» Cila ėshtė miqėsia sot?
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Qeveria e Forumit - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 2 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 2 Vote_rcap 


Qeveria e Forumit

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Fri 12 Sep 2008, 14:30

memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Risa(te me ndihmojne pak stafi i forumit me nderhyrjet flm "EDIT" )
Ministre e ekonomise ----------------Kotelja

Minister i arsimit-------------------Arla

Minister i i ndertimit----------------Memaliaj

Minister i integrimit-----------------Mirela

Minister pa portofol-----------------Shota

Minister i punes--------------------Anika

Minister i energjise dhe telekomunikacionit--------Zemra e thyme

Minister i mjeksise-------------Miranda (te sheron me nje te pame hahaa)

Kryetar parlamenti---------------666

auuu po si kemi haruar ministrin e financave, me e rendesishmja, eshte ajo qe ka leket e ministrive tona.

Minister i finances-------------------Blina
Ministres pa portofol me qe e ka shume perzemer dhe me qe kuptohen qe ne ajer me kryeministrin i jepet dhe posti i zevendes kryeministrit.
Urime Blina dhe Shota per detyren kaq fisnike qe moret hahahahaaaa sidomos ti shota hahahaaaaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Annika prej Fri 12 Sep 2008, 20:25

memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Risa(te me ndihmojne pak stafi i forumit me nderhyrjet flm "EDIT" )
Ministre e ekonomise ----------------Kotelja

Minister i arsimit-------------------Arla

Minister i i ndertimit----------------Memaliaj

Minister i integrimit-----------------Mirela

Minister pa portofol-----------------Shota

Minister i punes--------------------Anika

Minister i energjise dhe telekomunikacionit--------Zemra e thyme

Minister i mjeksise-------------Miranda (te sheron me nje te pame hahaa)

Kryetar parlamenti---------------666


Jam kurdo qoftė gjej zgjidhje tė pėrshtatshme pėr njė problem me punė

Me rrespekt
Minister i punes Very Happy
Annika

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Modera10
Annika
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 16330
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 14:36

Blina do paraqitesh ne pune ti apo te te shkarkojm per mos pjes marje ne mbledhjet e qeverise.
Ju lutem dikush te lajmeroj Blinen per detyren qe ka mare se me duket nuk di gje hahahaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 14:38

sot per arsye madhore bashkpunimi lirova nje fond per rrugen Lipjan - Tirane.
Kush ka sugjerime per te bere le te lere shenim ne adresen e ministrise hahahaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga blina prej Mon 15 Sep 2008, 19:31

Ua une se pasna vrejt kete poste flm per postin e besuar po jo be se sjam une per financa se kam zemren e bute e ciles ministri ti teket per te ber diqka une ua jap paret pa problem hahah thjet nuk jam be lakmitare e tyre hiq .
avatar
blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 12626
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga visitor prej Tue 16 Sep 2008, 09:36

Hala une pa karrike mo ???????
Shpejt postin se ju kalla kallash tash se me erdhi te hunda se sen spo vyni veq bla bla bla Evil or Very Mad
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Adisa prej Tue 16 Sep 2008, 09:38

un ketu nuk po merrsha pjes qekemi teper me siguri
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13510
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Tue 16 Sep 2008, 09:45

Ministres pa portofol me qe e ka shume perzemer dhe me qe kuptohen qe ne ajer me kryeministrin i jepet dhe posti i zevendes kryeministrit.
Urime Blina dhe Shota per detyren kaq fisnike qe moret hahahahaaaa sidomos ti shota hahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga visitor prej Tue 16 Sep 2008, 09:49

Memaliaj flamenibderit po me kryeministrin jo se nuk eshte i rehatshem dhe nuk e pranoj kqyr dicka ngat kryetarit o memaliaj se ai eshte pa sherr Neutral Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Tue 16 Sep 2008, 09:50

Shota shkruajti:Memaliaj flamenibderit po me kryeministrin jo se nuk eshte i rehatshem dhe nuk e pranoj kqyr dicka ngat kryetarit o memaliaj se ai eshte pa sherr Neutral Neutral
hahahahaaaaaaa je ministria me me humor ne qeveri vetem se ndonjeher me fal po nuk ta kuptoj dialektin hahahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sun 05 Oct 2008, 12:42

Ja dhe qeveria tipike shqiptare... ne gjume!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Mon 06 Oct 2008, 09:16

Shota shkruajti:Hala une pa karrike mo ???????
Shpejt postin se ju kalla kallash tash se me erdhi te hunda se sen spo vyni veq bla bla bla Evil or Very Mad

Per glloka e kam dite qe ke, por per kallash nuk ma ka marr mendja Neutral Neutral Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 09:31

Kotelja shkruajti:Ja dhe qeveria tipike shqiptare... ne gjume!
mos i ngatero gjerat ti zemer se ishim me pushime jo ne gjume hahahahahaaaaaaaa ndryshon puna hahahaaaaa

une si minister i ndertimit dhe i transportit i ftoj ne takim gjith banoret e lipjanit per te degjuar pretendimet e tyre lidhur me zhvillimin e qytetit ne infrastrukture.
kotele hidh ca lek ketej nga godina ime moj se kemi ngelur holl hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Mon 06 Oct 2008, 09:37

NJe ashtu edhe ministria e puneve te brendshme, eshte ende duke u marr me te brendeshmet, keshtu qe duhet kohe e gjate per te arritur cakun Very Happy , duhet te kemi durim, sepse punet jane duke ecur si eshte me se miri.
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 09:40

interesant shkruajti:NJe ashtu edhe ministria e puneve te brendshme, eshte ende duke u marr me te brendeshmet, keshtu qe duhet kohe e gjate per te arritur cakun Very Happy , duhet te kemi durim, sepse punet jane duke ecur si eshte me se miri.
o shoku a pranon bashkpunim nderministror per te aritur te caku mo hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Mon 06 Oct 2008, 09:42

memaliaj shkruajti:
interesant shkruajti:NJe ashtu edhe ministria e puneve te brendshme, eshte ende duke u marr me te brendeshmet, keshtu qe duhet kohe e gjate per te arritur cakun Very Happy , duhet te kemi durim, sepse punet jane duke ecur si eshte me se miri.
o shoku a pranon bashkpunim nderministror per te aritur te caku mo hahahahaaaaa

Po do ishte kenaqesi, dmth do fillojme me ndertimin e panit si fillim, dhe vazhdimin e punes me tutje Neutral Neutral Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 09:45

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:
interesant shkruajti:NJe ashtu edhe ministria e puneve te brendshme, eshte ende duke u marr me te brendeshmet, keshtu qe duhet kohe e gjate per te arritur cakun Very Happy , duhet te kemi durim, sepse punet jane duke ecur si eshte me se miri.
o shoku a pranon bashkpunim nderministror per te aritur te caku mo hahahahaaaaa

Po do ishte kenaqesi, dmth do fillojme me ndertimin e panit si fillim, dhe vazhdimin e punes me tutje Neutral Neutral Neutral
zoti koleg planin po ta le ta besh vet, mua me thire kur te fillojm me zbatimin e planit hahahahahhaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Mon 06 Oct 2008, 09:50

Po une mundohem te jem sa me transparent me juve si ministri, keshtu qe ju bej nder dhe respekt qe ju te jeni ata qe do e beni planin, dhe une ai i cili do veproj ( kjo i bie si ju te jeni shefi kurse une puntori hahahaha )
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 10:00

hahahahaaaaaaa une propozoj ta lem planin dhe fillojm direkt me praktiken ne teren se ka me shume rezultat keshtu hahahahaahahaaaa Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga mirela prej Wed 15 Oct 2008, 23:49

Prit i her prit s'jam dakorde une re ca boni ju Very Happy

meqe ra fjala dua postin e presidentes une Smile

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12656
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Fri 17 Oct 2008, 10:41

mirela shkruajti:Prit i her prit s'jam dakorde une re ca boni ju Very Happy

meqe ra fjala dua postin e presidentes une Smile
ti goc shume pretendime ke, nuk te mjafton posti i ministres se integrimit.
ta dham kete post me qe ri jasht ne perendim jo per ndonje gje hahahahaaaaaa.
ec luj kembet na fut ne BE se eshte bere keq puna per viza.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Fri 17 Oct 2008, 10:43

memaliaj shkruajti:
mirela shkruajti:Prit i her prit s'jam dakorde une re ca boni ju Very Happy

meqe ra fjala dua postin e presidentes une Smile
ti goc shume pretendime ke, nuk te mjafton posti i ministres se integrimit.
ta dham kete post me qe ri jasht ne perendim jo per ndonje gje hahahahaaaaaa.
ec luj kembet na fut ne BE se eshte bere keq puna per viza.

memaliaj si mendon me i lujt kembet kjo ? NeutralNeutralNeutralNeutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Fri 17 Oct 2008, 10:47

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:
mirela shkruajti:Prit i her prit s'jam dakorde une re ca boni ju Very Happy

meqe ra fjala dua postin e presidentes une Smile
ti goc shume pretendime ke, nuk te mjafton posti i ministres se integrimit.
ta dham kete post me qe ri jasht ne perendim jo per ndonje gje hahahahaaaaaa.
ec luj kembet na fut ne BE se eshte bere keq puna per viza.

memaliaj si mendon me i lujt kembet kjo ? NeutralNeutralNeutralNeutral
si te doj ti luj lal vetem te na fus ne BE hahahahahaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 17 Oct 2008, 20:52

Mezi po e prisni eeee Very Happy

Thoni me mire te mos futemi ne BE qe te mos ndalojne kembet se luajturi dhe ju te kenaqeni Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga mirela prej Sun 19 Oct 2008, 22:39

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:
mirela shkruajti:Prit i her prit s'jam dakorde une re ca boni ju Very Happy

meqe ra fjala dua postin e presidentes une Smile
ti goc shume pretendime ke, nuk te mjafton posti i ministres se integrimit.
ta dham kete post me qe ri jasht ne perendim jo per ndonje gje hahahahaaaaaa.
ec luj kembet na fut ne BE se eshte bere keq puna per viza.

memaliaj si mendon me i lujt kembet kjo ? NeutralNeutralNeutralNeutral

intere si i lun komte ti zakonisht ????? Smile
ene sdu une nuk luj se jom penu du me bo upuziten

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12656
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Sun 19 Oct 2008, 23:30

Mire mirela me bej nje vend dhe mua se sa po duket po bie dhe kryeministri 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Image110Qeveria e Forumit - Faqe 2 Bb_net10Qeveria e Forumit - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Interesant prej Mon 20 Oct 2008, 09:11

Risa shkruajti:Mezi po e prisni eeee Very Happy

Thoni me mire te mos futemi ne BE qe te mos ndalojne kembet se luajturi dhe ju te kenaqeni Neutral

Si mendon lal ti pa i luajtur kembet deshiron te behesh dikush NeutralNeutralNeutralNeutral , duhet me i lujt kembet Neutral :bum:
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14912
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Wed 22 Oct 2008, 08:37

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:Mezi po e prisni eeee Very Happy

Thoni me mire te mos futemi ne BE qe te mos ndalojne kembet se luajturi dhe ju te kenaqeni Neutral

Si mendon lal ti pa i luajtur kembet deshiron te behesh dikush NeutralNeutralNeutralNeutral , duhet me i lujt kembet Neutral :bum:
mirela po nuk te pelqeu qiviria mund te kalosh ne opozit zemer bashk me kryeministrin.
po mos i luni kembet shume aty se do ikni dhe nga opozita pastaj hahahaaaaaaaa.
Ftoj anetaret te propzojne nga nje alternativ tjeter per kryeminister me qe ky qe kishim kaloj ne opozit me kembet e mireles hahahahahahaaaaaaaa.
Une propozoj: KOTELEN.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 02:29

Kotelja eshte ministre e ekonomise dhe se shpejti del me nje projekt te ri. Mirepo une mund te jap kontributin tim sa i perket integrimit ne BE, por jo duke luajt kembet Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Sat 25 Oct 2008, 09:50

Kotelja shkruajti:Kotelja eshte ministre e ekonomise dhe se shpejti del me nje projekt te ri. Mirepo une mund te jap kontributin tim sa i perket integrimit ne BE, por jo duke luajt kembet Very Happy
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral po qysh zemer Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 09:52

Do tia luj fene antareve te Be-se... ne menyren time Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Sat 25 Oct 2008, 09:53

auuuu jo zemer jo Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 09:57

Doni BE apo jo?

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Sat 25 Oct 2008, 10:00

Kotelja shkruajti:Doni BE apo jo?
se du hic BE, ec ketu ti zemer se na fut mirela ne BE ne Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 10:03

memaliaj shkruajti:
Kotelja shkruajti:Doni BE apo jo?
se du hic BE, ec ketu ti zemer se na fut mirela ne BE ne Neutral Neutral Neutral Neutral
sa i keq jeee Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Sat 25 Oct 2008, 10:07

Kotelja shkruajti:
memaliaj shkruajti:
Kotelja shkruajti:Doni BE apo jo?
se du hic BE, ec ketu ti zemer se na fut mirela ne BE ne Neutral Neutral Neutral Neutral
sa i keq jeee Neutral Neutral Neutral Neutral
e di si thon ketej:
arat leroi vet se po i leshove ne te tret behet baterdia e vertet:| Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Oct 2008, 10:17

hihihihihihiihhi sa shume rri me pleq dhe ti memo Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14949
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 25 Oct 2008, 20:54

Une e ndertova shtepine dhe bleva veturen edhe femren gjeta jam per ndryshime dhe per doreheqje 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit - Faqe 2 Image110Qeveria e Forumit - Faqe 2 Bb_net10Qeveria e Forumit - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 Oct 2008, 20:57

Sa e bleve femren o Naki? Very Happy
se tregu i shtepive dhe i makinave dihen. Very Happy
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Sun 26 Oct 2008, 12:42

Risa shkruajti:Sa e bleve femren o Naki? Very Happy
se tregu i shtepive dhe i makinave dihen. Very Happy
mkire i ke thene , u bo kryeministri me fol keshtu.Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 2 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi