» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Adonisi prej Wed 17 Jun 2009, 21:55

Qe moti percillet fjala popullore se " pleqt jane si femija". Une mendoj se edhe femrat jane si femija ne shume raste!
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Jun 2009, 22:05

Adonisi shkruajti:Qe moti percillet fjala popullore se " pleqt jane si femija". Une mendoj se edhe femrat jane si femija ne shume raste!

Qe duhet mbajtur fort nga dora para rreziqeve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Adonisi prej Wed 17 Jun 2009, 22:11

arla shkruajti:
Adonisi shkruajti:Qe moti percillet fjala popullore se " pleqt jane si femija". Une mendoj se edhe femrat jane si femija ne shume raste!

Qe duhet mbajtur fort nga dora para rreziqeve.

Jo vetem kaq!...
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Jun 2009, 22:30

Shkelmin?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Adonisi prej Wed 17 Jun 2009, 22:32

Jo, me keqkuptuat! Apo eshte ky nje lloj insistimi indirekt nga ju, qe t'ju them?
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Jun 2009, 22:38

Sa e cuditshme te jesh femer?Ndaj nuk shtiejne me arme kur lind vajze se armen femra e ka ne jete.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Adonisi prej Wed 17 Jun 2009, 22:45

Kurse te jesh mashkull, mendoni se eshte me leht. Mund edhe te jete, por deri ne momentin kur duhet doemos te njohim femren. Atehere behet gjithqka e veshtire.
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 18 Jun 2009, 12:43

femrat jane femra,meshkujt jane meshkuj,me nje fjale te dy jane njerez.Qofte lumturia,mallkimet,trajtimet,rrespektet ,ardhmerine e jetes ata e ndertojne vet.Ashtu si kane mjeshtrine e tyre,ashtu eshte ardhmeria e tyre.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13890
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010, 23:42

Femra shpesh te ben nje njeri me te mire.Kane jetuar ne nje bote ku mbizotron forca fizike, por kane mbijetuar se kane krijuar nje force dhe nje inteligjence qe mashkullit atehere nuk i duhej.Femra nuk harron kurre.Nuk kuptoj pse rrine me ca meshkuj qe i gjuajne, por nuk kuptojne qe ata meshkuj e bejne se kane frike nga madhesia e endrrave te tyre dhe ndihen te vegjel, prandaj preferojne ti shkaterrojne ato endrra, ne vend qe ti duan femrat.Edhe nese jane te pira kuptojne me shume, jane me te pjekura se meshkujt, por kur shikojne dicka te bukur embelsohen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga anea prej Fri 19 Mar 2010, 12:43

Naki shkruajti:Disa femra jane qe i mendon qumsht dele por te dalin shurr pele
HAHAHAHAAHAHA..KJO ISHTE E FORTE....HAHAHAHAHAHA
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9267
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 19 Mar 2010, 15:05

FEMRAT JON KRIJES SHUM E MIR PO DIN ME QEN DHE E KUNDURA
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Sat 20 Mar 2010, 16:07

femrat.....gjithcka dhe azgje

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sun 21 Mar 2010, 02:10

GJithēka dhe azgje...

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9123
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Besi prej Tue 23 Mar 2010, 02:13

Femrat jane te lindura qe vetem te ankohen.Sot thote keshtu,neser ashtu vetem e vetem qe te mos i kupton askush.Me te drejte eshte edhe ajo barcoleta e peshkut te arte,ku ne mes dy deshirave;te ndertoj nje ure prej ishullit neper oqean dhe ti kuptoj femrat;ka zgjedhur te paren menjehere!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010, 01:03

Shume femra i perkushtohen zotit , kur nuk i duhen me djallit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga deti prej Tue 30 Mar 2010, 09:49

Femra eshte nje biblioteke e tere librash dhe nevojitet kohe e gjate per ti lexuar. Jo gjithmone dhe jo te gjithe jemi te vetedishem per kete thesar.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 30 Mar 2010, 19:24

arla shkruajti:Femra shpesh te ben nje njeri me te mire.Kane jetuar ne nje bote ku mbizotron forca fizike, por kane mbijetuar se kane krijuar nje force dhe nje inteligjence qe mashkullit atehere nuk i duhej.Femra nuk harron kurre.Nuk kuptoj pse rrine me ca meshkuj qe i gjuajne, por nuk kuptojne qe ata meshkuj e bejne se kane frike nga madhesia e endrrave te tyre dhe ndihen te vegjel, prandaj preferojne ti shkaterrojne ato endrra, ne vend qe ti duan femrat.Edhe nese jane te pira kuptojne me shume, jane me te pjekura se meshkujt, por kur shikojne dicka te bukur embelsohen.

Eshte shume e vertete.
Pergjithesisht, nje mashkull, zgjedh me mire te shkaterroje dhe te kepuse perfundimisht flatrat e nje femre, pa arritur akoma te quhen krahe te mirefillte dhe te kene force te fluturojne sepse i trembet luftimit te femres me to dhe me pas e ka te pamundur te kontrolloje fluturimin e saje.Femra merret gjithmone si mendjelehte ppor ka nje force shume te madhe brenda vetes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11078
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 02:17

deti shkruajti:Femra eshte nje biblioteke e tere librash dhe nevojitet kohe e gjate per ti lexuar. Jo gjithmone dhe jo te gjithe jemi te vetedishem per kete thesar.

Deti une do doja te thoja pervec kesaj qe duhet te kete ne doren e djathte femijen e ne te majten librin, jo te ngelet vetem nje bibloteke, po ta pervetesoj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Disconnect prej Wed 31 Mar 2010, 13:21

Interesante dhe inteligjente

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9937
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 31 Mar 2010, 14:22

femra asht nje krijes shum e mrekullushme
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10804
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 11:44

Te jesh femer eshte gjeja me e veshtire per te vetmin fakt se ke te besh me meshkuj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga anea prej Fri 02 Apr 2010, 13:20

arla shkruajti:Te jesh femer eshte gjeja me e veshtire per te vetmin fakt se ke te besh me meshkuj.
.. Bravo...je e hatashme ...bravo eshte shume e vertet.....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9267
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 13:52

Femra eshte e denuar per te gjitha vuajtjet !!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Sat 03 Apr 2010, 21:42

Femrat jane te mrekullueshme, shoqe, mike, te dashura te mira ... femrat jane ato qe te plasin dhe barkun se lere me shpirtin e zemren kur ngrine koken e tyre. Nuk kam lexuar as nuk po citoj keto thenje por e kam nga perjetimi e me nje fjale po e permbylli. Lum ai qe i ka mjer ai qe eshte me to.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Apr 2010, 21:48

Naki shkruajti:Femrat jane te mrekullueshme, shoqe, mike, te dashura te mira ... femrat jane ato qe te plasin dhe barkun se lere me shpirtin e zemren kur ngrine koken e tyre. Nuk kam lexuar as nuk po citoj keto thenje por e kam nga perjetimi e me nje fjale po e permbylli. Lum ai qe i ka mjer ai qe eshte me to.

Ja pra se cdo te thote te jesh femer, t;i sjellesh ne jete, tu japesh gji, ti ndjekesh pas hapit te pare kur ta hedhin, qe te jesh aty afer se mos ndoshta rrezohen dhe ti marresh ne duar per tiu treguar se eshte nje njeri ne bote me emrin Nene qe eshte hija jote mbrojtese. Ne fund kur kane bere muskujt te te tregojne fuqine.
Fuqia e brendshme e femres te sakaton ndersa muskuli i mashkullit te ben te paafte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Sat 03 Apr 2010, 21:55

Nuk e mohova si qenje njerzore femren e vertete eshte ajo qe te rrite dhe te rri pran. Nuk e thashe veq sa per te bere shkrim se femra eshte ajo qe ta plas barkun kur e ngrine koken e saj. Ai qe eshte rrezuar nga dardha ja beson atij qe rrezohet se ai qe nuk eshte rrezuar nuk beson normal.
Rrespekte per femrat ngase ato jane nenat tona ose do jene nenat e te tjereve. Pa to bota do te ishte nje hiq. Por eshte edhe kjo e dyta ishalla nuk ju ze sherri i tyre kaq mund te them.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Ēfarė do me tė vėrtetė njė grua?".

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 02:52

Pyetja e madhe..., qė nuk i kam gjetur dot pėrgjigje, me gjithė punėn time kėrkimore tridhjetė vjeēare mbi shpirtin femėror, ėshtė: "Ēfarė do me tė vėrtetė njė grua?
Sigmund Freud, mjek dhe psikoanalist austriak e ka thene kete gje.....
Vertet cfare do me te vertete nje grua???
Vemendje,dashuri,pavaresi,respekt!...A mjaftojne te gjitha keto qe nje grua te jete e lumtur..??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 21 Oct 2010, 17:26

Femra, asnjehere sdo doj nje gje te veteme.. sepse eshte ne nje ndryshim permanent...Por cfare e ben te lumtur? eshte nje karier ( indipendenca te jep lumturi),nje familje te realizuar ( nje burre te edukuar, i cili i pershtatet si karakter, perputhen si ide, kan subjekte diskutimi, i pelqen te bejne aktivitete ne 2 dhe mos harroj FEMIJET-lumturia me e madhe e nje femre eshte qe mund te japi jete), pastaj budalleqet e tjera me shtepi,para, bizhuteri...varen nga secili dhe karakteri.( besoj qe dhe independenca mund te them qe varet nga secila, sepse ca me ben mua te lumtur, se ben tjetren).Femra eshte aq e mistershme sa mashkulli, as per mashkullin sdihet se ca e ben te lumtur ( pervec anes seksuale, ka dhe ai sekretet e veta.)Per te 2 gjinite, duhet te jesh nje psikollog i mire, ti lexosh shpirtin dhe idete,ti njofesh zemren, dhe te mundohesh ti ofrosh lumturi, secili sipas mundesive.Diversiteti qe ekziston mbi toke, nuk na lejon te krijojme nje prototip femre i cili te pershtet per te gjitha.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Dardania prej Mon 06 Dec 2010, 13:54

Femra esht gjeja me e Vlefeshme dhe e Shtrenjt ne Bot
por nese e keqperdor miresin e saj normal se ju ze sherri dhe tmerri mbasandej Cool
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11415
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Mirja prej Mon 06 Dec 2010, 15:55

Femrat a o jan sherbet per bakllav h Very Happy
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Mon 06 Dec 2010, 17:03

femrat jan krijes e but e embel nuk ban pa to asesi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga benita krusha prej Thu 24 Mar 2011, 12:59

deti shkruajti:Femra eshte nje biblioteke e tere librash dhe nevojitet kohe e gjate per ti lexuar. Jo gjithmone dhe jo te gjithe jemi te vetedishem per kete thesar.
:bravo: :bravo: :bravo:

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8813
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga stralli prej Thu 24 Mar 2011, 13:33

.....femra eshte mrekullia mbi toke....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9224
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga benita krusha prej Thu 07 Apr 2011, 15:48

arla shkruajti:Te jesh femer eshte gjeja me e veshtire per te vetmin fakt se ke te besh me meshkuj.
..

pajtohem plotesisht

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8813
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:40

memaliaj shkruajti:femrat.....gjithcka dhe azgje

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:48

femra gjithqka: shtylle e familjes dhe pasuri e shpirtit
femra asgje: thjesht opinion i shqiptarit
Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8813
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:56

benita krusha shkruajti:femra gjithqka: shtylle e familjes dhe pasuri e shpirtit
femra asgje: thjesht opinion i shqiptarit
Very Happy
filozofia gjithcka dhe azgje shkon pertej kesaj Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:58

hehehhehe ishte thjesht nje shembull se shkon shum gjat po te spjegohet filozofija gjithqka dhe asgje...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8813
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:59

benita krusha shkruajti:hehehhehe ishte thjesht nje shembull se shkon shum gjat po te spjegohet filozofija gjithqka dhe asgje...
une e kam personalizuar po e kam per vete dhe snuk e shpjegoj dote ketu Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga jehonaa prej Fri 15 Jun 2012, 02:45

Femra esht:

Krijimi me i bukur i Zotit.Mund ta ndjesh pafajesin e saj ne formen e nje Bije.Kujdesin e saj ne formen e nje Motre.Ngrohrtesin e saj ne formen e nje Shoqeje.Perkushtimin e saj ne formen e nje Bashkeshorteje.Dhe Karakterin e saj Hyjnor ne formen e nje Nene...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7031
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi