» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Shko poshtė

KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Sep 2008, 21:52

Dashi:
Puthjet e dashit janė tė shpejta, plot kėnaqėsi qė zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janė tė buta dhe mund tė zgjasin me orė tė tėra.


Binjakėt:
Puthjet e binjakėve shpeshherė ndėrpriten me tė qeshura tė papritura dhe me qeshje spontane.


Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė tė buta, tė nxehta dhe nuk pushojnė kurrė.


Luani:
Luanėt puthin egėrsisht dhe presin duartrokitje.


Virgjėresha:
Puthjet e virgjėreshės janė tė rregullta dhe aq tė buta, sa partneri heton vetėm pas ndėrprerjes.


Peshorja:
Jeni aq tė ndrydhur sa vėshtirė tė dhuroni puthje.


Akrepi:
I kapėrceni puthjet dhe kaloni nė... ēfarėdo qė ju bie ndėr mend.


*Shigjetari:
Puthjet tuaja janė spontane, kėshtu qė atė qė e puthni gjithmonė, kėrkon edhe me....


Bricjapi:
Puthjet e tua janė momentet nė tė cilat keni hasur nė lodhjet dhe stresin e ditės.


Ujori:
Puthjet tuaja janė tė lėngėta dhe nė tė shumtėn e rasteve dėshironi t'i mbani sytė hapur.


Peshqit:
Derisa putheni, sytė tuaj xixėllojnė, janė romantikė dhe zgjasin shumė....
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 10:55

Binjakėt:
Puthjet e binjakėve shpeshherė ndėrpriten me tė qeshura tė papritura dhe me qeshje spontane. Sad Sad Sad Sad Sad Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 11:43

Shigjetari:
Puthjet tuaja janė spontane, kėshtu qė atė qė e puthni gjithmonė, kėrkon edhe me.... :thinking:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Naki prej Sat 13 Sep 2008, 22:39

Binjaket (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara.
Te pelqyeshem per forumin sepse shume nga ne jane katunar e katunare.
Njerez qe me shprehje popullore kerkojm te nxjerrim dhjame nga pleshti.
Karakteristika te vecanta : Cdo femer qe na shkruan (mashkujt) jemi gati ti rrokim armet se themi mos ma prek se eshte e imja. Very Happy
Opinion personal : Mire do ishte te ishim me te paket ne numer.
OPS sa keq pse kam lindur ne Qershor Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:43

Naki shkruajti:Binjaket (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara.
Te pelqyeshem per forumin sepse shume nga ne jane katunar e katunare.
Njerez qe me shprehje popullore kerkojm te nxjerrim dhjame nga pleshti.
Karakteristika te vecanta : Cdo femer qe na shkruan (mashkujt) jemi gati ti rrokim armet se themi mos ma prek se eshte e imja. Very Happy
Opinion personal : Mire do ishte te ishim me te paket ne numer.
OPS sa keq pse kam lindur ne Qershor Sad

Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:48

Risa shkruajti:
Naki shkruajti:Binjaket (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara.
Te pelqyeshem per forumin sepse shume nga ne jane katunar e katunare.
Njerez qe me shprehje popullore kerkojm te nxjerrim dhjame nga pleshti.
Karakteristika te vecanta : Cdo femer qe na shkruan (mashkujt) jemi gati ti rrokim armet se themi mos ma prek se eshte e imja. Very Happy
Opinion personal : Mire do ishte te ishim me te paket ne numer.
OPS sa keq pse kam lindur ne Qershor Sad

Neutral Neutral Neutral
O niki po cfar ka kjo risa e se din kjo qe ata qe jan shenja e binjakut jan me te miret ne bot danc danc danc danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:51

Rockstar shkruajti:
Risa shkruajti:
Naki shkruajti:Binjaket (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara.
Te pelqyeshem per forumin sepse shume nga ne jane katunar e katunare.
Njerez qe me shprehje popullore kerkojm te nxjerrim dhjame nga pleshti.
Karakteristika te vecanta : Cdo femer qe na shkruan (mashkujt) jemi gati ti rrokim armet se themi mos ma prek se eshte e imja. Very Happy
Opinion personal : Mire do ishte te ishim me te paket ne numer.
OPS sa keq pse kam lindur ne Qershor Sad

Neutral Neutral Neutral
O niki po cfar ka kjo risa e se din kjo qe ata qe jan shenja e binjakut jan me te miret ne bot danc danc danc danc

Neutral Neutral ne radh te pare e ka Naki ai e jo niki Neutral Neutral e ne radh te dyte jeni per veten e juve.
E ne radh te tret vlersimet i bejne te tjeret e jo vet vetes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:57

Risa shkruajti:
Rockstar shkruajti:
Risa shkruajti:
Naki shkruajti:Binjaket (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara.
Te pelqyeshem per forumin sepse shume nga ne jane katunar e katunare.
Njerez qe me shprehje popullore kerkojm te nxjerrim dhjame nga pleshti.
Karakteristika te vecanta : Cdo femer qe na shkruan (mashkujt) jemi gati ti rrokim armet se themi mos ma prek se eshte e imja. Very Happy
Opinion personal : Mire do ishte te ishim me te paket ne numer.
OPS sa keq pse kam lindur ne Qershor Sad

Neutral Neutral Neutral
O niki po cfar ka kjo risa e se din kjo qe ata qe jan shenja e binjakut jan me te miret ne bot danc danc danc danc

Neutral Neutral ne radh te pare e ka Naki ai e jo niki Neutral Neutral e ne radh te dyte jeni per veten e juve.
E ne radh te tret vlersimet i bejne te tjeret e jo vet vetes
eeeee ok sorry smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16221
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 16:10

hahah ju binjaket behuni te gjith bashk sepse gjithsesi ju sfidon nje gaforre hahahha

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8891
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 16:17

mos u ngut se akoma nuk eshte gjetur karremi i sfidueses

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 16:21

ta tregoj un
Gaforrja
tip dinamik, i pelqen te sfidohet dhe gjithmone fiton
ne dashuri tip i ndjeshem, i pelqen romanca dhe e praktikon shpesh, jeton dhe ben shumje per njeriun e zemres
nuk i pelqen te humbas, nervozohen lehte por veshtire ti veresh
jane persona qe pershtaten me qdo mosh qdo tip dhe qdo karakter

dobesi: nuk kan shum sens humori


P.P. si mendon ???

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8891
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 16:56

Horoskopi ka te bej me mistiken dhe te pergjigjem shkurt personalisht nuk i besoj mistikes. Jeta e qenjes njerzore eshte e pa progamuar dmth nuk ka nje sistem qe e dirigjon cfar duhet te bej dhe cfar nje mistike parasheh tek ai/ajo, shkurt jeta eshte qast i ndodhise dhe kurr nuk i dihet te ardhmes ose veprimit.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga bora prej Mon 11 Apr 2011, 19:22

Naki shkruajti:Binjaket (21/5-20/6)
Njerez me mendime te shpejta dhe te zgjuara.
Te pelqyeshem per forumin sepse shume nga ne jane katunar e katunare.
Njerez qe me shprehje popullore kerkojm te nxjerrim dhjame nga pleshti.
Karakteristika te vecanta : Cdo femer qe na shkruan (mashkujt) jemi gati ti rrokim armet se themi mos ma prek se eshte e imja.
Opinion personal : Mire do ishte te ishim me te paket ne numer.
OPS sa keq pse kam lindur ne Qershor
+
.
i shkreti ti sa per gjynof qe je bo ahahha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga bora prej Mon 11 Apr 2011, 19:22

Luani:
Luanėt puthin egėrsisht dhe presin duartrokitje.
nuk e besoj qe ne luanet te jemi keshtu ahahaahahaah jo hahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 20:05

mela shkruajti:Luani:
Luanėt puthin egėrsisht dhe presin duartrokitje.
nuk e besoj qe ne luanet te jemi keshtu ahahaahahaah jo hahahaha
Shuj ti beson apo jo keshtu thote hoxha dhe pike. Duhet kete hoxha ta vertetoje pastaj ai te tregon beson apo jo ti nese nuk ka kohe hoxha pasi jam fetar i denje me bej nje zile vi une

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga bora prej Mon 11 Apr 2011, 21:32

Naki shkruajti:
mela shkruajti:Luani:
Luanėt puthin egėrsisht dhe presin duartrokitje.
nuk e besoj qe ne luanet te jemi keshtu ahahaahahaah jo hahahaha
Shuj ti beson apo jo keshtu thote hoxha dhe pike. Duhet kete hoxha ta vertetoje pastaj ai te tregon beson apo jo ti nese nuk ka kohe hoxha pasi jam fetar i denje me bej nje zile vi une
vjen ti dhe cfare do te besh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 21:35

mela shkruajti:
vjen ti dhe cfare do te besh
Tybe se di nime cfar do te bej eee me duhet te gjej kete Ajet Kuranor do te pergjigjem me vone a ben ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga bora prej Mon 11 Apr 2011, 21:37

Naki shkruajti:
mela shkruajti:
vjen ti dhe cfare do te besh
Tybe se di nime cfar do te bej eee me duhet te gjej kete Ajet Kuranor do te pergjigjem me vone a ben ?
ok ok gjeje dhe ma thuj se e lexoj vete ahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10723
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 08:52

Demi

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3278
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KENI DESHIRE TE ZBULONI SEKRETIN E PUTHJES TUAJ ????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi