.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Interesant prej Mon 15 Sep 2008, 15:17

Une mendoj se ta kontrollon e dashura/ bashkeshortja telefonin nuk eshte ndonje problem, dhe ka lejen per ta kontrolluar sa here qe deshiron .Une flas personalisht nuk e kam aspak problem po qe se gruaja ime me kontrollon celularin apo anasjelltas, edhe pse kjo ende nuk ka ndodh ne mes nesh.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 15:53

mire e the miku im
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Sep 2008, 21:56

Varet kush e kontrrollo por nuk esht mire n.q.s e kap nanji person pervec zemres Sad :bravo:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga memaliaj prej Fri 03 Oct 2008, 12:23

Rockstar shkruajti:Varet kush e kontrrollo por nuk esht mire n.q.s e kap nanji person pervec zemres Sad :bravo:
dakort jam me ty fest

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 Oct 2008, 11:07

Nuk eshte dicka qe duhet bere. Personalisht as nuk e mendoj te bej dicka te tille.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Majlinda prej Sat 04 Oct 2008, 11:22

Eshte plotesisht gabim une per vete nuk lejoj nje gje te tille nese ska besim le te thej qafen
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12180
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Resi prej Sat 04 Oct 2008, 14:03

shum osht gabim vallai une kurr sja kshyri tel grus teme e ajo po amo une jam shume i kujdesshem i fshi menihere a nihere um ka zon desh me qiti pi shpis

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12082
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Oct 2008, 14:53

Resi shkruajti:shum osht gabim vallai une kurr sja kshyri tel grus teme e ajo po amo une jam shume i kujdesshem i fshi menihere a nihere um ka zon desh me qiti pi shpis
Neutral Neutral Neutral Neutral e tash u bere burre qe pranove por prap ke fat ti qe ke gruan franceze se ta kishe nje Raza si une te tregoja une ty Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 04 Oct 2008, 17:54

Per mendimin tim eshte gabim .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga visitor prej Sat 04 Oct 2008, 19:49

Resi shkruajti:shum osht gabim vallai une kurr sja kshyri tel grus teme e ajo po amo une jam shume i kujdesshem i fshi menihere a nihere um ka zon desh me qiti pi shpis
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Kur je ardh mo Resi neser shpejt te Rozafa du me te pa edhe ishalla sma ke pru parfumin nga Franca cherry cherry cherry cherry cherry cherry

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga memaliaj prej Tue 07 Oct 2008, 09:24

pse mi shota mban dhe parfum ti hahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Interesant prej Tue 07 Oct 2008, 10:35

memaliaj shkruajti:pse mi shota mban dhe parfum ti hahahaaaa

ca mendon ti memaliaj, duhet te lyhen glokat se perndryshe i kap ndryshku hahahaha:| Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Interesant prej Tue 07 Oct 2008, 11:33

Sa i perket temes, kisha me shtu edhe dicka: E krejt qeshtja mvaret nga bashkeshorti/bashkeshortja se sa jane te sinqerte ndaj njeri tjetrit .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Oct 2008, 09:36

interesant shkruajti:Sa i perket temes, kisha me shtu edhe dicka: E krejt qeshtja mvaret nga bashkeshorti/bashkeshortja se sa jane te sinqerte ndaj njeri tjetrit .
ja ke vene vulen me kete vella.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga visitor prej Wed 29 Oct 2008, 08:57

Interesant kur u bone kaq i menqur mo Neutral Neutral
Une skam hiq celular ska cka hamamin me kqyr ai leashatoki im Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11468
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 09:25

Shota shkruajti:Interesant kur u bone kaq i menqur mo Neutral Neutral
Une skam hiq celular ska cka hamamin me kqyr ai leashatoki im Neutral

Jam bere duke ngren fara te mollave NeutralNeutralNeutralNeutral po ku e ke lene celularin mo Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga blina prej Wed 29 Oct 2008, 11:24

Dhe une pajtohem me mendimin e interesantit se mvaret nga sinqeriteti i dy palve dhe pse dihet se celulari eshte diqka personal mirpo nuk eshte diqka tragjike dhe te kontrollohet ne qofse kan sinqeritet mes veti.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11426
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Oct 2008, 13:40

Kjo ka te beje me besimin qe ekziston midis partnereve. Se po nuk pati besim njerezit i vene pas njeri-tjetrit edhe detektivet e lere me kontrollimin e telefonit. Sot pothuajse cdo gje rreth nesh eshte shume intriguese, sepse ka ardhur koha kur nuk ekperimentojme me neper epruveta, por ne ajer te hapur.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Feb 2010, 19:41

Po eshte mese e drejt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12853
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:01

shume gabim eshte une per vete nuk do e boja qe i kontrolloja partnerit telefonin
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Feb 2010, 22:23

Nuk eshte tragjike edhe nese kontrollohet po nuk eshte e mire edhe te kontrollohet sepse per hiq gje ndoshta lind xhelozia dhe cdo gje merr te keqen.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010, 22:27

Une besoj se nuk esht gabim.. pasi e ke te dashur normal qe duhet me dit gjithcka. Ska lidhje fare me gabimin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:29

ec mer aty
veten me xhelozi kthehet cdo gjo dhe pastaj ndahesh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010, 22:33

mela shkruajti:ec mer aty
veten me xhelozi kthehet cdo gjo dhe pastaj ndahesh

Mir Mela gjithekush ka ate te veten ti qe ke 2 te dashur normal te vjen inot ta kontrrolloj ate qe ke ne krah apo jo..
Se un per vete kete gje me vjen ne mendje kur s'do me linte e dashura t'ja kontrrolloja telefonin.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Annika prej Sat 20 Feb 2010, 22:35

Annika shkruajti:Eshte bėj njė gabim tė madh kontrollojme telefonat celularet jan personal per partnerit/es dashuri/e. Nuk kam ty besim per dashuri/e????
Respkto partnerit/es dashuri/e pasuri private, beso yt partnerit/es dashuri/e.
Kuminikoj me partnerit/es jo aspak kontrolloj .

Respekt, sinqeritet, kuminikoj. that's all folk
firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15130
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:37

Geri shkruajti:
mela shkruajti:ec mer aty
veten me xhelozi kthehet cdo gjo dhe pastaj ndahesh

Mir Mela gjithekush ka ate te veten ti qe ke 2 te dashur normal te vjen inot ta kontrrolloj ate qe ke ne krah apo jo..
Se un per vete kete gje me vjen ne mendje kur s'do me linte e dashura t'ja kontrrolloja telefonin.
cfare je tu thon ti ore 2 te dashur une mos i ke vet ti dy te dashura dhe i ngaterron gjonat ahahhahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Geri prej Sat 20 Feb 2010, 22:41

Mela ti ishe kundra qe thuje esht gabim t'ja kontrrollosh te dashurit telefonin apo jo.
Dhe ky oponion mua me thot qe dicka e fsheh aty ne telefon.
Ti mund te jesh shum e sinqert por sduhet ti prishesh gjonat me nji kontrroll telefoni
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga bora prej Sat 20 Feb 2010, 22:43

dhe vazhdoj me e mrojt ate mendim
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 20 Feb 2010, 22:52

diqka qka asht personale skem drejt te kontrollojm mesazhet
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10702
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Besi prej Sun 21 Feb 2010, 15:24

Ti kontrollosh tel apo Msn te partnerit\es,kjo per mua ka vetem nje emer-adoleshenc.Njeriu i pjekur,i vedijshem dhe i afte per te krijuar dhe mbajtur nje lidhje,nuk e mashtron veten vetem me faktin se i kontrollon tel apo msn partnerit\es dhe eshte i sigurte.Pse?Sepse,kur femra apo mashkulli eshte i atille qe te fsheh dicka,nuk e ben kete permes tel apo Msn,por ne menyra tjera.Ne raste te vecanta behet edhe permes tel.apo Msn.por cdo kush sot mund te kete me shume se nje tel.dhe me shume se nje Msn.
Po e marre shembull veten.Une mund te le lirshem tel.qe t'ma kontrolloj partnerja apo edhe Msn.dhe anen tjeter te mbaj nr e tel.tjeter fshehur dhe posa te dal nga shtepija ta ve ne funksion...Te njejten gje mund ta beje cdo kush,prandaj s'kemi pse mashtrohemi ne keto gjera.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 15:43

E kote te genjejme, te flasim mbi parimin e shkelur nga vet ne.Krimbi qe kemi ne bark nuk na le te mos i bejme nje kontroll te imtesishem celularit.Kete gje e kemi shume te lehte, shfrytezojme rastin kur ai/ajo fle, kur shkon ne tualet, ose dhe behemi dinak dhe e rrembejme per pak sekonda.Nuk kam pse ta mohoj qe me rremben instikti qe ta marr dhe ta kontrolloj, por sado pak e permbaj veten e as nuk pretendoj te mos e bej kur te me jepet rasti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Besi prej Sun 21 Feb 2010, 15:48

Hahahaha,me fal qe po qeshem,Arla.Nuk po qeshem me shkrimin,por me menyren se si e keni pershkruar.Pajtohem me ty kur thua se na rremben instikti qe ta kontrollojm,por ideja eshte se nuk eshte kjo prove e mjaftuheshme qe te bindemi per pastertit e partnerit\es.Une te pakten nuk bazohem ketu,nese vazhdimisht e kontrolloj tel dhe asnjehere nuk gjej asgje,atehere te krenohem duke thene " partnerja ime me jep tel dhe asnjeher nuk gjej asgje te dyshimt".
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 15:54

Me fal qe po shkruaj me nje buzeqeshje te hidhur , por kur ti e le besimin te varur pas nje kontrolli kaq te parendesishem per ne nje lidhje shume te madhe atehere nuk je lidhur me nje njeri qe flisni nje gjuhe te perbashket.Kontrolli i celularit eshte instikt me permbajtje jo llogjike, behet thjesht rrembimthi dhe aq rrembithi sa behet thjesht te ben konfuz.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli celularit te partnerit/es eshte gabim!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi