» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujdesi ndaj moshes se trete

Shko poshtė

Kujdesi ndaj moshes se trete

Mesazh nga Vizitor prej Sun 05 Oct 2008, 17:58

Vetem pak dite me pare te moshuarit festuan diten nderkombetare te tyre. Te dhimbte ne shpirt ndersa i shikoje tek uronin njeri-tjetrin per nje pleqeri te mbare dhe per dite te qeta.
Te larguar nje pjese e tyre tani jetojne ne shtepite e te moshuarve.Larg nga te afermit e tyre.Nuk e di sa te vetedijshem jeni se nese i afroheni nje te moshuari do vinit re sy te mbyshur me lot.Asnjehere nuk kam arritur ta kuptoj pse ata sy jane me lot. Nje pjese e e atyre qe ndajne te njejten familje me djalin ose vajzen shumicen e kohes e kalojne ne parqe dhe kafene, kam ndjesine se duket sikur bezdisin te rinjte ne shtepi, apo nuk deshirojne te jetojne te mbyllur? kam pershtypjen 50% me 50%.
Kane kryer nje mision te madh jane rritur ne kohe te veshtira kane rritur prinderit tani si dhe edcukar rriten ne e keshtu do vazhdojne ndaj ju lutem me shume respekt dhe nje shtrat te ngrohte , nje pjate gjelle te shijshme, dhe fjalen e mire tu thoni do keni bekimin e tyre.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujdesi ndaj moshes se trete

Mesazh nga jani prej Sun 05 Oct 2008, 21:15

duhet te respektohen edhe pse sillen ne disa menyra te ndryshme
avatar
jani

Shteti : tirone
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10620
Regjistruar mė : 15/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi