» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga bora prej Fri 15 Jun 2012, 15:31

Femra eshte ajo qe te ben qe te ndihesh krenar Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Sat 16 Jun 2012, 20:22

Nuk e mohoj qe te ben te ndihesh krenar ngase edhe nena ime eshte femer study

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga prima_dona prej Mon 18 Jun 2012, 23:10

Femrat sot jane bere skllave te deshires per egzistence.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 11006
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Wed 20 Jun 2012, 00:13

femrat nuk kan durim gjithmon e prishin muhabetin hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:10

Po deshe tė hakmerresh kundėr njė gruaje, lėvdo nė sytė e saj njė grua tjetėr.

me ket thenie e mbylll diskutimin [per femrat xppp

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 11:25

Femrat janė si mollėt nė pemė.
Mė tė mirat janė nė majen e pemės.
Meshkujt nuk duan tė arrijnė tek mė tė mirat, sepse kanė frikė se rrėzohen dhe vriten.
Si shkėmbim, marrin mollėt qė janė tė rėna pėrtokė, tė cilat, edhe pse nuk janė tė mira, jane tė lehta pėr t’u arritur.
Si pasojė, mollet qė janė nė majė tė pemės, mendojnė se diēka nuk shkon tek ato, ndėrkohė qė nė realitet “ato janė madhėshtore”.
Thjesht duhet tė jenė tė durueshme dhe tė presin qė mashkulli i duhur tė vijė, ai i cili do jetė kaq kurajoz sa tė ngjitet deri nė majė tė pemės pėr to.
Nuk duhet tė bien pėr t’u marrė nga tė tjerėt, kush tua ketė nevojėn dhe t’i dojė, do bėjė ēmosin pėr ti arritur…

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Naki prej Fri 28 Feb 2014, 13:46

epanjohura shkruajti:Femrat janė si mollėt nė pemė.
Mė tė mirat janė nė majen e pemės.
Meshkujt nuk duan tė arrijnė tek mė tė mirat, sepse kanė frikė se rrėzohen dhe vriten.
Si shkėmbim, marrin mollėt qė janė tė rėna pėrtokė, tė cilat, edhe pse nuk janė tė mira, jane tė lehta pėr t’u arritur.
Si pasojė, mollet qė janė nė majė tė pemės, mendojnė se diēka nuk shkon tek ato, ndėrkohė qė nė realitet “ato janė madhėshtore”.
Thjesht duhet tė jenė tė durueshme dhe tė presin qė mashkulli i duhur tė vijė, ai i cili do jetė kaq kurajoz sa tė ngjitet deri nė majė tė pemės pėr to.
Nuk duhet tė bien pėr t’u marrė nga tė tjerėt, kush tua ketė nevojėn dhe t’i dojė, do bėjė ēmosin pėr ti arritur…

Une jam 205 cm I gjate I mbrri nga toka edhe ato ne maje  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 13:50

femrat jan belaja  e  madhe  per shak tyre kan  luftua shum mreta  dhe ne beteje kan vdekur me mija ushtar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 13:52

Femrat nuk jane belaja,por meshkujt jane te dobet pran tyre dhe bijn ne kurthe.. Cool

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 13:57

Femrat kan shum deshira ama pajtohen me nje deshir te vetmen ti  thua te dua shum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Dardania prej Fri 28 Feb 2014, 14:01

epanjohura shkruajti:Femrat nuk jane belaja,por meshkujt jane te dobet pran tyre dhe bijn ne kurthe.. Cool
Sakt.... Sepse zihen Shpejt ne Fjalet e tyre.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 14:03

Femrat jan  krijes shum e dobet pajtohen menje dhuart
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Dardania prej Fri 28 Feb 2014, 14:09

albi shkruajti:Femrat jan  krijes shum e dobet pajtohen menje dhuart
Sa Naiv tregohesh ok....
Ndoshta sic ka theksuar epanjohura. Sikur ato se jan sikur Mollat qe bien ne Tok.... Esht mundesia te keni marrur ato .... Po nese nuk ke arritur te Hypesh ne Maje te Molles tani thua. Sikur Dhelpra qe nuk ka arritur te mberrin Rrushin qenka i tharte.... Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Fri 28 Feb 2014, 14:19, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 14:14

albi shkruajti:Femrat jan  krijes shum e dobet pajtohen menje dhuart
Femra eshte krijesa me e fort ne rruzullin tokesor-Te mbajti 9 muaj ne bark,te rriti edukoj...pra femra eshte: NENA-e dobet Ju duket Nena?

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 14:27

Femrat jan krijua  nga brit e meshkujt ter jeten jan te nevarur nga meshkujt dhe ato nuk ika lavdrua Zoti sepse  ekan trathtua Zotin kur e krijoj Zoti Ademin a,s, dhe Haven ajo e ndigjoj SHejtanin dhe per at Zoti  e largoj nga XHeneti dhe per at gabim te Haves ne   falim namaz  japim  zekat shkojm ne Haxhin Agjerojm dhe e lutim Zotin per te na fut  ne XHenet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 14:34

albi shkruajti:Femrat jan krijua  nga brit e meshkujt ter jeten jan te nevarur nga meshkujt dhe ato nuk ika lavdrua Zoti sepse  ekan trathtua Zotin kur e krijoj Zoti Ademin a,s, dhe Haven ajo e ndigjoj SHejtanin dhe per at Zoti  e largoj nga XHeneti dhe per at gabim te Haves ne   falim namaz  japim  zekat shkojm ne Haxhin Agjerojm dhe e lutim Zotin per te na fut  ne XHenet
Pas Allahut kush eshte me i dashuri per njeriun? Lexoje shkruan diku eshte Nena......
Edhe bile tri here perseritet....E kemi te ndaluar te ne forum te trajtojm tema fetare...Per at po e le me kaq....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 14:40

NENA e mir dhe e dashur i rrit femin  me  perkujdese te madhe dhe ka vlera te mdha ama te gjitha Nenat nuk jan njisoj  ka Nena si  e  lindin beben dhe e gjuajn ne berllog
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 17:01

Nje femer ka nevoje per nje burre, aq sa ka nevoje peshku per nje biciklete

Burrat luajne lojen, Femrat dine rezultatin.

Truri eshte dhurata e nje femre, qe eshte aq e zgjuar sa e fsheh...

Zoti e beri femren te bukur dhe budallaqe ...te bukur qe nje mashkull ta doje....dhe budallaqe qe ajo ta doje ate...

Femrat nuk perulen para nje komplimenti...Burrat po. Kjo eshte diferenca mes ktyre gjinive.

Te jesh femer eshte shume e veshtire, sepse duhet te merresh gjithmone me Meshkuj.

Femra ka dy arme...Kozmetika dhe Lotet.


Nga qe jam nje femer, duhet te mundohem patjeter te jem e suksesshme....Nese gaboj asnje nuk do thote "Ajo sishte e Zonja" Ata do thone "Grate nuk jane Te Zonja"

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 20:20

Femra ka qen sherbetore e  Burrit dhe do te jet sepse esht profesonialiste per kuzhine hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Dardania prej Fri 28 Feb 2014, 20:27

albi shkruajti:Femra ka qen sherbetore e  Burrit dhe do te jet sepse esht profesonialiste per kuzhine hahaha
Aman mos provoko ok.... Po. Nena juaj Dmth.  Ka qen Sherbetore. Apo????....

Nje gje Kurr mos e Harro Ok.... Ka Femer se ta mbosht nje Mashkull.... E sidomos Disa te till jan me te Zi sic thot Fjala Popullore se Grat e Keqija....


Edituar pėr herė tė fundit nga Dardania nė Fri 28 Feb 2014, 20:33, edituar 2 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Fri 28 Feb 2014, 20:28

hahahahaha  ah keto Femrat nuk kan durim fare
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Dardania prej Fri 28 Feb 2014, 23:31

albi shkruajti:Femrat jan krijua  nga brit e meshkujt ter jeten jan te nevarur nga meshkujt dhe ato nuk ika lavdrua Zoti sepse  ekan trathtua Zotin kur e krijoj Zoti Ademin a,s, dhe Haven ajo e ndigjoj SHejtanin dhe per at Zoti  e largoj nga XHeneti dhe per at gabim te Haves ne   falim namaz  japim  zekat shkojm ne Haxhin Agjerojm dhe e lutim Zotin per te na fut  ne XHenet
Besoi me Njerez te till sikur ju esht e kot te diskuton me shum....
Po ty Zoteri kush te Lindi???? Keni Lindur nga nje Femer qe Quhet Nen apo???? Se ka ber mundimin me Vite. Po nje Femer nje Dit do ta keni Grua dhe ne te Ardhmen do kesh. Nje Femer se do e quash Vajz.... Me Trego ket si te duket ty po Vajzen tende ta quan Dikush keshtu me ket Fjalorin Tend.... Sic ke theksuar me Lart. Femrat jan Krijuar nga Brinjet e Mashkullit .... Aman mos te komentojm kot me shum.... Po ty kush te Krijoi???? Kush mbajti mundimin kot per te rritur?????

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Mar 2014, 08:09

E godet duron…, e vret mbijeton…., e lendon reziston…, ka dhimbje sherohet…, rrezohet por vazhdon te eci perseri…, qan por than dhe lotet…, shembet ringrihet…, humbet shpresat por i ringjen ato…, fundoset por arrine del ne siperfaqe perseri…, bishe por edhe e bukur…, e ftohte por edhe e dashur…, hidherohet por gjen kunder helmin…, ska force por e gjen fuqin…, humbet por pranon vetem fitoren…, i erren syte por ajo gjen force te shikoj…, humbet shpresen por jo pergjithnje, zhgenjehet por perseri enderron, beson… kjo eshte FEMRA.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Sat 01 Mar 2014, 12:33

Femra esht krijes   e veqante si nuk ka durim dhe si zakonisht Femra gjelozon por  Zoti edin me mire
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 Mar 2014, 14:37

Femra eshte Ligj i nje Mashkulli ..   Cool

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga albi prej Sat 01 Mar 2014, 18:59

Femrat e shkatrojn nje shtet me qpifje te tyre e jo nje shoqeri te vegjel
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Ali prej Sat 01 Mar 2014, 21:38

Shumica e femrave dinė si t’i zgjojnė ndjenjat e meshkujve, por janė disa gjėra tė cilat ato i bėjnė duke mos e ditur se po e largojnė mashkullin nga vetja e tyrej.
avatar
Ali

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 29
Kyējet nė forum : 11757
Regjistruar mė : 17/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga epanjohura prej Tue 10 Mar 2015, 08:39

Burra, sot per 8 mars ne vend te luleve e cokollatave amani ju qofte vec nje dite provoni me na zevendesu e me na e dite hallin:...p.sh cohuni ne mengjes, pergaditni mengjesin per te gjithe, pastaj lani enet, pastroni kuzhinen, fshini pluhurat, ujitni lulet (nese keni), leshoni nje maqine tesha pasi ti keni shtri ato qe vec jane la.Hekurosni ato qe posa i hoqet nga teli..Ne nderkohe deri sa te hekurosni, mundeni edhe me lexu dicka ose me degju muzike ose me ju ndihmu femijeve me detyra. Pastaj filloni dreken, edhe ndonje embelsire.Shtroni dreken dhe pasi te keni mbaruar, perseri lani enet dhe pastroni kuzhinen, ose leni kete per me vone pasi te keni bere edhe nja dy tri dreka per ditet e ardhshme. Pushoni pak, pini nje kafe qe e beni vete dhe menjehere vazhdoni tutje, rregulloni rrobat e femijeve, tuajat, te bashkeshortes.Maqina sigurisht i ka mbaruar rrobat, keshtu qe mund ti shtrini menjehere dhe te vazhdoni hekurosjen e atyre te tjerave...pastaj kah mbremja pergatisni darken, perseri pastroni kuzhinen, sigurohuni qe femijet kane bere gati gjithcka per neser dhe kane fjetur tashme...e ndersa bashkeshortja po shikon ndonje film a program,ti atehere ulu dhe behu gati per punen tende ,lexo emailat, raportet, pergaditu per dy tre takime qe ke neser..e duke shkuar ne dhome hiq edhe ndonje rrobe, gote a gjesend qe mund te kete mbete verdalle...e duke u shtri me fjete fillo te mendosh si do ti organizosh ditet e ardhshme, planet per drekat, kurset e femijeve, thirrjet e
Qe do tu besh familjareve, miqve, takimet qe i ke, projektet e javes ne pune..e..keshtu si duke i numeruar yjet..te ze gjumi....e kur te zgjohesh neser thua i gezuar...Oh sa i lumtur jam qe jam burre!


Besa Luzha

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5807
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga marino prej Tue 10 Mar 2015, 21:52

respekt per femrat
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3833
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi