» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Faqja 20 e 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Mirja prej Tue 08 Nov 2011, 21:12

Asgje
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Liridon@ prej Wed 09 Nov 2011, 11:08

asgje
Liridon@
Liridon@

Shteti : ......
Postime : 14
Kyējet nė forum : 8146
Regjistruar mė : 22/10/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 09 Nov 2011, 19:38

Te dua je gjithcka per mua Razz
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Mirja prej Sun 13 Nov 2011, 00:11

Asgjeeee
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12129
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 13 Nov 2011, 18:59

Ate qe ja kam thene me kohe
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Lambi prej Thu 29 Mar 2012, 14:17

Kurr nuk e din se kur do te Dashurohesh apo ne kend do dashurohesh kjo gjė mė dhemb shum

Nė Kėtė rast do i thoja Qė mke mbet nė zemer dhe stė heq dot !
Lambi
Lambi

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 7665
Regjistruar mė : 28/03/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Pellumb Lirie prej Sat 31 Mar 2012, 05:02

Naten e mir e gjumin e embel

firma.................................................................................................................................................................................
Une dhe Pellumbi

Liri-cfar ere ke?
Tredhjet e gjasht vjet dshiroj te t “marr er
T “krkova,e di?T“ kerkova-gjithkund
Nuk t“ gjej dot-askund!
Bile nje shenj t“me kishe len-ndokund
Zemra do t“me trokiste-normal
Evropa esht plakur-gjithnje plaket
Por shpresoj-do t“ gjej
Do te kerkoj-nuk ndalem
Do te gjej edhe pse-Evropa plaket
Nga xhelozia s“me lejon te t“ marr er-edhe une
Vall!Je ne Amerik?-!shte e re Amerika
Do te vij atje te t“ marr-nje copk me vete
Pajtohesh?Pyete Ameriken,t“ leshon-nj copk nga ti?
Le ta dish-po te mora er
Ste lshoj-pe r jet e mot
Sepse shum te dua-LIRI
Europa le te plaket ...
Pellumb Lirie
Pellumb Lirie

Shteti : .........
Postime : 31
Kyējet nė forum : 8082
Regjistruar mė : 30/11/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga albi prej Sat 31 Mar 2012, 15:35

te dua shpirt
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga BeLti prej Mon 14 May 2012, 02:09

Te kam sh xhan

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

BeLti
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga jehonaa prej Mon 21 May 2012, 04:54

jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7847
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga bora prej Mon 21 May 2012, 08:51

Qe e kam shume shume xhan kis
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga jehonaa prej Tue 06 Nov 2012, 01:07

Kalo disponim te kendshem

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
jehonaa
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7847
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga bora prej Tue 06 Nov 2012, 08:29

qe e dua shume Sad
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 17:19

Edhe pse jemi larg un serish te dua ty

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
Njona
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 7127
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 May 2013, 18:16

Jeto dhe jeten time.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 18 May 2013, 00:34

Me ka marre malli.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14667
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga deti prej Sat 18 May 2013, 09:26

... se kemi ende rruge per te bere. Shiko me shume perpara dhe me pak kthe koken prapa.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14491
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 May 2013, 22:03

Heshtja jote dicka m'thot..
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Mar 2015, 08:58

Sun po gjej ma tbukur se tyy Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16372
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 09:37

S'po me...dua te kerkoj nje tjeter hahahaa
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga merita selimi prej Wed 01 Apr 2015, 22:12

A vdekshi qe the gjith :-p
merita selimi
merita selimi

Shteti : shqiperi
Postime : 8
Kyējet nė forum : 4367
Regjistruar mė : 31/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga marino prej Wed 01 Apr 2015, 22:25

no coment
marino
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 4577
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Katilja prej Fri 01 Apr 2016, 12:50

Me mungon shum

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do t'i thuash tani personit tė Zemres !?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 20 e 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi