» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Shko poshtė

Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Aug 2008, 15:08

Cila/i femer/mashkull mendoni qe eshte idelaja/ideal ne shtrat per ju ?
Per mua do ishte nje femer qe merr iniciativen edhe te ze poshte.
Per mua femra eshte e prirur te ndjeke instiktin seksual te mashkullit ne cdo moment ndersa meshkujt ideal nuk ekzistojne pasi instikti seksual i femres eshte shume i paqendrueshem e si pasoje veshtire te ndiqet nga mashkulli.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 09 Sep 2008, 23:20, edituar 3 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga deti prej Tue 19 Aug 2008, 10:12

Ok Naki, tani ke hapur nje teme burrash si thoshin moti "rreth uēkurit", ha ha ha
e po mire, ja mendimi im lidhur me temen:
Jepi partnerit ate qe do doje ta merrje nga ai/ajo. Me fjale tjera, duhet nje harmonizim i ndjenjave, instiktit dhe veprimit.
Nuk do te jete ideale ngase idealja nuk ekziston, por do te jete gje e mire dhe e kendshme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Aug 2008, 22:10

pirat Ti japin njeri tjetrit ate qe duhan.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Aug 2008, 22:13

epra ate mendoj dhe une Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 21:44

Naki shkruajti:Cila/i femer/mashkull mendoni qe eshte idelaja/ideal ne shtrat per ju ?
Per mua do ishte nje femer qe merr iniciativen edhe te ze poshte. Per mua femra eshte e prirur te ndjeke instiktin seksual te mashkullit ne cdo moment ndersa meshkujt ideal nuk ekzistojne pasi instikti seksual i femres eshte shume i paqendrueshem e si pasoje veshtire te ndiqet nga mashkulli.

Ai qe te ben te ndiesh vertet femer Embarassed

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Naki prej Wed 03 Sep 2008, 21:54

Teoria pa praktiken kurr nuk jane pajtuar gjithmone ka patur mospajtime "jo genjeve jo nuk munde jo ashtu jo keshtu"... per te deshmuar dhe vertetuar eshte praktika 8) fest
Per fund mos kerkoni kot se femr dhe mashkull ideal nuk ka as qe do gjindet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Sep 2008, 22:00

Naki shkruajti:Teoria pa praktiken kurr nuk jane pajtuar gjithmone ka patur mospajtime "jo genjeve jo nuk munde jo ashtu jo keshtu"... per te deshmuar dhe vertetuar eshte praktika 8) fest
Per fund mos kerkoni kot se femr dhe mashkull ideal nuk ka as qe do gjindet

Kjo gje enderoet te pakten nga femrat "princi i kalter".

Po perfundimi dihet Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga rajmonda prej Wed 03 Sep 2008, 22:35

Naki shkruajti:Per fund mos kerkoni kot se femr dhe mashkull ideal nuk ka as qe do gjindet
Nuk do asnjė koment mė shumė e pėlqej dhe ėshtė shumė reale si pėrgjigje.
avatar
rajmonda

Shteti : Prishtinė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 11017
Regjistruar mė : 18/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga visitor prej Thu 04 Sep 2008, 08:17

Ideal veshtire me gjete gjysmeideal eshte njoni por eshte nje e mete se nuk perkulet dhe une skam llogari gjithnji ti baj shkallet me vete keshtu po them dhe une ska ideal Very Happy

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra/Mashkulli ideale nė shtrat pėr ju ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi