» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga memaliaj prej Sun 26 Oct 2008, 12:56

Kotelja shkruajti:Kotele!
hahahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Kotelja prej Sun 02 Nov 2008, 21:56

Mu kujtua nje thenie nga nje profesor imi i vjeter: "Zoti qenka treguar meshireplote kur te paska krijuar ty, duke te dhene mencurine dhe bukurine. Kete jo me te gjitha femrat e ka bere!"

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 22:00

MY VOGLUSHE......!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Nov 2008, 09:50

liebe....eine kerz wird für dich brennen damit es immer warm wird .Du bist die beste in Welt und du bist ein geschenk des himmels ich hab dich doch sehr lieb.Ich wünsche dier eine gesunderen lebens anfang und süße treume .Für meine liebe .... qe ka shkruar Engjellushja ime me ka mallengjyer me fjalet e shkruara ne kartolin qe me ka dhuruar love :puthje:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Mon 17 Nov 2008, 10:51

Pshtjellan... Shtrigan.... Rrospillan..... nga Raza shkova ne pune pa kafe Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Interesant prej Mon 17 Nov 2008, 11:12

bukuria shpirterore shkruajti:liebe....eine kerz wird für dich brennen damit es immer warm wird .Du bist die beste in Welt und du bist ein geschenk des himmels ich hab dich doch sehr lieb.Ich wünsche dier eine gesunderen lebens anfang und süße treume .Für meine liebe .... qe ka shkruar Engjellushja ime me ka mallengjyer me fjalet e shkruara ne kartolin qe me ka dhuruar love :puthje:

Kishte me qene mire qe te shkruhet edhe ne shqip, se ti po e din cka don te thote , por ne qe lexojme nuk marrim vesh asgje ??/
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13802
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Nov 2008, 11:14

[quote="interesant"]
bukuria shpirterore shkruajti:liebe....eine kerz wird für dich brennen damit es immer warm wird .Du bist die beste in Welt und du bist ein geschenk des himmels ich hab dich doch sehr lieb.Ich wünsche dier eine gesunderen lebens anfang und süße treume .Für meine liebe .... qe ka shkruar Engjellushja ime me ka mallengjyer me fjalet e shkruara ne kartolin qe me ka dhuruar love :puthje:

Kishte me qene mire qe te shkruhet edhe ne shqip, se ti po e din cka don te thote , por ne qe lexojme nuk marrim vesh asgje ??/ [/quote
ok vlla i nderuar per ty do e perkthej edhe shqip mbasi ke deshir te kuptosh cfar esht e shkruar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Nov 2008, 11:24

e dashura....nje qiri do djeget per ty qe te jet gjithmon nxeht.Ti je me e mira ne Bot dhe ti je dhurat e qiellit,une te kam dashur shum ,Te uroi shendet ne fillim te jetes dhe enderra te embela, besoi se nuk kam gabuar se pak nuk isha aq ne form te perkthej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 01:02

Virgjine jam pasha thmit - me tha njona sot Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 06:24

nuk di kam harru se cfar me kan then Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Nov 2008, 10:17

e ke zerin e embel per at arsye e di kush je Neutral ,edhe pse u mundova te mashtroi si para kesaj radhe qe kam fol me te ne tel, keshtu me tha sot dikush rrespekt :ket her nuk munda me te mashtru Very Happy danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Adisa prej Wed 19 Nov 2008, 10:38

Nje Mesazh ne tele ja se ma arriti . Ku me je mretresha ime jam i Gaqshum te bej gjdo gje per ty dhe per ata bukuri qe ke dhe meka marr malli shum meti pa ata sy te tu qe shkelqejn si diamante te dua me shum se veten jeta imee kisss
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Dec 2008, 16:16

Je yvvvv te kam xhan

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga blina prej Fri 05 Dec 2008, 18:40

Jeni shum intelegjente.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11516
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Lisja prej Fri 05 Dec 2008, 18:41

Mistrecja ime
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10486
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 06 Dec 2008, 16:13

hmmmm,nuk me ka rene te degjoj shpreheje te tilla,apo ndoshta te tjeret po flasin mbrapsht dhe nuk po mund te i kuptoi!!
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13878
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Dec 2008, 18:06

Sad sme kan then gje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Lisja prej Fri 12 Dec 2008, 18:46

Ti je nje hyjnesh qe me ngjan ne Mbreteresh 8)
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10486
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 12 Dec 2008, 22:50

Oh sa mė pelqen kur mė thonė: "Ih sa tullusum mu ke bėrė, ik nga unė e shko atje ku e ke vendin" Vendin e kam valla ... jo nuk e di, nuk paska pas thėnė kurgjė.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12111
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 10:32

Miremengjes princesh me than sot .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Lisja prej Sat 13 Dec 2008, 10:59

Adem Berisha shkruajti:Oh sa mė pelqen kur mė thonė: "Ih sa tullusum mu ke bėrė, ik nga unė e shko atje ku e ke vendin" Vendin e kam valla ... jo nuk e di, nuk paska pas thėnė kurgjė.
Hahahaah, Kush te thot keto fjale babush te marte te ligen ty jocolor
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10486
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Adem Berisha prej Sat 13 Dec 2008, 11:51

Hahahahaha Lisja, tė falemnderit valla jo veq tė miat por le tė merr edhe tė ligat tuaja ndonse shpresoj qė ti tė mos kesh tė liga fare.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12111
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Dec 2008, 12:06

u zgjove u gjumash drreqi Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Kotelja prej Sat 20 Dec 2008, 16:47

Rrush je ti!

Ishalla jo per raki Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga MONDI prej Sat 20 Dec 2008, 16:48

qe ma kane thene


sa bukur e perdorke 8)

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10513
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga dona prej Sat 20 Dec 2008, 17:00

asgje te veqant Razz

dona

Shteti : lindi
Postime : 42
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 15/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Dec 2008, 17:54

"Vofsh ne djall mo naki se e dija se je pshtjellan por se je kaq kete se dija...." 8) nga njona ska rendesi nga kush

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Voglushja prej Sun 21 Dec 2008, 11:37

Voglushe te dua.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 22 Dec 2008, 05:40

Njėmend Ti flokėt i ke bojėarta
duart tė arta, fjalėt tė arta e kush din me tu siellė si Ti - flutur fjalėsh ngjyrash ma tė bukura
o Gojarta ime!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 22 Dec 2008, 05:43

Rrezon@ shkruajti:Njėmend Ti flokėt i ke bojėarta
duart tė arta, fjalėt tė arta e kush din me tu siellė si Ti - flutur fjalėsh ngjyrash ma tė bukura
o Gojarta ime!

I gjunjezohem fjales se lehte te embel
si nje shpirt ne agim te rri
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Naki prej Mon 22 Dec 2008, 17:06

Shtrigan....
Pshtjellan....
Ta tregoj Internetin une ty....
Kape internetin.....
Flej me internetin.....

..... jane shprehjete e prditshme qe me thuhen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 30 Dec 2008, 02:35

Ndosht nuk do te me theret ne emer e me thote emelsire.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Lisja prej Tue 30 Dec 2008, 02:37

Naki shkruajti:Shtrigan....
Pshtjellan....
Ta tregoj Internetin une ty....
Kape internetin.....
Flej me internetin.....

..... jane shprehjete e prditshme qe me thuhen 8)

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral O,Naki sa kam qesh me ket pshtjellanin , hahahahahahahahha
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10486
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 02:39

MHL
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10466
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 03:18

sonte do tė tė dua ma shumė se kurrė!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10949
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Rrezon@ prej Tue 30 Dec 2008, 03:21

I them me duaj gjithmone si sonte ! kis
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11527
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 05:24

shoh pėrmes syve tuaj tė gjitha mrekullitė e botės e universit
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10949
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Voglushja prej Tue 30 Dec 2008, 20:55

Engjellush te dua

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Dec 2008, 21:04

Te kam zemer mi dreq keshtu me tha njoni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Kotelja prej Sat 03 Jan 2009, 15:53

Kotelja ime!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shprehja mė e bukur qė ndokush ju ka thėnė ose keni thėnė!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi