» Cila ėshtė miqėsia sot?
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Qeveria e Forumit - Faqe 3 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Geri (7161)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
lolita (6766)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Annika (6751)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
albi (3377)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_lcapQeveria e Forumit - Faqe 3 Voting_barQeveria e Forumit - Faqe 3 Vote_rcap 


Qeveria e Forumit

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Sun 26 Oct 2008, 13:38

memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:Sa e bleve femren o Naki? Very Happy
se tregu i shtepive dhe i makinave dihen. Very Happy
mkire i ke thene , u bo kryeministri me fol keshtu.Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral Neutral edhe ashtu me keni vene para doreheqjes lal sme leni as te fle me kritika Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image110Qeveria e Forumit - Faqe 3 Bb_net10Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga visitor prej Mon 27 Oct 2008, 09:12

Nuk e more daden sekretare mo normal qe te hjekin Neutral Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12668
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga mirela prej Mon 27 Oct 2008, 16:24

ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeca u bona une re memo mu bofsh kurbani qenit po te futa ty ne Be Naki une prompozoj te bejm kryeministre Kotelen tua luj fene atyre Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12656
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Oct 2008, 08:49

mirela shkruajti:ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeca u bona une re memo mu bofsh kurbani qenit po te futa ty ne Be Naki une prompozoj te bejm kryeministre Kotelen tua luj fene atyre Very Happy
hahahahahaaaaaa jam shume dakort qe kotelja te vendoset kryeministre.Very Happy Neutral Neutral Neutral Neutral
ti mirela ec ketej te mesosh si luhen kembet qe kur te shkosh ne BE mos te na turperosh Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Nov 2008, 19:46

Neutral

Naki shkruajti:
memaliaj shkruajti:
Risa shkruajti:Sa e bleve femren o Naki? Very Happy
se tregu i shtepive dhe i makinave dihen. Very Happy

mkire i ke thene , u bo kryeministri me fol keshtu.Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral Neutral edhe ashtu me keni vene para doreheqjes lal sme leni as te fle me kritika Neutral Neutral Neutral 


Do te lejojme nje post Kryeminister pa partafol Neutral  Neutral

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Nov 2008, 00:10

Qeveria e Forumit

N’hall kam ra me kete qeveri
Kah me ia nis ēka me ba,
A i qitet kulmi shpisė-
Me kėtė staf more vlla?!

Lypin rroga moderatoret
Ban ta fusin administratoret,

N’hall kam ra me kete qeveri
Me k’to punė krejt hallakamė,
Ku me i majtė ment nė kry -
Njoni kesh tjetri shan.

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image110Qeveria e Forumit - Faqe 3 Bb_net10Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga memaliaj prej Wed 26 Nov 2008, 15:06

hall i madh te ka zene o naki.
hahahahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Oct 2009, 13:42

Zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi u bene.
Zgjedhjet lokale ne Kosove jan duke u bere.

Te nisim dhe ne fushaten tone per te krijuar Qeverin e re te Forumit,
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Oct 2009, 17:43

hahahahahaha sa ne hall ke ren ore naki hahahaha un jap dorheqjen per ket gje hahaha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Adonisi prej Mon 26 Oct 2009, 22:42

Erisa shkruajti:Zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi u bene.
Zgjedhjet lokale ne Kosove jan duke u bere.

Te nisim dhe ne fushaten tone per te krijuar Qeverin e re te Forumit,


Edhe nese e nisim nje dite kete fuashat, atehere mundesisht te mos zgjate me shume se 1 dite. Ne menyre qe 1 prillin ( diten e rrenes) ta zevendesojme me ate dite...Dhe jo, ta shenderrojme 1 prillin plote 30 dite me rrena!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
Adonisi
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 12561
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 27 Oct 2009, 09:37

qeveri e forumuttt, hargjimet do i heq unee , per zgjedhjeee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13952
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Tue 27 Oct 2009, 09:38

Normale, sponsora gjithmone dalin qytetaret.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 27 Oct 2009, 09:40

po arla ashtu eshtee, per ti heq hargjimet, duhet perpiluar nji listtt sesa dhe qfar ju duhett , edhe shumaa,

nr llogaris bankare , une hudh lekun

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13952
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 18:18

[quote="Erisa"]President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Morena

Minister i Ekonomis-------------Risa

ishalla nuk jeni te korreptuar mos na veni ne telasheQeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 21:24

Ka ren kjo qeveri Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 22:44

hahaha ska ren jo akoma ka qeveri te re tani mi kunate haha Qeveria e Forumit - Faqe 3 153703
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:40

Vizitor shkruajti:President------------------------Adem Berisha

Krye Minister -------------------Naki

Minister i Jashtem--------------Gishteza

Minister i Brendshem-----------Interesanti

Minister i Kultures---------------Deti

Minister i Integrimit-------------Morena

Minister i Ekonomis-------------Risa(te me ndihmojne pak stafi i forumit me nderhyrjet flm "EDIT" )
Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107 Qeveria e Forumit - Faqe 3 441107ku u ka shku mendja ncuq na rujt zoti nga mendt e kokes

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8299
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 23:07

Qeveria me e sukseshme ka qene  Very Happy
Ju si mendoni eee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10275
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2015, 09:14

Kjo qeveri me vec 5 ministra...mire valla mire
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12869
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 09:18

Drini shkruajti:Kjo qeveri me vec 5 ministra...mire valla mire

Hhaahhaaa ka rene edhe kjo qeveri Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image110Qeveria e Forumit - Faqe 3 Bb_net10Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2015, 09:22

Epo me gjase iu kane tepru leket...
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12869
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 09:23

Drini shkruajti:Epo me gjase iu kane tepru leket...

Jo jo si gjithmone mospershtatje ne mes vete Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image110Qeveria e Forumit - Faqe 3 Bb_net10Qeveria e Forumit - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Qeveria e Forumit - Faqe 3 Empty Re: Qeveria e Forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi