» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga blina prej Wed 09 Jul 2008, 17:29

Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te???desha te di mendimet tuaja.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jul 2008, 22:21

Nje kryq qe e kam dhurat nga babi ime nuk e heq kurr nga qafa .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Wed 09 Jul 2008, 22:22

telefonat e mi
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Jul 2008, 12:13

Ti ndaj momentet me te gezuara dhe jo te gezuara me njeriun e shtrenjte qe eshte mbi kete toke.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga visitor prej Thu 10 Jul 2008, 14:52

Familja ime dhe disa qe vertet per nje kohe te shkurte deshmuan se jane miq te vertet

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Interesant prej Thu 10 Jul 2008, 15:03

mendoj se pa miq nuk do ishte interesante kjo jete, edhe pse ato qe jane primare familje nuk perjashtohen.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jul 2008, 16:47

Vetmia

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vjeshta prej Fri 11 Jul 2008, 08:35

Familja dhe shoqeria , kurse z. nakit i uroj qaste te kendshme ne vetmi , kerkoj falje pa keqkuptim po ashtu eshte deklaru qe nuk mund te rrin pa vetmin.

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10911
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 08:39

Naki dhe une pelqej nga tani vetmin mund ti bashkojme forcat 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jul 2008, 08:41

Shota po mua do me lini vetmin a? ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga visitor prej Fri 11 Jul 2008, 08:46

Hahahahaha kunat kurrsesi fest

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Fri 11 Jul 2008, 10:17

Me nje kusht nese une futem ne mes 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Sihana prej Fri 11 Jul 2008, 10:52

Unaza qe me kane blere prindrit per ditelindje Sad

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12098
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga bovari prej Fri 11 Jul 2008, 12:57

ditari

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Jul 2008, 09:43

pa portofolin tim
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Sihana prej Fri 25 Jul 2008, 10:32

Pa celularin edhe pse eshte pa lek brenda ska problem me sajmirin flas pa para danc danc kiss2s2

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12098
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 25 Jul 2008, 15:23

Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Aiiiiiii, ih ! ēfarė pyetje, po pse bash kėtė? A nuk e dini a?
Pėr mua ėshtė halla Qerime qe pak nga pak por pėr dyzet vjet ma ka ngrėnė krejt zemren e tash jam fenomen, i vetmi njeri qė jeton pa zemėr. Po, po, kėtė e kanė konstatuar edhe mjekekėt nė Tiranė, skam ēka baj.
E han halla edhe fortė besa.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:35

shellat hahahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Adisa prej Fri 01 Aug 2008, 13:28

Eshte Buka dhe Uj pa tu nuk mundem me mdejt se per tjarat rri nuk merzitna per at pun ) buk e uj e qef
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 15:31

gresa shkruajti:Eshte Buka dhe Uj pa tu nuk mundem me mdejt se per tjarat rri nuk merzitna per at pun ) buk e uj e qef
ja fute kot se po ka gje qe nuk rin dot femrat jan ato facoletat si e kan emrin ato hahahahaaaaa.
se ju vine tezet dhe filloni e qani se mezi i keni prit hahahahaahaaaaa o sa kam qesh hahahahaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Fri 01 Aug 2008, 16:33

Adem Berisha shkruajti:Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Aiiiiiii, ih ! ēfarė pyetje, po pse bash kėtė? A nuk e dini a?
Pėr mua ėshtė halla Qerime qe pak nga pak por pėr dyzet vjet ma ka ngrėnė krejt zemren e tash jam fenomen, i vetmi njeri qė jeton pa zemėr. Po, po, kėtė e kanė konstatuar edhe mjekekėt nė Tiranė, skam ēka baj.
E han halla edhe fortė besa.
Neutral Neutral Neutral he Bac mos ta ka marr zemren halla Qerime eeeee Neutral Neutral Neutral per ate po mi refuzon ato gjysme hallat qe po ti gjej ti eeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Adisa prej Fri 01 Aug 2008, 17:15

memaliaj shkruajti:
gresa shkruajti:Eshte Buka dhe Uj pa tu nuk mundem me mdejt se per tjarat rri nuk merzitna per at pun ) buk e uj e qef
ja fute kot se po ka gje qe nuk rin dot femrat jan ato facoletat si e kan emrin ato hahahahaaaaa.
se ju vine tezet dhe filloni e qani se mezi i keni prit hahahahaahaaaaa o sa kam qesh hahahahaaaaaa

kot ja paske fut ti se keto fjal nuk folen
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Aug 2008, 18:24

Pa gjenerator nuk mund te rrim, sepse po u ndalen gjeneratoret ne Kosove do mbreteroj qetesi , e ne kete qetesi nuk do mund te flej, sepse jemi mesuar ne zhurme te gjeneratoreve Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Sat 02 Aug 2008, 09:44

gresa shkruajti:
memaliaj shkruajti:
gresa shkruajti:Eshte Buka dhe Uj pa tu nuk mundem me mdejt se per tjarat rri nuk merzitna per at pun ) buk e uj e qef
ja fute kot se po ka gje qe nuk rin dot femrat jan ato facoletat si e kan emrin ato hahahahaaaaa.
se ju vine tezet dhe filloni e qani se mezi i keni prit hahahahaahaaaaa o sa kam qesh hahahahaaaaaa

kot ja paske fut ti se keto fjal nuk folen
folen gresa folen hahahahaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Aug 2008, 11:07

interesant shkruajti:Pa gjenerator nuk mund te rrim, sepse po u ndalen gjeneratoret ne Kosove do mbreteroj qetesi , e ne kete qetesi nuk do mund te flej, sepse jemi mesuar ne zhurme te gjeneratoreve Very Happy
MadE fort kjo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Sat 02 Aug 2008, 12:25

Pa katunaren time ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Mon 04 Aug 2008, 11:00

tastiera se nuk do shkruaja dot ne forum pastaj
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga prima_dona prej Mon 04 Aug 2008, 17:06

Varet nga situata gjithnji eshte diēka qe nuk ben pa te
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga visitor prej Tue 05 Aug 2008, 11:19

Ajo qe nuk mund te rri pa te eshte ajo qe nje dite do te zavendesohet me kete qe me mungon tani.
Celualri im eshte ajo qe tani per tani srri dot pa te

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 07 Aug 2008, 13:03

pa u lare hahahaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kotelja prej Sat 04 Oct 2008, 23:41

memaliaj shkruajti:shellat hahahahaaaa
Cfare jane shellat?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Sun 05 Oct 2008, 10:31

Puna dhe femijet qe jap mesim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 10:06

Kotelja shkruajti:
memaliaj shkruajti:shellat hahahahaaaa
Cfare jane shellat?
hahahahaaaaa jan parat hahahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 08:35

pa kafe Very Happy danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 10:43

Familja sigurisht .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 19:38

Shoqeria - nuk rri dot vetem!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 20:51

Pa buke me djath Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kotelja prej Thu 06 Nov 2008, 21:03

Risa shkruajti:Pa buke me djath Neutral
Mos te paqa borgj.... une vdes per djath Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 21:05

Po per buke? se nuk haet djathi pa buke eshte sikur te besh seks me drita fikur Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kotelja prej Thu 06 Nov 2008, 21:06

yyyyyyy... kjo po qe ishte e forte Embarassed Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi