» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 18:21

Vetem Razes  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga epanjohura prej Thu 06 Mar 2014, 18:24

Nenen nuk e kam,Babin jo...Jame e hapur me vajzat e motres,pasi me motren ncuk,eshte sikur Karla del Ponte  fest ..

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Dardania prej Thu 06 Mar 2014, 18:31

Te i tregosh Dikujt.... Te gjitha pa Fshehtesi dhe Rezerva .... Gjithmon ta marrin per Dobesi.... Prandaj tani ka Ardhur Koha me Askujt mos ti tregosh gje sepse. Drejtesia dhe Realiteti i tepert qe ju jap gjithmon ta kthejn ne te kunderten....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 18:32

epanjohura shkruajti:Nenen nuk e kam,Babin jo...Jame e hapur me vajzat e motres,pasi me motren ncuk,eshte sikur Karla del Ponte  fest ..
Nese ke nevoje ta arrestosh Carla del ponten me fishkello  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Mar 2015, 08:54

N...janint  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15628
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 09:44

Mua,Vehtes, Poetit
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11021
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Dardania prej Mon 23 Mar 2015, 09:47

Vehtes.... Askujt tjeter....  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 09:48

Edhe ti vehtes a? A e di cka... mi trego ti mau dhe une ty!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11021
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Dardania prej Mon 23 Mar 2015, 10:12

Ylli-1 shkruajti:Edhe ti vehtes a? A e di cka... mi trego ti mau dhe une ty!
Thon me mir esht kur nuk i tregon Askujt .... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 10:18

Ndoshta, por plas me i mbajt ne vehte
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11021
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Dardania prej Mon 23 Mar 2015, 10:39

Ylli-1 shkruajti:Ndoshta, por plas me i mbajt ne vehte
Kam ndegjuar te thon.... Njeriu esht me i Fort se Guri.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 11:57

Varet se cfare guri...nese eshte gelqeror, pelcet vet
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11021
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Dardania prej Mon 23 Mar 2015, 12:04

Askujt tjeter pos te Dashurit tim

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 12:10

Askujt vec ketu ne forum hahhaaa
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11021
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga epanjohura prej Mon 23 Mar 2015, 12:31

Varreve,te vetmet jane qe nuk te qesin ne shesh.....
( nese ke ndonje fshehtesi qe nuk duhet t'a dij askush,e ajo eshte vetem nese i merr jeten dikujt)...
Gjyshja ime e kishte nje thenje:
-Bija jem,fundin e barkut edhe fundin e sandekut ( perpara nuk kan pas dollapa),mos ja trego askujt....
Fundi i barkut ajo e quante fshehtesi qe e mban ne zemer....Shpesh degjojm kur thuhet: Ma plase barkun- ( zemren ne fakt)...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 23 Mar 2015, 14:26

Mire e ke epanjohura...prandaj edhe thone: Po mbreteronte heshtje varri....
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11021
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Thu 26 Mar 2015, 14:05

Kur dikush me tregon dicka dhe me thot:Te tregova ne bese,se askush nuk e di,atehere atij personi nuk i tregoj kurr asnje fshehtesi,e kam amanet nga gjysherit qe me thonin: Cdo fjale qe te rreshqet me apo pa dashje nga goja,kurr nuk do te ngel fshehtesi! Very Happy  ( e cituar )

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga marino prej Tue 31 Mar 2015, 21:54

priftit
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3833
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Erisa prej Sat 04 Apr 2015, 23:30

Te fshehtet e zemres time ja tregoj vetem ideatorit te kesaj teme  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9249
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Eidisi prej Mon 06 Apr 2015, 15:38

Kerkujt i mbaj per vete une ..sepse nese  i tregon nuk i dihet neser pasneser ta permend me mir memece  shurdhe edhe qorre hahaha Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6371
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:11

Eidisi shkruajti:Kerkujt i mbaj per vete une ..sepse nese  i tregon nuk i dihet neser pasneser ta permend me mir memece  shurdhe edhe qorre hahaha Razz
Shocked Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9249
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Mon 06 Apr 2015, 21:25

Vetem Razes e nganjehere edhe Nazlies  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi