» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kampionati Italian

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 10:24

Besi shkruajti:Milani kampion.

Festoni renien me lavdi kjo ju ka ngelur si tifoza te Milanit.

Vazhdo Roma dhe shkaterroi pa meshire.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010, 12:15

Kush esht Milanist do boj mir sikur te mos flasi fare.
Ndersa Interistve ju them hapni krahun se Roma po vjen me 120 km ne ore
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 12:16

Roma Roma, je kampionia

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010, 12:18

arla shkruajti:Roma Roma, je kampionia

Arla do vem ta shofim derbim Roma-Lazio
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 12:18

Fjale eshte ajo mo lal.Me avionin e pare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010, 12:19

arla shkruajti:Fjale eshte ajo mo lal.Me avionin e pare.

Jo me avion se me ze mua

Me traget me mir
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 12:23

Ok si te duash ti me traget per derbin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Feb 2010, 15:33

arla shkruajti:
Besi shkruajti:Milani kampion.

Festoni renien me lavdi kjo ju ka ngelur si tifoza te Milanit.

Vazhdo Roma dhe shkaterroi pa meshire.

Per cfare renie e keni fjalen? Ne fund te stinorit e sheh Milanin...
Kurse ju,Naki,gaboheni shume kur thuani se nuk po luajne yjet,edhe pse kjo s'ka te beje aspak me Milanin,i cili e ka thjeshte nje yll(Paton) dhe nje ish-yll(Ronalldinjon),te tjeret jane pleq.Neser mbrema e shihni Milanin kunder njerit prej ekipeve me te mira te ktyre viteve te fundit,Manchester U.

Tifozat e Romes dhe Interit me vjen keq se shume rralle perjetoni gezim,gezimet e vetme i keni kur fitoni nje apo dy ndeshje.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga bobo prej Mon 15 Feb 2010, 20:00

I dashur Besi, megjithese edhe une jam tifoz i Milanit per hir te se vertetes duhet ta pranojme se prej kohesh eshte kthyer ne nje ekip "pensionistesh",per fat te keq.Me nje Leonardo ne pankine ,qe ndonese ka qene 1 lojtar dirigjen dhe determinant,nuk do te thote qe te jete dhe nje tranier i tille.Futbooli sa po vjen dhe po behet me i nderlikuar per kete duhet "nuhatje " dhe ide.Me respekt Bobo

bobo

Shteti : vlore
Postime : 13
Kyējet nė forum : 9163
Regjistruar mė : 14/02/2010
Profesioni : ushtarak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 21 Feb 2010, 17:26

Seria A

FT Genoa 3 - 0 Udinese
FT Inter Milan 0 - 0 Sampdoria
FT AS Roma 1 - 0 Catania
FT Atalanta 0 - 1 Chievo
FT Bologna 1 - 2 Juventus
FT Cagliari 2 - 0 Parma
FT Fiorentina 2 - 1 Livorno
FT Palermo 3 - 1 Lazio
FT Siena 0 - 0 Napoli
20:45 Bari ? - ? AC Milan
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 21 Feb 2010, 17:35

6 - Table

Updated: 21.02.2010
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan25551672492029
2.AS Roma25501555432716
3.AC Milan23451364392415
4.Juventus FC2541125840337
5.SSC Napoli25401010532275
6.US Cittą di Palermo2540117735314
7.Sampdoria Genoa2540117732311
8.Cagliari Calcio2438115839309
9.Genoa CFC2538115941392
10.ACF Fiorentina24341041030282
11.AS Bari243288831283
12.Chievo Verona253295112425-1
13.Parma FC253086112636-10
14.Bologna FC252877112633-7
15.SS Lazio Roma2525510102027-7
16.Udinese Calcio242466122835-7
17.Calcio Catania252459112331-8
18.AS Livorno Calcio252365141634-18
19.Atalanta Bergamo252156142135-14
20.AC Siena251745162546-2
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Feb 2010, 21:10

Roma ne vend te dyte deri tani.Sot fitore

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 21 Feb 2010, 23:02

Sapo mbaroj dhe ndeshja e fundit e kesaj jave

FTBari0
- 2
AC Milan

Milan ka dhe nji ndeshje me pak me Fiorentinen ne Firence.Keshtu qe Roma do e ket konkurencen e madhe pasi mbas dy javesh do perballet me Interin ne San Siro
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Wed 24 Feb 2010, 20:42

U Zhvilluan sot dhe dy ndeshjet e prapambetura


Fiorentina- Milan 1- 2

Udineze
- Caljari 2- 1
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Wed 24 Feb 2010, 21:27

Seria A, Milani fiton me Fiorentinen
24/02/2010 21:20


Klaas Jan Huntelaar

Ne rekuperimin e
javes se 17-te te Serise A, Milani ka mundur Fiorentinen 2-1, duke i
cuar kuqezinjte te dytet ne klasifikim.

Golat jane shenuar nga Gilardino ne
minuten e 14', Huntelaar ne te 80-en dhe Pato ne te 92-ten.

Nderkohe
Udinese mundi Cagliari 2-1 me golat te shenuar nga Jeda (3'), Sanchez
(67') dhe Di Natale (70').

Interi eshte ne krye te klasifikimit
me 55 pike duke lene pas Milanin me 51, Romen me 50, Juventusin me 41,
Palermon, Napolin e Sampdorian me 40 pike
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 28 Feb 2010, 18:44

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sun 28 Feb 2010, 18:50

6 - Table

Updated: 28.02.2010

TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan26581772522230
2.AC Milan26541664462620
3.AS Roma26511565452916
4.JuventusFC2541125840337
5.SSC Napoli26411011534295
6.USCittą di Palermo2540117735314
7.SampdoriaGenoa2640117832320
8.CagliariCalcio26381151041347
9.Genoa CFC26381151044431
10.ACF Fiorentina26351051132311
11.ChievoVerona26351051126260
12.Parma FC263396112736-9
13.AS Bari263288103134-3
14.Bologna FC263187113036-6
15.CalcioCatania262769112731-4
16UdineseCalcio262776133239-7
17.SS Lazio Roma2626511102128-7
18.ASLivorno Calcio262365151736-19
19.AtalantaBergamo262156152238-16
20.AC Siena262055162747-20
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Geri prej Sat 17 Apr 2010, 14:55

Na flani per Mungesat e Infotmacioneve te ketij kampionati

Renditja e tanishme esht kjo

6 - Table

Updated: 17.04.2010
TeamGPPTSWDLGFGA+/-
1.Inter Milan347020104653035
2.AS Roma33682085593623
3.AC Milan336418105543321
4.US Cittą di Palermo3354159949418
5.Sampdoria Genoa3354159941383
6.Juventus FC34511561349490
7.SSC Napoli33491213844404
8.ACF Fiorentina33461371346397
9.Parma FC33461210113541-6
10.Genoa CFC3345129125253-1
11.AS Bari33431110124041-1
12.Cagliari Calcio3340117155051-1
13.Calcio Catania33399121238380
14.Chievo Verona3338108152934-5
15.Udinese Calcio3338108154349-6
16.SS Lazio Roma3337813123136-5
17.Bologna FC333598163650-14
18.Atalanta Bergamo333187183244-12
19.AC Siena332978183557-22
20.AS Livorno Calcio332668192250-28
Kete Video po e ve per Tifozat e Interit qe mos t'mi nxierin shum dhembet.

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Njona prej Wed 07 Nov 2012, 18:06

JUVENTUSI ESHT SKUADER E MIR NE KAMPIONATIN ITALIAN SE TE TJERT JAN KOT

firma.................................................................................................................................................................................
Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA
(Mār'Gŭxīmīn Me'Godīt-Kŭnderšhtārīn Ńk'uhapźm-Ńrrug Po'iŃgrźj-Lapīdārin)
avatar
Njona

Shteti : Ne zemrat e atyre qe ka erresire
Postime : 140
Kyējet nė forum : 6305
Regjistruar mė : 07/11/2012
Profesioni : Maturante

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kampionati Italian

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi