» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Faqja 4 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Nov 2009, 17:07

nakushin edhe gerushin arlen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 18:00

te gjith

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 18:06

Te gjithe pa perjashtime .Po ne te vertet me shum Erisen dhe Voglushen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 18:08

gerin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 18:12

princesha shkruajti:gerin


Dhe un te kam ty
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 10 Nov 2009, 18:49

Shtriganin dhe disa te tjere.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 19:00

Te cmenduren dhe gjithe te tjeret
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 10 Nov 2009, 19:05

Ate...qe vret me sy!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 19:09

ate qe me ka dhe mua xhan

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Tue 10 Nov 2009, 22:45

Te gjithe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 22:50

Geri shkruajti:Te gjithe pa perjashtime .Po ne te vertet me shum Erisen dhe Voglushen
Ca ki mi ti mua a s'me ke hic xhan??
Mos u beje keshtu me mua njeri pa pandjenja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 22:59

ZEMRUSHJA shkruajti:
Geri shkruajti:Te gjithe pa perjashtime .Po ne te vertet me shum Erisen dhe Voglushen
Ca ki mi ti mua a s'me ke hic xhan??
Mos u beje keshtu me mua njeri pa pandjenja
s'ta them ke inat,meqense ti ke ndiena ke ke xhan?

Me shum xhan kam Arle-n
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 08:43

kam xhan te gjith

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Wed 11 Nov 2009, 08:47

Princeshen
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga gezuar prej Wed 11 Nov 2009, 09:17

kam hyr para 3 dite, deri tani mund te them xhan princeshen kam fol me te pakes ne postime
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9548
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 11 Nov 2009, 09:19

Te gjithe, pa perjashtim!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga gezuar prej Wed 11 Nov 2009, 09:22

edhe ket siper me mengjes do e kem xhann
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9548
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 10:39

te gjith

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:08

Geri shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:
Geri shkruajti:Te gjithe pa perjashtime .Po ne te vertet me shum Erisen dhe Voglushen
Ca ki mi ti mua a s'me ke hic xhan??
Mos u beje keshtu me mua njeri pa pandjenja
s'ta them ke inat,meqense ti ke ndiena ke ke xhan?

Me shum xhan kam Arle-n
Mos e le sekret po thuaj hapur se une nuk kam fare inat me ke apo nuk me ke dhe mua?
Jo mi Yllo kam bere shaka eshte e drej e jotja ta shprehesh mendimin time se ke e ke
me shume xhan
une kam xhan GERIN dhe KLEA e them shume sinqerisht ju jeni ata qe une i njoh me mire
se te tjeret nuk i njoh dhe aq shume
dhe mos e merr aq serioze ate qe kam shkruar une

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Nov 2009, 23:34E une e kam xhan Zemrushen Seriozisht
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 17 Nov 2009, 23:47

ty te kam xhan........

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12403
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 17 Nov 2009, 23:51

e mua sme ka asnje xhan, une e kam gerin pra edhe gishtezen po edhe Doktorin qe eshte ne linje per momentin.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Nov 2009, 23:53

krayzi shkruajti:e mua sme ka asnje xhan, une e kam gerin pra edhe gishtezen po edhe Doktorin qe eshte ne linje per momentin.

Upss se harrova te kam dhe ty
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Tue 17 Nov 2009, 23:55

Geri shkruajti:
krayzi shkruajti:e mua sme ka asnje xhan, une e kam gerin pra edhe gishtezen po edhe Doktorin qe eshte ne linje per momentin.

Upss se harrova te kam dhe ty

Me vones nuk dua geri, sme ke asgje mua! e kam Nakin xhan xhan shum xhan pastaj dhe arlen e kam xhan.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Tue 17 Nov 2009, 23:57

Ok si dush hihi


I Kam xhan te gjithe me perjashtim te njones...
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Ylliks prej Wed 18 Nov 2009, 11:51

njonen...
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10964
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga bora prej Wed 18 Nov 2009, 16:45

te gjithe pa perjashtim
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10648
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Voglushja prej Wed 18 Nov 2009, 18:41

Te gjithe....

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 19:50

nakin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 20:07

Princeshen
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:08

te gjith

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 20:10

princesha shkruajti:te gjith

Sa mire, a une jam te gjithe a?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Wed 18 Nov 2009, 20:31

Drinin e kam pak xhan
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:31

nakin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 21:01

te gjithe gezojne rrespekt tek un per xhan kam gerushin e kam vellain e vogel edhe qyp

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 22:09

nakin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Wed 18 Nov 2009, 22:11

Te gjith

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 22:12

Loliten e kam xhan.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 18 Nov 2009, 22:12

kam xhan ata qe me kan xhan edhe mua

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 19 Nov 2009, 00:08

KLEA shkruajti:te gjithe gezojne rrespekt tek un per xhan kam gerushin e kam vellain e vogel edhe qypE un te kam ty

Un i kam te gjithe,Por icik me shum.Voglushen
.Erisen. Klean. Krayzin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi