» Cila ėshtė miqėsia sot?
Questions ! Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Questions ! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Questions ! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Questions ! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Questions ! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Questions ! Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Questions ! 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Geri (7161)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
lolita (6766)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Annika (6751)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Interesant (4173)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Arjana (3724)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
albi (3377)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 
Adisa (3282)
Questions ! Vote_lcapQuestions ! Voting_barQuestions ! Vote_rcap 


Questions !

Shko poshtė

Questions ! Empty Questions !

Mesazh nga Angelina prej Fri 22 Aug 2008, 14:15

Hi to webmaster Naki ar global moderator Annika,
I would like to have the electronic books is it possible downloads from this page do I have ur permission ?
Please be so kind and let me know.

PS/ Second question
Dear Webmaster I like so much this site is very good one and here for us strangers a great guide and help to know much more about culture, traditions and most important friendship.
I have few confusions is it a rule here that nav links to be in Albanian or is it possible they to be in both languages.
Please be so kind and be out of favor if it is a site rule i will find somehow myself Very Happy kis
Angelina
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 12271
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Questions ! Empty Re: Questions !

Mesazh nga Naki prej Fri 22 Aug 2008, 15:07

the_white_angel shkruajti:Hi to webmaster Naki ar global moderator Annika,
I would like to have the electronic books is it possible downloads from this page do I have ur permission ?
Please be so kind and let me know.

PS/ Second question
Dear Webmaster I like so much this site is very good one and here for us strangers a great guide and help to know much more about culture, traditions and most important friendship.
I have few confusions is it a rule here that nav links to be in Albanian or is it possible they to be in both languages.
Please be so kind and be out of favor if it is a site rule i will find somehow myself Very Happy kis
That's a good question thanks. It is an Albanian forum Angelina and nav links will be into Albanian but they apear to you in english too if you put the mouse on the Nav Button only don't forget before you have by yourself to chose the desired language in User Profile.
Thanks

firma.................................................................................................................................................................................
Questions ! Image110Questions ! Bb_net10Questions ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Questions ! Empty Re: Questions !

Mesazh nga Angelina prej Sun 24 Aug 2008, 19:28

I see thanks a lot u are really an angel
Angelina
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 12271
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Questions ! Empty Re: Questions !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi