» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Femrat

Mesazh nga zymer prej Fri 19 Sep 2008, 06:37

Selam alejkum oj femra muslimane

Nė ty shohim femrėn ideale tė Lindjes,
gjthėēka qė Perėndimi e humbi nė greminen qė ra.
Ti je gruaja mė e mire, vetmohuese, e bindur,
dhe me plot tė vėrteta ndaj burrit, e me njė jetė gjithmonė tė kėnaqshme.
Me familje e fėmijė, punė e shtėpi je e mbrojtur me mburojėn e pastėrtisė me ligjet e vendit e me sheriat je e mbrojtur nga ligėsitė, e ruajtur nga tė gjithė.
Dhe karakteri yt i jashtėzakonshėm, lufta, nuk lejon qė amoraliteti e ndytėsyra tė pėrlyej shenjtėrinė e amėsisė sate!
Nė kulmin e ndytėsisė sė njė dite bajate, dhe thashethemeve tė liga e tė tepruara...
S'lejon kėnd tė hedhė hije mbi nderin tėnd, nuk ēohet thashetheme!
Tė mbroftė Allahu nga gjithėēka, tė mbroftė Ai nga fjalet e liga.
Allahu ėshtė i Vėrtetė
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11600
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Teuta_Pr prej Fri 19 Sep 2008, 11:27

Jane krijesa si gjithe krijesat tjera dhe jane qenje qe mund te gabojne... jane te dashura kur dashurohen dhe i duan, jane te egra kur kane te bejne me egersirat .... jane nena te mira dhe rrisin engjuj .... jane shume te ndjeshme dhe loti i tyre eshte nje mallkim i rende andaj mos i beni te derdhin lot.... kane edhe shume cilesi te tjera por kane edhe mangesi prandaj mbajeni ne shoqerin tuaj, ne zemren tuaj, rrespektojeni qe edhe ajo te ju rrespektoj... mos e perbuzni sepse ju perbuz pastaj morali juaj... mos e tradheto per epshe se ato jane shume te shkurta dhe do pendoheni per to.... shikoje mire dhe ndalo e mendo ajo eshte nje nene ose do jete nje nene pastaj ndalo dhe mendo a mund ta nenqmosh nenen apo motren .... Ne jemi keto cfar deshironi te bejme me shume qe ju te mbesni te knaqur ....?
avatar
Teuta_Pr
VIP

Postime : 54
Kyējet nė forum : 11670
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Kotelja prej Fri 19 Sep 2008, 11:31

Teuta, te lumte!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Interesant prej Fri 19 Sep 2008, 11:32

Femrat, dhurata me e bukur qe Zoti ia ka dhuruar mashkullit... shkolla me e mire qe iu eshte dhene femiut... jeta pa to nuk do ishte jete... pasi qe jemi njerez edhe mund te gabojme gje qe i perket si mashkullit edhe femres... po qe ne dijeni se si ta mbash do jesh njeriu me i lumtur ne bote ... po cdo rast ben perjashtim si te mashkulli ashtu edhe te femra ... Duhet ditur se Zoti krijoi femren nga briri i mashkullit... po u perpoqe ta drejtosh brinin vetem do te thyhet ... atehere me mire le keshtu si eshte ne formen me te mire Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga deti prej Fri 19 Sep 2008, 12:06

Femra e ka futur dreqin ne gastare, po kush dreqin e nxori perseri?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Fri 03 Oct 2008, 12:20

femrat duhet ta kuptojne qe cdo gje qe bejne meshkujt sot ne bot i bejne vetem per ato, por rall e shprehin.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Kotelja prej Sat 04 Oct 2008, 22:31

Dhe nga ngurimi per tu shprehur ne vuajme shpesh.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Tue 07 Oct 2008, 09:18

Kotelja shkruajti:Dhe nga ngurimi per tu shprehur ne vuajme shpesh.
duhet te ndryshoni kotele, duhet te jeni me te drejtperdrejta hahaaaaa.
degjo mua do fitoni me shume keshtu hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Tue 07 Oct 2008, 13:39

Femra eshte qafa qe drejton kryet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga deti prej Tue 07 Oct 2008, 15:28

polici i policit eshte femra e policit
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Oct 2008, 09:35

arla shkruajti:Femra eshte qafa qe drejton kryet.
?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Nov 2008, 01:06

llapjanja shkruajti:
llapjanja shkruajti:Ne vazhdim i keni, te nxjerra prej`` Sistemit Periodik`` te Mandljevit,karakteristikat e nje elementi te ri.Ndoshta ju bjen nder mend,prej shkolles,qe Mendeljevi e ka pas lene do vende te zbrazeta,per elementet qe kane me u zbulu.Njani prej atyre elementev eshte edhe FEMRA.Element,te cilin qe e dijme ta perdorim,dhe qe ja dijme karakteristikat.Ta shofim ne vazhdim se cka thote shkenca.ELEMENTI KIMIK-FEMRA Emri i elementit;Femra;Simboli;Femra;Zbuluesi;Loli;Pesha relative;optimale54kgm por shkon prej40kg deri 200kg;Ku gjindet;ne sasi te medhaja mund te gjindet ne zonat urbane; KARAKTERISTIKAT FIZIKE-ne shume raste siperfaqja eshte e lyer me ngjyre;-vlon menjeher,ngrihet pa arsye;-shkrihet,nese perdoret tretmani adekuat;-pa shije,nese provohet gabimisht;-elementi,i rralle gjindet ne gjendje te paprekur;KARAKTERISTIKAT KIMIKE ;-lehte bashkohet me ari,serm dhe gure te cmuar;-absorbon sasi te medha te materjaleve te shtrenjeta;-mund te ekslopdon menjehere,pa kurfar arsye nese vjen ne kontakt me femer tjeter;-nuk shkrihet ne uje,por aktiviteti i rritet dukshem,nese perzihet me alkool;-element shum efikas,per zvogelimin e sasise se parave;PERDORIMI-shpesh perdoret,vetem si zbukurim;-medikament i mire per relaksim;-element shume efikas per pastrim;EKSPERIMENTET-skuqet, kur mbetet pa abalazh;-mavihet,kur gjindet afer ekzemplarit me te mire;-velon(ne cdo temperature,pa marre parasysh shtypjen)kur ju sheh me te  njejtin element ne afersi;RREZIQET;-element,shum i rrezikshem,perveq ne duar te ekspertit;-s`eshte normal me i pase ma shume se nje,po mund te mbahen edhe te tjera ne disa lokacione te ndryshme,por der atehere nuk guxojne te bijne ne kontakt direkt.
Ku ta gjej une nje te tille eeeee 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Nov 2008, 16:01

femra eshte ajo qe e shtin djallin ne shishe per te dyten here, sepse heren e pare eshte vet ne te!?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Nov 2008, 14:55

llapjanja shkruajti:
Lumbardhi shkruajti: femra eshte ajo qe e shtin djallin ne shishe per te dyten here, sepse heren e pare eshte vet ne te!?
Si duket ty te paska fut dikush ne shishe,i`m soory!
Mad meshkujve ashtu duhet me jau ba se e meritojn Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Voglushja prej Mon 17 Nov 2008, 15:05

femra eshte nje krijes qe vuan me se shumti mendoj

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12238
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Wed 19 Nov 2008, 15:27

respekte per femrat

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 16:25

Femra..... ah bre mos me pas qenje e zonja se kish mashtru dy here shejtanin po mos ja futni kot se femra te qon ne krua dhe kthehesh pa pi uje fare Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Ela prej Thu 20 Nov 2008, 11:50

po qka me ba qe jemi te menqura, ashtu na ka krijue natyra ,respekt per femrat,a nenes sime i perkulem ne gjunje,eshte krijesa me e dashur per mue FEMER

Ela

Shteti : prishtine
Postime : 10
Kyējet nė forum : 10419
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 12:06

famrat jan sikur ne romanin ,,sikur te isha djal,,

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Thu 20 Nov 2008, 12:20

Disa femra jane qe i mendon qumsht dele por te dalin shurr pele Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Ela prej Thu 20 Nov 2008, 12:30

femrat jan engjuj

Ela

Shteti : prishtine
Postime : 10
Kyējet nė forum : 10419
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Interesant prej Thu 20 Nov 2008, 12:32

Naki prap se prap po te mos ishte mashkulli femra nuk kishte me qene fare NeutralNeutralNeutral , duhet me na dite per falemnderit more NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Thu 20 Nov 2008, 12:36

Femrat jane mashtruese ta tregojne goten me uje e te lene te etur Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 12:54

:puthje: hahahahahahah femrat jam si oksigjeni i atmosferes ore katunar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Thu 20 Nov 2008, 12:55

Femra jane shume te shkatheta por ska asgje te keqe. Vete kurre nuk e kam provuar sepse me vjen marre Embarassed mua Raza me propozoje vete e para se sa per mua hala do ishte virgjine Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 12:57

Naki shkruajti:Femra jane shume te shkatheta por ska asgje te keqe. Vete kurre nuk e kam provuar sepse me vjen marre Embarassed mua Raza me propozoje vete e para se sa per mua hala do ishte virgjine Very Happy
hahahahaahahahahah Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Thu 20 Nov 2008, 13:11

Femrat jane te bukura sa 1 dreq e gjysme nganjihere

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga summer spell prej Thu 20 Nov 2008, 16:13

Femra eshte parajsa dhe ferri i nje mashkulli

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:11

Pagabueshmeria e femres, vlen sa trimeria e burrit..!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:12

Femra qe dashuron nuk plaket shepejt !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:12

Kur ėshtė fjala pėr femra, gjėja mė e rrezikshme ėshtė se s'mund tė jetohet me to, por as pa ato.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:13

Nė ēdo rast nderonie gruan, sepse ajo ėshtė edhe nėna juaj.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:13

Gratė mund tė japin aq miqėsi sa kanė huazuar nga dashuria.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 01:14

Rrezon@ shkruajti:Femra qe dashuron nuk plaket shepejt !
Valla qetu spo pelqej me ty se kjo Raza jeme nga dashnia qe ka ndaj meje u plak krejt para kohe 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:46

Naki shkruajti:
Rrezon@ shkruajti:Femra qe dashuron nuk plaket shepejt !
Valla qetu spo pelqej me ty se kjo Raza jeme nga dashnia qe ka ndaj meje u plak krejt para kohe 8)

Raza per dashurine do te shkrihet e venitet.
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 29 Nov 2008, 01:49

Femra dhuraten e ēmon jo nga vlera, por nga ai qe e jep.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 09:27

Femra sheh vetem cka nuk bejme per te dhe jo cfare bejme per te!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 10:01

Rrezon@ shkruajti:Femra qe dashuron nuk plaket shepejt !
Hmmmmmm se di kete une !Pse nuk thu ti crazylove

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 11:00

Femra duhet "ujitur" cdo dite, mu sikur lulet, ndryshe vyshken!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Jun 2009, 21:38

Femra nje qenie qe ngjall dyshime si djall dhe te gjendet prane si engjell.Eshte femra qe nuk eshte as njera e as tjetra po eshte karakteristike e saj te futet brenda ketyre dy figurave.Mjafton per disa momente te shikosh nje femer qe po kalon ne rruge , mijra shikime zhibrues bien mbi te, shume zemra shpejtojne te rrahurat dhe shume goje pikasin biseden e dites.Kush hap deren gjithe hare dhe e mbush shtepine me drite, ku cdo gje merr forme ku shkon syri i saj estetik dhe kritik.

Pasuria boterore quhet thjesht dhe embel "femer|.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi