» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:54

Modefiku Geri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:56

Modefiku Geri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 21:12

Modefiku Geri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 10 Feb 2009, 21:13

ah moj znj.Lukja,asnje nga momentet e lumturive te shqiptareve nuk zgjasin shume,kemi pasur edhe ne ngapak lumturi,por kane shkuar si mjegullat,zoti na lasht shendosh ,se keshtu behet jeta copa-copa,mire-keq....
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13890
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kotelja prej Wed 11 Feb 2009, 09:10

Momentet e bukura i ngjajne eres, flladin e se ciles e ndjejme vetem nese bie nga dera jone, por nese jo edhe po u perpoqem ta ndjekim nuk e zeme dot. Gjithe jeten ngarendim te zeme ato shkendija lumturije, dhe duke ngarendur harrojme qe bashke me hapat tane kemi lene edhe jeten, vitet me te mira, kemi harruar te buzeqeshim dhe jemi lodhur aq shume...
Sa rralle i perjetojme ato momente kur zemra cohet peshe nga gezimi dhe ndjejme qe bota eshte ne duart tona. Ne jemi mesuar te luftojme cdo dite, cdo nate e cdo moment. Dhe i ngjajme gurit, i ngjajme akullit, dhe po ndjeme pak lumturi shkrehemi ne vaj... Kjo eshte lumturia jone, ne kenaqemi edhe vetem nese kur qajme kemi nje dore te na fshije lotet... Sa cudi!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga deti prej Wed 11 Feb 2009, 11:22

ka shume momente te bukura ne perditshmerite e jetes sone. Mjafton te zgjohesh me mendimin pozitiv per gjerat, njerezit, fenomenet ... dhe patjeter se do te perjetosh momente te bukura
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 14:01

akoma ska ardhur

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Voglushja prej Sat 07 Mar 2009, 22:06

dashurija e pare

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Mar 2009, 22:08

Mometi me i bukur kur kan hyr forcat e natos ne ks
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Sat 07 Mar 2009, 22:33

Kur i kam mbush 20 vjec kam bo nji ditlindje gjigande me gjithe shoqerin time si ne tirone ne jasht tirone e jasht shtetit me verte ka qon nji dit e pa harruar qe ja u kalon gjithckaje
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga MiTi prej Sat 07 Mar 2009, 23:40

Momenti me i bukur kur kam dal ne kete bot?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga lolita prej Sat 07 Mar 2009, 23:51

Jom pritje per momentin e bukur Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Mar 2009, 23:54

Jam ne pritje ka kohe por hmmmmm jam duke pare stambollin me duket me sy hapur Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Mar 2009, 23:59

po shoh gazeten zeri popullit une kur do me vi hahahaha ajo do jete dita me e bukur hahahaha pirat

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Mar 2009, 00:05

hahahahahahaah ca gazete eshte ajo mi erotike apo politike Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kotelja prej Wed 11 Mar 2009, 08:55

Cdo dite perjetoj momente te bukura me njerezit e zemres.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Mar 2009, 10:54

pirat gjdo dite pres gazeten cfar do te shkruajne hahahahaha ky esht momenti i bukur per mua se me bejne te lumtur hahaha


Edituar pėr herė tė fundit nga KLEA nė Tue 01 Sep 2009, 17:32, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga lolita prej Wed 11 Mar 2009, 16:51

Ende ska ardhe aj momemt i bukur Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Lukja prej Tue 01 Sep 2009, 17:31

Kur u bera nen per her te par, dhe femija im i par ishte Rrezarta.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11071
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Lukja prej Wed 02 Sep 2009, 09:54

Kur u martova me personin qe e dashuroja dhe e dyta kur u bera nen dhe linda Rrezarten.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11071
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 13:12

ka edhe momente te lumtura 12-11-1997 kjo osht data me e lumtur e jetes time

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11332
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Adonisi prej Sun 06 Sep 2009, 22:01

Kur kam lind. Jam gezu teje mase Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Sep 2009, 22:03

S;kam pas.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Sep 2009, 16:56

momenti me i bukur esht qe kam realizuar jeten time sikur desha une edhe operacioni i mamit tim qe doli me shum sukses me ka ber te lumtur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga LumLumi prej Mon 07 Sep 2009, 17:01

Akoma nuk e kam ate rast. E pres nese ...
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11210
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Thu 22 Oct 2009, 00:04

28.04.2008
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Voglushja prej Thu 22 Oct 2009, 00:07

Kur kalova testin e matures me 100% sa moment i lumtur

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Lukja prej Wed 28 Oct 2009, 16:04

Kam shume dite te lumtura, por njera eshte kur u takova me familjen pas luftes.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11071
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga lolita prej Wed 28 Oct 2009, 16:09

Dita ime ma e lumtur ka qen kur kam mar lajmin qe kom nje nip

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Oct 2009, 18:09

ditet e lumtura jan kur un jam shtuar me dy nipa

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Oct 2009, 18:26

ka koh qe sndihem e lumtur
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Oct 2009, 18:27

Nuk besoj se deri me sot te kem pat nanji dit aq te lumtur sa ta shnoj ne kalendare.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Oct 2009, 18:29

jam ne pritje te lumturise
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Oct 2009, 18:31

Vera shkruajti:jam ne pritje te lumturise

Une e ti..ti dhe un a bohemi burr e gru e lumturohemi hhahaha
...........................................................................................................


Ishalla e ka shkru zot nanji dit per mua qe te jem i lumtur se me verte me mungo
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Oct 2009, 18:34

sot se po qesh me kete shejtanin siper
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Oct 2009, 18:37

Edhe per mua sot se me duket gjeta Gruan
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Oct 2009, 18:43

dita qe martohet geri do ndjehem e lumtur un se e kam shok te mire,le qe do me leje e rehat se do ngacmoj gruan e tij pastaj ska koh per mu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Oct 2009, 18:45

Vera shkruajti:dita qe martohet geri do ndjehem e lumtur un se e kam shok te mire,le qe do me leje e rehat se do ngacmoj gruan e tij pastaj ska koh per mu
e fort kjo.


Per mua dita me e lumtur kur hongra Pizza me Veren
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Oct 2009, 18:46

edhe un kur ja piva coca colen gerit e plasi nga pica
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Geri prej Wed 28 Oct 2009, 18:50

Vera shkruajti: edhe un kur ja piva coca colen gerit e plasi nga pica

Po un u habita thashe ca esht duke bo kjo,se ju fut me nji dor picen e nji dor coca colen ha e ha e un po e shifja u habita kur mbaroj me tha amon se kisha qe dje qe nuk kisha honger
.......................................................................................................................................................................


Dita me e lumtur per mua ka qon kur kam mar 4 1/2 ne provimin e lirimit me nji fjal e kalova provimin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi