» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cifti me i bukur i forumit

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Mon 01 Dec 2008, 18:40

Morena shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Moren, behemi ne dy qift? se tjeterkush s'po me do!> love
Sigurisht Very Happy

Zgjate doren te lidhim kuroren! ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Dec 2008, 19:22

Ok se shume po bejne ja ky ja ajo une po them qifti ideal jemi une dhe annika :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Mon 01 Dec 2008, 19:24

Naki shkruajti:Ok se shume po bejne ja ky ja ajo une po them qifti ideal jemi une dhe annika :part001:
Sa modest qe je o burri dheut danc

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11786
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Mon 01 Dec 2008, 19:29

Shocked Shocked Shocked Shocked asnjera nuk ja vlen meqen cift sepse nepernjet netin jane thjeshte nedrra me sy hapur

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Mon 01 Dec 2008, 19:32

MONDI shkruajti:Shocked Shocked Shocked Shocked asnjera nuk ja vlen meqen cift sepse nepernjet netin jane thjeshte nedrra me sy hapur

shi kush flet o Zot super mashkulli i forumit Neutral Neutral Neutral a bejm i cift bashke? Apo si plotesoj standartet? fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11786
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Dec 2008, 18:02

hmmmmmmmmm spaska njeri per cift ketu qekeni te zen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 13 Dec 2008, 14:03

Lukja shkruajti:Naki dhe Annika jane qifti me idel i forumit edhe ngjyrat e emerave te tyre jan te embela sikur te flamurit
cig cig cig haje nje pizza ne Prishtine e paguaj une

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 16:47

Lukja shkruajti:Naki dhe Annika jane qifti me idel i forumit edhe ngjyrat e emerave te tyre jan te embela sikur te flamurit
Cift ideal ka gjet tenxherja kapakun (shaka) Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 16:51

Une nuk shokoj cifte ketu !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 16:52

Mba rradhen ti se jam me perpara une spo na i var kush danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 17:10

Morena shkruajti:Mba rradhen ti se jam me perpara une spo na i var kush danc
O zemra me mu e ke ti! ihhhhhhhhhhhh mo me nxe shume hahhaaaaaaaaaaaa
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 17:13

Rrezon@ shkruajti:
Morena shkruajti:Mba rradhen ti se jam me perpara une spo na i var kush danc
O zemra me mu e ke ti! ihhhhhhhhhhhh mo me nxe shume hahhaaaaaaaaaaaa
Aiiiiiiiiiiiiiii si sdoli njeri te behet cift me ne mi pupupu Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 13 Dec 2008, 17:15

IK MI KATUNARE SENUK TA VAR NJERI TY Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 17:19

E pse mos ben cift te jemi une dhe Morena, eshte dhe me kushtetuten e Kosoves,  hahhhaa 

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 13 Dec 2008, 17:29

Rrezon Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ne te gjithe beqare ketu ju doni me u lidh te dyja 8)

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 19:25

Rrezon@ shkruajti:E pse mos ben cift te jemi une dhe Morena, eshte dhe me kushtetuten e Kosoves, hahhhaa
Neutral Neutral Jo mi jo qyqa zoti na rujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 13 Dec 2008, 19:29

she she si ben morena sikur nuk don 8)

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Dec 2008, 19:39

Neutral me moresh te keqen re .
Ka njeri per mu ketu me u bo cift se ngela vetem une .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga summer spell prej Sat 13 Dec 2008, 19:43

Po mua me do njeri?? Sad Sad


p.s kujdes temen :luv:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11786
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MONDI prej Sat 13 Dec 2008, 19:44

pfffffffffff une nuk po gje per vete e jo me te gjej ty

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10438
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 22:40

puc Naki-Klea :bravo:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Mar 2009, 23:14

e ke then nje fjal o geri qe ne gazeten zeri popullit do te dali neser hahahahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 23:17

KLEA shkruajti:e ke then nje fjal o geri qe ne gazeten zeri popullit do te dali neser hahahahaha
ajde per hajr Naki-Klea ate dasmen ku do e boni juu Mad Mad se marum per nji dasem danc
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Mar 2009, 00:46

Ok do e keni ftesen mos u lodhni shume te henen ua bej ftesen kur dal nga dhoma 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009, 00:47

NAKI, Klea
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11615
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga lolita prej Sat 14 Mar 2009, 00:48

NAKI KLEA :bravo:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15469
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MiTi prej Sat 14 Mar 2009, 00:50

Nuk e di kur ta kuptoj do e tregoj?
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 00:51

Very Happy me paskan martuar ketu mua hahahahahahaha flm te gjithveper mua eshte MITI EDHE VOGLUSHJA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009, 00:51

danc Naki-Klea dhe nuk i bi pishman
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11615
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 00:54

Ajde shpejt Klea me sill llokume me honger se vdiqa Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 00:55

hahahahaha me vjen keq po jan pa arra yllo hahahahah

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 00:56

KLEA shkruajti:hahahahaha me vjen keq po jan pa arra yllo hahahahah
Po pa arra s'te thashe gjoo un :**/**:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga zymer prej Sat 14 Mar 2009, 02:37

NAki dhe.....Klea
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11615
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga MiTi prej Sat 14 Mar 2009, 12:37

Nuk e di per askend
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Voglushja prej Sat 14 Mar 2009, 14:55

Naki dhe Klea

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 14:56

voglushja edhe miti ...mos me martoni para vakut se kom kohe hahahaha 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Voglushja prej Sat 14 Mar 2009, 15:06

ahahahahah jo jo une ende voglushe kam kohe per martes ahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12253
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 15:09

Une dhe puc Klea 59
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 14 Mar 2009, 15:29

Neutral Neutral Neutral NAKI ANIKA

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 15:31

KLEA shkruajti:Neutral Neutral Neutral NAKI ANIKA
o bukuroshe po me mua a don a joo Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cifti me i bukur i forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi