» Cila ėshtė miqėsia sot?
Qeveria e Forumit Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Qeveria e Forumit Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Qeveria e Forumit Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Qeveria e Forumit Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Qeveria e Forumit Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Qeveria e Forumit Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Qeveria e Forumit 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Geri (7161)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
lolita (6766)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Annika (6751)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Interesant (4173)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Arjana (3724)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
albi (3377)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 
Adisa (3282)
Qeveria e Forumit Vote_lcapQeveria e Forumit Voting_barQeveria e Forumit Vote_rcap 


Qeveria e Forumit

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sun 07 Sep 2008, 21:39

President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Morena

Minister i Ekonomis-------------Risa(te me ndihmojne pak stafi i forumit me nderhyrjet flm "EDIT" )


Edituar pėr herė tė fundit nga Risa nė Tue 09 Sep 2008, 20:10, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Tue 09 Sep 2008, 14:00

Risa shkruajti:President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Risa(te me ndihmojne pak stafi i forumit me nderhyrjet flm "EDIT" )
Ministre e ekonomise ----------------Kotelja

Minister i arsimit-------------------Arla

Minister i i ndertimit----------------Memaliaj

Minister i integrimit-----------------Mirela

Minister pa portofol-----------------Shota

Minister i punes--------------------Anika

Minister i energjise dhe telekomunikacionit--------Zemra e thyme

Minister i mjeksise-------------Miranda (te sheron me nje te pame hahaa)

Kryetar parlamenti---------------666
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Sep 2008, 16:52

Hahahahahaa me pelqeu kjo pa portofol po qysh me ja marr edhe gllokat Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Sep 2008, 19:46

hmmmmmmmmm nuk bekam pjes une kete qeveri Sad
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Tue 09 Sep 2008, 21:57

Naki shkruajti:Hahahahahaa me pelqeu kjo pa portofol po qysh me ja marr edhe gllokat Neutral Neutral Neutral
hahahaaa naki e kam vene pa portofol shoten se me gllokat e saj mund te hyj ne cdo ministri perfshi dhe kryeministrin tende hahahaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Sep 2008, 23:28

morena shkruajti:hmmmmmmmmm nuk bekam pjes une kete qeveri Sad
Ta jap une postin ty lali fest po bie une nen kryeministren pranon ti e 8) boll e ke se kurr ste them JO 8) Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Sep 2008, 08:58

Sa per ate qe nuk me thua jo e di .Jo se pranoj 8) nqs ke nevoj per sekretare ok ?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga visitor prej Wed 10 Sep 2008, 09:00

Une jam kunder kesaj qeverie dhe nuk e kan perkrahjen time
Arsyetimi:
Presidenti (Adem Berisha) - E ka leshu takati edhe me ba me has me naj gjyse halle bon vaki na deshton Neutral Neutral Neutral
Kryeministri (Naki) nuk bon se eshte rrospillan
Ministri i Jashtem (Gishteza) kjo 1 here ne vjet vjen ne vendin e vete veq jashte rrin
Ministri i brendshem (Interesanti) nuk din mi perdor gllokat Neutral Neutral Neutral
Ministri i kultures (Deti) hala sja kam matur pulsin nihere pe la ne hetime
Ministri i Integrimit (Morena) menjehere me hjek se nuk ka ba sen ne Greqi ne vend se te loboj per njohjen e kosoves dhe integrimin e shoqerise ajo u feju per vete e populli ne RRS
Ministri i Ekonomis (Risa) kam degju se shpejt korruptohet
Ministri i ndertimit (memaliaj) hiqne se krejt cka nderton ja rrezon Edi Rama
Kryetari i Parlamentit (666) ne asnje seanc te parlamentit nuk vjen
Ministri i Arsimit (Arla) ka dhene doreheqje
Minister i energjise dhe telekomunikacionit (Zemra e thyme) deri dikun bon bon
Minister pa portofol (Shota) Evil or Very Mad Evil or Very Mad shpejt postin se i nxorra gllokat Neutral Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 09:03

memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Risa(te me ndihmojne pak stafi i forumit me nderhyrjet flm "EDIT" )
Ministre e ekonomise ----------------Kotelja

Minister i arsimit-------------------Arla

Minister i i ndertimit----------------Memaliaj

Minister i integrimit-----------------Mirela

Minister pa portofol-----------------Shota

Minister i punes--------------------Anika

Minister i energjise dhe telekomunikacionit--------Zemra e thyme

Minister i mjeksise-------------Miranda (te sheron me nje te pame hahaa)

Kryetar parlamenti---------------666

Pikes i paske ra jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Sep 2008, 09:04

hahhaahahahahahhahahah vdiqa nuk je normale ti kunat
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Sep 2008, 10:23

Shota shkruajti:Une jam kunder kesaj qeverie dhe nuk e kan perkrahjen time
Arsyetimi:
Presidenti (Adem Berisha) - E ka leshu takati edhe me ba me has me naj gjyse halle bon vaki na deshton Neutral Neutral Neutral
Kryeministri (Naki) nuk bon se eshte rrospillan
Ministri i Jashtem (Gishteza) kjo 1 here ne vjet vjen ne vendin e vete veq jashte rrin
Ministri i brendshem (Interesanti) nuk din mi perdor gllokat Neutral Neutral Neutral
Ministri i kultures (Deti) hala sja kam matur pulsin nihere pe la ne hetime
Ministri i Integrimit (Morena) menjehere me hjek se nuk ka ba sen ne Greqi ne vend se te loboj per njohjen e kosoves dhe integrimin e shoqerise ajo u feju per vete e populli ne RRS
Ministri i Ekonomis (Risa) kam degju se shpejt korruptohet
Ministri i ndertimit (memaliaj) hiqne se krejt cka nderton ja rrezon Edi Rama
Kryetari i Parlamentit (666) ne asnje seanc te parlamentit nuk vjen
Ministri i Arsimit (Arla) ka dhene doreheqje
Minister i energjise dhe telekomunikacionit (Zemra e thyme) deri dikun bon bon
Minister pa portofol (Shota) Evil or Very Mad Evil or Very Mad shpejt postin se i nxorra gllokat Neutral Neutral

Ende nuk ke ti dijeni si i perdori, po une te kam thene se gllokat jane shume te dobet ne krahasim me TT Very Happy Razz

Bej apel qe t' i kthehet posti shotes se po i nxjerri kjo gllokat, asnje antar nuk do mbet ketu , krejt do te ikin hahaha Neutral Neutral Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Wed 10 Sep 2008, 12:05

du dhe uen en qiviri me hu mo

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga deti prej Wed 10 Sep 2008, 12:22

Nuk e di nese ky eshte vetem propozim apo vendim. Nese eshte propozim, ok, une e pranoj me pergjegjesi kete post dhe betohem se nuk do te korruptohem asnjehere (sepse qeveria e forumit eshte pa pagese apo jo - vullnetare). E aty ku nuk ka para s'ka as korrupsion.
Po nese eshte vendim atehere nuk e di nese ka hyre ne fuqi apo duhet pritur seancen plenare te parlamentit te Kos... pardon te forumit dhe te votohet per listen ne teresi apo veē e veē per secilin kandidat.
Te jem i sinqert dhe real, ne forumin tone do te kete mjaft pune. Ka mospajtime rreth emerimeve te posteve keshtu qe kolege ministra shtrengoni brrylat sepse kjo opozita e jone do te jete shume e ashper.
Per momentin kaq, e me vone shohim dhe bejme
me rrespekt
Ministri i kultures
DETI
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14773
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Wed 10 Sep 2008, 14:11

Une pajtona plotesisht me ate cfar the ministri paraprak, dhe ajo cfar me takon mua si minister qe te mirrem vetem me qeshtjet e brendshme, pasi qe jam minister i qeshtjeve te brendshem i zgjedhur me shumicen e votave 8) , atehere kam nderin te mirrem vetem me qeshtjet e brendshe, e me te jashtme merret Gishteza se ajo ka ate ministri ... Neutral Neutral Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Wed 10 Sep 2008, 15:31

Si minister i ndertimit qe jam gjeja e pare qe do bej , do filloj tu ndertoj nga nje ministri me radh se jeni ne qiell te hapur me duket hahahaaaaaa.
Zonja ministre pa portofol ke cke me ministrat nxirja kryeministrit se nuk i ngelet qefi njeriut hahahaaaaa.
Zonja ministre sa per informacion keni postin me te privilegjuar ne qeveri se keni akses ne te gjitha ministrit.
Sa per Edi Ramen ja mbyll gojen leht se nuk i jap me fonde pastaj.
Se harova ministrin e ekonomise do e ndertoj te paren hahaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 15:46

Tani ke fol mire he burre i dheut hahaaa
Une si ekonomiste e njohur qe jam, gjeja e pare qe do bej eshte te rishikoj buxhetin e forumit dhe ta alokoj ate ne projekte fitimprurese, kuptohet duke fut ne xhepin tim dicka sa per kafshaten e gojes se femijeve (sa per te mos harru zanatin, se nuk ka vend per fitim te madh, ka ra puna kohet e funit).
Po nuk ua dhashe leket une nuk keni qa te boni, keshtu qe rini urte!!! Kaq kisha une!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Wed 10 Sep 2008, 15:53

kotele tani ke fol me vend hahahaaaa
po te hoqen per korupsion kalo nga ministrija ime se te punsoj direkt .
ka dhe goxha lek te ministrija ime , ndertime hesapi hahahaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga visitor prej Wed 10 Sep 2008, 16:50

memaliaj shkruajti:Si minister i ndertimit qe jam gjeja e pare qe do bej , do filloj tu ndertoj nga nje ministri me radh se jeni ne qiell te hapur me duket hahahaaaaaa.
Zonja ministre pa portofol ke cke me ministrat nxirja kryeministrit se nuk i ngelet qefi njeriut hahahaaaaa.
Zonja ministre sa per informacion keni postin me te privilegjuar ne qeveri se keni akses ne te gjitha ministrit.
Sa per Edi Ramen ja mbyll gojen leht se nuk i jap me fonde pastaj.
Se harova ministrin e ekonomise do e ndertoj te paren hahaa
Hahahahahaa o mo kush ma ndalon mu aksesin une futem ku du lali jot rrofshin gllokat lali se qan dada rrugen si Mic Sokoli me gjoks para topit Neutral Neutral Neutral o badihva e keni se kryeministrin e keni rrospillan dhe kryetari nuk ja prish hamamin tem keni me ba dicka Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 19:25

Oj Shota na je bo si Nano, e ke bo qeverine rrush e kumbulla Neutral Neutral Neutral
Vec shihe kur jepin doreheqje te gjithe me rend Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Wed 10 Sep 2008, 23:33

Hahahahahahahahaa ja gjete tash emrin kinge nuk e therras me ndryshe hahahahaaa Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga visitor prej Thu 11 Sep 2008, 09:24

Kotelja shkruajti:Oj Shota na je bo si Nano, e ke bo qeverine rrush e kumbulla Neutral Neutral Neutral
Vec shihe kur jepin doreheqje te gjithe me rend Neutral Neutral Neutral
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad edhe ti je bo me te kunder meje Sad Sad Sad Sad
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 09:26

hahahahahhaaaaaa une jam aty ku eshte ma bute Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 09:31

Kotelja shkruajti:hahahahahhaaaaaa une jam aty ku eshte ma bute Neutral Neutral Neutral Neutral

A edhe ti qaty koke a hahahah cheers


Edituar pėr herė tė fundit nga interesant nė Thu 11 Sep 2008, 09:35, edituar 1 herė gjithsej
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 09:33

mos me thuj qe je edhe ti Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 11 Sep 2008, 09:34

edit nga gishteza


Edituar pėr herė tė fundit nga GISHTEZA nė Thu 11 Sep 2008, 22:22, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Meso te folesh)
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 09:36

Kotelja shkruajti:mos me thuj qe je edhe ti Neutral Neutral Neutral

po edhe une aty afer diku jam... po Shota nuk ka qef te eshte aty ku eshte me bute ... po aty ku eshte me forte hahahaha
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 09:40

Shpirti_Shejt shkruajti:Du te futem dhe une ne qiviri moo

do edhe ti qeviri si ne Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral rri se mire je kshu si je Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 09:57

edit
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 10:00

huahauha Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Thu 11 Sep 2008, 10:03

huahuahua hua keni ndonje ide eshte miratuar ligji per le........8) apo akoma jane pa portofol 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 10:05

Naki shkruajti:huahuahua hua keni ndonje ide eshte miratuar ligji per le........8) apo akoma jane pa portofol 8)

po cfar qeverie kur nje kafe nuk ta qet kush.. krejt kopraca qeveritart hahaha
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 10:08

Naki Kosova i mirepret atadhe ato te cilet i kane nderruar preferencat per gjini Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 11 Sep 2008, 10:44

Qeveria e Forumit Kopkof10
Ja po ju qeras un si ministre e punve te jashme....

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga ibo7 prej Thu 11 Sep 2008, 11:03

Lereni qeverinė more se qeveria ka hallet e veta nuk kan kohė tė mirren me probleme tė vogla. alb :bed:
ibo7
ibo7

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 12930
Regjistruar mė : 06/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Thu 11 Sep 2008, 11:04

GISHTEZA shkruajti:Qeveria e Forumit Kopkof10
Ja po ju qeras un si ministre e punve te jashme....
Mua nje kamomil dhe dua nje darke ne Petrele zonja ministre 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 11 Sep 2008, 12:23

Edituar Nga Stafi

Prej rregullave te forumit eshte qe fjalet e ndyra te mos bejne pjese ne shkrime te antarve.

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 11 Sep 2008, 13:12

Edituar nga Admini

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga deti prej Thu 11 Sep 2008, 14:43

Ministria e Kultures publikon si me poshte:
Te dielen (nuk e di se cilen) me daten (?) do te organizohet mbremja letrare ne lokalet e forumit (salla e kuqe).
Pjesemarresit duhet te pergaditen mire sepse do luajme letra dhe sistemi i lojes eshte 2 nga 2 me eliminime. Pra fituesi rrin ulur e humbesit nderrohen.
Fituesit do te shperblehen nga Ministria e Ekonomise.
Eshte ky aktiviteti i pare ne kulture pas formimit te qeverise, pra e shpallim sezonen e punes te hapur.
Presim edhe nga ministritė tjera aktivitete sipas planit te punes qe e kane percaktuar vet.
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14773
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Thu 11 Sep 2008, 16:53

Une ja kam hequr postin VIP keshtu le te vendosin adminet une jam per vendimet tuaja

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Fri 12 Sep 2008, 08:58

memaliaj shkruajti:Si minister i ndertimit qe jam gjeja e pare qe do bej , do filloj tu ndertoj nga nje ministri me radh se jeni ne qiell te hapur me duket hahahaaaaaa.
Zonja ministre pa portofol ke cke me ministrat nxirja kryeministrit se nuk i ngelet qefi njeriut hahahaaaaa.
Zonja ministre sa per informacion keni postin me te privilegjuar ne qeveri se keni akses ne te gjitha ministrit.
Sa per Edi Ramen ja mbyll gojen leht se nuk i jap me fonde pastaj.
Se harova ministrin e ekonomise do e ndertoj te paren hahaa
hahahahahaha e forte kjo

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit Image110Qeveria e Forumit Bb_net10Qeveria e Forumit Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi