» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 21:08

Kotelja shkruajti:yyyyyyy... kjo po qe ishte e forte Embarassed Very Happy


Neutral as vet se mora vesh sesi me doli danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 23:05

Sa te forta jeni ju dya mor aman. Te Fortaaaaaaaaaaaaaa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Nov 2008, 23:49

Pa njonen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga bovari prej Fri 07 Nov 2008, 15:42

Maēoku qe kam dhe qe ekam ne avatar.kur kam ik nga shqiperia kam pas me vete nje mace e cila para 1 viti vdiq ne lindje dhe tani risi kelyshin e saj :)Nuk mund te ri pa te po esht edhe i mrekullueshem se gjithnje me bindet vetem kur i bej vaksinen me duhet ti vej anestezi pasi idhnohet me mua Sad Ama kudo bashk jemi:) ēduhen njerezit ja nje mrekulli qe te qeteson Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12012
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga deti prej Fri 07 Nov 2008, 16:01

Njeriu i shendoshė me trup dhe mendje nuk varet edhe aq shume nga gjerat qe mund t'ia kushtezojne nje gjendje te qenurit apo te mos qenurit me dike apo pa dike.
Njeriu nuk mund rri vetem pa veten e tij.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kotelja prej Fri 07 Nov 2008, 16:12

Nuk jam e varur nga gjerat materiale, por ajri i fshatit tim eshte i domosdoshem per mua.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 16:50

Pa dashuri Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Sat 08 Nov 2008, 00:02

Pa jemon e zeqos 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 19:23

Naki shkruajti:Pa jemon e zeqos Cool


 


 


Po e pret qe te bjeri nga thana? Neutral


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 21:03

morena shkruajti:Pa dashuri Very Happy


Krejt si une edhe ti moj morena!!!  Neutral


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kotelja prej Sat 15 Aug 2009, 11:24

Nuk rri dot pa cokollata.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Drini prej Sat 15 Aug 2009, 12:12

Pa pune!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11759
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga LumLumi prej Sat 15 Aug 2009, 16:58

Pa frymemarrje dhe pa krijimtari!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11198
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 Aug 2009, 20:35

pa ajer santa

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10612
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga GoldeN prej Sat 15 Aug 2009, 21:11

pa cel. dhe portofolin
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga krayzi prej Sun 16 Aug 2009, 17:22

Pa ngren dhe pa pi
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11314
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Geri prej Sun 16 Aug 2009, 18:33

Pa njonen nuk mundem. (***) . dhe pa cigare po ashtu smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 24 Aug 2009, 20:52

humorin
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9815
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 21:26

VEREJTJE:

Elhami bej kujdes me postimet te lutem shume.
Nuk ka nevoje ta zgjatesh zerin ne cdo fjale sepse po e ngaterron rrjedhen e bisedes, po ashtu kujdes me fjalorin, perndryshe shkrimet do te ti fshije stafi.

KOTELJA

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 21:38

Pa i thene dikujt: per mprehtesine te kam pelqyer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Bruneta prej Wed 10 Mar 2010, 21:55

Pa frymarje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 22 Mar 2010, 12:44

kjo pa frymarrje ishte edhe ideje ime

mir po

gjeja qe nuk do te mund te rrija pa te eshte shtepia

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10424
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 22 Mar 2010, 13:54

shoqria e sinqert
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Naki prej Mon 22 Mar 2010, 14:13

Celulari dhe skedina sportive edhe pse ne te dyja kam vetem humbje kurr fitime

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 14:13

Uji

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Geri prej Mon 22 Mar 2010, 14:17

Cigarja dhe nji skedin ke xhepi djatht
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 23 Mar 2010, 00:05

Gjeja pa te cilen nuk mundem te rri dot,
Gjeja me e shtrenjte per mua, ata qe hodhen themele te forta, dhe te qendrueshme tek une, ata qe me mesuan se cdo te thote te duash, cdo te thote respekt, cdo te thote jete, cdo te thote te krenohesh per ate qe je dhe te luftosh per ate qe do te behesh, dhe kjo eshte familja ime njerezit qe me bene te jem kjo qe jam, pa te cilet s'do te mund te jetoja.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Sun 28 Mar 2010, 22:18

Pa parfumin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Mar 2010, 23:42

mendoj  se   gjerat  qe  hahen   apo  pihen    jane te parat
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10466
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 29 Mar 2010, 15:26

po dashuri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10792
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jun 2010, 13:36

Uje dhe Buk

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 13:47

qetesine time
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 13:48

Pa frym

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11623
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 13:50

larg njerzve qe dua
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Elda prej Tue 15 Jun 2010, 14:18

pa celular dhe celesat e baneses
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9594
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 14:28

pa u ndjere mire me veten per shum kohe,me cmend
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:15

hmm kujtimet nzemer sado thidhura qofshin ato jan nzemren timeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Kotelja prej Tue 03 Sep 2013, 10:24

Pa buzeqeshje.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte ajo gje qe nuk mundeni te rrini pa te??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi