» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


CHAMPIONS LEAGUE.

Shko poshtė

CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Sep 2008, 21:03

Sot filloje ndeshjet e para ne uefa champinons league tifo per romen qe ne min e 10 deri ne monen esht 0-0 :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Sep 2008, 21:07

Nuk fal kristiano panucci aty duke e kalu romen ne avantazh :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga memaliaj prej Wed 17 Sep 2008, 10:33

interi fiton championsin kete vit

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Naki prej Wed 17 Sep 2008, 16:41

Skedine per sot
Real - Bate Borisov X-1
M.UTD-Villareal PPX
Juventus-Zenit X
Dinamo-Arsenal 1
Ps/ ju lutem mos ma shani Razen nese nuk ja kam qelluar dhe ndokush nga ju vendos ta luaj kete skedin se ma nguc pastaj lemza 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Musafir prej Wed 17 Sep 2008, 18:43

Dinamo - Arsenal : 2

Juventus - Zenit : 1

Porto - Fenerbahqe : 1

Steaua - Bayern : 2

Lyon - Fiorentina 1

Man Utd - Villareal : x

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga jani prej Wed 17 Sep 2008, 18:44

Ej o geri hoo me lale ku e lke romen tate hahahhah e pe interin time cfar boni Shocked
avatar
jani

Shteti : tirone
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10710
Regjistruar mė : 15/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Wed 17 Sep 2008, 23:23

jani shkruajti:Ej o geri hoo me lale ku e lke romen tate hahahhah e pe interin time cfar boni Shocked
Ikkk e mushu mooo gvak gvak gvak smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Mar 2009, 21:38
  1. Pėrcaktohen ēerekfinalet e“Champions”-it, Liverpul-Ēelsi
UEFA
hodhi tė premten nė mesditė shortin e cerekfinaleve tė Ligės sė
kampioneve, sezoni 2008-2009, ku mbajtėsit e kėtij trofeu, Mancester
Junajtid, do tė ndeshen me portugezėt e FC Porto ndėrsa Chelsea dhe FC
Liverpool janė pėrplasur pėrsėri nė kėtė tur tė “Champions”-it. Shorti
I h3edhur nė mesditėn e sė pre,mtes nė nion tė Zvicrės ka pėrcaktuar
edhe ciftet e tjera, konkretisht Villarreal- Arsenal, dhe
Barcelona-Bayern München.


Datrat
e cerekfinaleve tė Ligės sė kampioneve do tė jenė: ndeshjet e para mė 7
dhe 8 prill 2009, ndėrsa ndeshjet e kthimit mė 14 dhe 15 prill.
Kujtopjmė se ndeshjet gjysmėfinale do tė luhen mė 28 dhe 29 prill, ato
vajtje, ndėrsa ndeshjet e kthimit mė 5 dhe 6 maj. Finalja e sivjetme e
Ligės sė Kampioneve do tė luhet nė Stadiumin “Olimpico” tė Romės, tė
mėrkurėn e 27 majit 2009, nė orėn 20.45. Sa u takon ndeshjeve
gjysmėfinale, skema ėshtė e paracaktuar: Kėshtu, fituesja e ciftit
Villareal-Arsenal do tė ndeshet me fituesen e ciftit Manchester
United-FC Porto, ndėrsa fituesja e ciftit Livepool-Chelsea do tė
ndeshet me fituesen e ciftit Barcelona-Bayern Munchen.
Cerekfinalet e Ligės sė Kampioneve

Villarreal CF (ESP) - Arsenal FC (ENG)

Manchester United (ENG) - FC Porto (POR)

Liverpool (ENG) - Chelsea FC (ENG)

FC Barcelona (ESP) - FC Bayern München (GER)avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Wed 09 Dec 2009, 00:52

U Lujten sot

Champions League - Group A
00:49December 8

FTJuventus1 - 4Bayern Munich

FTMaccabi Haifa0 - 1Bordeaux
Champions League - Group B
00:49December 8

FTBesiktas1 - 2CSKA Moscow

FTWolfsburg1 - 3Manchester U.
Champions League - Group C
00:49December 8

FTMarseille1 - 3Real Madrid

FTZurich1 - 1AC Milan
Champions League - Group D
00:49December 8

FTAtletico Madrid0 - 3FC Porto

FTChelsea2 - 2APOEL Nicosia
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Wed 09 Dec 2009, 00:59

Luhen neser

20:45
Liverpool-:-Fiorentina
20:45
Lyon-:-Debrecen
1Fiorentina540112:612
2Lyon53118:310
3Liverpool52124:57
4Debrecen50055:150
........................................................................
20:45
Inter-:-Rubin Kazan
20:45
Dynamo Kiev-:-Barcelona

1
Barcelona52215:28
2Inter51315:66
3Rubin Kazan51314:56
4Dynamo Kiev51226:75
................................................................................
20:45
VfB Stuttgart-:-Unirea Urziceni
20:45
Sevilla-:-Rangers

1
Sevilla531110:410
2Unirea Urziceni52217:58
3VfB Stuttgart51316:66
4Rangers50234:122
..................................................
20:45
Olympiakos-:-Arsenal
20:45
Standard Liege-:-AZ Alkmaar

1
Arsenal541012:413
2Olympiakos52123:57
3Standard Liege51136:84
4AZ Alkmaar50323:73

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Geri prej Wed 09 Dec 2009, 22:41

Ndeshjet me te bukura te europes sapo u mbyllen e dhan keto rezultate


International - Champions League grp. E
20:45FT Liverpool1-2Fiorentina
20:45FT Lyon4-0Debrecen
International - Champions League grp. F


20:45FT Inter2-0Rubin Kazan
20:45FT Dynamo Kiev1-2Barcelona
International - Champions League grp. G


20:45FT VfB Stuttgart3-1Unirea Urziceni
20:45FT Sevilla1-0Rangers

International - Champions League grp. H


20:45FT Standard Liege1-1AZ Alkmaar
20:45FT Olympiakos1-0Arsenal
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga robert prej Wed 17 Feb 2010, 03:56

kete vit e fiton celsa

celsa kampion

robert

Postime : 22
Kyējet nė forum : 9172
Regjistruar mė : 17/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 14:18

robert shkruajti:kete vit e fiton celsa

celsa kampion

E ka fitu Chelsea fort.Kete vite hyn ne histori Barcelona dy here radhazi,ose e fiton Bayern M.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CHAMPIONS LEAGUE.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi