» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Talentet ne harrese

Shko poshtė

Talentet ne harrese

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 13:45

Cdokush nga ne ka prirjet e tij ne nje fushe te caktuar.Me ane te praktikes arrijme te pervetesojme keto prirje.Punojme shume derisa puna jone te vleresohet.Mes nesh rriten talente ne fusha te ndryshme, por fatkeqeisht aktualisht keto talente jane ose po lihen ne harrese. duke pare neglizhencen e shtetit dhe kushtet e keqia keto talente jane te detyruara te lene vendin tone dhe te shkojne ta zhvillojne dhe shpalosin talentin nen flamujt e shteteve te tjera. kemi sportiste te shume qe luajne me skuadra te tjera ku keto skuadra krenohen me ta.Kemi atlet dhe peshengrites qe sportin e ushtrojne ne shtete qe i vleresojne.Kemi artistet te kinematografise qe punojne jashte. PSE VALLE DUHET TE NDODHI KESHTU?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga memaliaj prej Mon 06 Oct 2008, 15:25

sepse keshtu eshte me mire per ata arla dhe bejne shume mire qe ikin.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Oct 2008, 15:53

Jam dakord, por nuk pranoj neglizhencen dhe heshtjen nga shteti qe po le te ikin berthamat e kombit te vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga memaliaj prej Tue 07 Oct 2008, 08:40

ketu jam dakotr me ty

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Talentet ne harrese

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi