» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga mirela prej Tue 20 May 2008, 19:11

Naki shkruajti:
mirela shkruajti:
Naki shkruajti:
mirela shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy u ndave moooooo Mad
Po mi tash mund te me besh sms pa probleme 8)

8) Mad alb No
Fol be shqip jo me figura se smarr vesh kete gjuhen kineze PO a JO

she she ky ste le me shit men se kam msu me fol kinisht Sleep po re po du queen po a je i sigurt se je nda re se na ben gropen ajo silent

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11636
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga L86 prej Sun 25 May 2008, 19:00

deri tani skam pas ndonje moment te veēant
avatar
L86

Shteti : MILAN
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11190
Regjistruar mė : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Sihana prej Sun 25 May 2008, 19:10

Epo ctju theme o njerez kam pas shum momente te bukura por po ju tregoj dy me te afertat
1.Dita e dasmes dhe e dyta kur mora vesh se pres nje bebe :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12176
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Momenti me i bukur.

Mesazh nga blina prej Tue 08 Jul 2008, 14:38

A mund te na thote gjithkush prej jush qe viziton kete teme, se cilat kane qene momentet me te bukura qe keni shijuar dhe ju kane ngelur ne mendje gjate jetes tuaj ?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11606
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jul 2008, 16:20

Makijato me ty dje ne Rozafa 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 09 Jul 2008, 13:58

Nje udhetim i gjate ne Egypte ne lumin NIL ne anije eshte i pa harushem kam kujtime shume te bukura

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga ylli prej Wed 09 Jul 2008, 17:23

sot ishte

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11249
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 10:13

Mementet me te bukra i kam kaluar ne Vlore me prinderit e mi .Vera e fundit e babit tim nuk do harroj kurr buzqeshjen e tij !!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 12:27

Nuk do kuptohet dhe nese e them sepse perben vecanti per mua.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vjeshta prej Thu 10 Jul 2008, 13:29

Momenti me i bukur dhe me i lumtur per mua ka qen kur kam marr pushken dhe kam vesh uniformen nen amblemen e Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės , eshte njė gjė qė nuk harrohet kurrė .

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10989
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga visitor prej Thu 10 Jul 2008, 14:54

Vjeshta shkruajti:Momenti me i bukur dhe me i lumtur per mua ka qen kur kam marr pushken dhe kam vesh uniformen nen amblemen e Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės , eshte njė gjė qė nuk harrohet kurrė .
Mire se te gjeta koleg Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Interesant prej Thu 10 Jul 2008, 15:02

Momentet me te bukura deri me tani me jane dukur ne qytetin e Beratit ne vitin 1998
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13892
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vjeshta prej Thu 10 Jul 2008, 15:56

Mire se te gjeta edhe ty shota ke qene pjster e luftes.

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10989
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jul 2008, 16:50

Tezja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 16:57

Naki shkruajti:Tezja
hahahahahahah Shocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 08:49

Hey ju me kunja a cka eshte kjo tezja se ju Shocked shpejt me tregoni kunat shpejt ma trego kete enigm

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jul 2008, 10:16

Shota shkruajti:Hey ju me kunja a cka eshte kjo tezja se ju Shocked shpejt me tregoni kunat shpejt ma trego kete enigm
shota vete hallen Nazli te tregon ajo danc danc danc danc danc

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jul 2008, 13:34

Shota shkruajti:Hey ju me kunja a cka eshte kjo tezja se ju Shocked shpejt me tregoni kunat shpejt ma trego kete enigm
Shota hahahahahah sta them do to ta tregoj ai mire une jo .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jul 2008, 13:41

morena shkruajti:
Shota shkruajti:Hey ju me kunja a cka eshte kjo tezja se ju Shocked shpejt me tregoni kunat shpejt ma trego kete enigm
Shota hahahahahah sta them do to ta tregoj ai mire une jo .
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral jo mi jo se e le hapur dhe kjo deren pastaj e behet qameti Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jul 2008, 13:42

Naki shkruajti:
morena shkruajti:
Shota shkruajti:Hey ju me kunja a cka eshte kjo tezja se ju Shocked shpejt me tregoni kunat shpejt ma trego kete enigm
Shota hahahahahah sta them do to ta tregoj ai mire une jo .
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral jo mi jo se e le hapur dhe kjo deren pastaj e behet qameti Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahahahahah o i poshter hahahahahahahahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jul 2008, 13:51

Evil or Very Mad oj e poshter shkruaj ( jo o i poshter ) se ma humbe rastin ne Prizren ok cherry

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jul 2008, 13:53

Naki shkruajti:Evil or Very Mad oj e poshter shkruaj ( jo o i poshter ) se ma humbe rastin ne Prizren ok cherry
mos bertit mi shoqe se u ngatrova Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 14:30

Shocked ore ju dy ma keni trubulluar koken do te me tregoni apo ju pushkatova

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jul 2008, 16:23

Pse kur e ke pasur te kthjellur ti e 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kotelja prej Sat 12 Jul 2008, 12:27

Momenti me i bukur ishte kur mora diplomen ne dore. Jam ndjere krenare per veten, sikur bota ishte ne duart e mia!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Musafir prej Sat 12 Jul 2008, 12:29

Kotelja shkruajti:Momenti me i bukur ishte kur mora diplomen ne dore. Jam ndjere krenare per veten, sikur bota ishte ne duart e mia!
Mad kis kis kis ehe **Urime**te uroi gjithmon te kesh momente te lumtura ne jet yll

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga visitor prej Sun 13 Jul 2008, 18:21

morena shkruajti:
Naki shkruajti:Evil or Very Mad oj e poshter shkruaj ( jo o i poshter ) se ma humbe rastin ne Prizren ok cherry
mos bertit mi shoqe se u ngatrova Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral sa te poshter jeni qe te dy asgje nuk tregoni Shocked Shocked Shocked cka eshte kjo e Prizrenit mo se po qesh veq per kote pa ditur gje Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga mirela prej Mon 14 Jul 2008, 09:39

kur mora patenten Very Happy

shota hicu tyne lal se kshu jan kto 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11636
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 15 Jul 2008, 18:09

Mbremja e absolventiades kete vite wow ishte mrekulli fare
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 12004
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Wed 30 Jul 2008, 14:05

ska ardhur akoma ai moment
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:23

Kotelja shkruajti:Momenti me i bukur ishte kur mora diplomen ne dore. Jam ndjere krenare per veten, sikur bota ishte ne duart e mia!
urime ylli i forumit
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:26

me kan fshire nje mesazh per kotelen te kjo teme, po cbehet keshtu mo se na persekutuat me keto te fshira pa paralajmerim fare.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga prima_dona prej Fri 01 Aug 2008, 18:59

Kur kalova testin per officere dhe dita e mbarimit te akademis.
Dua ta falenderoj ne veēanti Shoten dhe Nakin per perkrahjen dhe ndihmen qe me dhane si studente sa isha dhe kete te mire ndoshta une sdo mundem te ua kthej vetem Allahu ju shperbleft per te gjitha qe bete per mua.
Keni qene qe kur ju njoha, jeni dhe do te jeni te rrespektuar dhe te dashur shume per mua.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 11012
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Adem Berisha prej Sat 02 Aug 2008, 15:48

prima_dona,
mė vie mirė qė iu je mirėnjohėse shotės dhe Nakit por unė do tė thoja edhe diēka : Shota si shota, gjithėherė sjell diēka tė mirė dhe tė re prandaj sigurisht qė edhe nė rastin tuaj, ajo ka sjellur diēka tė mirė nė kėtė forum. Po, ke tė drejtė, edhe Naki ėshtė zemėrbutė dhe bėmirės i madh.
Unė me kėtė rast dua tė uroj mirėseardhje dhe bashkėpunim e ndihmesa reciproke duke tė falenderuar edhe njė herė pėr shkrimin dhe bashkėndiesinė tuaj lidhur me Diellzen.
Poashtu tė uroj shumė suksese nė punen dhe misionin tuaj nė shrbim tė popullit e veēanėrisht tėmbrojtjės dhe sigurisė sė fėmijėve, atyre engjujve tė cilėve nga zemra iu uroj njė tė ardhme tė ndritur e tė shpejtė.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12201
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Aug 2008, 10:58

akoma nuk ka ardhur
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cila esht dita me e lumtur qe kini kaluar ??

Mesazh nga blina prej Wed 29 Oct 2008, 12:11

Cila esht ajo dit qe ju kurr smund ta harroni , qe ka qen per ju dita me e lumtur deri me sot ?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11606
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:47

se di sme kujtohet asnji

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:11

Jan shume Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:44

Dita kur do ta takoj miranden

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:45

Modefiku Geri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi