» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kampionati Italian

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:33

Ka fillu kampionati pothuj me i ndejk ne europe e ne bot kur javen e para ekipet me te mira nuk shkelqyen fare po keshtu ene ekipi ime i zemres Roma Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Sep 2008, 17:51

14.09.2008 Bologna Atalanta 0-1
14.09.2008 Genoa AC Milan 2-0
14.09.2008 Lazio Sampdoria 2-0
14.09.2008 Lecce Chievo 2-0
14.09.2008 Napoli Fiorentina 2-1
14.09.2008 Reggina Torino 1-1
14.09.2008 Siena Cagliari 2-0
13.09.2008 Inter Milan Catania 2-1
13.09.2008 Palermo Roma 3-1
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Sep 2008, 17:55

Shof e kipin time te zemren sa vje duke ron kur dje esht mund nga palermo kjo rom spo ec dot me hapin e vet po me duket kur sot shofim edhe nji milan cop cop kur me gjithe ata lojtar te bler nuk bon dot asnji gjo kur e rref ene genoa 2-0 kuyeson Lazio me 6 pik
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Dec 2008, 18:03

klasifikimi

1.Inter Milan16391231291019
2.Juventus1530933231013
3.Napoli1630934251510
4.AC Milan153093321138
5.Fiorentina1629925241410
6.Genoa162675423176
7.Atalanta162473620164
8.Lazio162473625223
9.Palermo162372721201
10.Roma15237261920-1
11.Udinese162264624213
12.Catania16226461518-3
13.Cagliari16206281820-2
14.Sampdoria15195461517-2
15.Siena16195471216-4
16.Bologna16143581927-8
17.Lecce16132771424-10
18.Torino161233101729-12
19.Reggina161233101432-18
20.Chievo1692311926-17
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga jetlir-ibra prej Mon 16 Feb 2009, 23:23

derbi planetar ne italy ka per funduar me fitoren e interti interi mposhti rosoneret me rrezultat 2-1 dhe interi e perforcon vendin e par dhe esht lag 9 pik larg juventusit dhe larg milanos plot11 pik

jetlir-ibra

Shteti : suarek
Postime : 1
Kyējet nė forum : 10248
Regjistruar mė : 16/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 05 Dec 2009, 23:46

Sot jan zhvillu

FTAC Milan3 - 0Sampdoria

FTJuventus2 - 1Inter Milan


Edituar pėr herė tė fundit nga Geri nė Sun 06 Dec 2009, 12:51, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 05 Dec 2009, 23:46

6 - TableUpdated:

05.12.2009
1.Inter Milan15351122341321
2.AC Milan153194223158
3.Juventus FC1530933281612
4.Parma FC142473418171
5.Sampdoria Genoa15247352022-2
6.Genoa CFC142372526242
7.Cagliari Calcio142271621165
8.AS Bari142156314113
9.AS Roma142163524222
10.ACF Fiorentina142163515132
11.SSC Napoli14205541819-1
12.Udinese Calcio141853617170
13.Chievo Verona141853616160
14.US Cittą di Palermo14174551719-2
15.SS Lazio Roma1413275914-5
16.Bologna FC14133471421-7
17.Atalanta Bergamo14123381422-8
18.AS Livorno Calcio1412338616-10
19.Calcio Catania1491671221-9
20.AC Siena14613101224-12
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 21:04

Sot jan zhvillu ndeshjet e kampionatit Italian

20:4519' Roma0-0Lazio
15:00FT Bologna2-1Udinese
15:00FT Fiorentina2-0Atalanta
15:00FT Genoa2-2Parma
15:00FT Livorno0-2Chievo
15:00FT SSC Napoli3-2Bari
15:00FT Palermo2-1Cagliari
15:00FT Siena3-2Catania
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 21:05

6 - TableUpdated:

06.12.2009
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan15351122341321
2.AC Milan153194223158
3.Juventus FC1530933281612
4.Parma FC152574420191
5.ACF Fiorentina152473517134
6.Genoa CFC152473528262
7.Sampdoria Genoa15247352022-2
8.SSC Napoli152365421210
9.Cagliari Calcio152271722184
10.AS Roma142163524222
11.Chievo Verona152163618162
12.AS Bari152156416142
13.US Cittą di Palermo15205551920-1
14.Udinese Calcio15185371819-1
15.Bologna FC15164471622-6
16.SS Lazio Roma1413275914-5
17.Atalanta Bergamo15123391424-10
18.AS Livorno Calcio1512339618-12
19.Calcio Catania1591681424-10
20.AC Siena15923101526-11
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Dec 2009, 21:06

Pse kaq poshte Roma?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 21:09

arla shkruajti:Pse kaq poshte Roma?

Shum shpejt ekimi im i zemres Roma do jet ne nivelin qe ka qon..Se di ca ka Arla po ka ndiku Uefa ndeshje ne Uefa ndeshje ne Kupen e Italis.Ndeshje ne kampionat e Roma nuk esht e fuqishme me ju dal mban
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Dec 2009, 21:41

Geri behu gati per Itali shoku ti japim zemer ekipit te zemres se nuk e shoh dot kaq poshte, ajo ka gjithone luftarake dhe mbretereshe ne fushe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 21:47

arla shkruajti:Geri behu gati per Itali shoku ti japim zemer ekipit te zemres se nuk e shoh dot kaq poshte, ajo ka gjithone luftarake dhe mbretereshe ne fushe.

Po fitum sot do marim zemer.Dhe javes tjeter shkojm ne Itali se kemi ndeshje me te bukura..Un e mbaj gjithmon ne goj ekipin tone dhe sidomos kur lun me Interin a Milanin aty boj tifo sa ta shkul lokalin nga bertitja
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Dec 2009, 21:52

Rrofte Roma, poshte Milan

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga krayzi prej Sun 06 Dec 2009, 21:59

Pse mi posht Milani, posht Roma e roft Milani
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 22:00

krayzi shkruajti:Pse mi posht Milani, posht Roma e roft Milani

Krayzi mund te jesh me Milanin si gjithe familja ime 4 me 1 por un ja u ul koken.Mund te shofesh statistikat Roma-Milan dhe ajde fol
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga krayzi prej Sun 06 Dec 2009, 22:06

Hahahah me milan ska, o geri kupto njeher e mir hahahaha
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 22:10

krayzi shkruajti:Hahahah me milan ska, o geri kupto njeher e mir hahahaha
O Zot sa inat kam kur me zen ne Goj milanin..Kur gjysma e tirones esht me Milanin dhe kur Lujti Tirona-Milan per kup dhe gjysma e stadiumit ishen mahnit duke pa ate flok gjatin e Milanit kok ziun hihi.Por kampionati esht i gjat dhe milani nuk ka forc me ate futbollisa nga 30 vjec qe po vdesin ne fush hahhaha
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 06 Dec 2009, 22:47

Mbaroj dhe derbi i kesaj jave

FTAS Roma1 - 0Lazio
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 12 Dec 2009, 23:03

Sot u lujten 2 ndeshje

12-12FT Bari3-1 Juventus
12-12FT Cagliari3-3 SSC Napoli
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 12 Dec 2009, 23:04

6 - Table

Updated: 12.12.2009
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan15351122341321
2.AC Milan153194223158
3.Juventus FC1630934291910
4.Parma FC152574420191
5.AS Bari162466419154
6.ACF Fiorentina152473517134
7.AS Roma152473525223
8.Genoa CFC152473528262
9.SSC Napoli162466424240
10.Sampdoria Genoa15247352022-2
11.Cagliari Calcio162372725214
12.Chievo Verona152163618162
13.US Cittą di Palermo15205551920-1
14.Udinese Calcio15185371819-1
15.Bologna FC15164471622-6
16.SS Lazio Roma1513276915-6
17.Atalanta Bergamo15123391424-10
18.AS Livorno Calcio1512339618-12
19.Calcio Catania1591681424-10
20.AC Siena15923101526-11
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 20 Dec 2009, 21:40

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 20 Dec 2009, 21:46

6 - Table

Updated: 20.12.2009
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan16361132351421
2.AC Milan163194323176
3.Juventus FC173093530219
4.AS Roma172884527225
5.Parma FC172884522220
6.SSC Napoli172776426242
7.US Cittą di Palermo172675522202
8.Sampdoria Genoa17257462125-4
9.AS Bari162466419154
10.ACF Fiorentina162473618153
11.Genoa CFC162473628271
12.Chievo Verona172473720191
13.Cagliari Calcio162372725214
14.Udinese Calcio16185381921-2
15.AS Livorno Calcio17185391019-9
16.SS Lazio Roma16163761015-5
17.Bologna FC16164481724-7
18.Atalanta Bergamo16133491525-10
19.Calcio Catania17122691626-10
20.AC Siena171233111728-11
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 17 Jan 2010, 19:45

Dje u lujten

01-16FT Bari2-2 Inter
01-16FT Cagliari3-0 Livorno

Sot u lujten

01-17FT Fiorentina1-2 Bologna
01-17FT Sampdoria1-1 Catania
01-17FT Roma3-0 Genoa
01-17FT Chievo1-0 Juventus
01-17FT Atalanta3-0 Lazio
01-1720:45 SSC Napoli-:- Palermo
01-17FT AC Milan4-0 Siena
01-17FT Parma0-0 Udinese
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 17 Jan 2010, 19:45

6 - Table

Updated: 17.01.2010

TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan20461442431924
2.AC Milan19401243351916
3.AS Roma2035105533249
4.Juventus FC2033103732266
5.SSC Napoli193396429245
6.Cagliari Calcio193093731238
7.ACF Fiorentina193093726197
8.US Cittą di Palermo193086524213
9.Parma FC20298572426-2
10.AS Bari192877524195
11.Chievo Verona202783921210
12.Genoa CFC19278383235-3
13.Sampdoria Genoa20277672328-5
14.AS Livorno Calcio202163111327-14
15.Udinese Calcio19205592024-4
16.SS Lazio Roma20204881521-6
17.Bologna FC191954101927-8
18.Atalanta Bergamo191644111828-10
19.Calcio Catania201637101829-11
20.AC Siena201233142141-20
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 23 Jan 2010, 23:03

Sapo mbaruan ndeshjet e kesaj jave

FTCatania3 - 0Parma

FTJuventus1 - 2AS Roma


avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 24 Jan 2010, 22:55

FTBologna2 - 1Bari

FTGenoa2 - 0Atalanta

FTLazio1 - 1Chievo

FTLivorno0 - 2Napoli

FTPalermo3 - 0Fiorentina

FTSiena1 - 1Cagliari

FTUdinese2 - 3Sampdoria

FTInter Milan2 - 0AC Milan Nji bravo e madhe per Interin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 24 Jan 2010, 22:58

6 - Table

Updated: 24.01.2010
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan21491542451926
2.AC Milan20401244352114
3.AS Roma21381155352510
4.SSC Napoli2137107431247
5.US Cittą di Palermo213497527216
6.Juventus FC2133103833285
7.Cagliari Calcio203194732248
8.Genoa CFC21319483536-1
9.ACF Fiorentina203093826224
10.Sampdoria Genoa21308672630-4
11.AS Bari212978626224
12.Parma FC21298582429-5
13.Chievo Verona212884922220
14.Bologna FC212365102330-7
15.SS Lazio Roma21214981622-6
16.AS Livorno Calcio212163121329-16
17.Udinese Calcio202055102227-5
18.Calcio Catania211947102129-8
19.Atalanta Bergamo211745122032-12
20.AC Siena211334142242-20
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 30 Jan 2010, 21:24

U Zhvilluan sot

FTBari4 - 2Palermo

FT'Napoli0 - 0Genoa
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 30 Jan 2010, 23:11

6 - TableUpdated: 30.01.2010
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan21491542451926
2.AC Milan20401244352114
3.AS Roma21381155352510
4.SSC Napoli2238108431247
5.US Cittą di Palermo223497629254
6.Juventus FC2133103833285
7.AS Bari223288630246
8.Genoa CFC22329583536-1
9.Cagliari Calcio203194732248
10.ACF Fiorentina203093826224
11.Sampdoria Genoa21308672630-4
12.Parma FC21298582429-5
13.Chievo Verona212884922220
14.Bologna FC212365102330-7
15.SS Lazio Roma21214981622-6
16.AS Livorno Calcio212163121329-16
17.Udinese Calcio202055102227-5
18.Calcio Catania211947102129-8
19.Atalanta Bergamo211745122032-12
20.AC Siena211334142242-20
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 31 Jan 2010, 17:01

Kampionati Italian sot dha keto Rezultate

FTAC Milan1 - 1Livorno

FTAS Roma2 - 1Siena

FTCagliari2 - 2Fiorentina

FTCatania1 - 1Udinese

FTChievo1 - 1Bologna

FTSampdoria2 - 0Atalanta

20:45Juventus? - ?Lazio
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga MiTi prej Sun 31 Jan 2010, 20:02

ska qe ndal Interin......
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10611
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 31 Jan 2010, 20:05

MiTi shkruajti:ska qe ndal Interin......

Ou ou mir thuj Miti
Por kampionati esht i gjat dhe Roma avash avash po i afrohet dhe sdo e ket shum te lehet Inter
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 07 Feb 2010, 22:43

Kjo jave dha keto lezultate

FTPalermo2 - 1Parma

FTLivorno1 - 1Juventus
FTAtalanta1 - 0Bari

FTBologna0 - 0AC Milan

FTGenoa1 - 0Chievo

FTInter Milan3 - 0Cagliari

FTLazio0 - 1Catania

FTSiena1 - 2Sampdoria

FTUdinese3 - 1Napoli

FTFiorentina0 - 1AS Roma
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 07 Feb 2010, 22:45

6 - Table

Updated: 07.02.2010
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan22521642481929
2.AS Roma23441355382612
3.AC Milan22421264362214
4.SSC Napoli2338108532275
5.US Cittą di Palermo2337107631265
6.Sampdoria Genoa233610673031-1
7.Juventus FC2335105835305
8.Genoa CFC2335105836360
9.Cagliari Calcio223295834295
10.AS Bari233288730255
11.ACF Fiorentina223194928253
12.Chievo Verona232985102324-1
13.Parma FC22298592531-6
14.Bologna FC232567102431-7
15.Udinese Calcio222466102629-3
16.Calcio Catania232358102330-7
17.AS Livorno Calcio232365121531-16
18.SS Lazio Roma232241091724-7
19.Atalanta Bergamo232055132134-13
20.AC Siena231334162446-22
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Feb 2010, 23:38

TAC Milan3 - 2Udinese

FTAS Roma4 - 1Palermo

FTSampdoria2 - 0Fiorentina
FTCagliari3 - 1Bari

FTCatania0 - 0Atalanta

FTChievo0 - 1Siena

FTJuventus3 - 2Genoa

FTLivorno0 - 1Bologna

FTParma0 - 2Lazio

FTNapoli0 - 0Inter Milan
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Feb 2010, 23:39

6 - Table

Updated: 14.02.2010
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan24541662492029
2.AS Roma24471455422715
3.AC Milan23451364392415
4.SSC Napoli2439109532275
5.Sampdoria Genoa2439116732311
6.Juventus FC2438115838326
7.US Cittą di Palermo2437107732302
8.Cagliari Calcio2335105837307
9.Genoa CFC243510593839-1
10.AS Bari243288831283
11.ACF Fiorentina2331941028271
12.Parma FC243086102634-8
13.Chievo Verona242985112325-2
14.Bologna FC242877102531-6
15.SS Lazio Roma242551091924-5
16.Udinese Calcio232466112832-4
17.Calcio Catania242459102330-7
18.AS Livorno Calcio242365131532-17
19.Atalanta Bergamo242156132134-13
20.AC Siena241644162546-21
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 00:05

Po korr sukses Roma

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Feb 2010, 00:30

Milani kampion.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Naki prej Mon 15 Feb 2010, 01:56

Nese Inter do ben vetem dy kikse deri ne fund te stinorit mendoj se Roma do jete ajo qe mund ta rrezikoj seriozisht. Nga Milan nuk ka asgje nuk po luajn emrat e yjeve me futboll por rinia dhe fuqia.
Roma per mua eshte ekipi me stabil dhe me i mire tani per tani ne Itali

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi