» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dita juaj.

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Sep 2008, 22:26

Si fillon dita juaj dhe si mbaron.

Dicka te vecant qe keni kaluar gjat dites tuaj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Thu 11 Sep 2008, 23:35

Si fillo e si maro ehh,Nji her ngrihem nga ora 12 e drekes pasi kam ndenjt ne net deri von noten sa rregullohem gati 30 min pfff edhe psstaj fillo dita me nji kaffe keshtu per gjumesh edhe plot plot gjona edhe ne darke nji gjum i omel prap Mad Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Fri 12 Sep 2008, 09:02

zgjimi ne 7:00
30 min regullime para pasqyres hahaaa
ne 8:00 jam ne zyre
ne 10:30 deri ne 11:00 kafja e mengjesit
ne 14:30 deri ne 15:00 dreka reth e rotull zyres
ne 16:30 largohem nga puna
nga ora 16:30 deri ne 1:00 te mengjesit no coment hahahaaaa
nga 1:00 e mengjesit deri ne 7:00 te mengjesit gjume i vdekur hahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:13

Ke haru vajtjet ne banjo 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:25

Risa shkruajti:Ke haru vajtjet ne banjo 8)
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral kujdes se mos po ngel brenda danc danc danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:36

jo jo sngeet brenda ai

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Sun 14 Sep 2008, 15:02

Pu pu ngelem ne gjum :bum:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 10:47

Risa shkruajti:Ke haru vajtjet ne banjo 8)
hahahahahaaaaa mbaj uturak posht tavolines zemer hahhahaahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ke nis dita e juaj?

Mesazh nga blina prej Wed 29 Oct 2008, 11:37

C do kush zgjohet ne mengjes me nje deshire me ate qe do te jet pran me dicka te bukur dhe e kerkon e kerkon c do dite te jet e tille.
Po per ju cila do ishte pergj. e juaj.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11531
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga blina prej Wed 29 Oct 2008, 11:38

Un zgjona me Lumturin..
dmth caku/qellimi im eshte te jam e lumtur qdo dit

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11531
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Wed 29 Oct 2008, 11:51

me nje zgjim te padeshiruar po nuk kam se cte bej do zgjohem me dhune ndonjeher se puna eshte pune dhe orari eshte orar dhe duhen respektuar.
me pas dita vazhdon me punonjesit e tjere te firmes duke pire kafen e mengjesit dhe keshtu vazhdon dita te lumtur e te qeshur me humor e me halle ..... hahahahhahahaaaaaa Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 11:53

Dite ime eshte dite e zakonshme, filloj me familjen time dhe me vajzen time qe eshte sherr e nuk me le te fle sa duhet, se kur zgjohet ajo duhet te zgjohen te gjithe NeutralNeutralNeutral ... pasjtaj filloj punen e deri ne ora 18 eshte dita pune - forum - pune NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga summer spell prej Thu 30 Oct 2008, 20:56

me zilen e cel qe bie per te shkuar ne shkolle

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga visitor prej Fri 31 Oct 2008, 09:18

Me Bismilahirrahmanirrahim prite daden shote doli ne aksion 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 12:36

Me nje telefonta qe i ran nr gabim Shocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Oct 2008, 13:46

me ariun hahahahaaaaa po normal qe me njeriun nise hahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga deti prej Fri 31 Oct 2008, 14:12

me bismilah qe po e fillojme edhe nje dite te re
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 13:57

Me nervoze, e cila vazhdon gjer ne darke!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Sat 07 Mar 2009, 00:22

Asnji gjo kur t'me dal gjumi ne 12 a 13 smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga visitor prej Sat 07 Mar 2009, 06:40

Me pune tash nga ora 07 Evil or Very Mad te gjithe pushojne ne vikend une duhet te punoj. Naki kam me te vra Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11573
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 12:40

me macen time Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 May 2009, 21:00

Ne pergjithesi me Snikersin Smile

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga blina prej Sat 02 May 2009, 00:27

Me bismila cdo here.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11531
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Sat 02 May 2009, 00:41

Me nji te bertitme te mamit time Geriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gati gjith pallati ne kemb e jo mo une Neutral Neutral un ngre koken si i fort ene ja boj..ca ke hahaha.ateher mami ora 12 te keqen mami a ke mend me ma leshu dhomen ta pastroj se e ke bo si tavell duhani smoking Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Ardi prej Sat 02 May 2009, 13:07

eh me deshiren qe te pi sa me shume duhan ate dite Neutral
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga blina prej Sat 02 May 2009, 13:36

Hhahah pasna nje shok dhe une per duhan.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11531
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Voglushja prej Sat 02 May 2009, 15:02

Voglusheee zgjohu tashhhhhhhhhh mami gjithmone me therret keshtu

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 May 2009, 17:43

me nje telefonate edhe qe me zgjojne nga gjume Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Jun 2009, 21:55

Me mijera vizione qe me humbasin gjate dites

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga LumLumi prej Wed 03 Jun 2009, 22:00

Me klithmen : As ne enėrr nuk te pashė ! Sad
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11213
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 04 Jun 2009, 00:53

Sa i perket mamit nuk i bje ndermend qe jom sepse kam edhe shum vllazni kjo qe sa per humor
Dita sigurisht qe nis me Mamin edhe Babin

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10439
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kotelja prej Mon 08 Jun 2009, 13:48

Cdo dite imja nis me etjen per arritje caqesh dhe rezultate!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Erona prej Mon 08 Jun 2009, 14:19

me familjen time
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10713
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 08 Jun 2009, 15:40

me mua
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Jun 2009, 21:14

Me zbrastine qe le endrra e pernatshme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Geri prej Mon 08 Jun 2009, 22:44

Me krevatin time pasi skam askend afer me veten time
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Jun 2009, 00:16

Me veten time

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 13 Jun 2009, 18:46

me mua nis,mund te shoqerohem gjate dites pastaj......
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Aristogata prej Sat 13 Jun 2009, 19:06

nis ne forumin e motres time
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10627
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 13 Jun 2009, 19:40

me diellin tim qe me sjell sms 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita juaj.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi